ASIC для Litecoin — кращі Асік-Майнер

 • Тонкощі вибору ASIC для Litecoin
 • Асік для Лайткоіна (ASIC) — спеціальне обладнання, призначене для видобутку блоків в кріптовалютной мережі. Повна розшифровка терміна — application-specific integrated circuit, що в перекладі означає — спеціалізована інтегральна схема. До появи такої техніки Майнер використовували потужності ПК (відеокарти і процесори).

  З ростом складності видобутку криптовалюта звичайних комп’ютерів стало недостатньо. Альтернативний спосіб Майнінг — робота в пулах, але і він поступово втрачає актуальність. Щоб отримувати реальний прибуток і окупити витрати протягом 4-8 місяців, потрібно купити майнер ASIC. Це обладнання відрізняється швидкодією, порівняно низьким споживанням електроенергії і високою ефективністю.

  Види і особливості ASIC для видобутку Лайткоіна

  Два Асік Майнера стоять на столі

  Сьогодні ASIC для Litecoin позиціонується, як пристрій, що забезпечує високу швидкість хешування, швидке вирішення завдань для видобутку блоку і окупність в термін до року. У продажу є апарати, які розрізняються за розміром, формою, продуктивності і іншим параметрам. Малогабаритне обладнання для Майнінг комутується за допомогою роз’ємів USB до комп’ютера, через які отримує напругу. На поточний момент в покупці такого апарату немає сенсу через низьку ефективність.

  Все Асіка для Лайткоіна діляться на дві категорії:

  1. Домашні (аматорські). Вони мають невеликі габарити і вага. При виготовленні корпусу застосовуються бюджетні матеріали, використовуються слабкі кулери для обдування. Потужність таких пристроїв — до 600 Вт.
  2. Професійні. До цієї категорії відносяться високопродуктивні Асіка для Litecoin, що відрізняються швидкою окупністю, наявністю встановленого всередині БП (від 1 кВт і більше), потужними системами охолодження. Апарати кріпляться на спеціальних стійках.

  Крім того, Майнер ASIC бувають двох видів за алгоритмом роботи:

  1. Для SHA-256. Майнер, що працюють за цим алгоритмом, застосовуються для видобутку біткоіни, біткоіни Кеш і інших віртуальних монет. При цьому перший дата-центр на ASIC-обладнанні був відкритий в 2013 році в Канзасі. Необхідність появи Асіка викликана зростанням складності Майнінг в кріптовалютной мережі Bitcoin, неефективністю застосування відеокарт та іншого обладнання. Майнер ASIC отримали популярність, завдяки ефективності, швидкої окупності і надійності. Головний їх недолік — висока ціна. Найнадійніші моделі — Antminer S9, Antminer R4, Antminer S7 +, Avalon S4 і інші.
  2. Для Scrypt. Довгий час ASIC-Майнер для Litecoin були недоступні для користувачів. Спочатку існували апарати, призначені для алгоритму SHA-256. З ростом складності видобутку Bitcoin багато Майнер перейшли на Лайткоін. При створенні потужних ферм доводилося витрачати великі гроші на покупку відеокарт, що вимагають встановлення вентиляторів і споживають великі обсяги електроенергії. В середині 2014 з’явилися перші ASIC, що працюють на алгоритмі Scrypt. Незважаючи на популярність, число доступних моделей поки обмежена, найефективніші з них — Antminer L3 +, ASIC Miner Dominator A4, BW-L21 Litecoin ASIC Miner і інші.

  Кращі Майнер ASIC для Litecoin

  ASIC майнер крупним планом

  При виборі обладнання для Майнінг Лайткоіна важливо орієнтуватися на наступні параметри — продуктивність, кількість споживаної енергії, температура роботи чіпа і терміни окупності. Важливе значення має виробник — чим довше фірма на ринку, тим краще і надійніше апарат. Нижче розглянемо кращі Майнер ASIC для Лайткоіна.

  Antminer L3 +

  Antminer L3 + вид збоку

  Асік Antminer L3 + випускає відомий виробник Bitmain. Ця модель стала популярною з моменту виходу на ринок і сьогодні L3 + купують Майнер з усього світу. З одного боку, вартість обладнання становить 250 тисяч рублів, що часто відлякує користувачів мережі. Але існує й інша сторона — ефективність, в якій у Antminer L3 + практично немає конкурентів. На 2018 рік це краще рішення для Майнінг Лайткоіна і інших віртуальних монет, заснованих на алгоритмі Scrypt (Goldcoin, Dogecoin).

  ASIC-майнер при правильному налаштуванні розганяється до 504 Мегахешей в секунду, а споживана потужність не перевищує 0,8 кВт. Особливість моделі полягає в збільшеному числі чіпів BM 1485 (в порівнянні з попередником L3). У старій моделі чіпів тільки 144, а в новій — 288.

  Загальні параметри Antminer L3 +:

  1. Хешрейт — 504 MH / s.
  2. Збільшене число чіпів BM 1485 — 288 шт.
  3. Робота на алгоритмі Scrypt.
  4. Номінальна потужність обладнання — 0,8 кВт. Цей параметр змінюється в залежності від двох факторів — встановленого БП і температурного режиму в приміщенні.
  5. Напруга харчування — 11,6-13 В.
  6. Енергетична ефективність — 1,6 J / MHs.
  7. Чотири плати.
  8. Температурний діапазон — від 0 до 40 градусів Цельсія.
  9. Допустима вологість — від 5 до 95 відсотків.
  10. Гучність — 75 децибел.
  11. Робота від Ethernet.
  12. Габарити — 35,2x13x18,75 см.
  13. Маса (без коробки) — 4,4 кг.

  Варто відзначити, що в комплект Майнера ASIC блок живлення не входить. Крім того, при покупці варто вибирати вироби мінімум з 6-ти контактними роз’ємами PCIE. В ідеалі повинен дотримуватися наступний принцип — на одну хеш-панель один роз’єм PCI. Включення обладнання проводиться після комутації всіх роз’ємів.

  Плюси Antminer L3 +:

  1. Посилений вентилятор, який створює порівняно невеликий шум 75-95 децибел (параметр залежить від температури в приміщенні).
  2. Компактність і мала вага, що усуває проблеми з транспортуванням виробу. Крім того, Майнер вдасться заощадити на доставці вантажу до місця монтажу.
  3. Можливість вигідного інвестування, адже обладнання завжди буде в ціні, а з його допомогою можна стабільно заробляти Лайткоіни.

  Місячний прибуток при роботі з Майнер становить 433 долара або близько 24,5 тисяч рублів. Якщо виходити з того, що ціна Antminer L3 + в Росії — 250 тисячам рублів, окупність наступає через 10 місяців.

  ASIC Miner Dominator A4

  Підключений ASIC Miner Dominator A4

  Устаткування ASIC Miner Dominator A4 — ще один популярний апарат для видобутку Лайткоіна. В його основі лежать чіпи, що відрізняються відмінною продуктивністю і ефективністю. Навіть при таких параметрах пристрій відрізняється низькою гучністю і невеликими габаритами, що дозволяє використовувати його для видобутку Litecoin будинку.
  Зовні ASIC Miner Dominator A4 має звичну для таких апаратів форму. Корпус зроблений з алюмінію, а на бічній частині варто вентилятор великої потужності, що забезпечує ефективне охолодження встановлених всередині чіпів.

  Усередині кожуха змонтовані чотири плати, які підключені через спеціальні роз’єми і встановлені паралельно одна відносно одної. Ефективність моделі забезпечується, завдяки вісімдесяти чіпам, виготовленим за сучасною методикою. Як результат, на кожній з плат поміщається по два десятка чіпів. Перевагою таких процесорів вважається ефективність роботи, а також низьке енергоспоживання.

  У комплекті з пристроєм поставляється мережевий контролер типу Raspberry Pi, який не потребує настройки і готовий до застосування. Для старту Майнінг потрібно комутувати апарат до БП і напругою мережі.

  Параметри ASIC Miner Dominator A4 для Лайткоіна:

  1. Продуктивність — 280 MH / s (похибка становить 10%).
  2. Чіпи А4.
  3. Число чіпів — 80.
  4. Маса — 11 кг (без урахування БП).
  5. Габарити — 28х12,8х25 см.
  6. Застосовуваний алгоритм хешування — Scrypt.
  7. Живлення — 12 Вольт.

  Для охолодження Майнера застосовується вентилятор, який має 12-сантиметровий діаметр лопатей. Блок живлення підбирається з запасом — він повинен мати потужність від 1 кВт і більше. Підключення БП проводиться за допомогою восьми роз’ємів, що мають стандарт PCI-E. На окрему увагу заслуговує енергетична ефективність пристрою, яка залежить від режиму роботи:

  1. Турбо — 3,2 Вт / MHs.
  2. Норма — 2,2 Вт / MHs.
  3. Ультра-економія — 1,35Вт / MHs.

  Переваги ASIC Miner Dominator A4:

  1. Легкість і компактність обладнання.
  2. Якісна апаратна частина.
  3. Покращене ПО. Завдяки цієї складової розробники домоглися високої продуктивності на тлі низьких витрат електричної енергії.
  4. Автоконтроль частоти і температурного режиму чіпів.
  5. Наявність захисту від перегрівання.
  6. Самостійне тестування роботи процесорів.
  7. Наявність встановленої програми в контролері. Як результат, в процесі роботи перевіряються і налаштовуються головні параметри обладнання.

  Майнер ASIC Miner Dominator A4 — надійний пристрій, який найкраще підходить для використання вдома. Воно відрізняється тихою роботою, легкістю і невеликими габаритами. При цьому висока ефективність апаратури дозволяє заробляти близько 206 доларів на місяць або 11 702 рублів. З огляду на, що ціна ASIC Miner Dominator A4 в Росії — близько 1200 доларів, витрати окупаються через півроку.

  BW-L21 Litecoin ASIC Miner

  Корпус Асік Майнера Лайткоінов BW-L21

  Майнер BW-L21 — надійний і ефективний апарат для видобутку криптовалюта Litecoin. Він володіє високим параметром хешрейта, що досягає 550 Мегахешей в секунду при споживанні всього 0,95 кВт на годину. Складність в тому, що в багатьох інтернет-магазинах потрібно комплексне замовлення пристроїв — від 100 і більше. При ціні в 3 тисячі доларів за одну одиницю такі витрати накладні. Єдиний вихід — покупка обладнання через посередників, але в такому випадку вартість обладнання зростає на 10-15%.

  Характеристики BW-L21 Litecoin ASIC Miner для видобутку Лайткоіна:

  1. Продуктивність — 550 MH / s (допустима похибка становить 10% в одну і іншу сторону).
  2. Споживання електроенергії — 0,95 кВт.
  3. Напругу живлення 12 В.
  4. Вид і кількість чипів Асіка — 28 nm ASIC chip, 144 штуки.
  5. Кількість плат — чотири.
  6. Для охолодження застосовується кулер і подвійний вентилятор.
  7. Комутація через Ethernet.

  Переваги ASIC для Litecoin:

  1. Надійність.
  2. Компактність.
  3. Легкість підключення.
  4. Висока продуктивність.

  Недоліки — висока ціна і складність покупки устаткування в одному екземплярі.

  В цілому, BW-L21 Litecoin ASIC Miner відмінно підходить для домашнього застосування. При роботі на максимальній продуктивності місячний прибуток становить 492 долара або 27 829 рублів. При такому заробіток, враховуючи, що ціна BW-L21 Litecoin ASIC Miner в Росії — 175 тисяч рублів, окупність наступає десь через 6-7 місяців.

  ASIC-майнер Wolf для видобутку Litecoin

  Дизайн Асік Майнера Лайткоінов Wolf

  Устаткування ASIC-майнер Wolf — новітня розробка від компанії Ehsminer, яка пройшла реєстрацію і працює на території Європейського Союзу. При цьому продукція компанії дісталася і до країн СНД. Незважаючи на наявність головного офісу в ЄС, потужності знаходяться на території Китаю. Але це не впливає на якість, адже робота і продукція компанії регулюється законами Європейського Союзу, що дає додаткові гарантії якості та захисту прав споживачів.

  Особливість нового ASIC-Майнера Wolf — унікальна продуктивність, яка досягає 1,024 MH / s. Алгоритм роботи — Scrypt, а споживана потужність не перевищує 1 400 Вт.

  Характеристики ASIC-Майнера Wolf:

  1. Продуктивність — 1,024 MH / s (допустима похибка 5%).
  2. Споживана ощность — 1,27 кВт.
  3. Наявність БП ATX в комплектації.
  4. Мережа — Ethernet.
  5. Платформа хоста — Raspberry Pi.
  6. Технологія — 12 nm FinFET Process.
  7. Кількість хеш-чіпів на одиницю — 206.
  8. Програма для Майнінг — Cgminer (версія 3.5). Її особливість в наявності виділеного інтерфейсу для простоти налаштування.
  9. Зручна стійка для кріплення, завдяки чому вдається додавати обладнання та підвищувати потужність вже встановленої техніки.
  10. Частота чіпів — 1400 мегагерц.
  11. Інтерфейс — Serial Port.

  Початок виробництва ASIC-Майнера Wolf планується на січень 2018 року, але вже зараз приймаються попередні замовлення на покупку устаткування. Оплата приймається в різних видах криптовалюта — Догікоінах, Лайткоінах, біткоіни і інших. Можливо перерахування необхідної суми банківським переказом.

  Переваги ASIC-Майнера Wolf:

  1. Висока продуктивність.
  2. Наявність просунутого ПО.
  3. Можливість видобутку багатьох криптовалюта, що працюють на базі Scrypt.

  Недолік у високій ціні і відсутності реальних відгуків про обладнання, адже воно ще не показало себе в роботі.

  При поточної потужності за допомогою Майнера вдається заробити 988 доларів на місяць або 55 924 рубля. Ціна Asic Litecoin Scrypt Miner Wolf V1 1024 Mh / s в Росії — 250 тисяч рублів. Окупність пристрою становить близько п’яти місяців. На поточному етапі це найкращий показник серед існуючих Майнер.

  Крім того, виробник розпочав розробку ще досконалішим версії (ASIC-майнер Wolf V2). Її особливість — в збільшеній продуктивності, що становить 2 Гігахеша в секунду при споживаної потужності в 1,2 кВт. З урахуванням енергетичної ефективності новий апарат буде вкрай затребуваний. Середній дохід із застосуванням ASIC-Майнера Wolf другої версії складе 2000 доларів на місяць або 113 813 рублів. Якою б не була вартість нової моделі, окупність буде дуже високою.

  Тонкощі вибору ASIC для Litecoin

  Чорний ASIC майнер Лайткоінов на білому тлі

  На завершення варто виділити ряд нюансів, на які варто звернути увагу при покупці:

  1. Хешрейт — від цього параметра безпосередньо залежить заробіток і швидкість окупності пристрою. Але чим вище потужність, тим більшу ціну має апарат.
  2. Енергоспоживання. Майнінг має на увазі великі витрати електроенергії, але застосування ASIC Майнер дозволяє мінімізувати витрати. В середньому споживання становить від 0,6 до 1,4 кВт.
  3. Вартість апаратів висока. Але варто врахувати, що при зростанні курсу криптовалюта підвищується і швидкість окупності. Крім того, ціна на обладнання для Майнінг також буде збільшуватися. Це означає, що затягувати з покупкою при наявності достатньої суми не варто.

  Краще замовити ASIC для Litecoin безпосередньо від компанії-виробника, адже при покупці у посередника ціна буде вище. Що стосується ефективності такого обладнання на поточний момент, то цей факт не викликає сумнівів.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector