DigixDAO криптовалюта: перспективи, залежність від золота на ринку

У кріптосообществе до недавнього часу лише деякі знали про DigixDAO (DGD) та й інформації як такої практично немає. Чого вже говорити, що мало хто взагалі очікував зростання курсу цієї криптовалюта на тлі падіння біткоіни.

Біткоіни і ефіріум знизилися на 20% і 15% відповідно 2 лютого 2018 року, а DigixDAO криптовалюта виросла більш ніж на 50%.

Однак, важливо зрозуміти, що робить цей кріптоактів таким перспективним, перш ніж робити на нього ставки.

Багато альткоіни сьогодні використовують алгоритми блокчейна як доповнення до своїх токені. DigixDAO вибрав унікальний і не схожий на інших маршрут.

Його цінність заснована на золоті, і це частково пояснює, чому він краще працює, коли інші зазнають невдачі.

Зростання DGD визначається спекулятивним характером золота на ринку, і така модель не збирається змінюватися в 2018 році. Валюта користувалася стійким зростанням з січня 2018 року, коли ціна на DGD підвищилася до $ 491 в лютому.

Чого вже говорити, коли 3 лютого ринкова капіталізація DigixDAO перевищила 900 мільйонів доларів.

З урахуванням поточних тенденцій, DGD є однією з кращих валют, на які можна покластися, прийнявши обґрунтовані інвестиційні рішення.

Цікаво, що між екосистемою DigixDAO і платформою Ethereum немає ніякого суперництва. Їх партнерство сходить до колишнього ICO, який пізніше став успішним. До того ж краудсейл DigixDAO користувався ажіотажем у інвесторів. Це зробило монету стабільною і здатною витримати непередбачені ринкові зрушення.

команда розробників

Команда Digix, яка знаходиться в Сінгапурі, очолює: Кайем Чангом, Ентоні Еуфемія і Шоном Джі (англ. Kai C. Chng, Anthony Eufemio, and Shaun Djie).

Кай Чанг є випускником школи бізнесу NYU. Через сильну віри в технологію блокчейнов він закинув свою роботу.

Ентоні Еуфемія закінчив USC Viterbi і більше 18 років працює в області розробки програмного забезпечення.

Шон Джі є «провідним координатором найбільшої групи Ethereum Meetup в Азії» і учасником «Smart Nation Research» від уряду Сінгапуру.

Як працює?

Однією з причин, чому DigixDAO є сильним активом є те, що з одного боку він використовує платформу Ethereum для токенізаціі золота. З іншого боку, біткоіни є додатковим гарантом цінності. Існують два різних аспекти екосистеми Digix: DigixDAO (DGD) і GigixGold (DGX). Вони удвох працюють разом, коли справа доходить до транзакцій платформи.

Рух обсягу і ціни DGD визначає інтерес, що виникає від DGX, який обумовлений виключно ціною на золото.

Оскільки мало хто може купити золото через складність ринку, платформа допомагає складати золоті грами, які зберігаються в золотом сховище Сінгапуру.

Основна мета DGD полягає в тому, щоб доповнити GDX і допомогти користувачеві отримати доступ до золота за допомогою платформи, яка поширюється на технології смарт-контрактів Ethereum.

гаманець

Платформа побудована на базі блокчейн-платформи Ethereum і тому підтримується всіма гаманцями для Ethereum-активів, які також здатні зберігати токени ERC-20.

Гаманець MyEtherWallet усіма вважається кращим вибором, але ви також можете використовувати, наприклад, METAMASK, щоб легко взаємодіяти з вашим DigixDAO на власному ПК.

перспективи

Виходячи з нинішніх тенденцій, золотий ринок буде відігравати важливу роль у формуванні напрямку, яке займає DGD.

Цікаво зауважити, що DGD підтримує інвестиції в золото так само, як паралельний краудсейл, а інвестори, що приєднуються до блокчейну DigixDAO і Ethereum, будуть відігравати велику роль в зменшенні або збільшенні зростання DGD.

В результаті падіння ринку на початку року ми побачили, що немає жодної монети, яка б користувалася ринковим імунітетом. Ви не можете передбачити напевно, коли ціна на монету буде збільшуватися або зменшуватися. Двадцятичотирьохгодинного зміни обсягу торгів — це лише рекомендаційний інструментарій, який допомагає інвестору зрозуміти динаміку ринку, але він не підкаже, коли продавати або купувати.

Однак, виходячи з того факту, що золото має природну стабільну цінність, є всі шанси на те, що монета буде добре працювати в майбутньому місяці, щоб у підсумку закінчити рік на високому рівні.

DigixDAO (DGD) завжди представлялася як валюта, заснована на вартості золота і, можливо, настав час, коли цей недооцінений кріптоактів готовий стати чимось більшим.

джерела:

https://usethebitcoin.com/

Home

Home

https://digix.global/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector