Bread криптовалюта: основні особливості стартапу, підтримання ліквідності

Що таке Bread

Кріптовалютний стартап Bread (BRD) є проектом з надання знижок і додаткових послуг при використанні мобільного застосування Bread.

По суті, Bread криптовалюта — це ще один блокчейн-стартап реферальной програми лояльності та винагороди клієнтів. Щось схоже можна помітити, наприклад, у кріптовалютного стартапу Metal Pay, проте в порівнянні з Metal Pay, Bread — більш багатоплатформовий, і до того ж вже має понад 650 000 клієнтів в більш ніж 150 країнах.

команда Bread

Блокчейн-проект Bread, раніше відомий як Breadwallet, був заснований в 2015 році Аароном Войсіном (англ. Aaron Voisine) і Адамом Трейдманом (англ. Adam Traidman).

На той момент, це був «перший автономний цифровий-гаманець для біткоіни на iOS», який згодом виріс до 15 співробітників.

Надалі команда має намір реалізувати можливість придбання біткоіни через додаток Bread і в інших країнах.

Також в найближчому майбутньому, буде додана можливість зберігання токенов на базі ERC-20.

Більш того, команда розробників розглядає способи покупки ICO-токенів за допомогою токена BRD.

Особливість токена BRD

За своїм цільовим призначенням, токен BRD дещо схожий на токен крипто-біржі Binance, яка дозволяє купувати цифрові активи за допомогою BNB, з більш дешевими комісійними.

Токен BRD аналогічний по використанню. Наприклад, якщо користувач бажає придбати через додаток BRD біткоіни на суму $ 5, то йому може бути надана можливість заплатити всього $ 3 долари за умови, що біткоіни буде куплений за токен BRD.

Використовуючи подібну методику, розробники Bread і підтримують ліквідність свого крипто-активу.

Де можна придбати і зберігати Bread

Придбати токен BRD можна на вкрай обмеженій кількості кріптовалютних бірж, серед яких популярна крипто-біржа Binance, обробна близько 94% від загальних торгів BRD, а також OKEx і Cobinhood.

Оскільки BRD є токеном на базі ERC-20, то зберігати його можна як на рахунках кріптовалютних бірж, так і в цифровому-гаманці MyEtherWallet.

До того ж розробники створили спеціальний додаток, під назвою BRD — bitcoin wallet, що дозволяє власникам BRD зберігати свої цифрові засоби.

Особливим любителям підвищеної безпеки і надійності, підійде використання апаратних гаманців типу Ledger Nano S або TREZOR.

Додаток BRD — Bitcoin wallet

Цифровий гаманець Bread — це безкоштовне мобільний додаток для iOS або Android-систем. Додаток абсолютно не вимагає ніякої реєстрації та надання особистої інформації, ніж в значній мірі відрізняється від свого конкурента.

Після завантаження програми з AppStore або Google Play, користувач може імпортувати існуючий біткоіни-гаманець або створити абсолютно новий прямо в додатку.

При створенні нового цифрового-гаманця, користувачеві надається паперовий ключ, у вигляді списку з 12 слів, який буде необхідний для відновлення доступу до цифрового-гаманцю, в разі втрати доступу до мобільного пристрою.

У разі використання існуючого цифрового-гаманця, все ті ж 12 слів можуть бути використані для створення приватного ключа, для додаткової можливості відновлення доступу до цифрових активів.

Ключі доступні тільки з мобільного пристрою, тому не варто побоюватися хакерського злому і крадіжки конфіденційної інформації.

Крім стандартної функції відправки / отримання біткоіни, додаток Bread також дозволяє купувати біткоіни безпосередньо в самому додатку.

висновок

Сама задумка Bread досить неоднозначна. Принаймні для місцевого ринку. Користувачі країн СНД, швидше за все, не знайдуть новаторських технологій. По суті Bread — «вбивця» американського Metal Pay.

Основна ідеологія Bread зосереджена на мобільному гаманці, за допомогою якого можна купувати кріптовалютние активи, рівним рахунком, як і в Metal Pay.

Також обидва блокчейн-стартапу мають внутрішньоплатформена токен для обробки переказу коштів.

Проте, на відміну від Metal Pay, у стартапа Bread вже є солідна аудиторія і проект не зациклений строго на американському ринку споживачів.

Хто ж зможе отримати більшу любов звичайних користувачів — покаже практичний успіх одного з двох блокчейн-стартапів.

джерела:

Home

https://token.breadapp.com/

https://getcrypto.info/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector