Docademic криптовалюта: використовувані технології і пропоновані послуги

Платформа, призначена для медичної сфери і дозволяє здійснювати обмін цінними даними в обмін на криптовалюта Docademic (MTC). Токен використовується для придбання послуг або продуктів, пропонованих в рамках блокчейн-платформи. Docademic криптовалюта заохочує використання блокової технології як надійного сховища для інформації, пов’язаної зі здоров’ям, і мотивує звичайного користувача обмінюватися даними.

Історія розвитку і команда розробників

Докадемік розробляється командою професіоналів в області охорони здоров’я з Мехіко, яка працює над своєю ідеєю з 2012 року.

Команда проекту прагне змінити існуючу систему медичних послуг. Це полегшить процес надання медичної допомоги і вирішить багато проблем пацієнтів та медичного співтовариства в глобальному масштабі.

Їх ідея полягає в створенні повноцінної екосистеми охорони здоров’я з можливостями інноваційних цифрових технологій для пацієнтів і лікарів у всьому світі.

Проект був запущений шляхом проведення ICO, яке відбулося з 29 січня по 15 квітня 2018 року. Всього система передбачає 1 млрд токенов MTC, з яких розпродано було 350 млн.

Над розробкою платформи працюють, в тому числі:

 • Чарльз Надер (генеральний директор, закінчив Університет Анахуак, де вивчав медицину, а також Стенфордський університет, підприємець, чиї проекти охоплюють різні напрямки, пов’язані з медициною і наукою);
 • Исао Хоййо (головний операційний директор, закінчив Університет Ласалля, де отримав ступінь магістра в галузі охорони здоров’я, раніше працював над безліччю IT-проектів для мексиканського уряду, а також розробив перші протоколи програми медичної допомоги платформи Докадемік);
 • Артуро Діас (технічний директор, закінчив Університет Анауак, раніше брав участь у запуску двох стартапів, є технічним директором Netmark, лауреатом премії «Cloud Partner» від Microsoft в Латинській Америці в 2010 році, володіє багатьма мовами програмування і гнучкими методологіями, такими як Scrum).

Офіційний сайт: https://mtc.docademic.com/

Цілі і особливості платформи

За оцінками, глобальний ринок охорони здоров’я щодня обробляє транзакції, вартість яких варіюється від $ 1 до $ 2 трлн. Ринок криптовалюта значно поступається за цим показником з щоденним обсягом транзакцій близько $ 2 млрд.

Незважаючи на те, що в світі налічується більше 55 країн, які надають своїм громадянам загальну медичну допомогу. Крім того, налічується понад 100 країн, які не мають універсальної або безкоштовної інфраструктурі охорони здоров’я.

Докадемік — абсолютно нова глобальна медична сервісна платформа, доступна всім. Вона заснована на ідеї безкоштовних медичних послуг, що надаються персональним лікарем, роль якого грає технологія штучного інтелекту (ІІ). Цей метод вже використовується більш ніж в 20 країнах тисячами користувачів. Він передбачає застосування відповідного набору інструментів з підтримкою ІІ, а також соціальними мережами, що допомагає зв’язати медичних працівників з різних регіонів один з одним.

Згідно «Білій книзі», однією з цілей проекту є надання клієнтам по всьому світу певного рівня безоплатного медичного обслуговування. Це досягається за рахунок інтеграції передових технологій з традиційним медичним досвідом на базі технології блокчейн.

Система була побудована поверх існуючої мережі маршрутизації даних пацієнтів. Цьому сприяло безліч технологій з підтримкою ІІ, які прості в своєму дизайні і служать якісним ресурсом для будь-якої людини, що має проблеми зі здоров’ям.

Огляд ключових компонентів Докадемік

Проект об’єднує дві основні платформи

 • Docademic App. Це програма, яка користувачі використовують для взаємодії з платформою. Воно дозволяє зв’язатися з лікарем і отримати доступ до послуг телемедицини, що підтримують ІІ. Додаток вже використовується в 20 країнах світу.
 • Docademic for Doctors. Набір інструментів з підтримкою технології ІІ в сфері медицини. Лікарі зможуть використовувати його для спілкування з іншими медичними фахівцями по всьому світу. До основних послуг, що пропонуються на цій платформі, відносяться: медичну освіту, інструменти для повсякденної практики, ведення в режимі реального часу епідеміологічних даних для пацієнтів і вчених.

Обидві платформи побудовані на основі існуючої маршрутизації даних про пацієнтів за допомогою технологій з підтримкою ІІ. Ці технології в даний час не засновані на блокчейне, але автори проекту мають намір перейти на використання блокової ланцюжка в найближчому майбутньому.

Докадемік працює з 2016 року. За цей час було сформовано мережу лікарів за викликом, які працюють цілодобово більш ніж в 20 країнах світу.

За рамками платформи надаються послуги діагностики пацієнтів за допомогою двох ключових послуг, включаючи внутрішню і зовнішню діагностику. Перша передбачає застосування ІІ, а друга -агрегірованного лікаря.

Крім того, в платформу впроваджена система ІІ, яку навчають лікарі. Вони працюють над доповненням і оптимізацією діагностики симптомів пацієнта. ІІ аналізує мова пацієнта для постановки більш точного діагнозу.

У Докадемік також є справжня команда лікарів, які мають доступ до всієї сукупної інформації, яку платформа зібрала з моменту запуску. Кожен лікар служби пов’язаний з системою, яка збирає дані про методики лікування, ліки і медичних працівників, доданих в мережу.

Три інші технології, що використовуються в платформі, теж заслуговують на увагу. Це користувальницький механізм (UME), крос-діагностичний движок HUMAN-AI (CDHAIE) і інтелектуальна маршрутизація пацієнта (SPR). Разом ці технології пов’язують пацієнтів з лікарями для постановки успішного базового діагнозу.

Механізм зіставлення користувачів (UME)

Це пропріетарна технологія, розроблена авторами проекту з нуля. Вона була створена для обробки декількох мільйонів транзакцій в секунду, що робить її однією з найбільш корисних систем в сфері охорони здоров’я.

UME була спроектована з високим ступенем масштабованості і підтримкою дуже великої кількості ринків (що складаються з пацієнтів з багатьох країн) шляхом об’єднання таких функцій, як:

 • підтримка декількох мов;
 • вбудована діагностична система.

Крос-діагностичний движок HUMAN-AI (CDHAIE)

Дозволяє швидко, ефективно і чітко ставити діагноз. Коли персональний діагноз пацієнта ініціюється, лікарі отримують в реальному часі пропозиції від ІІ для більш цілісного прогнозу. CDHAIE автоматично виконує аналіз виявлених симптомів, щоб звузити перелік можливих проблем зі здоров’ям пацієнта і поставити точний діагноз.

Дії CDHAIE можуть бути скориговані в режимі реального часу, щоб рішення і виправлення відповідали останнім клінічним рекомендаціям, опублікованими у всесвітньо відомих журналах. Потенціал Докадемік не обмежується тільки сферою медичних послуг. Він може успішно застосовуватися для надання психологічних послуг.

Smart Patient Routing (SPR)

Система SPR забезпечує швидкий зв’язок між усіма основними постачальниками медичних послуг у всіх країнах, де працює Докадемік. Якщо пацієнт не знаходить представництва платформи локально, SPR перевіряє наявність необхідної служби в сусідньому регіоні.

Переваги платформи для лікарів

Лікарі взаємодіють з екосистемою Докадемік через додаток Docademic for Doctors. Воно пропонує цілий ряд інструментів, які використовуються медпрацівниками кожен день, включаючи електронну медичну запис (EHR), бібліотеку і різну фармацевтичну інформацію, доступ більш ніж до 600 медичним журналам і соціальну мережу, де можна познайомитися з іншими лікарями.

Інші переваги платформи для лікарів включають:

 • Зниження ризику невірної інформації з вини контрагента. Лікарі, які використовують платформу, можуть бути впевнені, що використовують саму останню інформацію, яка відповідає вимогам регуляторів.
 • Підвищена ефективність. Лікарі можуть оновлювати свої знання про нові методи лікування без пошуку в окремих медичних журналах. Оновлення бази даних буде здійснюватися за допомогою технології публікації в режимі реального часу. Це дозволить переглядати статті в момент їх публікації.
 • Більш точні діагнози. Лікарі можуть ставити більш точні діагнози пацієнтам. Вони отримають доступ до більш повними даними пацієнтів і найбільш актуальною медичної інформації, що підніме ефективність лікування в цілому.

токен MTC

Докадемік використовує в своїй роботі токен Medical Token Currency (MTC), який має дві основні функції:

 1. Це криптовалюта, яку користувачі можуть витрачати на продукти і послуги на платформі.
 2. Їм можна торгувати на відкритому ринку.

Платформа активно прагне до партнерства з урядами і організаціями охорони здоров’я в усьому світі, щоб збільшити поширення токенов MTC. Вони мають стандарт ERC-20 і засновані на блокчейне Ethereum.

Де купити MTC?

Продати та купити токен MTC можна на таких біржах, як:

 • HitBTC;
 • TOPBTC;
 • IDEX;
 • Sistemkoin;
 • QBTC.

На момент написання статті курс MTC до долара становив $ 0,319237, до рублю — 18,56 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 92 млн. Токен займав 92-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати MTC?

Стандарт ERC-20 дозволяє зберігати токени MTC на будь-якому сумісному з ним гаманці, таким як:

 • MyEtherWallet;
 • MetaMask;
 • Mist;
 • Parity;
 • imToken (iPhone);
 • imToken (Android);
 • Ledger;
 • Trezor.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

З розширенням сфери застосування технології блокчейн, цілком очікувано, що медичний сектор не уникнув цієї тенденції. Згідно дорожній карті компанії, платформа Докадемік є екосистему, в якій кожен може отримати базові медичні послуги за допомогою технологій телемедицини.

Платформа вже пропонує чинне додаток, метою якого є надання універсального базового медичного обслуговування пацієнтів по всьому світу. Сьогодні додаток активно в 20 країнах Латинської Америки, де користувачі можуть отримати медичну допомогу цілодобово. Лікарі допомагають пацієнтам, визначаючи їх діагноз, а також можуть допомогти вирішити їм медичну проблему або запросити додаткові можливості лікування через додаток.

джерело:

https://mtc.docademic.com/

Home

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector