Ефіріум: прогноз курсу Ethereum на 2018 рік

Історія Ethereum почалася в 2013 році, коли В. Бутерін представив спільноті перший опис криптовалюта. Практично з перших днів монета зацікавила користувачів кріптосеті. Через деякий час Віталік отримав премію і грант розміром 100 000 доларів. У липні 2014 го запущено ICO, за допомогою якого вдалося зібрати більше 18 000 000 $.

Перша монета Ethereum з’явилася 30.07.2018 року. І якщо на початку торгів монета продавалася по 1-2 долари, на 2 вересня 2018 го її вартість становить 293 долара США. Тож не дивно, що учасників кріптосеті цікавить майбутнє віртуальної монети — що буде з ETH далі, як зміниться курс, який прогноз по Ефіріуму висувають експерти. Розглянемо ці моменти докладніше.

Історія і фактори впливу при створенні прогнозу курсу Ефіріума

Значок Ефіріума на тлі планети

Щоб прогнозувати подальший рух ціни Ethereum і оцінити перспективи віртуальної монети, важливим є аналіз історії курсової ціни, а також факторів, що впливають на її зміну. Вперше відмітка в 10 доларів за 1 ETH була «пробита» в 2017 році. Протягом 12 місяців вартість віртуальної монети зросла з 8,06 доларів за монету (1 січня 2017 го) до 737 доларів в кінці грудня цього ж року. Зростання продовжилося і в січні 2018 го. Так, 13 січня одна монета коштувала 1 448 доларів США.

Тож не дивно, що разом з біткоіни криптовалюта Ефіріум стала цікавим активом для вкладень. Але якщо Bitcoin протягом року зріс в 20 разів (з 1000 до 20 000 $), то ETH збільшився в ціні майже в 92 рази. Такий стрибок аналітики пояснюють наступними чинниками:

 1. Підвищення попиту на віртуальну валюту через насичення ринку спекулянтами. Такі учасники торгують на біржі, заробляючи на скачках курсової ціни.
 2. Зростання обсягу інвестицій в кріптовалютную мережу, що призвело до підвищення її популярності.
 3. Зменшення довіри до фіатним грошей, а також відтік фінансового капіталу з фінансових установ.
 4. Стрибок вартості біткоіни, який «потягнув» за собою інші криптовалюта.

В кінці 2017 року експерти давали хороший прогноз по Ethereum на 2018 рік і були впевнені в його подальшому зростанні. І дійсно, до початок січня криптовалюта збільшилася в ціні, після чого курс різко пішов вниз. Не виключенням став і Ефіріум, ціна якого до 6 квітня 2018 го опустилася до 384 доларів.

Незважаючи на ряд позитивних тенденцій, що призвели до підвищення курсу в 2017-му — на початку 2018 го, залежність від економічної та політичної ситуації залишилася. При цьому «каменем спотикання» вважається анонімність віртуальних монет, яка і бентежить уряди багатьох країн.

Ось чому при створенні прогнозу на курс Ефіріума важливо враховувати не тільки зацікавленість інвесторів, але і ряд інших чинників — регулювання криптовалюта, розвиток технології, ставлення до ETH кріптовалютного спільноти і так далі. Не менший вплив робить і конкуренція з іншими віртуальними монетами.

Якщо повернутися до курсової ціни, к Детально 7 травня 2018 року ціни на ETH знову піднялася до 785 доларів, що вселило надію в учасників ринку. Багато хто був упевнений, що ціна вже не піде вниз. Але ситуація склалася інакше. З того періоду курс Ефіріума тільки знижувався з невеликими відскоками. Вже 13 червня він становив 495 доларів США, а 21 серпня опустився до 271 долара. На цьому тлі багато експертів скорегували прогноз курсу Ефіріума. Якщо виходити з поточної тенденції, ціна криптовалюта навряд чи підніметься вище 500-600 доларів до кінця 2018 го. Але існує ряд факторів, які можуть вплинути на вартість ETH.

Що врахувати при складанні прогнозу по Ефіріуму на 2018 рік?

Стопка монет Ethereum крупним планом

Досвідчені інвестори знають, що оцінка перспектив активу і прогнозування ціни починається з вивчення історії і впливу різних чинників на вартість віртуальної монети (саме цьому і присвячений перший розділ статті). Але це лише одна зі сторін аналізу. Щоб зробити прогноз по Ефіріуму на 2018 рік, важливо врахувати поточні тенденції в світі криптовалюта, її досягнення і особливості.

При оцінці майбутніх перспектив Ефіріума експерти рекомендують взяти до уваги ряд моментів:

 1. Згодом Ефіріум може стати базою для «розумних» контрактів. В результаті з’явиться можливість інтеграції з децентралізованим ПО.
 2. У ETH немає проблем з кількістю оброблюваних угод в певну одиницю часу (у випадку з Bitcoin це одне з головних перешкод для розвитку криптовалюта).
 3. У питанні регулювання ETH поки програє головному конкуренту біткоіни, що незмінно впливає і на прогноз зростання Ефіріума.
 4. Залишається проблема з масштабністю баз даних.

На цьому тлі експерти в кріптовалютном секторі підготували кілька сценаріїв розвитку віртуальної валюти. Одні впевнені, що в наступні кілька місяців на ринку буде правити бичачий тренд, що призведе до підвищення курсової ціни. Інші, навпаки, схильні до зворотного думку. Песимісти вважають, що негативні фактори будуть «тиснути» на криптовалюта, що призведе до зниження її ціни нижче 250 доларів до січня 2019 го.

Незважаючи на ряд проблем, Ефіріум крок за кроком завойовує популярність. На 2 вересня 2018 го він займає 2-е місце за капіталізацією (29,8 млрд. Доларів). Попереду тільки біткоіни, підібратися до якого поки не вдається. Але є ряд моментів, що дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Так, в Бразилії планують використовувати технологію Ефіріума для аналізу різних петицій. Збільшуються масштаби застосування «розумних» контактів в різних сферах діяльності (в тому числі в газовому і нафтовидобувному секторі). Останні роки розширюється число віртуальних монет, побудованих на базі ETH, серед яких Cosmos, OmiseGo і інші. На перший погляд, вони створюють конкуренцію головній віртуальної монеті, але на практиці виступають в ролі доповнення на різних сервісах.

На цьому тлі підвищується і число послідовників криптовалюта, що також впливає на прогноз Ефіріума. Зі збільшенням обороту зростає капіталізація, а це наближає ETH до головного конкурента — біткоіни.

Прогноз зростання курсу Ефіріума в 2018 році

Емблема Ефіріума на летить ракеті

Один з головних питань користувачів кріптовалютного спільноти — що буде з Ethereum в решту 4 місяці 2018 року. Щоб оцінити перспективи ETH, важливо врахувати нюанси її розвитку за весь період існування:

 1. Уже перший запуск криптовалюта дозволив зібрати більше 14 000 000 $ з інвесторів.
 2. Активне зростання вартості віртуальної монети в кінці 2017 го — початку 2018 го показав потенціал ETH. Учасники кріптосеті побачили, що Ефіріуму є куди рости, а історія зі стрибком курсу може скоро повторитися.
 3. Великі банки, корпорації та розробники ТО все більше звертають увагу на ETH. Вони бачать в криптовалюта майбутнє віртуального фінансового сектора і навіть заміну BTC.
 4. Кріптовалютние біржі і обмінники підтримують роботу з Ethereum і дозволяють обмінювати віртуальні монети на інші гроші (в тому числі фіатние).
 5. Віталік Бутерін не зупиняється на досягнутих результатах і продовжує вдосконалення технології.

Розглянуті аспекти дозволяють розраховувати на позитивний прогноз Ethereum вже в 2018 році. Крім того, багато експертів упевнені в зростанні курсової вартості і в наступні роки. Ось чому інвестори користуються ситуацією і купують Ефіріум на етапі «осідання» курсової ціни.

Які ризики врахувати при складанні прогнозу курсу Ефіріума — поради експертів

Блискавка пробиває значок Ефіріума

Знавці ринку запевняють, що оптимістичний настрій повинен підкріплюватися фактами і знанням ризиків, які можуть очікувати інвесторів. На прогноз Ефіріума на 2018 рік може впливати ряд негативних факторів, здатних «обвалити» вартість віртуальної валюти і залишити вкладників без заощаджень. Тут можна виділити наступні нюанси:

 1. Дії спекулянтів. Незважаючи на зростаючу капіталізацію, Ethereum все ще схильний до впливу з боку великих гравців ринку. Купівля або продаж великого обсягу монет групою інвесторів (за змовою) може привести до зростання або зниження ціни.
 2. Імовірність злому. Надійність віртуальних монет є умовною, адже останні зломи біржових майданчиків показують, що в сфері безпеки є над чим працювати. Якщо фахівці не створять ефективну систему захисту, розраховувати на позитивний прогноз по криптовалюта Ефіріум і іншим віртуальним монетам не доводиться.
 3. Ризик технічних збоїв. З ростом числа користувачів зберігається небезпека технологічних проблем в роботі кріптовалютной мережі.
 4. Проблеми з регулюванням. Позиції ETH, а також інших віртуальних монет безпосередньо залежить від дії державних органів влади різних країн. Багато країн лише частково дозволили Ефіріум до застосування, що створює ауру невизначеності.

Розглянуті негативні моменти можна усунути, але на це буде потрібно часу. Наприклад, на вирішення технологічних проблем буде потрібно близько 3-5 років. Розробники активно працюють над розвитком мережі і при відсутності перешкод головні роботи закінчаться вже до 2020 року. При цьому проблеми з технологією не впливають на конфіденційність віртуальних монет.

Увага кріптовалютного спільноти прикута до КНР, влада якої лише недавно заговорили про можливість легалізації віртуальних монет. На роздоріжжі стоїть і уряд Росії, яке можливо очікує рішення Китаю. Тут також немає чіткої позиції — дозволити або заборонити криптовалюта. З цієї причини зробити точний прогноз курсу Ефіріума на 2018 рік — важке завдання. Для прийняття рішення важливо врахувати розглянуті вище фактори, а також думка експертів (на цьому зупинимося нижче).

Прогноз курсу Ефіріума на 2018 рік у аналітиків

Зображення цифрового графіка

Останні роки з’являється все більше експертів, які добре знають кріптовалютний ринок і фактори впливу на вартість віртуальні монет. Орієнтуючись на їх думку, інвесторам простіше визначитися з подальшими діями і прийняти правильне рішення. При цьому багато аналітиків сходяться на думці, що до кінця 2018 року Ефіріум підніметься в ціні.

При аналізі враховується технологічний прогрес кріптовалютной мережі, обіцяний розробником, підвищення інтересу до Ефіріуму, збільшується поява новин про криптовалюта. Велике значення має і успіх проектів, в основі яких лежить технологія Ethereum. Нижче розглянемо кілька прогнозів курсу Ефіріума на 2018 рік у експертів.

Так, С. Нерайофф, що є одним з розробників проектів Ефіріум (Банкор, Ліски та інших), впевнений в майбутньому зростанні курсової вартості. Такої ж думки дотримується і керівник компанії «Кріпто Консультант» Дж. Кессіді. Останній запевняє, що цінність ETH для використовують його компаній буде тільки рости.

Відомий фінансовий експерт Р. Моас рекомендує інвесторам не поспішати з продажем віртуальної монети, а притримати її якийсь час. Він упевнений, що через 2-3 роки власники Ефіріума зможуть отримати багато більший дохід. При цьому Ронні вважає, що найближчими роками волатильність віртуальної монети залишиться такою ж. Різкі стрибки курсової ціни в бік зниження і підвищення є звичайною справою для криптовалюта. Причиною, як правило, є спекуляції на біржовому майданчику.

В кінці 2017 — початку 2018 років багато експертів висували такі прогнози по Ефіріуму на 2018 рік:

 1. Ф. Шебеста (один із засновників finder.com) прогнозував зростання ціни до 1,5 тисячі доларів США.
 2. А. Гас (керівник ВішКніш) упевнений в підвищенні ціни ETH до 1,8 тисяч доларів. При цьому Аліса заявила, що розробники роблять правильні дії для вирішення проблем з віртуальної монетою.
 3. Т. Лі (директор Reffind) передбачив зростання ціни Ефіріума до 2,25 тисяч доларів. Він зазначив, що головною особливістю платформи є наявність «розумних» контрактів, що дає їй додаткові перспективи. Основною проблемою залишається масштабованість, але розробники працюють над цією проблемою і з часом вирішать її.
 4. Дж. Рачинський (консультант) прогнозував підвищення курсової ціни ETH до 1,8 тисяч доларів. Джозеф заявив, що серед існуючих віртуальних монет саме Ефіріум володіє найбільшим потенціалом. Сьогодні тисячі компаній тестують технологію криптовалюта, а багато хто з них вже взяли її на «озброєння».
 5. С. Вільямс (керівник СідАпс) прогнозував зростання до 2,5 тисяч доларів.

Позитивний прогноз на 2018 рік видавали і інші експерти, серед яких Дж. Грейсон і Кл. Даніел. Але варто зазначити, що багато заяв робилися ще в кінці 2017 го — початку 2018 року. Після зниження ціни ETH багато аналітиків скорегували свої прогнози.

Вплив новин на прогноз курсу Ефіріума в 2018 році

Монета Ethereum у вогні

Щоб робити припущення щодо подальших змін курсу, важливо врахувати останні новинні події в кріптовалютном секторі. Виділимо основні:

 1. В. Бутерін запропонував зменшити загальне число віртуальних монет. Свою ініціативу він пояснив бажанням додати стабільності віртуальної монеті.
 2. Ефіріум в Індії в Україні популярніший біткоіни. Аналіз запитів пошукових система показав, що інтерес щодо ETH майже на 5% більше, ніж у випадку з Bitcoin. До кінця зими 2018 го через жорсткого регулювання віртуальних монет інтерес до Ефіріуму значно зріс.
 3. Одна з комірок ООН, що займається продовольчою програмою, застосовує blockchain Ethereum для фінансових транзакцій. Це робиться, щоб зменшити число операцій через класичну банківську систему.
 4. Технологія блокчейн зацікавила NASA, яка планує застосовувати її для дослідження космосу. При цьому на перші ролі виходять «розумні» контракти Ефіріума, що дозволяють автоматизувати маневри шатлів. Крім того, допомога блокчейна Ефіріума вдається поліпшити зв’язок космонавтів з базою на Землі.
 5. На майданчику Bitrefill з’явилася можливість роботи з Ефіріумом. Тепер користувачам сервісу є поповнення за допомогою криптовалюта.
 6. Найближчим часом планується випуск другого протоколу блокчейна ETH.

З негативних чинників виділяється конкуренція Ethereum з EOS. Багато аналітиків пояснюють зниження курсової ціни саме цим аспектом. У Мережі згадану монету часто називають «вбивцею» Ефіріума. Це пов’язано з тим, що команда розробників EOS врахувала помилки, зроблені конкурентами, і випустила більш сучасну віртуальну монету.

Не варто забувати і від інших конкурентів Ethereum, серед яких біткоіни, Кардано, біткоіни Кеш і інші.

Прогноз Ефіріума на 2018 рік за місяцями

Значок Ефіріума і число 2018 на білому тлі

З огляду на позитивні фактори і ризики, нескладно зробити прогноз Ефіріума на 2018 рік за місяцями. Він має орієнтовний характер, але відображає поточні тенденції на ринку. При аналізі береться до уваги волатильність віртуальної монети, ризики в питанні регулювання, а також розвиток технології блокчейна:

 • Вересень 2018 го — 293-330 $.
 • Жовтень 2018 го — 330-350 $.
 • Листопад 2018 го — 330-360 $.
 • Грудень 2018 го — 360-450 $.

Як видно з наведеного прогнозу, вартість віртуальної монети сильно не зміниться і навряд чи перевищить позначку в 500 доларів. Але вже на початку 2019 роки ситуація може змінитися в кращу сторону, і ціна піде вгору. Це залежить від багатьох факторів, в першу чергу рішення влади Китаю щодо криптовалюта, а також успіхів розробників в питанні вдосконалення технології Ethereum.

Відео-прогноз курсу Ефіріум на 2018 рік:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector