Ефіріум (Ethereum): курс криптовалюта, гаманці, ціна

Ethereum є відкритим вихідним кодом, розподіленим обчисленням платформи за участю смарт-контракту функціональності. Він надає децентралізовану віртуальну машину Turing, віртуальну машину Ethereum (EVM), яка може виконувати скрипти з використанням міжнародної мережі інтернет. Популярна валюта також надає токен cryptocurrency, званий «ефір», який може передаватися між обліковими записами і використовуватися для компенсації учасників для виконаних обчислень. «Газ», внутрішній механізм ціноутворення транзакцій, використовується для пом’якшення спаму і розподіляє ресурси в мережі.

Історія створення Ethereum

Графічне відображення криптовалюта Ethereum і Ethereum Classic

Криптовалюта Ефіріум була запропонована в кінці 2013 року Віталіком Бутеріном, дослідником і програмістом по криптовалюта. Розвиток було профінансовано в період з липня по серпень 2014 року. Система вийшла в ефір 30 липня 2015 року, і 11,9 мільйона монет були «роздані» для натовпу. На це доводиться приблизно 13 відсотків від загального обсягу обороту.

У 2016 році, в результаті краху проекту DAO, Ефіріум був роздвоєний на дві окремі блок-ланцюга — нова розгалужена версія стала Ethereum (ETH), а оригінал тривав як Ethereum Classic (ETC).

Який курс Ефіріума до долара США?

Графік курсу Ефіріума до долара за листопад 2017

Знак вартості блокації Ethereum називається ефіром. Він зазначений під кодом ETH і торгується на обміні криптовалюта. Він також використовується для оплати транзакційних зборів і обчислювальних послуг в мережі Ethereum.

Токени можуть бути нестійкими в залежності від обставин, таких як викид ефіру, з 21,50 до 8 доларів США, коли DAO був зламаний 17 червня 2016 року. Станом на червень 2017 року ринкова ціна ефіру виросла більш ніж 400 доларів США, що на 5 000% більше, ніж на початку року.

На момент написання статті (22.11.2017) ринкова ціна ефірума по співвідношенню до американського долара становить 366,500 одиниць.

За даними сервісів можна переглянути реальний графік по зростанню і падіння вигідною валюти Ефіріум.

Смарт-контракти як спосіб обміну криптовалюта

Принцип роботи смарт-контрактів при обміні криптовалюта

Смарт-контракти — це детерміновані механізми обміну, керовані цифровими валютними коштами, які можуть здійснювати пряму транзакцію вартості між ненадійними агентами. Вони можуть використовуватися для полегшення, перевірки і забезпечення виконання переговорів або економічних інструкцій і, можливо, обходу цензури, змови і контрагента. У Ethereum смарт-контракти розглядаються як автономні сценарії або децентралізовані додатки зі збереженням стану, які зберігаються у великій блокової ланцюжку Ефіріум для подальшого виконання EVM. Інструкції, укладені в контрактах Ethereum, оплачуються в ефірі і можуть бути реалізовані в різних повних мовах програмування Turing.

Облікові записи Ethereum: що це?

Обліковий запис Ethereum в смартфоні

У криптовалюта Ефіріум держава складається з об’єктів, званих «Облікові записи». Переходи стану в Ethereum — це просто передача цінності (Ефіри) і / або інформації (даних) між обліковими записами.

Облікові записи на сервісах ідентифікуються по 20-байтовому адресою.

Існує два типи рахунків:

 • зовнішні;
 • договірні рахунку.

Зовнішні власники:

 1. 20-бітову адресу, що генерується відкритим ключем ECDSA.
 2. Рахунок може містити прості електронні ефіри.
 3. Передача цінностей та інформації ініціюється зовнішнім учасником шляхом відправки транзакцій, підписаних в співвідношенні з закритим ключем ECDSA.

Контрактні рахунку:

 1. 20 байтів, отриманих детермінованим чином з адреси, зовні належить облікового запису, яка розірвала контракт.
 2. Рахунок може містити прості ефіри.
 3. Вартість і передача інформації контролюються кодом смарт-контракту. Код контракту залишається незмінною після розірвання.

Для платформи Ethereum було запропоновано багато застосувань, в тому числі неможливих. В пропозиції щодо застосування були включені фінанси, інтернет-товари, продукція від ферми до столу, пошук джерел енергії, а також ставки на спорт. Ethereum (станом на 2017 рік) є провідною платформою для проектів з початковим пропозицією монет, з часткою ринку більше 50%.

Гаманці криптовалюта Ethereum

Jaxx - веб-гаманець для Ethereum

Ці гаманці підтримують Ethereum:

 1. Geth: реалізація клієнта в Go.
 2. Jaxx: веб-гаманець.
 3. KeepKey: Апаратний гаманець.
 4. Ledger Nano S: Апаратний гаманець.

І багато інших.

Децентралізовані програми:

 1. Цифрові підписи, що гарантують автентичність і доказ наявності документів: Люксенбургская фондова біржа розробила таку систему.
 2. Slock.It розробляє інтелектуальні блокування.
 3. Цифрові жетони, прив’язані до валют: Децентралізований капітал.
 4. Іспанський банк Сантандер також бере участь в такому проекті.
 5. Цифрові жетони, прив’язані до золота: Digix.
 6. Поліпшення управління цифровими правами для музики: Imogen Heap використовував дану технологію.
 7. Платформи для ринків прогнозів: Augur, Gnosis Stox.
 8. Платформи для crowdfunding: DAO.
 9. Платформи соціальних мереж з економічними стимулами: Backfeed, Akasha.
 10. Децентралізовані ринки: FreeMyVunk, Etheropt, TransActive Grid.
 11. Азартні онлайн-ігри: Etheroll.
 12. Управління зарядкою електромобілів: RWE.
 13. Захищені системи ідентифікації для Інтернету: uPort.

Програмне забезпечення на основі Ethereum

Монети Ефіріума на клавіатурі

Індивідуальне програмне забезпечення в мережі, створене на основі Ethereum, незалежне від громадської мережі Ethereum, проходить перевірку компаніями корпоративного програмного забезпечення. Зацікавлені особи включають в себе Microsoft, IBM, JPMorgan Chase, Deloitte, R3, Інновація Великобританії (прототип транскордонних платежів).

Об’єднання розробників Ефіру — EEA

Емблема Об'єднання розробників ефіру

Метою ЄАНС є координація розробки стандарту, з відкритим вихідним кодом і частиною «дозволеної» версії блок-схеми Ethereum. Вона може вирішувати спільні інтереси підприємств в банківській, управлінської, консалтингової, технологічної, розважальної та інших галузях промисловості, при роботі з розробниками Ефіріум.

Деякі члени альянсу також вказали на бажання досліджувати і співпрацювати з гібридними архітектурою, щоб потенційно блокувати приватні блок-ланцюга для публічної блокади Ethereum в майбутньому, хоча проблеми залишаються в безпеці, соблюденіемі і правилами, пов’язаними з подоланням таких дозволених ланцюжках.
До липня 2017 року альянсі було більше 150 членів, включаючи останні доповнення MasterCard, Cisco Systems і Scotiabank. (Mastercard хотіли, щоб їх ім’я було виключено з прес-релізу).

5 фактів про криптовалюта Ethereum, які мало хто знає:А ось детальний огляд цієї криптовалюта:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector