Ethereum гаманець — установка на ПК з Windows

 • Товстий або тонкий Ефіріум-гаманець: переваги і недоліки клієнтів
 • Десктопні кріптовалютние гаманці не можна назвати найзручнішими варіантами для зберігання цифрових монет, зате з їх допомогою можна забезпечити своїх грошей належну безпеку. У цьому огляді ми дізнаємося, як встановити Ethereum-гаманець на комп’ютер, що працює на операційній системі Windows. Розглянемо кращі програмні клієнти, розберемо тонкощі їх інсталяції і застосування.

  Оптимальне «залізо» для установки гаманця Ethereum на комп’ютер

  Системний блок комп'ютера з підсвічуванням

  Перш, ніж ставити клієнт для Ефіру на свій ПК, потрібно спочатку зрозуміти, чи зуміє ваша машина нормально потягнути таку програму. Оптимальна конфігурація виглядає наступним чином:

  1. Версія ОС — для роботи підійде будь-яка платформа від Windows 7 і вище. З цим ні у кого не повинно виникнути проблем (навряд чи хтось досі сидить на XP).
  2. Процесор — згодиться будь-який чіп, який працює на 4-х ядрах.
  3. Оперативна пам’ять — мінімальна вимога становить 4 Гб. Але якщо ви хочете, щоб комп’ютер не гальмував при паралельній роботі з гаманцем, браузером та іншими додатками, краще мати на борту 8 Гб або більше.
  4. Жорсткий диск — тут все буде залежати від того, який вид десктопного сховища ви ставите: товстий (викачує весь блокчейн мережі Ethereum) або тонкий (обходиться без повної синхронізації). У першому випадку треба орієнтуватися на моделі з об’ємом 2 Тб. Справа в тому, що вага всієї бази даних Ефіру (станом на 17.08.2018) складає 667.10 Гб, причому обсяг буде постійно збільшуватися, а значить — необхідно мати солідний запас. Звичайно, можна обійтися і накопичувачем на терабайт, але тоді у вас залишиться мінімум вільного місця, і весь комп’ютер доведеться відвести виключно під гаманець. У випадку з тонкими гаманцями такої проблеми не буде. Їх вага обмежиться лише обсягом самої програми, а це кілька десятків мегабайт.

  На окрему увагу заслуговує швидкість інтернету. В ідеалі вам потрібен тариф на 100 Мбіт / сек, але можна обійтися і пакетом на 30 Мбіт / сек (правда в такому випадку блокчейн викачуватиметься набагато довше, а при відправці монет можливі затримки).

  Повноцінний Ethereum-гаманець: установка на Windows і подальше використання

  Інтерфейс Ethereum Wallet
  Головне меню офіційного клієнта Ethereum Wallet

  В даному випадку ми розглянемо офіційний клієнт Ethereum Wallet. Для його інсталяції ви повинні мати продуктивний комп’ютер і, що найголовніше, місткий накопичувач. Однак ці жертви будуть виправдані, якщо планується зберігання великої кількості кріптомонет, адже в плані безпеки це додаток вважається чи не найкращим.

  Якщо з «залізом» і вільним простором на диску все нормально, можна приступати до установки. Проходить цей процес наступним чином:

  1. Йдемо за адресою ethereum.org, трохи прокручуємо головну сторінку вниз і натискаємо на блакитну кнопку Download.
  2. Коли інсталяційний файл завантажиться, запускаємо його.
  3. Трохи чекаємо, а потім із запропонованих варіантів вибираємо Use The Main Network.
  4. Тиснемо кнопку Skip, коли майстер установки запитає, чи є у нас гаманець. Але якщо він все-таки є, завантажуємо файл з приватними ключами.
  5. Придумуємо максимально складний пароль для входу в програму.
  6. Ще трохи чекаємо, після чого читаємо інструкцію про те, як робити резервну копію гаманця (про це ми поговоримо трохи пізніше).
  7. Через вбудований інструмент ShapeShift переводимо на новий гаманець 0.25-1 ETH (це потрібно для повноцінної активації клієнта). При бажанні це можна зробити пізніше.
  8. Запускаємо синхронізацію клієнта (кнопка Launch application). Цей процес триватиме кілька днів. Якщо у вас повільний накопичувач і погана швидкість інтернету, синхронізація зовсім може зайняти більше тижня. На етапі скачування блокчейна можна відразу заходити в гаманець, але тільки в ознайомлювальних цілях. Поки програма не завантажили останній блок, ви не зможете використовувати її функціонал.

  Отже, синхронізація закінчена, додаток готове. Настав час дізнатися, як відкрити гаманець Ефіріума на комп’ютері і застосовувати його в подальшому. На щастя, тут все просто. Входити в програму можна через ярлик на робочому столі. Натиснувши на нього два рази, ви побачите перед собою вікно гаманця, в якому можна:

  1. Дізнатися свій публічний адресу (розташований в головному меню під словами Main Account).
  2. Створити новий профіль (синя кнопка ADD ACCOUNT).
  3. Надіслати гроші іншим користувачам у вкладці SEND, розташованої вгорі. Вам треба буде лише вписати адресу гаманця одержувача і вказати розмір комісії.
  4. Зробити резервну копію гаманця. Для цього треба натиснути на вкладку «Акаунти», вибрати пункт «Резервне копіювання» і натиснути на розділ «акаунтів». Ми настійно рекомендуємо виконати зазначені кроки, адже маючи резервну копію приватних ключів, яка зберігається на сторонньому носії, можна відновити свій профіль, якщо програма віддалиться з яких-небудь причин. Більш того, дублікат дозволяє проводити «холодну» зберігання криптовалюта: ви копіюєте гаманець, скидає копію на інший накопичувач, після чого видаляєте оригінал. Виконавши ці нехитрі маніпуляції, ви підвищите безпеку своїх монет до максимуму.

  Цікавим є той факт, що додаток частково русифіковане. Його верхні вкладки (Акаунти, Редагувати, Вид, Додатково, Вікно, Допомога), а також їх наповнення прописані російською мовою. Решта областей клієнта заповнені англійськими словами. Виглядає це незвично, але дискомфорту при використанні не викликає.

  Встановлюємо тонкий Ефіріум-гаманець на ПК

  Малюнок гаманця і значка криптовалюта Ethereum

  Тут ми будемо розглядати мультивалютні клієнти (тобто, програми, які підтримують не тільки в ефірі, а й інші криптовалюта). Додатки, про які піде мова нижче, не викличуть ніяких незручностей при використанні і дозволять накопичувати відразу кілька цифрових монет.

  JAXX: ідеальний гаманець для Ефіріума на комп’ютер

  Оформлення гаманця JAXX
  Гаманець Ефіру в клієнті JAXX

  Цим клієнтом вже досить довго користуються сотні людей. Він зарекомендував себе як відмінний кріптовалютний гаманець, що дозволяє отримувати і пересилати гроші, а також проводити внутрішній обмін одного активу на інший. Як же встановити даний гаманець Ефіріума на комп’ютер? Все гранично просто:

  1. Переходимо на сайт jaxx.io.
  2. Тиснемо на синю кнопку Download.
  3. Після переходу на іншу сторінку ще раз натискаємо на кнопку завантаження (розташована навпроти пункту Desktop Windows).
  4. Коли вискочить вікно, яке повідомить про те, як перевірити справжність клієнта, в третій раз тиснемо на кнопку скачування.
  5. Після завантаження файлу встановлення запускаємо його.
  6. Чекаємо кілька секунд, після чого запускаємо ярлик гаманця, розташований на робочому столі.
  7. Приймаємо умови використання клієнта.
  8. Вибираємо пункт CREATE NEW WALLET.
  9. У наступному вікні вибираємо варіант EXPRESS (тобто, швидке створення).
  10. Із запропонованого списку вибираємо криптовалюта, з якими плануємо працювати в майбутньому. Можна почати з верхньої п’ятірки цифрових активів: біткоіни, Ефіріум, Ефіріум Класик, Лайткоін, Деш. При бажанні цей список можна буде доповнити потім.
  11. Після вибору потрібних валют тиснемо на кнопку TAKE ME TO MY WALLET, що знаходиться в правому нижньому кутку. Нас перекине в головне меню гаманця.

  Хоча гаманець вже готовий до застосування, нам потрібно виконати ще кілька важливих дій. Перш за все, необхідно дізнатися секретну фразу для відновлення доступу. Для цього проробляємо наступні кроки:

  1. Кількома на пункт налаштувань (3 горизонтальні смужки) і вибираємо розділ TOOLS.
  2. Вибираємо варіант Backup wallet.
  3. Кількома на варіант View Backup Phrase.
  4. Через 3 секунди з’явиться кнопка I UNDERSTAND. Натискаємо її.
  5. Переписуємо 12 запропонованих слів в строгому порядку. На жаль, їх не можна скопіювати в буфер обміну, так що доведеться все робити вручну. Нікому не показуйте свою секретну фразу, щоб ніхто не оволодів вашими грошима.

  В якості додаткової міри безпеки можна встановити пін-код. Це робиться в розділі Settings.

  Користуватися гаманцем гранично просто. Оскільки нам потрібен Ефіріум, тиснемо на значок ETH, розташований у верхній частині меню. Вам відразу покаже діючий публічний адресу.

  До послуг користувача надається 3 основні кнопки:

  1. Receive — для отримання монет.
  2. Exchange — для обміну Ефіру на інший цифровий актив за допомогою інструменту ShapeShift.
  3. Send — для відправки монет іншим людям.

  Крім того, в даному гаманці можна:

  • відслідковувати всю історію транзакцій;
  • вибирати фіатную валюту, в якій буде відображатися поточний курс Ефіру;
  • переглядати приватні ключі всіх своїх гаманців (ця опція є в розділі TOOLS);
  • проводити експорт приватних ключів з інших гаманців.

  Як видно, описаний гаманець володіє всім необхідним функціоналом для роботи з криптовалюта. Однак є ще одна програма, яка не поступається за цим показником, про неї поговоримо далі.

  Як створити Ефіріум-гаманець Exodus на комп’ютері?

  Як виглядає програмний гаманець Exodus
  Ефіріум-гаманець в програмі Exodus

  Інсталяція і налаштування даного гаманця проходить за таким алгоритмом:

  1. Заходимо на сайт exodus.io. Тут можна завантажити розглянутий гаманець для Ефіріума на Віндовс 10, на більш старі версії цієї платформи (до сімки), на Лінукс і Mac OS.
  2. Вибираємо варіант для Windows (кнопка розташована вгорі) і завантажуємо інсталяційний файл.
  3. Запускаємо майстер установки і чекаємо кілька секунд. Після завершення інсталяції клієнт відразу ж відкриється. Щоб почати користуватися гаманцем, необхідно перевести на нього будь-яку кількість будь-якої криптовалюта. Оскільки нас цікавить Ефір, ми будемо використовувати саме його.
  4. Кількома на вкладку Wallet і вибираємо пункт Ethereum.
  5. Тиснемо на копку Receive. Висвітиться вікно з публічним адресою Ефіріум-гаманця.
  6. Переводимо на цю адресу будь-яку кількість монет. Можна скинути гроші з іншого програмного гаманця або онлайнового сховища (це абсолютно неважливо). Після поповнення балансу вживаємо всіх заходів безпеки.
  7. Кількома на вкладку Backup.
  8. Послідовно виконуємо 4 кроки: придумуємо пароль, повторюємо його, копіюємо мнемонічну фразу для відновлення доступу, вказуємо e-mail (на нього прийде лист з посиланнями для відновлення облікового запису).

  Усе! Тепер ви знаєте, як встановити та налаштувати даний гаманець Ethereum на Windows. Залишилося лише використовувати наявний функціонал, що включає в себе:

  • відправку монет в розділі Send;
  • внутрішній обмін цифрових активів (вкладка Exchange);
  • відстеження динаміки зміни курсу Ефіру (у вкладці Portfolio);
  • вибір фіатной валюти, в якій відображається курс;
  • зміну теми оформлення (кнопка Skins в настройках).

  Наостанок хочеться відзначити один неприємний момент, що стосується зміни валюти, в якій відображається курс. Іноді при виборі нової грошової одиниці гаманець зависає, тому його доводиться перезавантажувати. Після повторного входу вже буде встановлена ​​вибрана одиниця відображення.

  Товстий або тонкий Ефіріум-гаманець: переваги і недоліки клієнтів

  Емблема криптовалюта Ефіріум і малюнок гаманця

  Сильні і слабкі сторони розглянутих типів гаманців ми вказали в таблиці нижче:

  товстітонкі
  плюсимінусиплюсимінуси
  Повноцінний гаманець має власний блокчейн, тому йому не потрібно звертатися до баз даних на сторонніх ресурсах. Це гарантує користувачеві повну анонімність.Довгий скачування блокчейна, який важить майже 670 Гб.Вкрай швидка установка.При транзакціях тонкі гаманці звертаються до блокчейну на сторонніх сервісах. Це б’є по анонімності.
  Можна організувати «холодну» зберігання Ефіріума, що робить крадіжку монет практично неможливою.Повноцінний гаманець навантажує «залізо». Тому для його установки необхідно мати комп’ютер з неслабкою конфігурацією.Наявність всіх необхідних заходів безпеки, які зводять ймовірність крадіжки до мінімуму.Не можна зберігати в ефірі в «холодному» режимі.
  Гроші зберігаються прямо на комп’ютері людини, тому їх збереження не залежить від працездатності сторонніх майданчиків.У разі зависання синхронізації весь процес треба починати заново.Є підтримка відразу декількох криптовалюта, що дозволяє людині паралельно накопичувати різні цифрові активи.У випадку з гаманцем Exodus треба обов’язково вносити початковий депозит. Тому він не підходить новачкам, у яких спочатку взагалі може не бути криптовалюта.
  Є можливість створення декількох акаунтів, що дозволить більш грамотно розпоряджатися кріптомонетамі.Клієнти менше навантажують «залізо» і не вимагають виділення величезної вільного простору.

  Ось ми і розглянули популярні Ethereum-гаманці та інструкції їх установки на Віндовс. Підводячи підсумки, можна сказати, що всі згадані гаманці мають як переваги, так і недоліки, але при цьому кожен з них по-своєму гарний. Якщо вас в першу чергу цікавить безпека, тоді краще встановіть собі повноцінний клієнт. Так, його інсталяція та подальше збільшення обсягу принесуть певні незручності, проте такий гаманець вкрай надійний. Тим, хто робить ставку на зручність, підійдуть легкі програми. Вони не так безпечні, зате з ними менше мороки.

  • Дивіться також, як перенести Ефіріум-гаманець на інший диск.

  Відео про те, як встановити Ethereum гаманець:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector