Emercoin криптовалюта: особливості платформи EMC

Що таке Emercoin

Emercoin криптовалюта (EMC) — це унікальний у своєму роді блокчейн-проект, що надає своїм користувачам можливість програмувати і розробляти програми абсолютно безпроблемним способом. Проект пропонує своїм користувачам широкий спектр функціональних послуг, які можуть допомогти як початківцям, так і досвідченим розробникам в розробці блокчейн-додатків.

Цікаво також відзначити, що технологія Emercoin вже використовується відомими гравцями в цифровому сегменті, які використовують цей блокчейн-проект, щоб виконувати свої бізнес-операції децентралізованим і більш прозорим способом.

Крім того, що дійсно змушує Emercoin виділятися серед своїх конкурентів, так це те, що він використовує власну систему організації даних, яка була розроблена для використання активів, заснованих на вартості, не займаючи занадто багато місця, або не використовуючи складні інструкції з кодування.

Всі дані, що зберігаються на блокчейне Emercoin, захищені за допомогою механізму консенсусу, який включає в себе доказ виконання роботи (англ. PoW) і доказ частки володіння (англ. PoS).

Завдяки своїй унікальній програмної архітектурі, цей блокчейн є доступним для всіх користувачів і може використовуватися віддалено.

Також основа блокчейн мережі Emercoin може бути масштабувати в міру необхідності.

На даний момент, технологія використовується такими компаніями, як Deloitte, Prover і Russian Railways.

особливості Emercoin

Коли мова йде про нові криптовалюта, ми зазвичай стикаємося з однією або двома відмінними характеристиками у кожного активу. Однак, з першого погляду на Emercoin, можна помітити, що ця платформа поставляється з безліччю унікальних сервісів, які можуть допомогти організаціям і окремим особам керувати своїм бізнесом набагато ефективніше.

Наприклад, варто згадати, що Emercoin — це не просто платіжна платформа, але також і платформа, що пропонує своїм клієнтам набір послуг, які зачіпають безліч питань, пов’язаних з конфіденційністю, безпекою, мікроплатежами, обміном даними і т. Д.

Технологія Emecoin використовує модуль EMCSSH, який був розроблений для забезпечення високого рівня захисту оболонки основної системи управління.

Кожен учасник керуючої команди повинен пройти верифікацію з цим модулем, щоб отримати доступ до блокчейну. Аналогічно, Emercoin використовує технологію EMCDNS, яка надає користувачам інфраструктуру, яка підтримує сертифікати SSL.

EMCSTREAM — це бібліотека мікроплатежів, яка була розроблена з метою спрощення доступу користувачів до цифрового медіаконтенту.

Історія і творці

Проект Emercoin вперше став згадуватися на публіці в 2013 році. Протягом свого запуску, його неодноразово порівнювали з іншими кріптоактівамі, такими як Peercoin і Namecoin, через їх структурної ідентичності.

Однак з тих пір Emercoin зміг заявити про себе як про одну з найбільш інноваційних технологій в світі криптовалюта. Проект був заснований Юджином Шуміловим (англ. Eugene Shumilov), який також є Генеральним директором компанії. Олай Ховайко (англ. Olay Khovayko) є фахівцем з криптографії компанії. З самого запуску проекту він курирує тонкощі криптографічного складової проекту і має значні знаннями фінансової та криптографічного індустрії.

Кріптоактів Emercoin

З самого початку, коли Emercoin тільки почав фігурувати на кріптовалютних ринках, його показники вже були досить стабільними, що змусило багатьох фінансових аналітиків вважати, про далеко йде майбутньому. Хоча вартість одного токена EMC і залишалася незмінною протягом 2015 і 2016 років, його курс почав істотно зростати, коли інші великі гравці, такі як Bitcoin і Ethereum почали бити рекорди в 2017.

Наприклад, в порівнянні з червнем минулого року, ціна одного EMC збільшилася в чотири рази з $ 1,69 до $ 4,3 в 2018.

перспективи

З огляду на великий спектр послуг, який платформа Emercoin надає своїм користувачам, цілком логічним можна вважати цей актив в якості інвестиції.

Оскільки цінові показники криптовалюта EMC в даний час досягають нових максимумів, можна припустити, що все більше людей починають проявляти зацікавленість в цьому активі.

Однак, як і у всіх кріптоактівних активах, минула продуктивність не повинна використовуватися для прогнозування майбутньої вартості EMC.

Якщо ви хочете почати інвестувати в Emercoin, торговельні пари EMC в даний час пропонуються на кріптобіржах Bittrex, HitBTC, CoinExhcange.

Особливості функціоналу Emercoin

Однією з ключових особливостей блокчейна Emercoin є його використання EMCLNX, тимчасової рекламної мережі обміну посиланнями.

Вона використовує модель оплати за клік і, таким чином, дозволяючи користувачам отримувати стабільний сторонній дохід.

Існує три компонента цієї системи:

  1. покупці: Ці особи, які просувають свої веб-сайти через мережу EMCLNX. Щоб скористатися цією послугою, вони повинні заплатити невелику плату за кожного відвідувача, який був перенаправлений на сайт через мережу EMCLNX.
  2. відвідувачі: Це рандомний користувачі, які просто натискають на рекламу, розміщену на веб-сайті хоста.
  3. хост: Ця сторона, яка відображає оголошення на своєму веб-сайті, використовуючи мережу EMCLNX. Коли відвідувач натискає на оголошення, хост автоматично перенаправляє його на сайт покупця і при цьому стягує комісію з покупця.

У використанні системи EMCLNX немає посередників, які б брали комісію за переказ реферала. В результаті хости можуть максимізувати свій прибуток, а покупці можуть залучити більшу кількість потенційно-зацікавлених відвідувачів на свій ресурс.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://themerkle.com/

https://emercoin.com/en

https://medium.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector