Ферма біткоіни Кеш: як добувати BCC / BCH на відкритих

Будь-яка ферма — це прибуток

Прийдіть до людини, який абсолютно не розуміє в криптовалюта і почніть розповідати про Майнінг-фермі. Перше, ніж він поцікавиться — чому вона так називається? Адже у багатьох асоціація з фермою — це будиночок в передмісті, безліч огороджених територій з різними тваринами і засіяне поле.

Але поява ринку криптовалюта збагатив цей нове значення. Так, ферма — це невелика установка з відеокартами для Майнінг. Крім того, ASIC-Майнер також приймають за самостійну ферму. Грубо кажучи, це сукупність обладнання, яке підключено до одного комп’ютера і дозволяє добувати криптовалюта.

Будь-то ферма для Майнінг або розведення тварин і рослин, вони приносять прибуток. Установки для видобутку криптовалюта дуже ефективні в цьому плані. Чим вони більші, тим вигідніше буде процес. Проте, завжди є нюанси збірки, що залежать від конкретної криптовалюта.

Особливості Майнінг BCH

Щоб розуміти, як зібрати ферму, потрібно «розуміти» обрану криптовалюта. Біткоіни Кеш досить складний в Майнінг, тому ферма — одне з кращих рішень його ефективної видобутку. Це обумовлено алгоритмом і складністю мережі криптовалюта.

SHA-256 вважають одним з найбільш складних алгоритмів шифрування. Його суть — це створення конкретного значення з масиву довільних даних. Рішення відбувається шляхом перебору всіх варіантів і швидкість, природно, залежить від продуктивності устаткування.

Складність залежить, по-перше, від часу, який витрачається на кожен блок. В середньому вона повинна складати 10 хвилин. Завдяки осіннім оновлень в мережі BCC / BCH коригування завжди проходить успішно, тому складність поступово зростає.

По-друге, вона залежить від загального хешрейта (швидкість обробки функції обладнанням). Іншими словами, на неї впливає кількість Майнер в мережі. Bitcoin Cash має величезну кількість здобувачів. Його хешрейт становить 4.4 EHash / s. При такій конкуренції вам потрібно продуктивне обладнання.

Що потрібно для збірки

Зібрати свою Майнінг-ферму, з одного боку, дуже просто, а з іншого — неймовірно складно. Вам потрібно мати мінімальні знання про комп’ютерні технології та сумісності обладнання. Крім того, потрібно розуміти, в якому порядку потрібно все підключати. Якщо ви коли-небудь збирали комп’ютер з нуля, то вам буде не складно. Але якщо ви новачок, то можна звернутися до консультантів за допомогою.

Для повного складання знадобляться:

  • материнська плата (мінімум 6 слотів, але для Bitcoin Cash рекомендовано більше);
  • відеокарти;
  • центральний процесор;
  • оперативна пам’ять;
  • система охолодження;
  • Райзер (перехідники для з’єднання відеокарт;
  • блок живлення;
  • каркас (для стійкості краще брати алюмінієвий);
  • емулятор монітора і Watch Dog (необов’язково).

Основу Майнінг складають відеокарти. Ви можете зібрати ферму з однакових карт, або половину одних, половину інших. У цих питаннях краще за все звертатися до експертів, оскільки загальна ефективність відеокарт може дуже постраждати при неправильному підборі. В одній з наших статей ви можете ознайомитися, як саме вибрати відеокарту для видобутку BCH.

Центральний процесор і оперативна пам’ять грають важливу роль при складанні ферми, оскільки вони також отримують частину навантаження. Тим не менш, ви можете взяти середній ЦП. Що стосується ОЗУ, то рекомендовано брати не менше 4 гігабайт.

Трапляється, що власної системи охолодження відеокарт мало. При роботі з біткоіни Кеш таке можливо, тому бажано потурбуватися про придбання додаткових кольорів. У потрібний момент вони врятують вашу систему від поломки. І не здумайте замінити їх домашнім вентилятором.

Емулятор монітора дасть можливість не використовувати основний, що зменшить навантаження на відеокарти і допоможе перенаправити її на видобуток криптовалюта. Watch Dog — це система, яка автоматично включить вашу ферму і продовжить Майнінг в разі перезавантаження комп’ютера.

Часті проблеми при складанні

У багатьох випадках новачки роблять купу помилок при складанні ферми для Майнінг криптовалюта. Одна справа, якщо це проста монета, і ефективність видобутку не сильно постраждає, оскільки немає великої конкуренції. Але коли мова заходить про такі криптовалюта, як BCC / BCH, то потрібно розуміти, що кожна помилка при складанні ферми на вагу золота.

Отже, перше, на що можуть не побачити новачки — слоти материнської плати. Якщо вони Запаралеленими, то активними будуть не всі. Відповідно, деякі відеокарти просто не стануть працювати. Просто подумайте, скільки продуктивності можна втратити від кожної неактивній карти.

Друга проблема — це покупка різних відеокарт. Намагайтеся зібрати ферму з однакових карт, оскільки так у вас буде менше втрат. Деякі стверджують, що можна встановити Nvidia і Radeon в одну стійку. Це так, але тільки для видобутку декількох криптовалюта одночасно. Якщо ж ви будете Майні BCH таким чином, то заробите менше.

Третя, можливо одна з найчастіших проблем — економія. Майнінг-ферму не можна назвати дешевим задоволенням. Але багато хто хоче, щоб період окупності був якомога коротше. Тому починають купувати б / в обладнання, або набувають більш дешеві складові. Хтось пробує заощадити на малозначних елементах. Але кожна частина ферми дуже важлива, тому цього робити не варто. Скупий платить двічі.

Ну і останнє — це просто брак знань. Ви можете ідеально підібрати всі складові і навіть зможете зібрати систему. Але вона вимагає певної настройки під кожну криптовалюта. Від цього сильно залежить ефективність видобутку. У таких випадках краще всього звертатися до експертів.

Крім того, ви можете просто купити готову ферму під ключ. При цьому важливо бути дуже уважним, оскільки продавець може сам опинитися некомпетентним. Ретельно перевірте продукт або, знову-таки, запросіть консультанта для допомоги.

Відмінності від ASIC

Як вже було сказано, ASIC сам по собі можна вважати фермою для Майнінг. Він має все, щоб добувати криптовалюта. Єдине, що потрібно — це підключення до пулу. Але чому ж таке обладнання відрізняється від ферми з відеокарт?

По-перше, вони мають набагато більше потужності. Так, середня швидкість ферми з 10 карт досягає 300 MH / s. У той же час, Antminer S9 від Bitmain має 14 000 GH / s. Різниця більш ніж відчутна.

По-друге, вони займають набагато менше місця. Так, розміри ASIC — це коробка з-під взуття, а ось ферма — це журнальний столик. Для неї не так-то просто виділити додаткове місце.

Однак, Асіка нададуть більше дискомфорту через те, що сильно шумлять. Як кажуть самі користувачі, створюється відчуття, що сусід через три квартири створив надпотужний пилосос і вирішив всім похвалитися.

Крім того, вони підходять лише для конкретної криптовалюта, а точніше — алгоритму. А ось ферма дозволяє перемикатися між ними. Хоч мова йде лише про біткоіни Кеш, вам ніхто не перешкодить Майні що-небудь інше, якщо прибутку від нього не буде.

Що стосується вартості, то ASIC дешевше. Однак, так буває тільки в разі покупки готових ферм. Якщо ж ви будете збирати її самостійно, то зможете витратити менше. Відповідно, період окупності теж скоротиться.

переваги

Головний плюс полягає саме в доступності. По-перше, відеокарти виробляються та імпортуються в різні країни постійно. Крім того, завжди є можливість купити б / у варіант (але тут потрібно бути гранично обережним). По-друге, вони не настільки дорогі, крім того, не обов’язково купувати відразу всі заплановані відеокарти.

Також, є різноманітність при складанні. Це дозволяє вам експериментувати з вибором. Особливо добре це для тих, хто планує Майні довгий час, оскільки таким чином можна знайти найоптимальніший варіант як для BCH, так і для інших криптовалюта.

Якщо ви будете незадоволені заробітком або ж набутим продуктом, відеокарту завжди можна продати тим же Майнер або геймерам. Так ви відіб’єте частину витрачених коштів, замість того, щоб викидати це все на смітник.

недоліки

Для складання такої системи потрібні мінімальні знання технологій і розуміння її роботи. Інакше можна накоїти справ. У кращому випадку ферма просто не буде ефективною, а в гіршому може і згоріти, що зведе нанівець можливість перепродажу.

Така установка займає чимало місця в квартирі. Крім того, вона створює додатковий шум і збирає більше пилу через інтенсивної роботи кулерів. Відповідно, вам доведеться витратити чимало часу на догляд за нею. При цьому, в приміщенні буде набагато спекотніше через нагрівання відеокарт.

Неправильний підбір відеокарт або погана настройка Майнінг приведуть до низької прибутковості. Через це, період окупності буде набагато вище. А поки ви досягнете того моменту, обладнання може вийти з ладу.

вигода

Як вже було сказано, цей показник залежить від того, як ви підберете обладнання, як налаштуєте ферму і як будете за нею стежити. Якщо все буде безпомилково, то зможете заробити непогані гроші (як для додаткового заробітку в місяць). В іншому випадку, заженете себе в мінус.

висновок

Ферма для Bitcoin Cash доступна практично кожному, включаючи круглих новачків в сфері Майнінг. Тим не менш, вона вимагає певних вкладень і спеціальних знань про комп’ютерному обладнанні. З огляду на все за і проти, можна сказати, що такий варіант не можна розглядати як основний заробіток. Але він непоганий як хобі і додатковий прибуток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector