GXS: використання проекту GXChain для відстеження транзакцій

Революція блокчейна дозволила людям використовувати свої гроші зовсім по-іншому. Тепер люди можуть здійснювати анонімні транзакції і використовувати децентралізований ринок. Проект GXChain (GXS криптовалюта) спрямований на вирішення однієї з проблем кріптовалютной сфери — брак інформації про транзакції на цьому ринку.

Історія розвитку і команда розробників

Реалізацією проекту займається китайська компанія GXS Foundation Ltd., яка має філії в Японії, Великобританії і Сінгапурі. Фінансування проекту здійснювалося шляхом проведення ICO. Над його реалізацією працює група фахівців з 16 осіб, в тому числі:

 • Мінц Хуан (генеральний директор і засновник);
 • Гуодзюн Ту (співзасновник);
 • Чен Ван (технічний директор);
 • Сяопей Сюй (операційний директор);
 • Лію Ву (менеджер по продукції).

Офіційний сайт: gxs.gxb.io.

Основні цілі проекту

GXS — сервіс надання інформації, в тому числі кредитної, заснована на технології blockchain. Її автори стверджують, що їхня ідея являє собою концепцію безпечного і швидкого способу відстеження транзакцій і перевірки даних з використанням великого обсягу інформації.

Платформа пропонує можливість користувачам знаходити багате джерело даних з перших рук. Вона може перевіряти численні урядові джерела даних, такі як податкові органи і організації соціального забезпечення для збору даних. Отримані з авторитетних джерел дані є точними і не потребують додаткової перевірки.

GXS стане єдиною платформою, яка зможе пропонувати дані в режимі реального часу і повну доступність до них пересічних користувачів, що раніше було просто неможливим.

Особливості роботи системи

Платформа надає дані про кредити та транзакціях з гігантського пулу big data. Як можна використовувати отриману інформацію? Наприклад, страхові компанії і онлайнові кредитні організації можуть вивчати ці дані в рамках перевірки своїх клієнтів. Банки і кредитні установи теж отримають доступ до цієї інформації.

Ці дані доступні не тільки для компаній, але і звичайних користувачів. Так, представники ЗМІ можуть користуватися системою для пошуку даних в ході проведення журналістських розслідувань.

Подібна інформація може також використовуватися для вивчення клієнтів при здачі в оренду квартир і найму людей для роботи в офісі або вдома. Наприклад, покоївки.

децентралізоване додаток

Компанія вже створила свою першу децентралізоване додаток, що використовує технології GXS. Воно дозволяє користувачам створювати ідентифікатори блокової ланцюжка і управляти особистою інформацією на свій розсуд, не маючи можливості фальсифікувати її, так як вся вона проходить перевірку.

архітектура платформи

В основі архітектури мережі лежать три аспекти:

 • Допомагає користувачам консолідувати свої дані і зберігати їх в зашифрованому вигляді в розподіленої файлової системи. Учасники мережі можуть відкривати доступ до своєї персональної інформації і монетизувати її.
 • P2P Data Marketplace. Децентралізований ринок даних забезпечує унікальне рішення для бізнесу. У порівнянні з традиційними сервісами, такими як централізований центр обробки даних або ринок даних, децентралізована система даних дозволяє передавати дані в рамках тимчасової мережі (P2P) в умовах високої Безпечність. Такий підхід ефективно захищає конфіденційність даних і авторське право, а також запобігає шахрайські дії.
 • Розробка додатків. Платформа підтримує всі види розробки додатків. У порівнянні з іншими публічними блок-ланцюжками, вона не тільки підтримує смарт-контракти та послуги BaaS, але також надає безліч інших унікальних послуг. До цього переліку входить перевірка ідентифікатора, багатовимірні дані, KYC і функція швидкого доступу. В даний час мережа забезпечує швидкість на рівні 100 000 транзакцій в секунду, що відповідає загальним сценаріями бізнес-додатків. Більш того, розробники можуть випускати нові активи на основі блокчейна платформи.

Де купити GXS?

Купівля та продаж токена GXS доступна на невеликій кількості бірж:

 • OEX;
 • Bit-Z;
 • Binance;
 • Gate.io;
 • QBTC;
 • BigONEy.

На момент написання статті курс GXS до долара становив $ 3,39, до рублю — 211,6 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 203 млн. Токен займав 69-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні GXS?

Платформа використовує алгоритм делеговане доказ частки (DPoS) і доказ частки кредиту (PoCS) для досягнення консенсусу в ході обміну даними.

DPoS — це альтернативний консенсусний механізм, який вимагає, щоб власники монет проголосували за делегатів, які потім відповідають за перевірку транзакцій і підтримку блокчейна. DPoS також передбачає вибір так званих свідків. Вони несуть відповідальність і винагороджуються за створення нових блоків, які потім додаються до блокової ланцюжку. DPoS є альтернативою більш відомої моделі Proof-of-Stake, яка вимагає від Майнер робити ставки на криптовалюта для отримання доступу до процесу перевірки транзакцій.

Де зберігати GXS?

Для зберігання токена GXS розробники підготували офіційний гаманець. Його можна завантажити на сайті проекту, вибравши тип, відповідний оперативної системи пристрою, на яке він буде встановлюватись:

 • Windows;
 • Mac;
 • Linux;
 • Android;
 • iOS.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Платформу можна назвати досить цікавим і неординарним проектом. Вона може запропонувати чимало для бізнесу і простих користувачів як сервіс отримання додаткової інформації про людей, з якими ви перебуваєте поруч.

Поки що рано говорити з упевненістю, що проект є вигідним або невигідним інвестиційним рішенням. Потрібно просто почекати і дати розробникам достатньо часу, щоб представити користувачам готовий продукт і розкрити більше інформації про себе та свою ідею.

джерело:

https://gxs.gxb.io/

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector