Хмарний Майнінг або Асік, що краще і вигідніше? Плюси і мінуси

 • Що краще: Асіка або хмарний Майнінг з інвестицій та заробітку
 • Асіка або хмарний Майнінг — висновки, що вигідніше
 • Майнінг — заняття прибуткове, але вимагає розумних вкладень. На звичайному комп’ютері добувати цифрові монети вже не актуально, у нього не вистачить для цього потужності. Свого часу для видобутку криптовалюта вигідно було використовувати відеокарти. Спеціалізованого потужного устаткування в цей період не було, а складність мережі була невисокою. Однак рентабельність ферм зараз під великим питанням. Потрібний обчислювальний потенціал має Asic-miner, хоча і його окупність з урахуванням зростання складності видобутку криптовалюта займає все більше часу. Існує альтернативний варіант — використання вилучених ресурсів (хмарний Майнінг). Що ж вигідніше — Майні на своєму Асіка або вкластися в тариф хмарного сервісу. Спробуємо в цьому розібратися.

  Щоб розібратися, що краще: Асіка або хмарний Майнінг, рекомендуємо оцінити особливості кожного з цих способів заробітку крипти.

  Переваги і недоліки використання ASIC

  ASIC майнер з чорним корпусом

  Асік повністю замінює Майнінг ферму, засновану на відкритих. Він має компактні розміри, велику продуктивність і споживає менше порівняно менше електрики при такому хешрейте. Майні за допомогою ASIC можна не всі криптовалюта. Наприклад, добувати Ефіріум продовжують на відкритих. Актуальність використання GPU-ферми пояснюється відсутністю установок, придатних для деяких алгоритмів кріптомонет. Однак зараз саме обчислювальні потужності ASIC здатні вирішувати завдання, пов’язані з пошуком нових блоків.

  Виділимо основні переваги та недоліки Майнінг на Асіка:

  плюсимінуси
  висока потужність апаратуритруднощі ремонту при виході
  з ладу
  не потрібно часте оновлення ПЗ, легкість в доглядіскладність при заміні або поверненні купленої моделі
  відносно стабільний перед поломкамиобмеження по алгоритмам для
  Майнінг
  для функціонування системи не потрібно зайвих комплектуючих, тільки
  провід та блок живлення
  сильний шум при експлуатації і виділення тепла, що ускладнює використання в житловому приміщенні
  легкість настройкинеліквідність моделей
  можливість транспортуванняприв’язка до місця

  Пропонуємо ознайомитися з порівняльною таблицею найбільш затребуваних моделей ASIC:

  показникAntMiner T9 +INNOSILICON A6 LTC MasterInnosilicon A5 DashMaster
  алгоритмSHA-256ScryptX11
  Хешірующая потужністьВід 10.5 Th / s1.23 Gh / s30,2-32,5
  GH / s (до 38GH / s в
  розгоні)
  Споживання енергіїДо 1 432 Втч1500 Втч750 год (до 1250 Втч в розгоні)
  Розміри320x125x190 мм, 4.2 кг350x250x155 мм, 8.46
  кг
  400х135х158 мм, 3.1 кг

  Плюси і мінуси хмарного Майнінг

  Значки криптовалюта на тлі хмари

  Використання сервісів для хмарного Майнінг передбачає оренду сторонніх обчислювальних потужностей, які можуть перебувати в будь-якій точці світу. Користувачеві не потрібно купувати обладнання, займатися налаштуванням, доглядом та ремонтом. Потрібно лише вибрати відповідний тариф, інвестувати в обчислювальні потужності і отримувати дохід.

  Такий варіант практичний і зручний з одного боку, але має свої мінуси з іншого. Розглянемо детальніше:

  перевагинедоліки
  відпадає необхідність
  закуповувати або оновлювати дороге устаткування (Асіка, GPU-процесори). Не потрібні
  відразу великі інвестиції, можна почати з невеликої суми вкладень.
  Виплата відсотка від заробітку самому хмарного сервісу. Нагорода за видобуті блоки розподіляється відповідно
  з умовами тарифу на всіх
  інвесторів.
  Відсутність вкладень праці і часу — не потрібно стежити за температурою, вологістю
  і охолодженням, не доставляє дискомфорт шум від роботи процесорів.
  Використовувана потужність не
  належить користувачеві. Він не може розпоряджатися обладнанням за своїм
  розсуд.
  Немає витрат електроенергії. Вас не стосуються збої і скачки напруги електромережі.Велика кількість шахрайських компаній, які отримують інвестиції від користувачів, після чого не
  виконують свої зобов’язання.
  Не потрібно вникати в технічні
  моменти підключення, налаштування і управління. Не потрібно шукати пули,
  вибирати комісії.
  Навіть справно працюють сервіси можуть з часом
  перетворитися в СЬКАМ, а тому вкладення припускають певний ризик.
  Хороший спосіб почати Майні
  без особливих навичок і підготовки.
  Більшість ресурсів пропонують тарифи мінімум на
  рік, а за такий час може статися все, що завгодно — від падіння ринку до
  банкрутства самого сервісу.
  Можна займатися видобутком
  різних криптовалюта, в той час як на Асіка — тільки на одному алгоритмі.
  Доступ в особистий кабінет є в
  будь-якій точці світу при наявності інтернету. Можна їздити у відпустку або подорож,
  а Майнінг триватиме, в той час як Асіка вимагають постійного
  контролю.

  Рейтинг сервісів хмарного Майнінг

  Інтерфейс сервісу HashFlare
  Сторінка майданчики HashFlare для хмарного Майнінг

  Щоб вигідно вкластися, від користувача вимагається грамотно підібрати надійний сервіс. Серед найпопулярніших ресурсів, що надають можливість хмарного Майнінг можна відзначити:

  1. HashFlare. Перед початком використання система пропонує обов’язкову реєстрацію. Заповніть інформацію на hashflare.io: адреса електронної пошти, виберіть зі списку свою країну, введіть логін і пароль. Після підтвердження реєстрації потрібно додати адресу гаманця. Далі, виберіть тариф і оплатіть користування криптой або електронним грошовим переказом. Наприклад, система пропонує мінімальний хешрейт для алгоритму SHA-256 за ціною 1.5 $ за 10GH / s. Плата за обслуговування становить $ 0.0035. Крім біткоіни тут можна Майні Лайткоін, Ефір, ZCash і Даш.
  2. Genesis-Mining. Відрізняється надійністю і стабільністю виплат. Спочатку зареєструйтеся на genesis-mining.com, потім опеределить з тим, яку криптовалюта будете добувати і виберіть відповідний тариф. Якщо жоден із запропонованих варіантів вам не підходить, то можна створити окремий тарифний план, вибравши суму, яку ви готові вкласти. Чи підтверджуєте контракт і оплачуєте покупку за реквізитами. Далі залишиться чекати зарахування коштів. Баланс можна постійно моніторити в обліковому записі. Добувати можна біткоіни, Даш, Ефір, Лайткоін, монери і Зеткеш.
  3. NiceHash — один з кращих сервісів. Для заробітку потрібно зареєструватися з наступною активацією аккаунта, вибрати тариф та алгоритму мережі. Сам сайт має трохи заплутаний інтерфейс, а управління вельми складне. Для укладення договору потрібно створювати спеціальний ордер. Дії по ньому не можна скасовувати, поповнювати свій рахунок потрібно через редагування старих бланків, а ставку на покупку послуги дозволено тільки підвищувати. Розподіл ресурсів може відбуватися за принципом аукціону: пропонується ціна за обчислювальний час, яке віддається тому, хто запропонує більшу суму.

  Також цікавим, але недооціненим сервісом для інвестицій вважається Hashing24. А ось колись справно і чесно працює Eobot останнім часом отримує все більше негативних відгуків від користувачів.

  Що краще: Асіка або хмарний Майнінг з інвестицій та заробітку

  Устаткування для Майнінг на тлі неба

  Плануючи інвестицію в Майнінг і вибираючи Асік або хмарний Майнінг, варто звернути увагу на кілька моментів.

  Купівля одного ASIC-miner з актуальними характеристиками, доступна далеко не всім. Потрібні вкладення, і вони чималі. Звичайно моделі, алгоритми, криптовалюта, їх перспективи та котирування різні, проте, якщо взяти середню температуру по лікарні, то вартість продуктивного Асіка становить від 3 до 5 тисяч доларів, а окупність — 1-2 роки. Далі придбане пристрій почне приносити прибуток. Як би все просто, але потрібно враховувати постійно підвищують складність мережі популярних криптовалюта, через що Асіка швидко застарівають. А Майні цифрові монети з меншою складністю мережі нерентабельно, оскільки у них низький курс.

  Що стосується прибутковості хмарного Майнінг, то її розрахувати конкретно теж складно. Вона залежить від багатьох параметрів (хешрейт, криптовалюта, котирування, вартість обслуговування, комісія). На різних сервісах прибуток різна, але в середньому річний дохід становить 80-160% від вкладених коштів.

  Наприклад, для покупки потужності 0.57 GH / s на 24 години потрібно заплатити 2553.67 RUB. Її можна використовувати для Майнінг Ефіріума на алгоритмі DaggerHashimoto. Якщо взяти, наприклад, таке вкладення на Найсхеше, то станом на 10 лютого 2018 року в добу можна заробити 2632 рубля. Таким чином дохід складе 79 рублів. Комбінуючи алгоритми і суми інвестицій можна вийти на непоганий дохід.

  Якщо говорити конкретно про інвестиції, то для Асіка всю суму вкладень потрібно мати відразу, в той час, як в хмарний Майнінг можна інвестувати частково і поетапно.

  Асіка або хмарний Майнінг — висновки, що вигідніше

  Чотири Асіка стоять на полицях

  Який варіант для видобутку крипти краще використовувати — Асік або хмарний Майнінг? На це питання у кожного своя відповідь. Хмарний Майнінг не вимагає таких глобальних вкладень. Можна купити мінімальний контракт, відновлювати його щодня і експериментувати з різними криптовалюта. Недоліки такого підходу — невелика прибутковість. Якщо потрібен серйозний дохід, знадобиться оренда більшої кількості обчислювальних потужностей, а це обійдеться набагато дорожче.

  Беручи до уваги перераховані вище переваги і недоліки систем, а також порівняння інвестицій та прибутковості, можна підібрати оптимальний спосіб видобутку криптовалюта під свої можливості.

  Хмарний майнер або Асік користувач — обидва з них можуть грамотно розпоряджатися ресурсами або навіть вести паралельну видобуток, щоб отримати максимальний дохід. У будь-якому випадку, потрібно зважувати всі за і проти, враховуючи свої можливості.

  Звичайно, видобуток криптовалюта на пристроях, розташованих поза квартири — це досить вигідну пропозицію. Воно позбавляє від рішення додаткових питань, пов’язаних з купівлею обладнання, його обслуговуванням і великими енерговитратами. У той же час потрібно бути впевненим в надійності сервісів, щоб не втратити гроші. Купівля особистого обладнання гарантує впевнене інвестування, без сумнівних посередників. Вибираючи Асіка або хмарний Майнінг, можна налагодити ефективну і прибуткову видобуток криптовалюта, в результаті чого отримувати значний щоденний заробіток.

  Отже, що вигідніше: стати хмарним Майнер або Асіка-користувачем? В даному випадку все не так однозначно. Якщо ви готові відразу вкласти велику суму в покупку устаткування і хочете самостійно контролювати процес, то Асік в цьому плані підійде більше. Однак, якщо цікавить поступове введення засобів і мінімальні витрати часу, то варто розглянути хмарний Майнінг. Визначити, що краще в загальних рисах, неможливо. Все залежить від конкретних умов, вимог, можливостей і вкладень.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector