Як визначити IP Асіка: кращі методи

Кожен початківець майнер, купуючи ASIC-обладнання прагне якомога швидше перейти до процесу Майнінг. Обов’язковою умовою, щоб зареєструватися на пулі, а також підключити до нього майнер, є визначення IP-адреси пристрою. Без цього виконати настройку приладу неможливо. У зв’язку з цим у кожного користувача виникає цілком логічне запитання — як визначити IP Асіка.

В даний час існує досить велика кількість способів виконання даного завдання. При цьому кожен з них вимагає обов’язкової наявності комп’ютера або планшета. Розглянемо найпопулярніші з них.

Як дізнатися IP Асіка — стандартний метод

Головна сторінка управління роутером TP-LINK

Одним з найбільш поширених і простих способів, що дозволяють визначити IP-адресу Майнера, є використання стартової сторінки роутера. Для цього користувачеві буде потрібно виконати ряд наступних дій:

  1. Відкрити будь-який з наявних браузерів.
  2. У рядку, де вводиться адреса сайту, прописати 192.168.0.1 або 192.168.1.1.
  3. Вказати логін і пароль. Якщо настройки не змінювалися, то за замовчуванням логін — admin, а пароль — 1111, 1 234 або admin.
  4. Знайти в списку назву використовуваного Майнера, поруч з яким буде вказано його IP-адресу.

Тільки після того, як користувач дізнається цей IP, він зможе застосувати пристрій для видобутку бажаної віртуальної валюти.

Кращі альтернативні способи визначення IP Асіка

Відображення айпі в IP Reporter

Ще одним способом є використання айпі сканера для Асіка, який, як правило, доступний для скачування на офіційному сайті компанії-виробника. Як приклад розглянемо програму IP Reporter від компанії BITMAIN.

Після скачування архіву з програмою користувач повинен виконати розпакування і розмістити файл в найбільш зручне для подальшого використання місце. Потім йому буде потрібно виконати запуск програми. Після запуску програми на екрані з’явиться вікно, в якому необхідно вибрати «Start». На Асіка Антмайнер С9 додатково потрібно буде натиснути кнопку IP Report на панелі управління. ПО самостійно почне процес сканування мережі та надасть власникові пристрою IP-адреса Майнера. Варто відзначити, що дане додаток може використовуватися в поєднанні з ASIC будь-яких моделей, вироблених компанією BITMAIN.

Також в питанні, як дізнатися айпі адресу Асіка, можуть допомогти сторонні додатки. Найчастіше для сканування мережі та виявлення IP-адрес підключених пристроїв використовуються такі програми:

  • Free IP Scanner.
  • 10-Страйк: Сканування мережі.
  • Advanced IP Scanner.
  • Angry IP Scanner.

Для подальшої настройки апарату IP-адреса слід прописати в адресному рядку на новій сторінці в браузері.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector