Що краще Майні на Асіка, яку валюту вибрати — розрахунок

 • Які криптовалюта можна Майні на Асіка — порівняння ефективності
  • Antminer D3 для Х11
  • Antminer S9 для SHA-256
  • Antminer L3 + для Scrypt

 • Яку валюту Майні на Асіка — висновки
 • Зростання курсу криптовалюта в 2017 році привів до підвищення попиту на Майнінг. Тисячі людей кинулися в інтернет-магазини в пошуках потужного устаткування для видобутку віртуальних монет. Попитом користуються відеокарти з високим хешрейтом, а також ASIC обладнання (спеціальні апарати для Майнінг). І якщо для видобутку нових криптовалюта GPU ще підходить, у випадку з біткоіни, Лайткоіном і іншими віртуальними монетами з ТОП-10 видобуток на відеокарті менш ефективна. Ось чому все більше Майнер віддає перевагу ASICам. Питання лише в тому, що краще Майні на Асіка, і які монети принесуть найбільшу вигоду.

  Що можна Майні на Асіка — алгоритми і криптовалюта

  ASIC майнер стоїть на підлозі

  Все більше Майнер цікавиться перспективами віртуальних монет і питанням заробітку. При цьому мало хто розуміє в тонкощах криптографії. Щоб правильно підібрати ASIC, важливо знати алгоритм, на якому він працює. Розглянемо варіанти обладнання, яке є в продажу на січень 2018 року.

  Асіка на SHA-256

  Приклади Асіка, що працюють на алгоритмі SHA-256
  Таблиця з Асіка, що функціонують на алгоритмі SHA-256

  Варто відзначити, що SHA-256 — найбільш «старий» алгоритм, який характерний для першопрохідника в сфері криптовалюта — біткоіни. Він заснований на SHA-2 (криптографічний функція, створена Агентством нацбезпеки Сполучених Штатів). Мета кожної хеш-функції полягає в перетворенні набору довільних відомостей в параметр, який має певну довжину.

  При Майнінг біткоіни і інших віртуальних монет, побудованих на SHA-256, вирішуються завдання за допомогою процесорів і відеокарт, а також ASIC-обладнання. Швидкість виконання операцій і пошуку необхідного рішення залежить від оперативності вирішення завдань. В цьому відношенні Асіка значно визнач своїх попередників — GPU і CPU. З ростом складності видобутку монет зростають і вимоги до обладнання, що працює на SHA-256.

  Сьогодні розглядається алгоритм реалізується на багатьох ASIC Майнер, що дозволяє користувачам вибрати відповідний за ціною та характеристиками варіант, після чого приступати до Майнінг. За допомогою апаратів на SHA-256 вдається Майні не тільки Bitcoin, але і ряд інших криптовалюта, що працюють на цьому алгоритмі — біткоіни Кеш, Піркоін, Неймкоін, еМарк (Deutsche eMark) та інші.

  Актуальні Асіка на SHA-256 на січень 2018 — Uranus v1 Miner, Antminer S9, SMART Miner 2.0 SE.

  Асіка на Scrypt

  Таблиця з Асіка, які працюють за алгоритмом Scrypt
  Приклади ASIC Майнер, що працюють на алгоритмі Scrypt

  У 2011 році випущена нова криптовалюта — Лайткоін, яка є Форком біткоіни, але працює на іншому алгоритмі — Scrypt. З ростом складності видобутку Bitcoin Майнер стали звертати увагу на нові віртуальні монети. Так, до 2013-2014 року при видобутку біткоіни багато хто перейшов на Асіка, в той час, як Лайткоін ще можна було добувати на відкритих.

  У 2017 році з ростом курсу співтовариство Майнер, видобувних Litecoin, значно зросла. Це призвело до зростання складності Майнінг і потреби в появі ASIC-обладнання. Так з’явилися апарати, які видобувають монети на алгоритмі Scrypt — другому за популярністю після SHA-256.

  У процесі створення нової функції хешування ставилося завдання підвищити вимоги до апаратних ресурсів, які беруть участь в процесі Майнінг. За принципом дії новий алгоритм майже не відрізняється від існуючого SHA-256. Тут також на вхід приходить пакет даних, після чого застосовується хеш-функція, а до виходу направляється хеш. Різниця в тому, що для розрахунку хеш-функції потрібні великі ресурси. В алгоритмі Scrypt застосовується збільшений об’єм оперативної пам’яті, яка необхідна для накопичення бітових послідовностей. Їх генерація відбувається на старті процесу. Після отримання вектора елементи встановлюються в довільному вигляді і формують ключ. Отже, для видобутку віртуальних монет на Scrypt потрібно більше оперативної пам’яті. Ось чому на початковому етапі Майнер добували Лайткоін на звичайних ПК з простою відеокартою, але ємною «оперативкою».

  Зростання складності видобутку Litecoin змусив користувачів задуматися про заміну ПК на користь більш потужного устаткування — ASIC. Питання в тому, яку валюту Майні Асіка на Scrypt. Тут не тільки біткоіни, але і ряд інших віртуальних монет, а саме Verge, Spots, Nyancoin, Догікоін і інші. Якщо говорити про видобуток Лайткоінов, застосування відеокарт поступово втрачає актуальність, поступаючись дорогу ASIC обладнання.

  Асіка на Scrypt, актуальні на січень 2018 — Antminer L3 +, Innosilicon A4.

  Асіка на Х11

  Позначення алгоритму X11 і значок криптовалюта DASH

  Алгоритм Х11 перший раз використовувався при розробці ФОРКОМ Даркоіна. В його основі лежить 11 етапів хешування і стільки ж хеш-функцій. Завдяки цій особливості, Х11 вважається одним з найбільш надійних алгоритмів в кріптовалютном світі. Головна перевага Х11 в порівнянні з SHA-256 полягає в більшої надійності. Наприклад, у випадку з SHA-256 ймовірність злому (хоч і незначна) залишається. Це означає, що кріптовалютная мережу також не в безпеці. Проблема стосується і іншого алгоритму — Scrypt. Творці Х11 запевняють, що тут подібні «прогалини» в безпеці виключені, а вона знаходиться на найвищому рівні.

  При розгляді питання, яку валюту вабити на Асіка, користувачів цікавить питання прибутковості і окупності видобутку віртуальних монет. Тут алгоритм Х11 і його криптовалюта (Dash, StartCoin, Cannabiscoin і інші) вважаються одними з лідерів. Наприклад, криптовалюта Даш можна Майні за допомогою відеокарт, але ASIC обладнання дозволяє домогтися ще більшої прибутковості.

  Крім розглянутих вище, варто виділити і ряд інших алгоритмів, але тут для Майнінг криптовалюта апаратура ASIC поки не застосовується — досить ферм. Мова йде про наступні алгоритмах:

  1. Blake-256 (Blakecoin).
  2. Groestl (Groestlcoin).
  3. EtHash (Ethereum, Ethereum Classic).
  4. Equihash (біткоіни Голд, Zcash).

  Які криптовалюта можна Майні на Асіка — порівняння ефективності

  Графічне зображення значків декількох криптовалюта

  Для прикладу розглянемо три популярних Майнера, що працюють на розглянутих вище алгоритмах. Також визначимо прибутковість ASIC-обладнання стосовно до різних криптовалюта, що спростить вибір при покупці апаратури і допоможе самостійно зробити розрахунки.

  Antminer D3 для Х11

  Два працюючих Асіка Antminer D3

  Майнер Bitmain Antminer D3 — один з найбільш потужних ASIC апаратів, який підходить для видобутку криптовалюта на алгоритмі X11. Це компактний пристрій, який має габарити 32х13х19 см, а також швидкість хеша, складову 15 Гх / сек.

  При розрахунку враховується і потужність споживання апарату, яка становить 1,2 кВт. Усередині блоку знаходиться три плати, на кожній з яких міститься по три десятка чіпів. Також на платах передбачені роз’єми — три для харчування і один, розташований на керуючому блоці. Охолодження забезпечується за допомогою пари вентиляторів, які працюють в двох режимах. Блоку живлення в комплекті немає, тому його доведеться купувати окремо.

  Якщо вас цікавить, що можна Майні на Асіка Bitmain Antminer D3, то тут доступна видобуток Dash, Startcoin, Cannabiscoin і MonetaryUnit.

  Вихідні умови для розрахунку, що краще Майні на Асіка:

  1. Застосовуваний калькулятор — bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga.
  2. Дата розрахунку — 23.01.2018 року.
  3. Тариф на електроенергію — 0,09 долара (по Москві).
  4. Швидкість Майнінг — 15 Гх / сек.
  5. Потужність споживання — 1200 Вт.
  6. Ціна — 2500 доларів.
  7. Розрахунковий період — 30 днів.

  Отримуємо наступні результати прибутковості Antminer D3 в місяць:

  1. Для Cannabiscoin — 187 доларів. Окупність — близько 13-15 місяців.
  2. Для Startcoin — 174 долара. Окупність — 14-15 місяців.
  3. Для Dash — 186 доларів. Окупність — близько 13-15 місяців.
  4. Для MonetaryUnit — 101 долар. Окупність — близько 25 місяців.

  На підставі наведених розрахунків робимо висновок, які криптовалюта можна Майні на Асіка Antminer D3 з позиції вигоди. Краще рішення — видобуток Dash або Cannabiscoin. Гіршу окупність показує криптовалюта MonetaryUnit.

  Antminer S9 для SHA-256

  Корпус Асіка Antminer S9

  Наступний апарат, який вартий уваги — Antminer S9, призначений для видобутку віртуальних монет на алгоритмі SHA-256. Сьогодні у продажу можна знайти моделі зі швидкістю хешування від 11,5 до 14 Тх / сек. При цьому споживана потужність обладнання (в залежності від моделі) від 1,127 до 1,372 кВт. Як і розглянутий вище апарат, Bitmain Antminer S9 має невеликі розміри — 35х13,5х15,8 см.

  Корпус Майнера виготовлений з алюмінію, що надає оригінальності обладнання. Крім того, метал швидше відводить і віддає зайве тепло. Усередині встановлені хеш-плати, для яких передбачені спеціальні роз’єми. Крім того, шістьма роз’ємами обладнаний і блок живлення. Також передбачені контакти для моніторингу і додаткові клавіші включення БП. ККД блоку досягає 93 відсотків.

  На високому рівні працює і система охолодження, але через сильний шуму кольорів з 12-сантиметровими лопатями під обладнання ASIC варто виділити окреме приміщення.

  За допомогою Antminer S9 можна Майні наступні криптовалюта — біткоіни Кеш, Піркоін, біткоіни, Неймкоін і інші. Розглянемо прибутковість і окупність Antminer S9 для цих віртуальних монет.

  Вихідні умови для розрахунку, що краще Майні на Асіка:

  1. Застосовуваний калькулятор — bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga.
  2. Дата розрахунку — 23.01.2018 року.
  3. Тариф на електроенергію — 0,09 долара.
  4. Швидкість Майнінг — 14 Тх / сек.
  5. Потужність споживання — одна тисяча триста сімдесят дві Вт.
  6. Ціна — 5-7 тисяч доларів.
  7. Розрахунковий період — 30 днів.

  Результати прибутковості на місяць Асіка Bitmain Antminer S9:

  1. Для біткоіни Кеша — 566 доларів. Окупність — близько року.
  2. Для біткоіни — 497 долара. Окупність — 12-13 місяців.
  3. Для Піркоіна — 509 доларів. Окупність — близько 12-13 місяців.
  4. Для Неймкоіна — 3 долари. Окупність немає сенсу розраховувати.

  За допомогою Antminer S9 можна Майні та інші криптовалюта на SHA-256, але наведеного прикладу досить, щоб зробити попередні висновки. Приблизно рівну прибутковість показують біткоіни, Піркоін і біткоіни Кеш. Їх Майні вигідно за умови, що складність мережі не буде сильно мінятися в рік окупності, а вартість криптовалюта залишиться на тому ж рівні або піде вгору. Що стосується Неймкоіна, його видобуток з допомогою Antminer S9 нерентабельна.

  Antminer L3 + для Scrypt

  Готовий до роботи Асік Antminer L3 +

  Майнер Antminer L3 + вважається одним з найбільш потужних апаратів для видобутку монет на алгоритмі Scrypt. Його особливість полягає у високій швидкості хешування — 504 МХ / сек, а також низькою споживаної потужності, що знаходиться на рівні 0,8 кВт. Випуск цього устаткування стартував лише в минулому році. З ростом курсу Litecoin значно зріс і попит на це обладнання у Майнер в СНД і інших країнах світу.

  Новий майнер відрізняється більшою ефективністю, якщо порівнювати з минулою моделлю. Усередині апарату знаходиться близько 288 мікросхем, які поміщаються в невеликому корпусі розміром 35,2х13х18,75 см. Процес настройки не займає багато часу — досить включити пристрій, ввести реквізити, після чого почати роботу.

  За допомогою Bitmain Antminer L3 + можна Майні все криптовалюта, які працюють на Scrypt, а саме Лайткоін, Мегакоін, Догікоін, Верже і інші. Розглянемо прибутковість кожної з них у разі застосування даного апарату.

  Вихідні умови для розрахунку, що краще Майні на Асіка:

  1. Застосовуваний калькулятор — bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga.
  2. Дата розрахунку — 23.01.2018 року.
  3. Тариф на електроенергію — 0,09 долара.
  4. Швидкість Майнінг — 504 МХ / сек.
  5. Потужність споживання — 800 Вт.
  6. Ціна — 4-5 тисяч доларів.
  7. Розрахунковий період — 30 днів.

  Результати прибутковості Bitmain Antminer L3 + в місяць для найбільш затребуваних криптовалюта:

  1. Для Лайткоіна — 345 доларів. Окупність — 14 місяців.
  2. Для Мегакоіна — 343 долара. Окупність — 14 місяців.
  3. Для Догікоіна — 11,96 доларів. Окупність немає сенсу розраховувати.
  4. Для Верже — 570 доларів. Окупність — 9 місяців.

  Підіб’ємо черговий підсумок, які валюти Майні на Асіка Antminer L3 +. Кращі результати показав Лайткоін, Мегакоін і Verge. При цьому остання показала найбільшу прибутковість.

  Яку валюту Майні на Асіка — висновки

  Монети і значки декількох електронних валют

  Рішення, яку криптовалюта Майні за допомогою обладнання ASIC, кожен майнер приймає індивідуально. Як видно з розрахунків, на Асіка можна Майні такі криптовалюта: Cannabiscoin, Dash, Verge, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin. А ось Догікоін і Неймкоін не варті уваги в цьому плані, оскільки їх курс не дозволяє окупити витрати на обладнання. Головне в Майнінг — правильно підібрати апарат з урахуванням алгоритму цікавить віртуальної монети, врахувати тенденцію зростання складності і вартість коинов. За розглянутому алгоритму можна розрахувати прибутковість будь-криптовалюта за умови застосування різного устаткування — не тільки ASIC Майнер, а й звичайних ферм GPU. У процесі розрахунку врахуйте тариф на електроенергію для свого регіону і комісію пулу.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector