ICO Agrotechfarm: огляд, дати, відгуки

Свіжі овочі без пестицидів — це мрія багатьох городників і прихильників здорового способу життя. Інноваційний проект Agro Tech Farm (ATF), поєднуючи сучасні сільськогосподарські досягнення і блокчейн-технології, пропонує унікальні побутові прилади для вирощування свіжих рослин в домашніх умовах, без необхідності створення спеціальних теплиць. Зокрема, проект розробив апарати для вирощування помідорів, огірків, салатів, ягід і навіть канабісу.

Базові характеристики нового ICO-проекту зведені в таблицю нижче:

Назва токенаAgro Tech Farm (ATF)
Курс 1 ATF0,012 ETH
Терміни Pre-Sale токенов16 лютого 2018 р — 20 квітень 2018 р
Терміни продажу токенов1 червня 2018 року — 31 липня 2018 року
кількість токеновдо 5 млн
ATF Hard Cap Pre ICO500 ETH
Hard Cap ICO40 000 ETH
Максимальне число токенов для продажу в ході ICO3 250 000 ATF
Мінімальна сума для покупки токенов1 Wei
Максимальна сума для покупки токеновнемає ліміту
Право на участьЖителі всіх країн крім Гонконгу, Китаю і США.

Що таке Agrotechfarm і які цілі у цього проекту?

Інноваційна блокчейн-ферма не потребує постійного нагляду, по суті, після початкового налаштування прилад від Agrotechfarm під назвою «ATF Home Grower» все робить сам.

ICO-проект Agrotechfarm спирається на вітчизняну компанію Agro Tech Farm, яка на законних підставах займається дослідженням сільськогосподарського ринку, його адаптації до потреб звичайних людей в різних масштабах і інтеграції технології блокчейна для масового запуску на світовому ринку.

Можливості апарату компанія демонструє на прикладі канабісу, вирощування якого в домашніх умовах поки дозволено не у всіх країнах навіть в суто медичних цілях. Але в США і Канаді, де з легалізацією канабісу справи йдуть краще, ніж у Росії, попит на пристрої від Agrotechfarm очікується високим.

Подібних апаратів, які дозволяють вирощувати свіжі рослини в домашніх умовах, зараз просто не існує. Поки що ця бізнес-ніша вільна і Agrotechfarm не зіткнеться з конкуренцією. Першочергова мета проекту — запуск масового виробництва домашніх сільськогосподарських пристроїв від ATF на північноамериканському ринку.

Особливості приладу ATF Home Grower

Апарати ATF Home Grower

Компанія вже розробила кілька прототипів приладу, які засновані на технологіях LED-освітлення і гідропоніки. Користувачеві апарату навіть немає необхідності вивчати агрономію, щоб успішно збирати урожай за допомогою ATF Home Grower. Це пристрій спроектований таким чином, щоб всередині герметичної капсули постійно підтримувався оптимальний температурний режим і вологість. За рахунок такого дизайну середня врожайність рослин в приладі — на 30% вище, ніж врожайність тих же культур, вирощених на відкритому повітрі.

Ще одне цікаве додаток — обладнанням можна буде управляти навіть дистанційно, використовуючи додатки на Android і iOS для цілодобового моніторингу.

Конструктивні особливості та переваги ATF Home Grower:

 • унікальний, який не має аналогів апарат ATF Home Grower використовується для автоматизації процесу росту рослин з мінімальною участю людини;
 • рослини можна вирощувати без хімікатів, тому урожай є на 100% екологічно чистим;
 • цикл вирощування культур зменшується в кілька разів;
 • виробник дає 2 роки гарантії на прилад;
 • апарат ATF Home Grower можуть використовувати навіть недосвідчені агрономи;
 • стильний і досить компактний дизайн пристрою.

Важливе уточнення — зараз команда розробляє моделі для домашнього користування, в майбутньому планується випускати промислові аналоги.

Історія і команда ICO проекту Agrotechfarm

Ілля Цігвінцев, Олександр Басов та інші члени команди

Сайт Agrotechfarm.io був зареєстрований у вересні 2017 року, а сама компанія з’явилася в 2016 році. Хоча, за словами команди, проект вже існує кілька років — з 2013 року. У число засновників проекту входять досвідчені агрономи з Єкатеринбурга, які займалися вирощуванням сільськогосподарських культур в державних масштабах.

До слова про команду, над проектом працює невелика, але згуртована команда молодих розробників і блокчейн-експертів. «Ядро» російськомовної команди Agrotechfarm складають:

 1. Ілля Цігвінцев — засновник і генеральний директор з 15-річним досвідом у підприємництві.
 2. Олександр Басов — співзасновник, фахівець з маркетингу і бізнес-процесів.
 3. Олексій Ковнерчук — технічний інженер, який відповідає за розробку алгоритму, який контролює мікроклімат і подачу необхідних елементів для вирощування врожаю всередині апарату ATF Home Grower.
 4. Кирило Смирнов — до участі в проекті більше 5 років займався вирощуванням органічних продуктів, дипломований агроном.

Яку роль виконують токени ATF?

Подальші можливості для власників токенов ATF

Як і у випадку багатьох інших децентралізованих компаній, ICO Agrotechfarm засновує економіку свого проекту на випуск і продаж власних токенов з маркером ATF. Тримачі монет, які придбають ATF в ході ICO, зможуть розраховувати на придбання ATF Home Grower із солідною знижкою в розмірі 10 ATF (приблизно 250 доларів).

Після закінчення ICO токени ATF стануть доступні для торгівлі на найбільших кріптовалютних біржах. А їх вартість в разі успіху кампанії зі збору інвестицій буде збільшуватися, як мінімум, на 35% щорічно. Періодично команда проекту планує викуповувати частину токенов анонімно, щоб збільшувати їх попит і вартість. Також між власниками монет ATF будуть рівномірно розподілені 30% акцій компанії.

Загальний обсяг токенов ATF буде фіксованим і не перевищить 5 млн одиниць. Це число команда планує розподілити таким чином:

Куди підуть токени?Відсоток від загального обсягу токенов
На пресейл і етап публічних продажів (ICO)65%
партнерам10%
Резервний фонд10%
На рекламу і послуги юристів7%
команді6%
На баунти-кампанію2%

Огляд фінансового плану Agrotechfarm

Партнери Agrotechfarm

Команда дає зрозуміти, що не збирається зупинятися тільки на монетизації за допомогою публічного продажу токенов. На сайті проекту представлений детальний бізнес-план, який чітко пояснює, куди витратять зібрані кошти і як саме команда буде підкорювати перспективний північноамериканський ринок.

Наприклад, якщо в ході Agrotechfarm ICO вдасться зібрати суму $ 4.5 млн, вона зможе збільшити щомісячне виробництво до 1200 апаратів буквально протягом 5 місяців до серпня 2018 року включно. Оціночна прибуток першого року в такому випадку складе $ 20.3 млн, з подальшим збільшенням прибутку на 23-26% щорічно. Повна окупність протягом 20 місяців після закінчення ICO — саме на це розраховують засновники проекту.

ICO Agrotechfarm: дати, ціна токенов і особливості проведення

ATF Home Grower на кухні

Публічна продаж токенов Agrotechfarm ICO проходить цілком стандартним чином — в 2 етапи. З 16.02.2018 по 20.05.2018 року пройшов етап пресейл (предпродаж) токенов ATF. З 01.06.2018 до 31.07.2018 пройде етап публічних продажів, взяти участь в якому зможе кожен бажаючий.

Верхня планка (hard cap) для етапу пресейл становить 500 ETH. Верхня планка по збору коштів за весь час ICO не повинна перевищити 40 тисяч ETH. Максимально інвестори зможуть купити не більше 3,25 млн токенов ATF.

Мінімальна інвестиція для одного вкладника — 1 Wei (копійка Ефіру). Ліміту на максимальну покупку токенів для одного інвестора немає. У ICO Agrotechfarm зможуть брати участь всі бажаючі, крім жителів Гонконгу, Китаю і США.

У разі, якщо команда не зуміє здолати мінімальну планку по збору коштів (soft cap), яка становить $ 1,3 млн, то всі вкладені гроші повернуть інвесторам.

Сама оптимістична мета ICO — зібрати $ 20 млн, щоб відразу налагодити глобальне виробництво апаратів ATF Home Grower по всьому світу.

Для інвесторів діють бонуси — від 30 до 60% на початкових етапах. На момент написання (24.05) бонус становить 20% Команді вдалося зібрати трохи більше 304 ETH, тобто поки не досягнуть soft cap. Детальніше про бонуси можна дізнатися на офіційному сайті проекту agrotechfarm.io.

Отримати токени ATF можна не тільки шляхом безпосередньої покупки, але і ставши учасником реферальной і баунти-програм, які триватимуть до завершення ICO. Реферальні бонуси нараховуються на особистий рахунок протягом 10 днів після покупки токенов залученими інвесторами.

Баунті-кампанія винагороджує за активну участь у промоції проекту в соцмережах і онлайн-ресурсах. Залежно від виду діяльності учасник отримує від 10 до 25 фішок (stakes) за виконану роботу. Ці фішки можна буде обміняти на токени ATF тільки через 60 днів після завершення ICO. З правилами баунти-кампанії можна ознайомитися в офіційній гілці проекту на форумі BitcoinTalk.

Етапи розвитку Agrotechfarm

ATF Home Grower з каннабісом

У білому папері (вайтпейпере) команда чітко визначає свої дії в залежності від зібраної в ході ICO суми згідно 3 сценаріями. Кожен із сценаріїв, по одному з яких згодом і буде розвиватися проект, заснований на ключовому принципі. А саме на використанні виробничих цехів на території Канади, для масового виробництва апаратів ATF Home Grower.

В іншому 3 запропонованих сценарію розвитку Agrotechfarm після ICO трохи відрізняються:

 • Сценарій № 1: ICO закінчується збором $ 1.5 млн. Запуск виробництва в Канаді на орендованому устаткуванні і аутсорсингу. Збільшується період окупності проекту і знижується прибуток для всіх учасників.
 • Сценарій № 2: ICO закінчується збором $ 4.5 млн. Запуск в Канаді на власному обладнанні, з налагодженим процесом виробництва. Прибуток і окупність відбуваються відповідно до вищезазначених прогнозами.
 • Сценарій № 3. ICO закінчується збором $ 10 млн. Запуск виробництва в Канаді відбувається в набагато більшому масштабі, збільшуються виробничі потужності. Одночасно відбувається старт продажів в США і Канаді за рахунок більшого бюджету на рекламну кампанію. Прибуток збільшується багаторазово.

Що стосується дорожньої карти, команда виділяє 5 основних кроків розвитку в разі успішного завершення ICO:

 1. Травень-липень 2018 року: покупка земельної ділянки в промзоні Канади, підготовка проектної документації та отримання дозволу на будівництво.
 2. Липень-серпень 2018 року: будівництво промислового цеху і установка обладнання для виробництва апаратів Agrotechfarm.
 3. Серпень-вересень 2018 року: запуск обладнання і початок активної маркетингової кампанії.
 4. Жовтень 2018 року: старт продажів в Канаді.
 5. Листопад 2018 року: старт продажів в США.

Agrotechfarm ICO: відгуки і висновки

Відгуки про Agrotechfarm є, в основному, позитивними. Є високі шанси, що проект виявиться успішним і потенційно прибутковим для інвесторів.

Ось один з відгуків від користувача на форумі:

Взагалі ідея прикольна і плани дуже багатообіцяючі. Якщо буде ще реалізація адекватна, то однозначно заслуговує на увагу.

Також учасник ICO Agrotechfarm залишив наступний відгук:

Давно чекав щось схоже — це реально ICO, яке може вистрілити. Сподіваюся, що не помилився, але дуже малоймовірно, що можуть бути проблеми з виробництвом.

Є й такого роду відгуки про проект Агротехфарм:

Вся інформація вказує на те, що проект — НЕ швиденько зірвати куш, а реально команда планує розвивати і щось робити.

Резюмуючи, слід зазначити, що хоч яка використовується бізнес-модель проекту не може бути названа унікальної, сама концепція створення апаратів для вирощування екологічно чистих рослин в домашніх і промислових умовах є ексклюзивною. За розробку проекту відповідає досвідчена команда, яка чесно описує свої плани з розвитку в бізнес-плані і дорожній карті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector