Огляд ICO ZEEW, що це, принцип роботи, дати, ціна токена

ZEEW — латвійський проект, створений в 2017 році, який розробники позиціонують, як «Uber для посилок». Сервіс дозволить здійснювати доставку необхідних речей користувачам протягом декількох хвилин. Яким чином він буде працювати, навіщо випускати свої маркери і чим може привабити ICO ZEEW, ми зараз і розглянемо.

Для реєстрації в ICO ZEEW перейдіть за посиланням нижче:

Реєстрація в ICO ZEEW

Що таке ZEEW і яка мета проекту?

Дрони і роботи в платформі ZEEW

ZEEW — це можливість скоротити час доставки замовлення з інтернет-магазину, аптеки чи ресторану. Таку назву вибрано невипадково, звук «зііііу» асоціюється з високою швидкістю переміщення, якій і намагається домогтися компанія. Логістична платформа дозволяє організувати зв’язок між продавцем (складом) і кур’єром. Суть її роботи полягає в використанні технології блокчейн і смарт-контрактів, характерних для криптовалюта Ethereum.

Розробники постійно вдосконалюють проект, впроваджуючи найсучасніші системи чатбот з ІІ, а також тестуючи доставку вантажу дронамі і спеціальними роботами. Такий підхід до організації сервісу дозволить вивести логістичний бізнес на новий рівень і зробити його більш ефективним.

Основна проблема, яку хочуть вирішити в ZEEW — швидка і якісна доставка товарів. І це дуже актуально з кількох причин:

 1. Для замовлення товару продумано дуже багато різних можливостей. Це не тільки спеціальні форми на порталах, а й чатбот, месенджери. Є додатки з категоріями товарів, де конкретно можна подивитися фото, опис та відгуки про кожну продукції. Однак на виборі і можливості замовлення весь широкий функціонал і закінчується. Далі потрібно чекати кілька днів, а то і тижнів, щоб отримати своє замовлення, який до того ж прийде на поштове відділення. Розробники ZEEW назвали це проблемою «останньої милі».
 2. Щорічні збитки в США, згідно з даними Федеральної служби, через крадіжку вантажів складають близько 30 млрд доларів. Через це розмір середньої крадіжки на різних рівнях бізнесу дуже високий — 190 тисяч USD.
 3. Для швидких замовлень з ресторану чи магазину багато хто використовує таксі (наприклад, Uber). Однак через інший спрямованості служба таксі не може забезпечити якісну, швидку і безпечну доставку.

Реалізація ZEEW дозволить не тільки вирішити ці завдання, але і надасть роботу кур’єрам-фрілансерам. Крім того, проект є цікавим з точки зору інвестиційної привабливості. На даний момент цільовий ринок включає 215 мільярдів доларів за самим середніми оцінками. Якщо ZEEW зможе зайняти хоча б 1% -ную нішу, то оборот складе 2,15 млрд USD, що вже дуже непогано.

На даний момент проект успішно протестований в одній з європейських країн. За 3 місяці була розвинена система, що включає 58 підприємств (квіткові магазини, друкарні, аптеки, магазини косметики та інші). Для доставки товарів вони щодня використовують платформу ZEEW. На даний момент планується налагодити співпрацю з продуктовими магазинами і складами.

Принцип роботи платформи ZEEW

Додаток ZEEW в смартфоні

Суть функціонування системи гранично проста:

 1. Підприємство реєструється на платформі і пропонує своїм клієнтам швидку та безпечну доставку через ZEEW.
 2. Кур’єри реєструються на платформі для виконання доставки на своєму транспорті за певну плату.
 3. Поступове залучення користувачів в ZEEW призводить до стимуляції продажів і збільшення доходу.
 4. Популяризація платформи і збільшення кількості користувачів сприяє зростанню токена ZEW.

Рекламу ZEEW планується розміщувати в офісах і прийомних всіх підприємств-партнерів, на сумках кур’єрів, на їх транспорті. Крім того, розробники розраховують на «сарафанне радіо». У планах компанії, щоб користувач бачив рекламу платформи кожні 10 хвилин.

Використання ZEEW може бути цікаво людям, які хочуть протягом години отримувати на будинок доставку з магазинів, аптек, ресторанів, місцевих складів, а також підприємствам, які бажають розвинути свій бізнес і розширити аудиторію. Крім того, можливість заробітку на доставці зацікавить кур’єрів-фрілансерів, які зможуть виконувати роботу в зручний час і в зручному місці.

Якщо говорити конкретніше про реалізацію платформи, то вона заснована на смарт-контрактах, проте при цьому в неї впроваджена і технологія blockchain, тому ZEEW є унікальним у своєму роді продуктом, поєднавши в собі головні особливості. Для зручності дані представлені в таблиці:

платформа ZeewМережа на основі технології блокчейн
Колл центрЛогістична платформа
Платформа для обслуговування клієнтівВідгуки і траст
система винагородиреферальная програма
Прикладна система з інтегрованими смарт-годинамиПроведення платежів клієнт-кур’єр-продавець
Використання CRMУкладення угод і договорів
Контроль створення заявок
масштабне розширенняідентифікація
Аналог Amazon Prime

Основна перевага системи полягає в об’єднанні технології блокчейн і смарт-контрактів. Це дозволяє реалізувати ідею швидких і безпечних доставок найкращим чином. Решта гідності платформи забезпечуються саме такий її архітектурою. Їх розглянемо нижче:

 1. Можливість ідентифікації кур’єрів, підприємств і користувачів.
 2. Гарантовані переклади через платформу між усіма учасниками мережі. Платформа тут виконує посередницьку роль.
 3. Зв’язок між користувачами, кур’єрами і підприємствами по моделі, аналогічної сервісу Uber.
 4. Розрахунки варіантів для максимально швидкої доставки.
 5. Рейтинги та огляди кур’єрів і підприємств.
 6. Відстеження доставки.
 7. Програми лояльності та бонусна система винагороди за залучених рефералів.

Для користувача це означає швидка і недорога доставка будь-якого товару, що економить час і гроші.

Що стосується доходу самої компанії, то він буде складатися з:

 • оплати за доставку від користувачів;
 • оплати від роздрібних продавців за лістинг, щоб бути в ТОПі результатів пошуку.
 • комісії 20-30% з роздрібних магазинів.

Надалі планується тестування роботів і дронів для доставки на невеликі дистанції, проте конкретно про це рано говорити.

Що таке токени ZEW і навіщо вони потрібні?

Розібравшись в цілі і принципи роботи системи, важливо розуміти, яка роль токенов ZEW, навіщо вони взагалі потрібні і чи варто в них інвестувати? В першу чергу це необхідно для стимулювання учасників мережі. Користуючись послугами доставки через ZEEW, користувачі зможуть добре економити, а кур’єри — заробляти. Це призведе до розширення компанії та збільшення вартості токена, створюючи так званий «мережевий ефект».

Згідно з інформацією від розробників, ZEW можна буде використовувати як засіб платежу для:

 • клієнтів, які зможуть отримувати знижки та премії;
 • оплати бонусів кур’єрам
 • продавців, які будуть розраховуватися токенами за рекламу.

Крім цього, активні користувачі, які залучають рефералів, отримуватимуть ZEW в якості нагороди за застосування грошей на платформі. Це може виглядати наступним чином:

 1. Маючи маркери на рахунку платформи в додатку, користувач замовляє, наприклад, піцу. За це він отримує додаткову знижку.
 2. Кур’єр бачить в загальній базі замовлення і коли приймає його, то за допомогою смарт-контракту на рахунок його аккаунта перераховуються частина коштів.
 3. Замовлення далі вирушає в піцерію, а разом з ним і певну кількість токенов в якості оплати за товар. З отриманої суми, завдяки використанню смарт-контрактів, буде відразу віднята комісія платформи ZEEW і оплата кур’єру.
 4. Далі здійснюється доставка за вказаною адресою. У підсумку все відбувається швидко і максимально зручно.

Ми розглянули приблизний алгоритм. Варто враховувати, що канали доступу до ZEEW не обмежаться тільки додатками для iOS, Android і «розумних» годин. Планується впровадження чатбот з ІІ, Мессенжер (WhatsApp), Facebook, веб-сайтів.

Впровадження токенов — це тільки один крок для стимулювання користувачів і розвитку системи заохочень в рамках проекту. Реалізувавши токенізацію платежів, компанія планує моделювати рух коштів за допомогою смарт-контрактів. На самій платформі для використання ZEW буде передбачено близько 5-ти способів.

Історія зародження ідеї і проекту ZEEW

Команда розробників ZEEW

Ідея вдосконалити сферу логістики застосуванням нових технологій прийшла в голову засновникові компанії Мохаммеду гайта в листопаді 2016- го року. Він вважав, що доставка з інтернет-магазинів займає надто багато часу і потрібно знайти інший спосіб. До цього Мохаммед працював регіональним директором FXOpen.com. Уже в січні 2017 го року він зібрав навколо себе команду людей, готових з нуля починати вирішення цього питання. До неї увійшли:

 • Денис Кайбагаров — колишній розробник C.T.co, який став співзасновником ZEEW спільно з гайта;
 • Кипріян Мустіата — фахівець з модульній архітектурі, блокчейну і смарт-контрактами, розробник ПЗ з 14-річним досвідом;
 • Ендріс Брутанс — відповідає за роботу з кур’єрами (тренінг і керівництво);
 • Анна Мьесніс — операційний директор, фахівець з марктінговим також управління продажами з 10-річним досвідом.

Далі слідувала довга копітка робота:

 1. 01.2017-09.2017 — розробка бета-версії платформи і отримання інвестицій від акселератора стартапів startupwiseguys.com.
 2. 09.2017-11.2017 — тестування потенціалу ZEEW і запуск продукту.
 3. 11.2017-02.2018 — впровадження технології blockchain для удосконалення методів вибору, замовлення і доставки товару, проведення Pre-ICO.

У березні почалося проведення ICO, в рамках якого планується зібрати кошти для подальшого розвитку технології. Відразу ж після цього розробники зареєструють головну компанію в Швейцарії (кантон Цуг).

ICO ZEEW — огляд основних особливостей і дати

В рамках ICO, яке триватиме з 25 квітня по 23 червня 2018 року, компанія має намір продати 11 мільйонів токенов з 12 000 000 (гарантується, що додаткової емісії не буде). Якщо інвестори не розкуплять всю суму, то залишок буде знищений. ZEW засновані на смарт-контрактах і сумісні з ERC20. При покупці токени відправляться на Ethereum-адреси користувачів, які інвестували в розробку проекту.

Ціна ZEW:

 • 1 ZEW = 1 EUR;
 • 1 ZEW = 0.001436 ETH.

Особливості покупки токена ZEW в рамках ICO:

 1. Вказувати необхідно свій Ethereum-адреса. На нього будуть відправлені куплені кошти.
 2. Для операції може знадобитися ідентифікація користувача.
 3. Використання біржових адрес неприпустимо. Для покупки ZEW потрібно створити окремий гаманець для ETH.
 4. Для придбання можна використовувати Bitcoin, Litecoin, Ethereum і долари.
 5. Учасниками ICO не можуть стати громадяни Сполучених штатів і Китаю.

Що стосується бонусної системи, то вона представлена ​​сіткою, що розділяє перший мільйон для PRESALE і інші, поділені по 4 блокам в 2,5 млн. На кожному блоці ціна буде підвищуватися. Наочно це можна побачити в таблиці:

Етап і датаЗагальна кількість токеновЗнижка в%Ціна в USD
PRESALE1 млн500,5
Етап 1 — 25.04-9.052,5 млн37,51
Етап 2 — 10.05-24.052,5 млн251,2
Етап 3 — 25.05-8.062,5 млн12,51,4
Етап 4 — 9.06-23.062,5 млнінформації немає1,6

Користувачі, які вклали кошти в купівлю ZEW на ранньому етапі, отримують 50% -ву знижку. Скільки загалом буде емітовано токенов стане відомо о 23:59 (UTC + 2) 30 квітня 2018 року, коли закінчиться ICO. Розробники запевняють, що зроблять все можливе для включення ZEW в лістинг бірж і подальшого підвищення вартості, але попереджають, що фактична вартість буде визначена ринком. Токени, що належать розробникам, будуть заблоковані на рік смарт-контрактом.

Компанія планує виплачувати щоквартально 7% від чистого прибутку власникам токенов. Однак це не фіксована ставка і в міру розвитку платформи вона буде збільшуватися.

Цілі ICO ZEEW і розподіл токенов ZEW

При досягненні мінімального порогу в 200000 ZEW компанія зможе почати розвиток платформи в 3 нових країнах. Якщо буде продано 1,5 млн ZEW, то вийде освоїти 6 нових країн. При досягненні порогу в 3 млн ZEW можна буде охопити 11 країн для розвитку проекту. Якщо ж навіть мінімальна сума не буде зібрана, то гроші за смарт-контракту повернуться інвесторам.

Плани компанії, що стосуються розподілу токенов, такі:

власникиЧастка в%
власники ZEW51
розробники20 (з блокуванням на рік)
інвестори8
консультанти8
стратегічне партнерство6
юридичний відділ5
баунти2

Що стосується використання зібраних коштів, то, згідно із заявами команди розробників, планується такий поділ:

 • розширення платформи — 50%;
 • Розробка та дослідження ринку — 20%;
 • PR, маркетинг, популяризація — 15%;
 • логістика та технологія — 15%.

Також компанія надала інформацію про плани подальшого розширення географії проекту:

2018Литва, Польща, Естонія
2019Фінляндія, Німеччина, Данія, Єгипет, Норвегія, ОАЕ
2021Іспанія, Франція, Швейцарія, Чехія, Італія
2023Туреччина, Бразилія, Південна Африка, Канада, Австралія, Нідерланди

Протягом трьох років компанія планує впровадити платформу ZEEW в 14-ти країнах. Фінансова звітність буде публікуватися щорічно на офіційному сайті компанії ico.zeew.eu. Там же можна моніторити поточний стан розвитку проекту і дізнаватися про нововведення.

На даний момент офіси компанії розташовані в Латвії і на Мальті. Серед інвесторів — Startupwiseguys і MITA Innovation Hub. В обох випадках мова йде не про пряме інвестування, а про отримання грантів за роботу на стартапом. Наприклад, MITA Innovation Hub 24 лютого відібрала ZEEW в числі 8-ми проектів, які поборються протягом 4-х місяців за призовий фонд у 22 тисячі євро.

Реєстрація в ICO ZEEW

Ще більше про ZEEW в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector