Як перевести біткоіни з Бітрікс на зовнішній гаманець

Хіба це складно?

Виведення коштів взагалі не складне завдання, але кріптовалютная біржа Bittrex має купу нюансів. Я думаю, ви знаєте, що там навіть зареєструватися сьогодні неможливо в кілька кліків. Потрібна створити запит в техпідтримку для створення нового облікового запису, дочекатися розгляду … Загалом, купа проблем.

Аналогічно і з висновком. За інструкцією все легко, але практиці будуть нюанси. Я хочу вас захистити від зайвих нервів при роботі з цією біржею, тому розповім про ці нюанси, і чому вони не настільки страшні.

Крок за кроком

Припустимо, що ви погралися на біржі, подвоїли або потроїли свій капітал. Вам він потрібен в житті, або трейдинг просто набрид, і ви хочете вивести біткоіни на зовнішній гаманець для більш надійного зберігання. Можливо навіть таке, що ви незадоволені Bittrex і хочете перейти на іншу біржу. Так чи інакше, переклад буде оформлятися за однією і тією ж процедурою.

перше

На сторінці є вкладка Wallets. Саме там знаходяться всі ваші гаманці, включаючи біткоіновскій. Така вкладка є на кожній біржі, і якщо ви займалися трейдингом, то хоч раз з нею стикалися. Потрібно перейти туди і знайти BTC гаманець.

Друге

На початку рядка ви побачите «+» і «-». Вони відповідають командам введення і виведення. Натиснувши клавішу мінус, ви побачите вікно, в якому потрібно буде вказувати реквізити для виведення. Такими будуть сума виводу і адреса, на яку буде відправлено кошти.

Крім цього, там буде вказана інформація про комісії. На Bittrex вона фіксована і складає 0.001 BTC. Тому я раджу накопичити на неї якомога більше біткоіни, перш ніж виводити їх на зовнішній гаманець. Багато біржі встановлюють відсоткове співвідношення, тому там немає різниці, скільки виводити. Тут ви втратите одну тисячну незалежно від того, чи буде висновок на 0.001 BTC, або на 1000 BTC.

третє

У вас має бути додаток біржі на телефоні. Тоді на нього будуть приходити всі коди для підтвердження дій. Якщо у вас таке є, то відкрийте його, подивіться код і введіть його у відповідному вікні біржі в браузері.

Якщо немає, тоді підтвердження буде відправлено на вашу електронну пошту. Дуже примітним є те, що Bittrex ніде цього не вказує. Ви як би самі повинні здогадатися. Це і є перший нюанс виведення. Мовляв, чаклує-ні чаклує, а ми тобі нічого не скажемо.

Те ж саме, що питати вашу дівчину, на що вона образилася. Вона нічого вам не скаже. А потім ще й образиться на те, що ви не здогадалися про причину. Але біржа робить трохи по-іншому. Після закінчення часу на підтвердження кошти підуть з резерву на висновок і повернуться на ваш рахунок.

четверте

Ще один удар в серце. Після підтвердження операції потрібно дочекатися такого ж підтвердження самої біржею. Вона перевірить такі речі, як:

  • чи дійсно у вас є ці кошти;
  • чи існує такий гаманець.

Крім цього, з перекладу буде звернення до блокчейну. Адже це теж транзакція, тому вона вимагає підтвердження її Майнер. Без нього дані про переведення не будуть записані, відповідно, і самого перекладу не буде.

Bittrex не засмучує з цим. Зазвичай її транзакції підтверджуються швидко. Де ж знайти свій запит виведення? Під гаманцями. Поле «Pending Withdrawal» відображає всі непідтверджені біржею транзакції.

Крім цього, ви можете ознайомитися з адресою гаманця, на який виводите біткоіни. Якщо помітили помилку, то можете скасувати транзакцію. Я раджу перевірити адресу навіть тут. Краще зайвий раз переконатися, ніж потім шкодувати за втраченим.

фініш

Запит пропав з «Pending Withdrawals»? Дивіться нижче. Є графа «Withdrawal History». Вона показує інформацію про всі проведені перекладах. Як тільки побачите там свою транзакцію, можете перевіряти свій зовнішній гаманець. Якщо всі дані були введені правильно, то переклад здійснений і на ньому буде відповідна кількість криптовалюта.

нюанси

Bittrex дуже уважно стежить за своєю базою даних і постійно покращує систему захисту. Крім цього, вони постійно борються з ботами. Тому навіть на виведенні встановлені деякі обмеження:

  • якщо ви тільки що пройшли реєстрацію, то висновок недоступний;
  • після першорядної верифікації (тільки електронна пошта) можна виводити не більше 0.025BTC на добу.

Як підвищити ліміт виведення? Потрібно пройти повну верифікацію. Іншими словами, потрібно заповнити свій профіль на біржі. Там буде потрібно вся інформація аж до вулиці проживання. Після цього потрібно буде підтвердити свій номер телефону. Дочекайтеся, коли аккаунту дадуть статус «Basic account approved» (відбувається протягом 12 годин). Після цього ви зможете виводити до 3 біткоіни щодоби.

Підводні камені

Кріптовалютная біржа Бітрікс дуже складний сервіс, але досить надійний. Імовірність її злому мінімальна, відповідно малоймовірно, що дані в транзакції будуть змінені, і ви не отримаєте свої BTC.

Найстрашніший камінь, на який можна наштовхнутися — це власна неуважність. Не хочу вам з ним зіткнутися, а то історія Титаніка вам здасться не такою трагічною, як її описують. Особливо, якщо ви будете висновок не 0.005 BTC, як в моєму випадку, а до прикладу 3 BTC.

Я вже бачу, як хтось бігає по всій квартирі і проклинає все на світі. Але ж ніхто не винен, крім нього самого. Але звинувачувати себе він буде в останню чергу. Дійсно, раптом можна знайти винуватого? Наприклад, техпідтримка біржі. Написати, що це їх прокол, що вони повинні були все перевірити.

Так, дійсно, зламати блокчейн і дізнатися, кому належить вказану вами адресу. Це ж так просто. У команді кріптовалютних бірж завжди є хлопці, які в разі чого ламають блокчейн і пробивають всі існуючі там дані. А якщо щось було зроблено не так, то вони стирають інформацію з блоку. Простіше простого адже.

Оскільки таких хлопців немає, потрібно сподіватися на себе. Коли будете вводити реквізити для переказу коштів, перевірте введену вами адресу. І ще раз. Навіть якщо ви вставили його простим копіпастом — перевірте. Чим більше разів ви перевірите, тим більше будете впевнені в правильності даних.

Під час очікування підтвердження також перевірте адреса гаманця. Все можливо. Ви могли просто не побачити мінімальну помилку, через яку будуть великі наслідки. Хочете сказати, що так можна перетворитися на параноїка? Можна, ще й як. Але що ви робите, коли відправляєте хоча б 10 000 рублів комусь на карту? Кілька разів перевіряєте її номер. Так чим відрізняється виведення своїх коштів? Нічим.

Додати мені більше нічого. Як я говорив, виведення коштів — це проста процедура. Все, що для неї треба — це зовнішній гаманець, кошти всередині самої біржі і уважність. Підписуйтесь на наш телеграм-канал і сторінки в соціальних мережах. Якщо з’явиться інший спосіб виведення або нова інформація по існуючому, то ми обов’язково про це напишемо.

Будьте уважні, не хворійте параноєю!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector