Betatransfer як спірне Bitcoin cash обмінник: чи варто пробувати

Що відомо про обмінниках

Найперше, що знає навіть новачок — це найпопулярніший спосіб для перекладу криптовалюта в фіат або іншу монету. Вони не вимагають реєстрації, максимально швидко обробляють заявки, інтуїтивно зрозумілі і зручні.

Крім того, багато хто розуміє, як влаштована їхня робота. Будь-сервіс не видає гроші на обмін зі своєї кишені. По суті, вони є посередниками між власниками різних валют. Тобто, завдяки таким майданчикам користувачам не потрібно зв’язуватися між собою, щоб зробити обмін.

Припустимо, вам потрібно перевести 2 BCH в долари на Advanced Cash. Для цього ви створюєте заявку, надаючи відповідну інформацію. Якщо резерв досить великий, то обробка відбудеться швидко, і вам залишиться лише почекати час підтвердження транзакції мережею.

Але от якщо він маленький, то обмінник дочекається, поки хтось поповнить доларовий резерв для AdCash. Тобто, сервіс буде чекати, поки інший користувач захоче поміняти долари з вказаною платіжної системи, для чого він переведе відповідну суму на рахунок обмінника. Тобто, резерв поповнюватиметься не розробники, а самі користувачі.

Резерв — не єдина необхідність

Кожному хочеться, щоб його заявка була оброблена якнайшвидше. Як ви зрозуміли, якщо валютний резерв майданчики об’ємний, вам не доведеться чекати. Таким чином, переклад між своїми гаманцями, або відправка грошей іншому користувачеві буде дуже швидкою, а значить і зобов’язання один перед одним можна виконувати швидше.

Крім цього, будь-який користувач завжди бажає отримати максимум. Іншими словами, він хоче якомога більший курс обміну. Також сюди входить необхідність не сплачувати комісію самому обміннику за проведення операції. Адже таким чином для перекладу комусь доведеться витрачати менше монет, а при виведенні в фіат можна отримати трохи більше грошей.

Чим не блищить Betatransfer

Цей сервіс добре відомий на багатьох форумах, а також часто пропонується прогнозам обмінників. Про нього існує багато відгуків, як позитивних, так і негативних. Betatransfer можна назвати чесним в плані 100% виконання всіх заявок, проте існує кілька недоліків.

По-перше, він сильно занижує курс. Наприклад, на момент написання статті вартість біткоіни Кеш становила 854 долара. На майданчику же найвищий курс був 815 доларів. Таким чином, при використанні Betatransfer користувачі втрачають по 40 доларів. А це непогані гроші. Як варіант, така сума непогано підійде навіть для початку трейдингу.

По-друге, немає ніякої інформації про комісії майданчика. Лише при зверненні на підтримку можна дізнатися, що з їхнього боку ніяких зборів не буде. Це радує, проте, такий хід відшкодовується саме через зниження обмінного курсу.

По-третє, дуже часто спостерігається, що резерви маленькі. Для переказу коштів в будь-яку платіжну систему ви не зможете обміняти хоча б 1 цілу монету. Багато хто скаже, що це говорить про часте використання сервісу і довірі до нього. Однак, якщо було б так, резерв завжди поповнювався б тими ж користувачами. Але він тримається приблизно на одному рівні.

Останнє, цей майданчик можна використовувати тільки для виведення біткоіни Кеш в фіат. Так, тут є найвідоміші електронні платіжні системи (за винятком Webmoney) і кілька банків, але жодна криптовалюта недоступна для отримання.

переваги Betatransfer

Говорячи про інтернет-сервісі, не можна забувати про його позитивні риси, оскільки вони завжди є і можуть перевершити весь негатив. Навіть якщо основні критерії (фінанси і час) не найкращі, ті, які відображають якість роботи з клієнтами, часто на висоті.

Отже, тут дуже добре працює технічна підтримка. Що важливо — вам відповідає людина, а не робот. При цьому, реакція на питання проходить дуже швидко, тому ви зможете моментально розібратися у всіх цікавлять нюанси. Це дуже позитивний фактор, оскільки далеко не кожна площадка може таким похвалитися.

Крім того, як вже було сказано, він 100% чесний. При роботі з криптовалюта, та й взагалі — з грошима, завжди хочеться мати гарантії, що кошти не підуть в чужий гаманець. Всі гроші, згідно з курсом, перейдуть за вказаною адресою. При цьому, на сайті відсутні приховані комісії, тому є можливість завчасно дізнатися суму переказу і отримати її в повному обсязі.

Тим не менш, незважаючи на обмежений резерв, обробка заявок проходить досить швидко. Розробники розуміють, що вичерпані запаси означають відсутність користувачів. Тим не менш, вони завжди орієнтуються на клієнтів. Звичайно, у вас не вийде перевести велику суму, проте її частина ви отримаєте з упевненістю.

Годен чи ні?

Які ж можна зробити висновки на підставі всієї інформації, яка є у початкового користувача при першому відвідуванні обмінника для біткоіни Кеш Betatransfer? Чи буде він придатний для використання, або все ж краще вибрати інший сервіс?

Як було сказано, багато користувачів орієнтуються на час виконання завдання і кількість коштів, що отримуються в результаті. Незважаючи на відсутність комісій, цей обмінник сильно просідає перед іншими майданчиками. Крім того, ви не зможете перевести монети в іншу криптовалюта, що також дуже часто потрібно користувачам різного рівня.

Проте, родзинкою Betatransfer стала повна орієнтація на клієнта. Кожна заявка обробляється якісно і максимально швидко. Техпідтримка активна в будь-який час дня і ночі, а всі кошти гарантовано перейдуть в гаманець одержувача. Чесність часто бере верх над іншими плюсами. Говорячи про цей сервіс, можна сміливо стверджувати, що він прозорий на 100%.

Годен чи ні? Вирішувати вам виходячи з власних уподобань. Можливо ви готові ризикнути, щоб отримати більше. А може у вас на прикметі є такий же чесний сервіс, але з кращими умовами. Так чи інакше, кидати камінням у даний обмінник не варто, оскільки величезна кількість користувачів йому довіряють.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector