Як перевести Ripple на гаманець: огляд основних способів

Операції з крипті як вони є

Важливе місце на фінансовому ринку вже кілька років займають криптовалюта. Підтвердження тому — загальна капіталізація в 205 мільярдів доларів і добовий обсяг торгів в 10 мільярдів.

Операції з біткоіни і альткоінамі проводяться кожну секунду десятками тисяч транзакцій. Це стосується як трейдингу, так і звичайних переказів. Величезна частина перекладів припадає на переклад монет або токенів між гаманцями одного людини.

Ви запитаєте, навіщо ж відправляти гроші з одного гаманця на інший? Адже криптовалюта універсальні для будь-якої країни (за винятком тих, які її заборонили) і умови використання не змінюються? Серед причин можна виділити наступні:

 • простота використання;
 • версія рідною для користувача мовою;
 • функціонал;
 • використання іншого пристрою;
 • поповнення біржового рахунку для трейдингу або виведення коштів з біржі;
 • відправка на холодний гаманець.

Найчастіша причина — це вимоги до безпеки. Кожне сховище унікально по совій захисту, навіть в межах одного виду гаманців. Природно, що користувачеві необхідна впевненість, що його кошти в повній цілості. Тому при появі кращого варіанту в цьому плані багато переводять свої XRP.

існуючі види

Оскільки мова вище йшла про безпеку, то виходячи з цього показника і буде наведено класифікацію та рейтинг різних гаманців. Перш за все вони бувають «холодні» і «гарячі». Перші надійніше завдяки постійному офлайн, однак вони менш зручні. Другі навпаки постійно підключені до мережі (а то і знаходяться на якомусь сайті), тому більше схильні до ризиків.

«Холодні» ділять на апаратні і паперові гаманці. Так, перші представлені у вигляді пристроїв, які зовні нагадують флешку. Зовнішнє він відрізняється наявністю дисплея для навігації. Другі виходять зі своєї назви: генеруються ключі і друкуються на папері — в цьому і є весь гаманець.

До «гарячим» в першу чергу відносять акаунти на біржі, оскільки такий варіант найбільш популярний, хоч і не найбезпечніший. Додатки для мобільних і онлайн сервіси, спеціалізовані на зберіганні криптовалюта також стали «гарячими» гаманцями.

Десктопні (вони ж програми для комп’ютерів), як правило, долучають до гарячих, оскільки вони досить часто мають з’єднання мережею. Насправді їх можна виділити в окрему категорію.

Постійного підключення у них немає. Такі гаманці онлайн, тільки якщо на комп’ютері включений Інтернет. Крім цього, вони мають високу захистом, недалеко відставши від «холодних». При правильній конфігурації безпеки комп’ютера до такого гаманця ніхто і ніколи не добереться, крім як безпосередньої роботи з пристроєм.

Куди краще переводити

Щоб знайти відповідь на це питання, потрібно розуміти, які вимоги у вас до криптовалюта. Першочергове завдання — визначити мету та частоту використання монет. Так, якщо ви хочете зайнятися трейдингом, то тут навіть вибору не буде — потрібно створювати біржової гаманець.

Для постійних мікроплатежів ідеально підійде мобільний додаток. Як правило, на них зберігають невеликі суми. Найголовніше — кошти, що зберігаються на такому гаманці, завжди під рукою.

При інвестуванні з метою перепродажу через довгий час ідеально підійде апаратний або паперовий гаманець. Туди можна постійно переводити кошти і взагалі не замислюватися про баланс. Поки ви не підключите пристрій до мережі, віддалений доступ до нього буде закритий.

Другий етап — визначення необхідного рівня безпеки. Зараз все в один голос скажуть, що вона повинна бути на вищому рівні. В цьому ви маєте рацію, якщо говорити в межах одного типу. Але, як уже було сказано, надійність як раз один з головних критеріїв різноманітності кріптовалютних гаманців.

Так, якщо ви розумієте, що володієте невеликою сумою і нею навіть ніхто не зацікавиться, то можна перевести Ріппл навіть на мобільний гаманець. Хочете мати повну впевненість, що захист встановлена? Використовуйте десктопні варіанти, оскільки багато в чому вони залежать від безпеки самого комп’ютера.

Як вже було сказано, найнадійнішими починаючи зі стадії розробки є холодні гаманці. Якщо потрібно добре заховати велику кількість XRP, поспішайте купити який-небудь Ledger або Trezor. Ці дві компанії сьогодні стали лідерами по виробництву апаратних гаманців.

способи перекладів

Незважаючи на велику різноманітність варіантів зберігання Ріппл, способи перекладу дуже обмежені. Є кілька винятків для конкретних видів гаманців, однак загальні процедури дуже схожі і нічим не відрізняються від переказу коштів інших криптовалюта.

Розбір варіантів заснований на двох варіантах: поповнення гаманця, вносячи реальні гроші і переклад між двома сховищами. У першому за основу взяті такі способи:

 • використання обмінників;
 • переклад через біржу (або поповнення прямо на ній при використанні внутрішнього гаманця);
 • прямий розрахунок.

У другому найчастіше використання сторонніх коштів виключено. Проте, багато хто намагається створити велосипед, шукаючи якісь альтернативні варіанти. У підсумку вони потрапляють на перелік способів, зазначених вище. Всі інші спроби (по типу відправки за номером телефону) виявляться шахрайством.

обмінники

Переклад через такі сервіси став найпопулярнішим завдяки своїй простоті. Більш того, в мережі дуже багато подібних майданчиків з різними умовами, тому можна навіть трохи поперебірать.

Щоб зробити переклад реальних грошей на Ріппл-гаманець через обмінник, в першу чергу потрібно вказати систему, з якої ви будете відправляти кошти. Такими можуть стати Webmoney, Advanced Cash, Qiwi і навіть банківська карта. Зрештою, ніхто не виключає ймовірності поповнення за рахунок іншої криптовалюта.

Після цього необхідно вказати суму, на яку ви хочете поповнити гаманець (або кількість XRP на покупку). Наступний крок — введення адреси, на який мають надійти кошти. Найкраще скопіювати його, щоб не припуститися помилки. Якщо такої можливості немає, змусьте себе кілька разів перевірити правильність введення.

У багатьох часто бувають проблеми з зазначенням номера банківської картки, який складається тільки з цифр. XRP адреса містить в собі довільний набір букв і цифр. Тому припуститися помилки набагато простіше.

Якщо ви сумніваєтеся в чесності або прозорості сервісу, то покиньте його. Якщо ж він на вашу думку найоптимальніший, то щоб уникнути якихось проблем прочитайте умови використання сервісу. Так, при затримці або неповну виплату ви вже будете знати, як виправити ситуацію.

Далі вам буде надано номер рахунку самого обмінника. Надішліть на нього необхідну суму. З цього моменту запит буде відправлений в обробку. Обмінні сервіси, як правило, виконують переклад протягом 10 хвилин плюс час, необхідний мережі криптовалюта. Оскільки транзакції Ріппл проходять практично миттєво, то протягом зазначеного часу ваш рахунок буде поповнено.

Як вибрати

Щоб завжди мати доступ до вигідного способу перекладу фіата в Ріппл, потрібно підбирати обмінник виходять з таких критеріїв:

 • курс;
 • резерв;
 • кількість способів перекладу;
 • комісія;
 • відгуки.

При цьому іноді варто враховувати, що майданчик без комісії не завжди найвигідніша. Іноді сервіси мають приховану комісію і ставлять вас перед фактом лише після відправки коштів. В інших випадках вони заробляють шляхом надмірно заниженого курсу. Тому будьте уважні до таких моментів при виборі обмінника для XRP.

біржі

Другий, менш поширений варіант — переклад через біржі. В першу чергу варто розглянути випадки, коли ви створювали внутрішній гаманець на такому майданчику і активно його використовуєте. У такому випадку потрібно поповнити фіатний рахунок одним з наявних способів. Як правило, їх кількість обмежена 2-3 платіжними системами і, іноді, банківською картою.

Після цього необхідно перейти на торги і вибрати там пару з валюти, яку ви внесли на рахунок і Ріппла (наприклад, USD / XRP). У графі «Купити» вкажіть, скільки токенов хочете придбати і за яким курсом. Буде створено ордер. Коли хтось створить подібну ставку, вона автоматично буде реалізована.

Якщо ж у вас гаманець іншого типу, то після здійснення операції потрібно повернутися в розділ з рахунками. Навпаки XRP знайдіть «Вивести» (або Withdraw). Далі потрібно ввести адресу Ріппл і слідувати вказівкам.

Як вибрати

Говорячи про переведення Ріппл біржу вибрати набагато простіше, ніж для трейдингу або навіть просто зберігання токенов. Відразу варто створити орієнтир на топові майданчика, на кшталт Kraken або Bitstamp. Більш того, на офіційному сайті Ripple є список бірж, які повністю підтримують цю криптовалюта.

Крім цього, простежте, щоб не було обов’язкової верифікації аккаунта. Біржі з такою вимогою встановлюють багато обмежень для непідтверджених користувачів, тому переклад стане неможливим або не зовсім зручним.

Головною проблемою всіх бірж є велика кількість комісій, тому найкраще шукати майданчик з низьким відсотком. Ну і не забувайте стежити за відгуками, які можуть вказати на проблемний висновок, затримки або втрати коштів.

прямий розрахунок

Самий непопулярний спосіб перекладу Ріппл на гаманець — робота без посередників прямо через власника токенов. Тут знайти стовідсотковий варіант не так просто. Більш того, вибір дуже невеликий, оскільки подібним зараз мало хто займається.

Шукати стоїть серед знайомих (що рідко закінчується успіхом) або через кріптовалютние форуми. Деякі теми присвячують саме такого способу переказу коштів на гаманець. Ніяких порад в правильному підборі продавця не шукайте. Тут варто покладатися лише на інтуїцію і удачу.

Процедура також залежить від вас. Єдине, про що варто домовитися заздалегідь — спосіб і час оплати. Перевага такого варіанта в тому, що продавець буде відправляти токени зі свого рахунку на ваш, а значить ніякого заниженого курсу або комісій посередницьких сервісів.

особливості варіантів

Як ви розумієте, кожен спосіб по-своєму гарний. Частина переваг і недоліків вже були описані. Але варто привести наочну порівняльну таблицю, щоб було простіше визначитися з вибором.

Як забезпечити безпечну операцію

Переклад токенов, здавалося б, досить проста дія. Її захист забезпечена самою системою, тому багато хто не хвилюються з приводу чийогось втручання в процес транзакції з метою зміни кінцевого одержувача. Однак на шахраїв можна наштовхнутися ще на етапі вибору варіанта перекладу.

Перш за все, подбайте про стабільну роботу антивіруса. В іншому випадку, при відвідуванні якогось сайту ви можете отримати вірус, що збирає дані з комп’ютера. Як ви розумієте, одна з найбільших проблем — це паролі доступу до аккаунтів на сайтах. Серед них може бути і біржа або онлайн-гаманець, на якому у вас чимала сума XRP.

Крім цього, ретельно вивчайте відгуки і новинний фон щодо сервісу, який плануєте використовувати. Інтернет-спільнота стала більш свідомим. Користувачі майже завжди пишуть правдиві коментарі, тому можна отримати достатньо інформації, навіть не відвідуючи сам сервіс.

Трохи очевидний рада, але ніколи не вводьте свої логін і пароль від гаманця чи акаунта на біржі на сторонньому сайті. Навіть якщо здається повністю чистим і має гарну репутацію, йому явно непотрібні такі дані, крім як для крадіжки коштів.

Ну і просто будьте уважні. Навіть при перекладі без посередників шахрай може допустити якусь помилку, ніж себе видасть. У цьому варіанті найкраще перевести XRP в кілька частин. Навіть в разі обману ви втратите лише невелику суму, що не буде критичним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector