Як видалити біткоіни гаманець — про що це ви питаєте?

Деякі проблеми виникають від незнання законів, за якими «живе» кріптомір. Наприклад, питання про те, як видалити біткоіни гаманець, звучить трохи дивно. Головне зрозуміти, навіщо від нього позбавлятися …

Немає сенсу!

Якщо ви вирішили зав’язати з кріптоміром і «замести» свої сліди перебування, то це не вдасться реалізувати повністю. Вся історія транзакцій, вироблених c bitcoin, записуються в черговості його блоків.

З іншого боку, навіщо морочитися з проблемою позбавлення від кріптокошелька, якщо всі операції з монетами відбуваються анонімно. Тому ніхто не знає, скільки у кого на рахунку крипти.

Інший випадок, якщо вирішили просто більше не мати справу з криптами. Для цього обміняйте монети на фіати, виведіть їх на електронну платіжку або карту банку. А потім деінсталюйте додаток гаманця з компа. Хоча тут і ховаються підводні камені!

приховані дані

Клієнтські програми гаманців бувають різні: тонкі, товсті і т.д. Особливо «чайники» лякаються того, що відбувається з ПК після інсталяції товстих гаманців. Вони крім файлів програми завантажують на пристрій копію БД блокчейна. А вона важить понад 100 Гб. Плюс до цього, якщо використовується повільне (бездротове) з’єднання, нічого завантажити з инета не виходить. Так як база постійно оновлюється.

І навіть після деінсталяції десктопних кошелей ви не зможете створити новий. Все тому, що додатки зберігають свої дані в прихованій папці, і вони залишаються після знесення проги. Щоб вирішити проблему, очищайте директорії гаманців, які знаходяться цим шляхом.

Приблизно таким же чином ця «шняга» лікується на Маке. Так що все просто й не дивно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector