Як вивести Bitcoin Cash на карту, Яндекс Гроші і інші системи

Особливості виведення криптовалюта

Біткоіни Кеш — одна з найдорожчих криптовалюта всього ринку. Вона побудована на блокчейне біткоіни, більш того — є його хард Форком.

На перший погляд висновок криптовалюта може здатися досить складним завданням. З якогось боку це логічно, оскільки мова йде про цифрових грошах. До сих пір багато хто не розуміє принципу їх роботи. А BCH відносно нова монета, що ще більше вводить в оману деяких користувачів. Особливо коли мова заходить про те, що це хард форк.

Комусь здається, що з хард Форком працювати потрібно якось інакше. Насправді все навпаки. Таке явище означає високий відсоток схожості з оригінальною мережею. В даному випадку різниця — це розмір блоку і швидкість проведення транзакцій.

Але хард форк не впливає на зміну в алгоритмі дій для виведення своїх монет в фіат. Взагалі, вся процедура повністю ідентична для будь-якої криптовалюта. І вона зовсім нескладна. Одна з найпростіших операцій.

Особливістю є те, що криптовалюта існують лише у вигляді коду, тому для їх виведення потрібно користуватися спеціальними сервісами. Але їх в інтернеті дуже багато, а значить підібрати хоча б один буде зовсім нескладно.

Друга особливість — це низькі комісії. Однак цією перевагою потрібно користуватися правильно. При операціях з крипті комісії дійсно менше, ніж з банківськими рахунками. Однак іноді постачальник послуг обміну встановлює фіксовану оплату транзакції на будь-яку суму. Тоді має сенс виводити якомога більше за раз.

Третє — переклади більш затяжні. Хоча, як подивитися. Якщо ви відправляєте гроші через один банк, в одній країні, то гроші будуть перераховані протягом декількох секунд. Але якщо транзакція оформляється через міжнародні організації та електронні платіжні системи на кшталт Webmoney, то вас можуть змусити почекати до 3-х днів, а то і більше.

Перевага блокчейна якраз в тому, що вас не змусять чекати. Зазвичай обробка займає до 10 хвилин, якщо мережа не завантажена. Говорячи про біткоіни Кеш можна стверджувати, що вона навіть пустує. Тому висновок відбудеться практично миттєво. Що на це впливає?

  • в мережі BCH щодо мало транзакцій кожен день;
  • обробка відбувається швидше, завдяки чому мемпул не забивав;
  • багато Майнер, що підтверджується високим хешрейтом.

Оскільки транзакції обробляються без затримок, Майнер немає сенсу просити високі комісії. Тому при виведення своїх біткоіни Кеш в фіат ви не будете платити додатково (за винятком комісії обмінника).

Ключові фактори при виведенні

Поки один власник Bitcoin Cash хоче якомога швидше перевести в готівку монети, другий може почекати. Відповідно, перший може десь закрити очі на підвищену комісію або маленький курс, а іншому ні сенсу переплачувати, тому він буде чекати кращого моменту або шукати відповідний сервіс.

Так чи інакше, об’єктивно не можна назвати найкращий спосіб або сервіс для виведення криптовалюта. Проте, можна виділити 3 ключові чинники, за якими визначається доцільність використання кожного способу:

  • вигода;
  • надійність;
  • зручність.

Під вигодою мається на увазі отримання найбільшої суми грошей за кожну одиницю криптовалюта. Надійність означає високий рівень захисту ваших коштів при конвертації, безпосередньому обміні і відправці на карту, номер рахунку тощо. Зручність передбачає швидкість і простоту оформлення запиту на висновок.

способи виведення

Незважаючи на розвиток кріпторинка і появи нових сервісів, способів виведення Bitcoin Cash існує не так багато. Зараз можна виділити всього три:

  • через біржу;
  • через обмінник;
  • шляхом продажу своїх монет.

Кожен з них має свої плюси і мінуси, про кожного з яких мова піде нижче. Але відразу ж варто сказати, що жоден з них не об’єднує в собі три вищевказаних фактора. Тому вам доведеться в будь-якому випадку чимось пожертвувати.

З біржею надійніше

Біржі призначені для трейдингу, тому вони забезпечують високий відносно високий рівень захисту коштів як при короткочасному зберіганні, так і при виведенні. Ви можете вивести відразу BCH, однак для цього вам буде потрібно обмінник (про них пізніше). В інших випадках криптовалюта спочатку потрібно обміняти на фіат всередині біржі.

Тепер по порядку. Припустимо ви зберігаєте свої монети на локальному гаманці. Відповідно, в першу чергу вам потрібно зареєструватися на біржі. Після цього поповнюєте баланс біткоіни Кеш.

Для обміну на фіат є кілька варіантів. Перший, найпростіший — використовувати внутрішній обмінник. Але так ви пристойно втратите, оскільки курс буде сильно занижений. Другий — продати криптовалюта на торгах.

Цей спосіб також ділиться на підпункти. Ви можете продати її за ринковим курсом або за ордером. Обидва здійснюються на торгах. Перший швидкий і відносно простий. Вибираєте торгову пару BCH / USD (або на будь-яку доступну валюту, яка вам потрібна), після чого вказуєте кількість монет, які ви хочете продати і підтверджуєте операцію. Гроші надійдуть на внутрішній фіатний гаманець моментально.

Продаж по ордеру може дещо затягнутися, оскільки є один нюанс. Після виставлення своїх монет на торги потрібно дочекатися такого ж ордера на покупку. Отже, знову вибираєте торгову пару, вказуєте кількість монет і курс, за яким ви продаєте біткоіни Кеш. Створюєте ордер, який потрапляє в так званий, стакан.

Коли в склянці з’явиться ордер з таким же курсом і достатньою кількістю коштів для покупки ваших монет, торги відбудуться автоматично, і на вашому балансі з’явиться фіат, який можна буде виводити.

Після здійснення однієї з перерахованих вище операцій повертаєтеся до гаманців. Навпаки балансу тієї валюти, по якій ви продали BCH, натискаєте «Висновок» (Withdrawal) і вибираєте один з доступних способів, після чого залишається слідувати інструкціям.

Серед недоліків використання біржі для виведення біткоіни Кеш слід зупинитися на комісії. Вона невисока, проте стягуватися буде кілька разів. Перший — при поповненні біржового рахунку. Другий — при торгах. Третій — при виведенні.

Також мінусом може стати тривалість процесу. Якщо ви вирішите продавати монети по ордеру, то покупець не завжди буде з’являтися відразу. Особливо, якщо ви вкажете занадто високий курс.

Як вибрати біржу

Насправді, вибір майданчика під виведення коштів нескладний, але потрібно враховувати кілька критеріїв, щоб забезпечити собі кращі умови. Серед них обсяг торгів, середній курс, популярність і, звичайно ж, наявність самого біткоіни Кеш на біржі.

Якщо обсяг торгів маленький, то продати монети за ордером буде набагато складніше. Середній курс впливає на те, яку ціну за свій ордер ви зможете встановити. Популярність біржі пов’язана з довірою користувачів. Тому бажано вибрати кращу майданчик. Вона об’єднує в собі всі ці критерії.

З обмінником вас не вирахують

Найперше, що вам запропонує пошуковик для виведення своїх коштів — це кріптовалютние обмінники. Вибирати буде з чого, оскільки таких майданчиків хоч відбавляй.

Перше, чого не варто робити — використовувати обмінник з найвищим курсом. Він може бути компенсований такий же комісією. Іноді виходить навіть так, що сервіс один з найменш вигідних через плати за використання.

Після вибору обмінника вам доведеться витратити від сили 2 хвилини для створення запиту. У графі «Віддаєте» вибираєте BCH, а в графі «Отримати» ту валюту і сервіс, на який потрібно відправити фіат. Це може бути як електронна платіжна система, так і банківська карта або навіть рахунок.

Після слід вказати кількість монет для обміну (або бажана сума реальних грошей). Також потрібно ввести адресу гаманця або номер рахунку, на який потрібно відправити фіат. Деякі обмінники просять адресу електронної пошти, на яку потрібно надіслати повідомлення про прийняття запиту, а також здійсненні обміну.

Натискаєте кнопку «Оплатити», і вам буде надано адресу біткоіни Кеш гаманця, на який потрібно відправити свої монети, щоб їх надалі обміняли на фіат. Іноді можна вибрати комісію, яку ви готові оплатити Майнер. Однак у випадку з BCH можна встановлювати мінімальну, оскільки мережа не перевантажена.

Однією з особливостей використання обмінних сервісів є маленький діапазон для виведення. Так, мінімальна сума для виводу буде в районі 0.003 BCH, а максимальна в районі 5. Зважаючи на те, що курс цієї криптовалюта в 8 разів менше біткоіни, за кордон діапазону вийти не так складно. Доведеться робити кілька транзакцій.

Мінуси — це наявність шахрайських сайтів і вичерпний валютний резерв. З першим пунктом розібратися нескладно, а ось на другий ви не вплинете. Єдиний вихід — звернутися до іншому майданчику.

Одне з найважливіших відмінностей від біржі — відсутність необхідності реєстрації. Через біржу вас трохи простіше обчислити, оскільки там є прив’язка до електронної пошти. Якщо отримати доступ до бази даних майданчики, то вас можуть знайти (в разі необхідності).

Як вибрати обмінник

Як вже було сказано, їх в мережі дуже багато. Вибрати відповідний сервіс дуже непросто, оскільки їх умови часто змінюються. Слід звертати увагу на розмір резерву (як криптовалюта, так і реальних грошей), комісії, способів виведення та довіру користувачів.

Щоб процес порівняння був простішим, можете відвідати okchange або bestchange, які моніторять більшість обмінних пунктів мережі. Що дуже важливо — вони пропонують тільки перевірені і надійні сервіси.

Прямий продаж найзручніше

Цей спосіб багато хто вибирає на свій страх і ризик. Однак він має свої переваги, які часто і приваблюють користувачів. Щоб знайти покупця, потрібно звернутися до кріптовалютним формами (Bitcointalk, окремі теми на Reddit і тому подібні). Там таких досить багато, тому буде з кого вибирати.

Ви запитаєте, які гарантії, що такі ось купці будуть чесними? А ось гарантій ніяких: вони з однаковою ймовірністю можуть бути надійними або аферистами. Користь в тому, що, якщо ви знайдете хоча б одного, зможете продавати криптовалюта за вигідним курсом без комісій.

Як вибрати покупця

Один з найскладніших питань при використанні цього способу. Справа в тому, що їх статистику не збирають на якихось моніторингах. Немає ніяких рейтингів, як це працює у випадку з біржами.

Іншими словами, єдиний критерій — це ваша удача. Поки ви не проведете мінімальну операцію (в деяких випадках поки не поспілкуєтеся з торговцем) визначити чесність другої сторони буде дуже складно.

різноманітність виведення

Хоч сервісів для виведення не так багато, але ось способів отримання самого фіата дуже багато. Так, якщо ви використовуєте обмінник, у вашому розпорядженні будуть майже всі популярні електронні платіжні системи, а також банківські картки.

Біржі в цьому плані дещо обмежені, але навіть тут у вас буде хороший вибір. Більшість майданчиків завжди працюють з PayPal, Capitalist і Advanced Cash. Деякі з них також дозволяють виводити свої біткоіни Кеш на карту Visa або Master Card.

Якщо вам вдалося знайти чесного покупця, то ваш вибір взагалі нічим не обмежений. Якщо ви з одного міста, то можна навіть домовитися про готівковому розрахунку. Цей пункт найприємніший, оскільки ви зможете побачити, з ким працюєте.

висновок

Висновок біткоіни Кеш може змусити вас понервувати або навпаки — зрадіти непоганий зиск. Все залежить від обраного способу і, іноді — удачі. Як ви вже зрозуміли, 2 з 3 способів дають вам хоча б мінімальну впевненість у захисті своїх коштів при їх конвертації і відправці. У третьому залишається покладатися лише на удачу.

Маючи в своєму розпорядженні критеріями щодо вибору майданчика для виведення BCH, можна витратити трохи часу і підібрати для себе найкращий варіант. Як вже було сказано, всі ключові критерії в собі не об’єднує ні один сервіс, проте, у вас є можливість підібрати оптимальний спосіб.

Найголовніше в цій справі — бути гранично уважним, щоб не наштовхнутися на шахраїв. В принципі, завдяки прогнозами і рейтингами це зробити нескладно. Тому удачі в пошуках вигідних варіантів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector