Як зробити обмін Bitcoin Cash на Bitcoin (BCH на BTC)

Що таке біткоіни Кеш?

Почнемо з того, що до 1 серпня 2017 року монета біткоіни Кеш не існувала як така. Вона з’явилася в результаті ФОРКОМ біткоіни, який, в свою чергу, став розв’язкою для накопичилися в суспільстві Bitcoin Core розбіжностей про масштабування монети.

Історія поділу мережі на дві окремі ланцюжки блоків заслуговує свого оповідання і не входить в рамки цієї статті. Відзначимо тільки відмінності Bitcoin Cash від вихідного біткоіни:

 • розмір блоку збільшений до 8 Мб;
 • підвищено безпеку;
 • збільшена швидкість транзакцій;
 • знижена комісія.

На офіційному сайті Bitcoin ABC (технологія для реалізації біткоіни Кеш) для нової валюти рекомендовані тікери BCC або XBC. Але розробники щось не догледіли, і тікер ВСС збігається з позначенням іншої криптовалюта, Bitconnect. Тому на біржах для біткоіни Кеш часто можна зустріти тікер ВСН, а від інвесторів потрібно уважність при операціях з цією валютою.

Способи обміну BCH на BTC

Якщо ви стали щасливим володарем Bitcoin Cash після ФОРКОМ 2017 року, у вашому розпорядженні є мінімум чотири варіанти обміну BCH (BCC) на BTC:

 • кріптовалютние біржі;
 • мультивалютні гаманці;
 • обмінники;
 • платіжні системи.

Ми не будемо розглядати обмін з рук в руки без участі третьої сторони, так як це один з найбільш високоризикових способів, при якому ймовірність нарватися на шахраїв прямо пропорційна потенційної вигоди угоди.

Кріптовалютние біржі

Як правило, найвигідніший курс обміну можна знайти на кріптовалютних біржах. І це не єдина перевага таких майданчиків. Якщо ви не хочете моніторити заявки інших, можна виставити пропозицію з власної ціною продажу. Самий позитивний момент бірж — вкрай низька комісія, в більшості випадків не вище 0,2%. На цьому тлі 2-3%, а іноді і 5% в обмінниках здадуться форменого здирництвом. Ще один плюс — ваш аккаунт фактично виконує роль онлайн-гаманця для цифрових активів.

Ось тільки частина бірж, що підтримують пару BCH (BCC) / BTC:

 • Bittrex;
 • Kraken;
 • Bitfinex;
 • CoinEx;
 • Livecoin;
 • Yobit;
 • Mercatox;
 • ЕХМО.

До початку операцій з монетами потрібно пройти реєстрацію і поповнити свій депозит. Так як все більше країн звертають увагу на роботу кріптобірж, для повноцінної участі в торгах може знадобитися повна верифікація користувача. Крім того, для обміну біткоіни Кеш на біткоіни обидві валюти повинні торгуватися на обраній площадці, так що перевіряйте заздалегідь листинги (біткоіни Кеш підтримують далеко не всі біржі).

мультивалютні гаманці

В общем-то, мультивалютні гаманці створені для того, щоб користувачі могли зберігати різні цифрові монети в одному місці. Гаманці бувають апаратними, програмними та онлайновими; останні два варіанти можуть підтримувати функцію обміну. Це або внутрішня конвертація за встановленим курсом, або обмін прямо з гаманця на сторонніх біржах.

За послугу, як правило, стягується невелика комісія сервісу. Курс при цьому буде вище, ніж при прямій торгівлі на біржі. Перевага способу полягає в тому, що вам не потрібно виходити за межі сервісу, а обмін відбувається практично миттєво. Природно, при цьому гаманець повинен підтримувати як BTC, так і BCH (BCC).

обмінні сервіси

Обмінні онлайн-сервіси існують стільки ж, скільки існують електронні гроші. Їх кількість зростає з кожним роком, а умови обміну двох окремо взятих обмінників можуть відрізнятися так само кардинально, як і їх надійність.

Головна перевага обмінних сервісів — робота в автоматичному режимі і практично миттєве зарахування валюти на гаманець. Для любителів додаткових булочок багато обмінники пропонують накопичувальні системи знижок.

А щоб не прогадати з курсом, ми рекомендуємо Вам моніторинговими сайтами. У Рунеті кращим сервісом для моніторингу сайтів-обмінників по праву вважається bestchange.ru. Крім оптимального курсу, тут можна побачити рейтинги майданчиків, що вбереже вас від недобросовісних міняв.

Платіжні системи

Як тільки стало ясно, що криптовалюта — це надовго, платіжні системи почали активно включати підтримку цифрових монет. Так, одна з найпопулярніших на пострадянському просторі систем грошових переказів WebMoney ввела новий титульний знак WMH відразу ж після вдалого ФОРКОМ біткоіни. Це еквівалент біткоіни Кеш — один WMH дорівнює 0,001 BCH.

Оскільки WebMoney давно підтримує еквівалент біткоіни WMX, обмін BCH на BTC можна здійснювати прямо в системі або на власній біржі WebMoney exchanger.ru. Ринкову поведінку титульних знаків практично не відрізняється від поведінки еквівалентних цифрових валют, тому сервіс може стати відмінним майданчиком для відточування навичок трейдера.

Підводні камені

Отже, ми обговорили плюси і мінуси різних способів обміну BCH на BTC. Але є кілька потенційних небезпек, що не залежать від обраного вами способу.

Перш за все, будьте уважними при роботі з мультивалютними акаунтами або гаманцями, щоб не помилитися при відправці коштів. Як було сказано на самому початку, запропонований тікер біткоіни Кеш ВСС збігається з Bitconnect. Тому при формуванні заявки зайвий раз перевірте, яку монету ви збираєтеся віддати.

Як і всі цифрові ресурси, кріптовалютние сервіси схильні до хакерських атак. Результати таких нападів можуть бути дуже сумними — напевно ви чули історії про мільйони монет, виведених хакерами з бірж і гаманців простих кріптопользователей. Вибираючи ресурс для торгів, не пошкодуйте час на перевірку його надійності і рівня безпеки.

Також не варто забувати, що за кожною площадкою стоять люди, що визначають її політику. Сьогодні вони вводять нові пари, а завтра роблять делістинг монети (не завжди з очевидних причин). Тому стежте за новинами про ресурсах, якими ви користуєтеся, не обмежуючись офіційними повідомленнями.

Як біржі проводять делістинг, так і гаманці припиняють підтримку монет по відомим тільки розробникам міркувань. Тому ще раз — тримаємо руку на пульсі.

Як і всюди в інтернеті, кріптосфера кишить шахраями. Виниклі з нізвідки обмінники з привабливими курсами і проекти з солодкими обіцянками можуть залишити вас з порожнім гаманцем. Безкоштовний сир тільки в мишоловці, і криптовалюта тут — не виняток.

І останнє. Держави вже не вважають криптовалюта забавою для гиків. Судові процеси та заборони діяльності стали реаліями сьогоднішнього кріптовалютного світу. Тому завжди є ризик втратити доступ до своїх активів через подув в інший бік політичного вітру.

Незважаючи на похмурі прогнози адептів біткоіни, біткоіни Кеш досі нікуди не зник (на відміну від багатьох скамових проектів) і вельми впевнено почуває себе на кріптовалютной сцені. Роблячи розумні вкладення, засновані на ретельному аналізі ситуації на кріпторинке, ви зможете заробити не гірше, ніж на інших цифрових валютах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector