Яндекс.Деньги на гаманець біткоіни: як поповнити і вивести

Яндекс.Деньги — платіжна система, яка працює з 2002 року і користується попитом у десятків мільйонів громадян РФ і країн СНД. З появою біткоіни у користувачів Мережі з’явився новий інструмент для інвестицій. На цьому тлі все частіше виникають питання — як вивести біткоіни на гаманець Яндекс, і чи можна поповнити гаманець BTC за допомогою платіжної системи. Нижче розглянемо основні правила і способи обміну віртуальних монет в одному і іншому напрямку.

Що таке біткоіни-гаманець (BitcoinWallet) від Яндекс.Деньги?

Значок платіжної системи Яндекс.Деньги на тлі емблем біткоіни

Відразу відзначимо, Яндекс-гаманця біткоіни не існує, а подібні запити виникають через нерозуміння нюансів кожного з інструментів:

 1. Яндекс.Деньги — платіжна система, в якій основний монетою є рублі. Для користування ЕРС потрібна реєстрація і вказівку персональних даних. Крім того, без верифікації особистості система встановлює ліміти на проведення переказів.
 2. Біткоіни — анонімна децентралізована криптовалюта, які не потребують реєстрації з боку користувачів. У ролі держателяBTC вправі виступати будь-яка людина, незалежно від статусу, громадянства та інших аспектів. Для користування віртуальною монетою потрібно завести кріптовалютное сховище.

Багато хто задає питання, як створити біткоіни-гаманець на Яндекс.Деньги. З урахуванням сказаного відповідь однозначна — «ніяк», адже ці інструменти в корені відрізняються і незалежні один від одного. Але це не означає, що взаємодія між ЕРС і криптовалюта повністю виключено. Користувачі глобальної мережі можуть здійснювати обмін в прямому і зворотному напрямку.

Читайте також, як вивести біткоіни на банківську карту і на Приват 24.

Як перевести біткоіни на гаманець Яндекс — всі способи

Схематичне зображення перекладу біткоіни на Яндекс.Деньги

У 2018 року виділяється кілька варіантів, як обміняти рублі системи Яндекс.Деньги на криптовалюта. Розглянемо кожен з них детальніше.

однорангові майданчики

Суть методу полягає в пошуку посередника — людини, який погодитися продати рублі Яндекс.Деньги, отримавши за це певне число біткоіни. Спосіб вигідний з позиції курсової ціни і зручності, але рівень безпеки недостатньо високий. В процесі обміну важливо проявляти максимальну увагу, щоб не потрапити на шахрая.

Розглянемо, як перевести біткоіни на Яндекс-гаманець шляхом прямої конвертації:

 1. Переходимо на сайт LocalBitcoins (можна використовувати і інші).
 2. Вибираємо варіант «Швидка покупка».
 3. Визначаємося з державою, в якому проходить конвертація. Далі система автоматично видає пропозиції в рублях.
 4. Вибираємо варіант здійснення виплат. Спочатку сервіс відображає всі доступні способи (в нашому випадку потрібно обмін Bitcoin на Яндекс.Деньги). Знайти цікавлять пропозиції можна, якщо перейти по посиланню «Продати біткоіни».
 5. Визначаємося з контрагентом і тиснемо на кнопку продажу.

Мінус сервісу в тому, що при відсутності репутації і досвіду важко знайти людину, готову провести конвертацію. Люди намагаються не працювати з тими користувачами, які ще не здійснювали угод і не заслужили позитивної репутації. При виборі потенційного партнера варто врахувати, що багато покупців криптовалюта ставлять обмеження на обсяг угоди.

Якщо умови влаштовують, діємо таким чином:

 1. Тиснемо на кнопку в останньому стовпці навпроти людини, що пропонує відповідний варіант.
 2. Обговорюємо умови транзакції. На цьому етапі важливо обумовити відсоток комісійної платежу, спосіб відправки коштів, час проведення операції та інші нюанси.
 3. Після вирішення основних питань переводимо BTC на рахунок контрагента.
 4. Чекаємо перерахування рублів на Яндекс.Деньги.
 5. Перевіряємо, що гроші надійшли в повному обсязі.

Щоб знизити ризик обману і набратися досвіду, рекомендується розбивати великий платіж на кілька частин.

біржовий майданчик

Розглядаючи варіанти, як поповнити гаманець Яндекс.Деньги, маючи кошти на біткоіни-гаманці, варто виділити обмін на біржі. Це спеціальний ресурс, користувачі якого конвертують різні валюти за вигідним курсом. Але варто врахувати, що не всі кріптовалютние біржі працюють з ЕРС (в тому числі Яндекс.Деньги).

Для проведення операції потрібно вибрати біржову площадку, поповнити рахунок в Bitcoin, а після проводити конвертацію. Завдання біржі при цьому надати зручний майданчик для обміну і гарантіроватьбезопасность проведених транзакцій. Зокрема, система не дозволить провести обмін біткоіни на Яндекс.Деньги, якщо у відправника відсутнє необхідне число монет на рахунку.

Перевага біржових майданчиків у вигідному курсі, а також можливості виставляти власну ціну, по якій користувач планує купити або продати криптовалюта. Але тут варто бути уважним. Якщо завищити вартість віртуальних монет, на пошук покупця піде багато часу. Краще ставити ринкову (реальну) ціну, щоб швидше знайти контрагента.

До популярних бірж, що підтримує Я.Деньгі і біткоіни, варто віднести:

 1. Mercatox.com — майданчик, яка працює з 2016 року. Її особливість полягає в наявності російськомовного інтерфейсу і зручності користування. Тут передбачена служба підтримки, є можливість роботи з багатьма криптовалюта. Доступний обмін віртуальних монет на ЕРС, в тому числі Яндекс.Деньги. Незважаючи на порівняльну «молодість», біржа заслужила добру репутацію і користується попитом у багатьох користувачів. Комісія на висновок Яндекс.Деньги — 0%. Мінімальний депозит — 0,1 рубль, нижній поріг відправки — 50 рублів. Комісія на поповнення біткоіни — від 0,0001 до 0,005 BTC. Мінімальний депозит — 0,0001 BTC, а нижній поріг для відправки — 0,001 BTC.
 2. Yobit.net — ще один біржовий сервіс, який вартий уваги. На 2018 рік це одна з кращих майданчиків по числу доступних для конвертації віртуальних монет. Для проведення транзакції необхідно вибрати відповідне направлення, після чого провести операцію. Але варто бути обережним, адже деякі відгуки свідчать про затримки у висновку і необгрунтованою заморожуванні акаунтів. За виведення Яндекс.Деньги стягується 8% комісії, максимальна сума — 15000 рублів. Комісія за введення BTC не стягується.

Розглянемо, як обміняти біткоіни на Яндекс.Деньги на біржі Yobit.net:

 1. Реєструємося і проходимо авторизацію на майданчику.
 2. Переходимо в розділ «Баланси» і біля BTC тиснемо на кнопку поповнення.
 3. Копіюємо адресу і вносимо його в свій гаманець біткоіни.
 4. Міняємо надійшла криптовалюта на рублі у вкладці «Трейд».
 5. Виводимо гроші на гаманець Яндекс.

Такий варіант виведення з біткоіни-гаманця на Яндекс.Деньги хороший для досвідчених користувачів, знайомих з функціоналом біржового майданчика і хочуть вивести гроші за оптимальною ціною.

Сайти для обміну

У початківців користувачів попитом користуються обмінники — спеціальні сайти, призначені для конвертації грошей в різних напрямках. Для багатьох людей це найкращий спосіб, адже він не вимагає реєстрації, верифікації та спеціальних знань. Для вибору відповідного майданчика можна скористатися сайтом моніторингу bestchange.ru або інший схожою платформою. Алгоритм дій такий:

 1. Після входу на сайт в розділі «Таблиця» вибираємо валюту, яку віддаємо і отримуємо. У першому випадку — біткоіни, у другому — Яндекс.Деньги.
 2. Вивчаємо перелік обмінників (з’являється з правого боку). При виборі звертаємо увагу на курс, наявність необхідної суми у обмінного пункту (резерву), а також відгуки користувачів. Система побудована таким чином, що у верхній частині наводяться майданчики з кращими умовами.
 3. Переходимо на обраний сервіс і проводимо конвертацію в сюжеті напрямку — з BTC на гаманець Яндекс. Багато сайтів працюють без реєстрації, але пройти цю процедуру бажано. По-перше, зникає необхідність вводити особисті дані при наступних транзакціях, а по-друге, постійні відвідувачі мають право розраховувати на бонуси, знижки та різні промо-коди, які роблять процес конвертації більш вигідним.

Перелік обмінних пунктів постійно оновлюється. Сайти, в яких закінчується резерв, випадають зі списку. Це стосується і обмінників, на які часто скаржаться користувачі.

Застосування обмінника для конвертації — рішення для людей, які не хочуть розбиратися в роботі біржових майданчиків або ризикувати з прямою конвертацією. Мінус в тому, що курс таких сервісів менш вигідний. Крім того, деякі обмінні пункти беруть додаткову комісію.

Як поповнити біткоіни-гаманець через Яндекс. Гроші — всі способи

Схематичне зображення переказу коштів з платіжної системи Яндекс.Деньги на біткоіни-гаманець

Користувачі кріптосеті часто задаються метою збільшити число монет на кріптовалютном гаманці. Зробити це можна двома способами — шляхом Майнінг або за допомогою покупки віртуальних монет. Нижче приділимо увагу другим варіантом і розберемося, як поповнити біткоіни-гаманець через Яндекс.Деньги.

обмінні сервіси

Як і в попередньому випадку, для поповнення сховища біткоіни можна скористатися одним з обмінних сервісів. Алгоритм дій незмінний — вибір майданчика за допомогою сайту моніторингу, перехід на кращий обмінник і конвертація в обраному напрямку. При появі труднощів (затримок у зарахуванні коштів) варто написати в службу підтримки, вказати номер заявки і роз’яснити ситуацію.

Розглянемо покупку біткоіни з Яндекс.Деньги за допомогою обмінника prostocash.com:

 1. Переходимо на сторінку сайту.
 2. Вибираємо валюту, яку віддаємо (Яндекс.Деньги).
 3. У сусідній графі вказуємо криптовалюта біткоіни.
 4. Прописуємо цифру в рублях, після чого система переводить її в Bitcoin.
 5. Вказуємо адресу сховища, на який здійснюється зарахування.
 6. Тиснемо на кнопку конвертації. Після натискання цієї кнопки курс, який діє на ресурсі, фіксується. При цьому резервується сума, необхідна для конвертації.
 7. Підтверджуємо проведення операції через сторінку Яндекс.Деньги.
 8. Натискаємо на кнопку підтвердження оплати.

Застосування обмінного пункту зручно, якщо потрібно переклад невеликої суми Bitcoin. При таких транзакціях найгірший курс обмінників менш помітний. Але важливо уважно підходити до вибору обмінних пунктів. Наявність негативних відгуків і скарг — привід задуматися про актуальність застосування сайту. У такій ситуації краще вибрати інший сервіс для проведення операції.

біржі

На відміну від обмінних пунктів, перед тим, як поповнити біткоіни-гаманець з Яндекс.Деньги, доведеться пройти реєстрацію. Після цього користувач отримує повний доступ до функціонала майданчики і можливість конвертувати кошти з вигодою. Щоб купити Bitcoin, потрібно внести на рахунок рублі з ЕРС Яндекс.Деньги.

Як варіант, можна скористатися біржею Exmo.com. Вона вважається однією з найбільш зручних для російськомовних користувачів. Її переваги полягають в наявності російського інтерфейсу, зручність обміну, а також можливості введення / виведення грошей через карти і ЕРС. При виведенні коштів з біржового майданчика може знадобитися верифікація.

Якщо вибір припав на біржову площадку EXMO, потрібно зайти в гаманець і навпаки рублевої секції натиснути на кнопку «Поповнити». Далі вибираємо Яндекс.Деньги і зараховуємо необхідну суму електронної валюти на рахунок. Комісія за введення становить 5,9%.

Принцип роботи на біржі має наступний вигляд:

 1. Продавці формують заявки, в яких прописують суму і курсову ціну.
 2. Покупці визначаються з підходящим варіантом і підтверджують бажання укласти угоду.
 3. Біржовий майданчик переводить криптовалюта біткоіни покупцеві.
 4. Власник виводить біткоіни. Комісія за висновок — 0,0005 BTC.

Мінус біржі в тому, що для застосування криптовалюта поза сервісу її доведеться вивести з рахунку. На це йде час (іноді до декількох днів). Ось чому такий спосіб краще використовувати для випадків, коли немає необхідності в терміновому виведенні криптовалюта.

однорангові майданчики

Обмін Яндекс.Деньги на біткоіни можливий за допомогою спеціальних сервісів — тимчасових торгових майданчиків. Один з таких сайтів вже розглянуто вище — LocalBitcoin. Для початку варто зареєструватися, після чого вибрати країну і цікавить напрям. Далі вибираємо підходящу пропозицію, обговорюємо умови угоди з продавцем і проводимо транзакцію.

Гроші продавця заморожуються до моменту, поки угода не буде оплачена. Альтернативний варіант — не шукати продавця самостійно, а просто виставити пропозицію для покупки біткоіни. У цьому випадку вказується сума, курсова вартість і варіант виплат (Яндекс.Деньги). Оцінка потенційного партнера відбувається за допомогою діючої системи рейтингів.

Телеграм-бот

Ще один варіант поповнення біткоіни-гаманця (BitcoinWallet) з системи Яндекс.Деньги — бот від телеграм. Багато запевняють, що це найбільш зручний спосіб купити криптовалюта за рублі. Платформа являє собою P2P біржову площадку, що забезпечує безпеку проведення транзакцій. Для конвертації потрібно встановити BTCBanker (спеціальний бот), після чого пройти ряд простих кроків.

Угода обміну Яндекс.Денег на біткоіни проводиться наступним чином:

 1. Тиснемо на кнопку обміну BTC, після чого вибираємо варіант покупки біткоіни.
 2. Визначаємо цікавить спосіб (Яндекс.Деньги).
 3. Вказуємо кількість монет, які планується купити.
 4. Оцінюємо пропозиції, які надаються системою.
 5. Вибираємо підходящий варіант покупки біткоіни і погоджуємося на транзакцію.
 6. Переводимо кошти на рахунок Яндекс, реквізити якого прописуються в чаті.
 7. Підтверджуємо факт здійснення платежу.

Отримані монети Bitcoin направляються на аккаунт користувача, який можна використовувати у вигляді гаманця для зберігання криптовалюта. Варто врахувати, що гроші відправляються в одному напрямку, і повернути їх назад після транзакції не вийде.

На сайті передбачена рейтингова система, призначена для оцінки надійності контрагента. Якщо людина перервав процес перекладу без поважної причини, він отримує негативний рейтинг. Надалі з ним навряд чи хтось захоче мати справу. Плюс бота (на відміну від інших сервісів) полягає в низькій комісії і можливості застосування тільки телефону для проведення операції.

прямий обмін

Крім розглянутих способів, покупку і продаж біткоіни може здійснювати безпосередньо, тобто за домовленістю зі знайомим або іншою людиною через спеціальні форуми. В такому випадку посередників немає, тому ризик шахрайства вище, ніж у випадку з одноранговими майданчиками, обмінниками або біржами. Крім того, на пошук контрагента і обговорення умов транзакції йде більше часу. Ось чому такий спосіб рекомендується застосовувати в рідкісних випадках.

Ідеальних способів обміну не існує — скрізь є плюси і мінуси. Для новачків більше підійдуть обмінні пункти, а для більш досвідчених користувачів — біржові майданчики або однорангові майданчика. Головна перевага останніх полягає в можливості провести конвертацію за більш вигідним курсом і «гнучкість» умов угоди.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector