Капіталізація біткоіни Кеш: історія і джерела впливу

Загальні положення капіталізації

Одним з головних критеріїв оцінки криптовалюта є капіталізація. Власне кажучи, їх рейтинг формується, в першу чергу, саме за цим критерієм. Це не дивно, адже вона показує загальну вартість всіх існуючих монет криптовалюта.

Чим вище капіталізація, тим більше уваги на криптовалюта звертають як інвестори, так і рядові користувачі. Таким чином, вона стає більш популярною і знаходить новий статус на ринку.

Висока капіталізація і її стабільне зростання говорять про те, що користувачі активно вкладають кошти у всю індустрію або в конкретну криптовалюта. Навпаки, якщо вона падає, значить інтерес до ринку знизився.

Крім того, вона може падати в разі зниження курсів всіх монет. Адже розраховується цей показник шляхом множення усієї кількості монет на вартість однієї. Однак, підрахувати точну суму саме в обороті складно, оскільки дуже часто люди втрачають доступ до своїх коштів, через що вони залишаються «мертвими».

фактори впливу

На прикладі біткоіни Кеш дуже просто можна розібратися в тому, що саме впливає на капіталізацію конкретної криптовалюта. По суті, основним джерелом є її курс, тому потрібно розуміти, від чого залежить зміни вартості монети.

Перше — це фундамент. Сюди входить ідея криптовалюта, мета її створення, витоки. Ідея BCH — розвантажити блокчейн BTC і створити ланцюг з більш об’ємним блоком, щоб збільшити швидкість транзакцій і знизити комісії. Витоки — найвідоміша в світі монета. Це два хороших фактора для високої початкової вартості.

Ставлення експертів і авторитетних компаній до криптовалюта також грає дуже важливу роль з її появи на ринку. Так, біткоіни Кеш відразу був доданий в список більшості бірж і в багато популярні гаманці. Спільнота Майнер також прийняло цей хард-форк, оскільки вони розуміли, що добувати BTC надзвичайно складно.

Негативно до неї поставилися лише розробники Electrum і директора біржі Bitmex. Вони і до цього дня не приймають Bitcoin Cash як повноцінну криптовалюта, а також відмовляються включати її в свій список. Тим не менш, це не стало ложкою дьогтю в бочці меду. Загальне ставлення до BCH вельми позитивне.

Третім фактором є робота команди криптовалюта по її розвитку та покращення. Адже будь-які новини такого характеру говорять про настрій розробників і їх власне ставлення до свого творіння.

У середині травня в блокчейне BCC / BCH було прийнято чергове оновлення, яке дозволило збільшити розмір блоку до 32 мегабайт, що ще більше прискорить проведення транзакцій. Раніше були поновлення, які пов’язувалися з Майнінг. Їх головною метою була калібрування складності.

Четверте — це загальний новинний фон і відгуки. Адже круті ідеї і слова фахівців — це лише половина всього впливу. Велика частина власників криптовалюта — звичайні користувачі. Якщо ця маса буде незадоволена, то курс різко впаде.

BCC / BCH є одним з кращих прикладів впливу різноманітних чинників, а також співвідношення позитивних і негативних відгуків на капіталізацію криптовалюта. Сьогодні (на 23 червня 2018 роки) його загальна вартість становить більше 13 мільярдів доларів, що становить 6% від всього ринку. Завдяки цьому він займає 4 місце в рейтингу.

Як це допоможе інвестору і трейдеру?

Як в торгівлі криптовалюта, так і довгострокових вкладах дуже важливо знати, яка капіталізація у тій чи іншій монети. Це допомагає проводити розрахунки, вибирати моменти для інвестування або вибору криптовалюта під трейдинг, ну і відповідно отримати від цього всього прибуток.

Існує помилкова думка, що для гри на біржі даний показник абсолютно не важлива. Мовляв, яка різниця, що там за капіталізацією, якщо гра йде на коротких дистанціях? Такі гравці зазвичай програють. Чому?

Одне з правил трейдера — торгувати тільки надійної монетою. Іншими словами — не працювати з активами, які дуже спекулятивні і легко піддаються Пампа або дампи. Адже з такою монетою ніколи не вгадаєш, що буде з нею через 10 хвилин.

А цей момент чітко впирається в капіталізацію. Чим вона вища — тим складніше спекулянтам впливати на неї. Як вже було сказано, висока загальна вартість — одно популярність. А значить і високий обсяг торгів на багатьох біржах. Відповідно, для різкого розвороту курсу потрібно буде збирати набагато більше людей, які будуть активно скуповувати або продавати криптовалюта.

При інвестуванні також дуже важливо знати загальну вартість всіх монет. Адже, як вже було сказано раніше, висока капіталізація, крім іншого, говорить про високий інтерес вкладників до криптовалюта. Відповідно, чим їх більше, тим вище ймовірність зростання курсу. Це, власне кажучи, і потрібно інвестору.

Виходячи з усього цього можна сміливо стверджувати, що біткоіни Кеш відмінно підходить як для трейдингу, так і для інвестування. Багато хто вважає, що він досить спекулятивний, в більшості своїй через стрімке зростання ціни в перші три тижні існування. Мовляв, перше враження створює подальшу картину.

Однак у даній ситуації потрібно дивитися на сьогоднішні цифри і перспективи, а не на минулі тенденції. При капіталізації в 13 мільярдів і 4 місці в рейтингу на криптовалюта дуже важко вплинути. Саме тому BCC / BCH активно торгується на багатьох майданчиках і має один з найвищих обсягів торгів.

Чи можливий ріст капіталізації при падінні курсу?

Як було сказано вище, вартість всіх монет криптовалюта залежить від її курсу. Однак не варто забувати, що формула розрахунку — кількість монет, помножене на вартість однієї. З цього виходить, що навіть при зниженні вартості приріст капіталізації можливий.

Але це стосується лише тих проектів, які необмежені в емісії і мають швидкий приріст. До таких можна віднести Stellar, Ripple, Dogecoin. Як відомо, ці три досить популярні на ринку. Величезну роль в цьому відіграє їхня ідея, але показники капіталізації при цьому досить високі. Так, Ripple вже досить довго тримається в топ-3 при курсі в 1 долар.

У випадку з BCC / BCH це апріорі неможливо. Емісія обмежена 21 мільйоном монет, 17 з яких вже в обороті. Як ви розумієте, при таких цифрах швидкий приріст не станеться ні за яких розкладах. Відповідно, малоймовірно, що у біткоіни Кеш капіталізація виросте при падінні вартості.

З історії

Bitcoin Cash всього рік. Навіть в кріптовалютном світі, який сам молодий, це ще дуже мало. Однак, тенденції такі, що на даному ринку відбувається величезна кількість змін. Вони торкнулися і капіталізації даної монети.

Перший важливий момент, який вразив всю спільноту — 2 серпня, всього через добу після хард ФОРКОМ, загальна вартість всіх BCH склала більше семи з половиною мільярдів доларів. В першу чергу, це пов’язано з тим, що на момент розколу в обороті була така кількість BCH, як і BTC. Однак курс криптовалюта тут також грає роль. На той момент він становив 474 долара.

Далі була невелике коректування, і цей показник впав до 5 з половиною мільярдів, що відкинуло біткоіни Кеш на 5 місце. Другий підйом був уже через 3 тижні, 20 серпня. Він також пов’язаний з ростом вартості. Тоді капіталізація досягла 13 мільярдів, що вивело біткоіни Кеш на 2 місце.

Після чергової коригування він стабільно тримався в 5 кращих. З наближенням зростання всього ринку, в середині листопада цей показник перевищив 25 мільйонів. Тоді біткоіни Кеш знову встав на друге місце. Найвищий показник склав 69 мільярдів, в середині січня.

У період зниження активності всього ринку вона сильно впала, аж до 10 мільярдів. Після невеликих весняних коливань від 15 до 30 мільярдів, і назад зайняла сьогоднішню позицію в 13.

Проте, біткоіни Кеш знову наближається до 3-м найкращих за капіталізацією. Ринок сьогодні стабільніший, тому показники не змінюються так різко. Все вже залежить не від різких рухів покупців, а саме від новин і розмірів інвестицій. Цілком можливо, що найближчим часом світ знову побачить біткоіни Кеш на третьому місці.

перспективи

Багато що залежить саме від розвитку самої криптовалюта і її порівняння з біткоіни. Як відомо, вся ситуація на ринку досить сильно залежить від того, як веде себе BTC, однак, на BCC / BCH це впливає особливим чином.

Багато хто вважає, що біткоіни Кеш тримається в топі, поки біткоіни не може вирішити свої проблеми з масштабністю. Це досить логічно, адже, як ви знаєте, Bitcoin Cash був створений з метою зменшення комісій і прискорення транзакцій. Він з цим справляється без проблем.

Але найімовірніше, що як тільки в блокчейне біткоіни пройде оновлення, яке все ж вирішить його проблеми, потреба в біткоіни Кеш просто відпаде. Природно, це позначиться на його вартості і загальної капіталізації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector