Komodo криптовалюта: цілі та інструменти платформи, покупка

Komodo криптовалюта представляє собою платформу, яка сфокусована на наданні анонімності за допомогою докази з нульовим розголошенням і нових технологій в сфері безпеки. Вона заснована на технології блокчейн і використовує новий протокол Delayed Proof of Work (dPoW). Її власна криптовалюта Komodo (KMD, Комодо) торгується на багатьох біржах.

Історія розвитку та команда Komodo

Комодо був розроблений командою програмістів, очолюваної невідомою людиною з псевдонімом jl777. Він є провідним автором проекту і займається розробкою протоколу Zcash. Komodo є результат розгалуження мережі Zcash командою SuperNET і еволюцію криптовалюта BitcoinDark.

Список ключових учасників проекту включає:

 • Джеймс «JL777» Лі (глава і засновник проекту);
 • Кадан Стадельманн (головний технічний директор);
 • Бен Фербанк (головний керуючий директор);
 • Стів Лі (керівник відділу маркетингу);
 • Михайло Федоров (системний адміністратор, IT-експерт);
 • Pbca26 (фронт-енд розробник);
 • Ахмад Пуладзаде (глава відділу тестування).

Офіційний сайт: komodoplatform.com.

Опис цілей проекту Komodo

Команда SuperNET також розробила набір індивідуальних інструментів, які будуть використовуватися в рамках платформи Komodo. Це дозволить сформувати повноцінну екосистему з такими функціями, як децентралізована торгівля і мікшування.

По суті, Комодо — це нащадок блокової технології біткойнов, його друге покоління. Він орієнтований на надання анонімності за допомогою докази з нульовим розголошенням (zkSNARK) і безпеки через протокол Delayed Proof of Work (dPoW). Останній використовує можливості хеш-потужності блокчейна Bitcoin.

Платформа також дозволяє з легкістю запускати свою платформу на основі блокової ланцюжка. Вона складається з п’яти інтегрованих в неї ключових компонентів, що робить її кращим вибором для розробників.

Agama

Многобуквенний гаманець для криптовалюта. В даний час він знаходиться на стадії розробки і буде мати безліч унікальних функцій. Agama Wallet дозволить користувачам відправляти і отримувати різні цифрові монети з функцією перемикання між режимами безпеки.

Планується інтегрувати в нього такі інструменти, як DEX (децентралізована ліквідна кріптовалютная біржа) і PAX (прив’язаний обмін активами) для цифрових валют. Кріптовалютние біржі отримають можливість здійснювати атомні свопи.

Barterdex

Децентралізований обмін на платформі Комодо, який реалізує атомні свопи на SPV (спрощена перевірка платежів) і власному (стандартному) клієнта. Автори проекту стверджують, що це зробить їх платформу кращої в плані функціоналу децентралізованого обміну альткоінамі і іншими цифровими активами.

Jumblr

Використовує анонімні функції zkSNARK для надання послуги, яка більш ефективна, ніж у аналогічних централізованих сервісів. Вона не вимагає, щоб користувачі довіряли будь-якому посередникові свої монети. Вона вбудована в Komodo і не потребує централізованому сервері для роботи.

Assetchains

Ці маркери використовуються як криптовалюта, в тому числі і для зберігання даних в блок-ланцюжку. Вони відрізняються від системи токенов-посередників, що використовується іншими платформами і є незалежними блоковими активами.

Chips

Це внутрішній компонент проекту Komodo. Чіпи вважаються єдиною монетою, яка дозволяє реалізувати Segwit і Lightning Network (LN).

Огляд особливостей і переваги екосистеми Komodo

Платформа Комодо має низку переваг і унікальних особливостей, які відрізняють її від інших кріптовалютних проектів.

Безпека

Безпека в Komodo досягається за допомогою протоколу dPoW (відкладеного протоколу Proof-of-Work) і пройшли перевірку вузлів. У Komodo кожна транзакція отримує однаковий рівень безпеки. Додатковий рівень безпеки забезпечується за рахунок мережевих вузлів, які вибираються власниками токенов KMD шляхом голосування. Цей вузол гарантує, що ланцюг, прикріплена до Komodo, залишається неушкодженою, а також допомагає зменшити складність Майнінг.

атомні свопи

Komodo дозволяє легко і без будь-яких загроз для безпеки переказувати кошти між гаманцями користувачів.

пов’язані активи

Платформа надає можливість розробникам приєднувати свої торгові активи до фіатним грошей, щоб стабілізувати їх. Придбання активів за стабільні валюти знижує волатильність їх курсу.

Мультібумажнікі

Платформа Komodo пропонує безліч гаманців своїм користувачам і розробникам. Ці гаманці можна завантажувати в кожну доступну операційну систему. На додаток до настільним гаманцях Komodo також надає паперовий гаманець з функцією шифрування в автономному режимі. Він сумісний з апаратними та програмними гаманцями.

Основна мета Комодо — децентралізувати токени, їх випуск, обмін і поширення. Платформа також є майданчиком для децентралізованих додатків і корпоративних блокчейн рішень.

токен KMD

KMD — власний токен платформи Komodo. Він дозволяє здійснювати анонімні транзакції в мережі.

В цілому передбачено 200 млн монет KMD, з яких 90 млн були розпродані в рамках ICO. Решта 10 млн були заморожені для майбутнього розвитку проекту.

Де купити Komodo

Токен KMD торгується на великій кількості бірж, включаючи:

 • Bittrex;
 • Binance;
 • Upbit;
 • BarterDEX;
 • Vebitcoin.

На момент написання статті курс KMD до долара становив $ 2,88, до рубля — 162,21 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 299 млн. Токен займав 45-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати Komodo

У різних цифрових валют є свої сумісні з ними гаманці, а деякі гаманці здатні підтримувати кілька криптовалюта. Перелік сумісних з KMD гаманців включає:

 • Ledger Nano;
 • Agama Wallet (офіційний);
 • гаманець Комодо.

Офіційний гаманець, розроблений командою Комодо, має вбудований сервіс обміну і підтримує інші цифрові монети. Він доступний для операційних систем Windows, Mac і Linux.

Паперовий гаманець дозволяє роздрукувати свою адресу KMD і приватні ключі для більш надійного способу зберігання коштів.

Як Майні Komodo

Зберігання токенов KMD на гаманці приносить дохід 5% в рік. Перевага цього підходу в видобутку криптовалюта полягає в тому, що користувачеві не потрібно постійно тримати гаманець в активному стані і не вимикати комп’ютер, щоб отримати винагороду. Все, що необхідно зробити — це використовувати свій обліковий запис хоча б раз після її активації.

Ця особливість винагороди реалізується завдяки новому алгоритму dPoW. Для отримання винагороди достатньо мати на гаманці більше 10 KMD. Рекомендованим гаманцем в цьому випадку є Agama Wallet.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Є чимало причин бути позитивними щодо Комодо і фірмового токена платформи KMD. Ідея авторів проекту виглядає міцною і цілеспрямованої, а виконання заявлених цілей говорить про серйозність їхніх намірів.

Поки монета як інвестиційний актив недооцінюється, але згодом вона може істотно подорожчати в ціні, незважаючи на відносно низьку ринкову капіталізацію і поточні повільні темпи змін на ринку. Згодом його повільний рух може змінитися активним ростом, але в короткостроковій перспективі це навряд чи станеться.

джерело:

Bitcoin Blockchain IoT

https://usethebitcoin.com/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector