Хмарний Майнінг біткоіни без вкладень: кращі майданчики

Що таке хмарний Майнінг

В процесі розвитку криптовалюта кожен почав шукати спосіб їх заробітку. Сьогодні лише дві країни на офіційному рівні визнали Bitcoin і інші Коін. Там ви можете знайти роботодавця, який заплатить біткоіни навіть за збір врожаю. В інших країнах робочі способи — це:

 • майнінг;
 • трейдинг;
 • крани.

І звичайно ж, хмарний Майнінг. Багато кріптобізнесмени вчасно зметикували, що складність мережі стрімко зростає. Хтось не встиг озирнутися, як домашня видобуток Bitcoin стала неефективною. Так з’явилася ідея здавати свої потужності в оренду.

Алгоритм простий: ви платите гроші за контракт, даєте номер свого гаманця, і постачальник послуг відправляє нагороду за свій Майнінг вам. Цей спосіб виключає ряд проблем. Навіть не низка, а цілу дорогу, огороджену колючим дротом.

 • не потрібно розбиратися в обладнанні і збирати ферму;
 • більше не буде потрібно витрачати багато часу на складання та обслуговування обладнання;
 • настройка Майнінг і його контроль залишається за постачальником;
 • є гарантія, що в разі падіння вигоди можна просто відмовитися від контракту.

Найвідомішими і кращими компаніями, які надають такі послуги, є Genesis Mining і Hashflare. На момент написання статті, вони платять, відповідають на всі питання і навіть повідомлять, якщо ваш контракт став збитковим. Все, що потрібно зробити — це заплатити.

Безкоштовний сир не тільки в мишоловці

Оплата також є головним недоліком такого способу. Збірка і обслуговування устаткування для Майнінг обходиться недешево. Тоді як постачальник ще хоче отримати прибуток з оренди, тому вартість контракту дуже висока.

Рішенням проблеми стали сервіси хмарного Майнінг без вкладень. Так, вам не здалося: крім кранів можна безкоштовно заробити біткоіни ще й на клаудмайнінге. Більш того, це набагато ефективніше.

На кранах вам доведеться чекати, заходити для введення капчі, виконувати завдання для зростання прибутку. Все це ускладнюється тоннами реклами на платформі. Майданчики клаудмайнінга працюють безперервно, навіть якщо ви офлайн.

Wormminer — сервера замість потужностей

Складна для розуміння майданчик: потрібно трохи часу, щоб розібратися з принципом її роботи. Він не схожий на більшість безкоштовних клаудмайнінгов, що викликає більше довіри. Однак ключем довіри є гарантія виплати.

Wormminer підтримує лише англійську мову, тому з цим можуть виникнути невеликі проблеми. Отже, по порядку:

 1. My Wallet Balance. Баланс внутрішнього гаманця сервісу.
 2. My Mining Machine. Це сервери, які як раз використовуються для Майнінг Bitcoin.
 3. Energy. Сервери використовують деяку кількість енергії. Якщо вона закінчиться, то доведеться докупити. Дуже схоже на платні клаудмайнінгі. Тільки там плата за електрику входить у вартість контракту.
 4. Mining. Тут відображається процес видобутку. У міру надходження коштів заповнюється жовта смужка. Коли вона буде повною, обов’язково потрібно зібрати прибуток, натиснувши Collect. В середньому потрібно збирати раз на дві доби.

Особливістю цієї платформи є надання своєрідних серверів замість потужностей. За реєстрацію ви отримуєте Starter у вигляді бонусу. Якщо все ж буде бажання вкластися, то переходите в Store і вибирайте будь-який з серверів.

По кожному є дані про річний прибуток, а також необхідних витратах на електрику. Трохи посидівши з калькулятором, можна зрозуміти, що незалежно від сервера річний прибуток складе приблизно 200%. Однак при покупці стартера ви отримаєте 300 тисяч Сатоши, а при покупці Quantum — 0.8 BTC.

Також тут є партнерська програма. За факт залучення користувачів, як не дивно, ви нічого не отримаєте. Вам буде нараховуватися прибуток від їх Майнінг в розмірі 3%.

Сам майданчик дуже складна. Розробники спробували максимально наблизитися до платного клаудмайнінгу. Сервера продаються на рік, потрібно оплачувати електроенергію. Мінімальний розмір виведення — 100 тисяч Сатоши. З іншого боку, всі ці складності наводять на думку, що сервіс націлений на перспективу і чесна співпраця.

Futumine

Цей сервіс набагато простіше попереднього. Реєстрація займе кілька секунд. Після неї на автоматі почнеться Майнінг. Це буде відображено у вигляді рухається смуги Bitcoin і збільшення балансу.

При реєстрації дається бонус в 1 GH / s, що дозволяє досить швидко Майні Bitcoin. Цікаво те, що ви можете Майні саму потужність. Як наслідок, через час вона збільшиться, і видобуток Bitcoin буде швидше. При цьому не можна Майні одночасно дві крипти або крипту плюс потужність.

Таким чином, цей сервіс можна використовувати як спосіб заробітку без вкладень. Головне набратися терпіння, тому що на початкових етапах високих швидкостей ви не дочекаєтеся.

Стартова прибутковість становить 1.5% в день. Реферальная програма приносить від 6 до 12 відсотків за кожного залученого користувача.

Coinmix

Своєрідний і досить цікавий проект. Робота з ним не зводиться до мінімальних дій, як на попередньому сервісі. Одна з особливостей — система рівнів аккаунта. Тобто, чим більше у вас потужності, тим вище прибутковість.

Не сподівайтеся на більший прибуток на початку роботи. Прискорити процес можна двома способами: купити потужності або намайніть їх. Говорячи про заробіток без вкладень, вас зацікавить другий. Однак Майнінг потужностей також займе чимало часу.

Реєстраційний бонус становить 1 GH / s. Перевагою майданчика є можливість отримати щоденний бонус, який також залежить від рівня аккаунта. На першому рівні видаються лише потужності. Вже починаючи з другого, є шанс виграти Bitcoin. Так, на останньому рівні можна навіть виграти 1 BTC.

Ще однією цікавою розробкою є Keys. Ключі можна намайніть або отримати як бонус при одноразовій покупці 300 GH / s. Вони використовуються для отримання додаткових бонусів потужностей.

Також тут можна взяти участь у лотереї, проте, гра тільки на долари. Партнерська програма також залежить від рівня аккаунта, але вашого реферала. Так, якщо він 1 рівня, то ви отримаєте 15% від покупки потужностей, другого — 5%, третього — 2%. За кожного залученого користувача належить нагорода в розмірі 1 GH / s.

Цей сервіс зажадає від вас куди більше активності, однак вона буде належним чином заохочена. Якщо вам подобається активна робота з подібними майданчиками, то Coinmix буде ідеальним варіантом.

Не все так просто

Здавалося б, звідки така щедрість? Чому все не користуються такими сервісами? Нюанс полягає в прибутковості. Жодна з майданчиків не дасть вам достатньо потужності, щоб заробити швидко. Іншими словами, за рік ви не отримаєте 1 BTC, який би сервіс ні використовували.

Клаудмайнінг Bitcoin без вкладень набагато ефективніше, ніж використання кранів. Як вже було сказано, буде потрібно набагато менше активності, заробити можна набагато швидше. Більш того, одна така площадка замінить вам одночасне використання приблизно 15 кранів.

Але швидкі гроші вимагають ризику і мінімального внеску. Якщо ви до такого не готові, тоді доведеться зібрати волю в кулак і потерпіти, поки прибуток від такого Майнінг перетвориться у щось істотне.

Звідки така щедрість

Багато з вас вже задалися питанням, чому розробники настільки щедрі? Адже на відміну від кранів, вони не заробляють на рекламі, тому надання таких бонусів є збитковим.

Ймовірно, ви не звернули належної уваги, що такі сервіси дозволяють купувати потужності. Їх основна діяльність не відрізняється від тих же Genesis Mining. Тобто, вони також надають контракти по хмарному Майнінг Bitcoin.

Нарахування подібних бонусів пов’язано з саморекламування і залученням користувачів. Крім цього, така система дозволяє ознайомитися з принципами роботи сервісу та прийняти рішення, чи варто таким займатися.

Розробники розраховують на особливості людської психології і розуміють, що довго ніхто не зможе працювати з маленькими потужностями. Тому ви підете з майданчика або вкладетеся. Так чи інакше, розробники не будуть в збитку.

Підводні камені

Великий бум на подібні майданчики почався в 2017 році. Різке розвиток біткоіни спровокувало активність розробників найнесподіваніших платформ, а користувачі хотіли якомога швидше схопити ласий шматочок цифрового золота.

Це все призвело до збільшення кількості шахраїв в мережі. Коли мова заходить про безкоштовний сир, вони з’являються на перших позиціях. Так, ви можете наштовхнутися на фішинг або сайти, які заражають ваш ПК файлами-Майнер.

Більш того, при використанні клаудмайнінга без вкладень не радиться робити там покупки, поки не буде 100% гарантії чесності майданчики, бо можна дуже легко втратити свої гроші.

підсумок

Заробіток без вкладень дуже навіть реальний. Великим бар’єром на шляху стане низька прибутковість, але ніхто і не обіцяє миттєвої вигоди.

Вдалих починань!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector