Короткі новини по криптовалюта на 02.02.2018: біткоіни ↓ Майнінг

Новий день і нові просадки по всьому криптовалюта! З новин сьогодні мало що цікаво — всі в очікуванні дива і зворотних підйомів, але не тут-то було. Ще є куди падати …

Актуальні новини по криптовалюта на 02.02.2018

Курс біткоіни на сьогодні 02-02-2018

 1. На момент написання новин (сьогодні, 02.02.2018) ціна біткоіни впала до найнижчого рівня $ 8 690 і може впасти нижче $ 8 000 на найближчі 24 години. Рух вниз йде протягом місяця, ринкова капіталізація біткоіни знизилася з максимуму в $ 296 млрд. На 5 січня до $ 146 млрд. Сьогодні, зі збитком в $ 150 млрд.
 2. Зниження ціни біткоіни вплинуло на інтерес до Майнінг. «Коммерсант» з посиланням на сервіс безкоштовних оголошень «Дзига» пише, що кількість пошукових запитів покупки устаткування для Майнінг в 2018 році зменшилася на 34%. Особливо не популярний «домашній» Майнінг.
 3. До Конгресу-центрі РЕУ ім. Г.В. Плеханова відбулася відкрита дискусія про проблеми Майнінг і законодавче регулювання. На базі Плехановського університету також створено агентство для проведення незалежних аналітичних досліджень стартапів, які беруть участь в ICO.
 4. У NEM спростували інформацію про виведення викрадених у Coincheck монет на кріптобіржі. Новина була поширена агентством Reuters. Інформація про переведення невеликих сум (по 100 NEM) на ряд акаунтів підтвердилася.
 5. Київська митниця затримала в аеропорту «Бориспіль» велику партію ASIC-Майнер — 200 пристроїв вагою 950 кг, які прибули з Гонконгу. Їх вартість оцінена в 13 млн гривень ($ 467 870). На думку митників, ціна пристроїв занижена. Справу передано до суду.
 6. Китайське місто Тайбей (Тайвань), планує впроваджувати технологію блокчейн спільно з IOTA. Проект передбачає цифрове посвідчення особи, історії хвороби. Окремо створюється зручна інтерактивна карта міста, в режимі реального часу. Очікується, що це підніме рейтинг токена IOTA.

  Додаток Telegram X

 7. У ніч на 1 лютого додатки Telegram і Telegram X були видалені з магазину App Store. Дуров назвав проблему «незначною».
 8. Тайбей планує в партнерстві з IOTA стати містом на смарт-контрактах. Адміністрація міста Тайбей, Тайвань, оголосила про прагнення стати «розумним містом», за допомогою технологій розподілених реєстрів (DLT) або блокчейн, повідомляє Cointelegraph. Вей-бін Лі, комісар Департаменту інформаційних технологій уряду Тайбея, заявив, що «унікальна технологія», пропонована IOTA, відкриє «еру смарт-міст для жителів Тайбея».

  Першим проектом на цій платформі стане створення посвідчень особи для громадян, на базі технології Tangle. Продукт під назвою «TangleID», призначений для усунення ризиків крадіжки особистих даних, а також шахрайства під час виборних кампаній, але в той же час, з його допомогою можна буде відстежувати стан здоров’я громадян, історії їхніх хвороб, а також інші дані, які необхідні для надання держпослуг.

  Цифрова платіжна система Square

 9. Цифрова платіжна система Square додала можливість купувати і продавати біткоіни користувачам свого популярного додатка Cash App. Вчора компанія оголосила, що вона розширить кількість користувачів для яких буде доступна ця опція. Однак, резиденти американських штатів Нью-Йорк, Джорджія, Гаваї і Вайомінг, в яких правила по роботі з криптовалюта значно строгіші, поки не зможуть скористатися цією можливістю. Вперше, новини про те, що в додатку стане можлива покупка продаж біткоіни з’явилися ще в минулому році.

Придністров’я узаконило Майнінг в розрахунку на інвесторів з Росії

У Придністровській Молдавській Республіці (ПМР) прийняли закон «Про розвиток інформаційних блокчейн-технологій», який легалізує Майнінг криптовалюта. Президент ПМР Вадим Красносельський, який ініціював прийняття закону, заявив «Коммерсанту», що в республіці розраховують на російських інвесторів.

Майнінг в придністровської Молдавської Республіці

Красносельський зазначив:

«Ми порадилися З ЛЮДЬМИ, розуміється на ТЕХНОЛОГІЯХ, І ПРИЙШЛИ ДО ВИСНОВКУ, ЩО ПОТРІБНА ЮРИДИЧНА ОСНОВА І ТЕХНОЛОГІЧНА БАЗА. ТАК І ВСТУПИЛИ: СТВОРИЛИ НОРМАТИВНУ БАЗУ ». У пояснювальній записці до закону ПРИ ЦЬОМУ МОВИТЬСЯ, ЩО ЙОГО МЕТА — РОЗВИТОК «ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ВІД СУБ’ЄКТІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ БЛОКЧЕЙН-ТЕХНОЛОГІЙ».

Новий закон передбачає створення в Придністров’ї цільових вільних економічних зон (ВЕЗ). Іноземні юридичні та фізичні особи, які здійснюють майнінговую діяльність, можуть стати резидентами СЕЗ без утворення юрособи на території ПМР. Місцева влада гарантують резидентам безмитне ввезення устаткування і безперешкодний вивіз майна, максимальне сприяння в області енергопостачання.

Хмарний Майнінг витісняє підсобне добування монет

Хмарний майнінг

Хмарний Майнінг стає все більш популярний. Привабливість цього способу полягає в тому, що Майнер не потрібно купувати дороге обладнання і стежити за ним.

Досить вибрати сайт для хмарного сервісу та орендувати потужності працюючих дата-центрів, уклавши контракт на 1 рік або менше. Орендовані потужності будуть протягом року добувати вам криптовалюта. Головна порада — вибирайте тільки перевірені сайти і не піддавайтеся на обіцянки шахраїв, які обіцяють 1000-2000% річних, це очевидний обман.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector