Кращі Асіка для Майнінг: рейтинг ASIC 2018 року

Вибираючи найкращі Асіка для Майнінг, важливо орієнтуватися на наступні критерії — швидкість роботи обладнання (хешрейт), виробника і окупність. Не менше значення для Майнера мають і інші параметри — рівень шуму апарату, потужність (кВт) і алгоритм, на якому працює пристрій. Найбільш затребувані ASIC-Майнер працюють на SHA-256, Blake (2b), Scrypt і Х11, що дозволяє Майні десятки різних криптовалюта. Виділимо найбільш цікаві моделі 2018 року, розглянемо їх основні параметри і розглянемо окупність.

Кращі Асіка 2018 року на SHA-256

ASIC Bitmain Antminer S9

Віртуальна монета Bitcoin і багато інших коін працюють на SHA-256 — криптографічного функції хеша, створеної в Сполучених Штатах. Розробники SHA-2 — агентство нацбезпеки, що випустило новий продукт в кінці літа 2002 року. Сьогодні ця функція застосовується в багатьох сектора, в тому числі в віртуальних валютах. При видобутку крипти на SHA-256 обладнання (CPU, GPU або ASIC-Майнер) вирішують безліч завдань з пошуку відповідного хеша для створення чергового блоку.

З ростом складності кріптовалютной мережі зростають і вимоги до техніки — вона повинна виконувати більш число транзакцій для пошуку необхідного хеша. Ось чому процесори і відеокарти швидко втратили актуальність, віддавши «пальму лідерства» Асіка — сучасному обладнанню для Майнінг. Замовлення на перші ASIC-Майнер стали прийматися з літа 2012 року, а першопрохідцем при створенні спеціалізовано устаткування виступила компанія BFL. Перші апарати мали невелику продуктивність — від 4,5 до 60 ГХ / сек. Але конкуренція змушує виробників створювати все більш потужні пристрої, тому сучасні ASIC-Майнер відрізняються вже великим хешрейтом.

Із застосуванням Майнер на SHA-256 можна добувати наступну крипту — Піркоін, Мазакоін, біткоіни (в тому числі його форк Кеш), Терракоін, еМарк та інші.

Розглянемо кращі Асіка 2018-го на SHA-256:

  1. Bitmain Antminer S9 — Асік для Майнінг віртуальних монет, що функціонує на SHA-256. Він здатний виконувати обчислення з хешрейтом до 14 ТХ / сек. За заявою власників, пристрій відрізняється стабільністю роботи, легкістю установки і високою швидкістю окупності. На платах Асіка встановлено 189 чіпів, розроблених із застосуванням 16-nm FinFET-технології. Якщо проводити паралелі з колишньою моделлю (S7) Antminer S9 має втричі більшу потужність і вдвічі кращу продуктивність. З плюсів Асіка варто виділити — високу швидкість мікропроцесора, що застосовується в контрольній панелі, ефективну систему відводу тепла від робочих плат, а також невеликі габарити, що дозволяє застосовувати апарат в домашніх умовах. Налагодження Bitmain Antminer S9 займає мінімум часу, і його можна використовувати після включення і введення головних параметрів (для пулу). Вибираючи кращий ASIC-майнер, рекомендується прорахувати окупність обладнання. Тут модель S9 на висоті. На 10 березня 2018 го при цілодобової видобутку біткоіни Асік принесе майже 216 $ за 30 днів. На офіційному сайті ціна апарата становить 2000 доларів. З урахуванням доставки витрати будуть вище, тому середня окупність становить 11 місяців. При розрахунку враховувався тариф для Москви (0,09 долара за 1 кВт). У подальших обчисленнях також буде застосовуватися цей показник.
  2. Canaan AvalonMiner 841 — нова розробка від відомої компанії, яка відрізняється більш високим хешрейтом. За заявою творців, ASIC-майнер видобуває монети зі швидкістю 13 терахешей в секунду. Це вдосконалена модель, яка відрізняється більш високою якістю і найкращим охолодженням. На платах апарату встановлено 104 мікрочіпа типу А3210, створених по 16-нм технології. Залежно від настройки, продуктивність Асіка може коливатися в діапазоні від -5 до +10 відсотків. Використання спеціального контролера від Авалон (купується окремо) в комплексі з одним USB-конвертором дозволяє підключити до п’яти Майнер. Крім того, допускається комутація контролера з чотирма AUC3, що гарантує приріст потужності до 260 ТХ / с. Місячний прибуток при цілодобової видобутку біткоіни — 198 доларів (на 10 березня 2018 го, якщо мова йде про Майнінг Bitcoin). На офіційному сайті можливий оптовий замовлення на 20 Майнер + один контролер за ціною 41 000 $. Це означає, що один апарат обійдеться в суму близько 2000 доларів США. Окупність при такій ціні складе 10,5-11 місяців. У роздробі Асік буде дорожче, тому для покриття витрат потрібно десь 11-12 місяців.
  3. Ebang E10.1. Цей апарат не дарма потрапив в рейтинг Асіка, адже його продуктивність 18 ТХ / сек. На даний момент жодна з компаній не може похвалитися ASIC-Майнер з таким високим хешрейтом. Розробник заявляє, що в основі апарату лежить сучасний мікропроцесор, а потужність пристрою не перевищує 90 Вт на один терахеш (1620 Вт). Для охолодження плат з чіпами застосовується незалежний радіатор, який має високу тепловіддачу. На особливу увагу заслуговує тепловідвід, створений за сучасною технологією склеювання і має більш щільну оболонку. Апарат швидко налаштовується і гарантує прибутковість. Дохід за місяць на 10 березня 2018 року за заявлених виробником характеристиках і видобутку біткоіни дорівнює 285 доларів. Ціна на офіційному сайті — 4800 $ (за умови двомісячної поставки). Це означає, що окупність наступає через 17-18 місяців.

Модель ASIC-МайнераШвидкість, ТХ / секПотужність, кВтЦіна, USDОкупність в місцях
Bitmain Antminer S913-141,3-1,34200011
Canaan AvalonMiner 841131,29близько 200011-12
Ebang E10.1181,62480017-18

З урахуванням сказаного, видно, що кращу окупність показують дві моделі Бітмайн Антмайнер S9 і Canaan AvalonMiner 841. Що стосується Ebang E10.1, цей майнер має велику продуктивність, але на покриття витрат піде на 50% більше часу.

Кращі Scrypt-Асіка для Майнінг 2018 року

ASIC Innosilicon A6 LTCMaster

З появою Litecoin суспільство Майнер привернув ще один алгоритм — Scrypt, на якому побудована криптовалюта. Особливість функції в тому, що вона ускладнює Майнінг за допомогою підвищення ресурсів, необхідних для проведення розрахункових операцій. Суть роботи Scrypt майже не відрізняється від розглянутого вище SHA-256. На введення передається блок з інформацією, а щодо його використовується функція хеш для отримання на виході готового блоку. Різниця в тому, що розрахунок згаданої хеш-функції важче через застосування великих обсягів оперативної пам’яті. Остання застосовується для зберігання випадкових бітових послідовностей, які створюються на старті функції. Як тільки вектор створений, відбувається випадковий запит вузлів для комбінування і створення готового ключа.

Перші ASIC-Майнер на Scrypt були анонсовані і з’явилися в 2014 році. Згодом розробники удосконалювали продукцію, підвищували її хешрейт і домоглися значних результатів. За допомогою таких апаратів можна добувати багато криптовалюта, серед яких не тільки Лайткоін, але і ряд інших монет — Верджі, Дігібайт, Спотс, Мегакоін та інші.

Кращі Асіка для Майнінг 2018 го, що працюють на Scrypt:

  1. Bitmain Antminer L3 +. Якщо виділяти надійні, доступні (з позиції ціни) і продуктивні апарати, цю модель можна ставити в трійку лідерів. Antminer L3 + — хороший варіант для видобутку Litecoin та інших віртуальних монет на Scrypt в домашніх умовах. На платах пристрої встановлено 288 сучасних мікропроцесора ВМ1485, які гарантують високий рівень продуктивності і окупності обладнання. Асік компактний і займає небагато місця, має продуману систему охолодження і простий в налаштуванні. У контрольній панелі застосовується швидкий мікропроцесор, що забезпечує швидку роботу апарату. Щоб почати видобуток, потрібно підключити пристрій і задати параметри обраного пулу. На окрему увагу заслуговує хешрейт (504 МХ / сек) при споживанні в 0,8 кВт. При таких параметрах Bitmain Antminer L3 + дозволяє заробити за 30 днів (при Майнінг Лайткоіна) близько 200 доларів (на 10 березня 2018 року). На сайті розробника ця модель виставлена ​​за ціною 1 396 $. Це означає, що окупність десь 7 місяців (з урахуванням витрат на транспортування).
  2. Innosilicon A6 LTCMaster — унікальний апарат, який по праву входить в ТОП кращих ASIC для Майнінг 2018 року (у даному випадку для функції Scrypt). Перше, що виділяється — швидкість вирішення завдань (хешрейт), який дорівнює 1230 МХ / с. Це в 2,5 рази більше, ніж в Бітмайн Антмайнер Л3 +. На тлі зростання швидкості збільшилася і потужність, яка досягла позначки в 1.5 кВт. Виробник стверджує, що останній параметр (як і хешрейт) може змінюватися на 8% в одну і іншу сторону. Особливості моделі — наявність чотирьох вентиляторів, що охолоджують, невеликі габаритні параметри (35х25х15,5 см), а також маса 8,46 кг (без урахування БП). На сайті виробника вартість апарату Innosilicon A6 LTCMaster становить 6,3 тисячі доларів, що є перешкодою для багатьох Майнер. З іншого боку, пристрій показує відмінну прибутковість 507 доларів на місяць (на 10 березня 2018 року за видобутку Лайткоіна). Це означає, що витрати можна покрити вже через 12-13 місяців безперервної роботи.
  3. BW L-21. Багато хто стверджує, що це кращий Асік-майнер з позиції «ціна-якість-окупність». Дійсно, виробник гарантує високу продуктивність (550 МХ / сек) при порівняно невеликому споживанні енергії в 0,95 кВт. У першому, і в другому випадку допускається 10-відсоткова похибка. На платах Асіка встановлено 144 чіпа, виготовлених по 28-нм технології. Незважаючи на той факт, що вона поступово застаріває, а на заміну приходять більш потужні чіпи, використання BW L-21 поки актуально, а сам майнер окупається протягом року. Якщо порахувати 30-денну прибутковість моделі на 10 березня 2018 року, вона дорівнює 208 доларам (при видобутку Лайткоіна). На офіційному сайті апарат продається за ціною 2650 доларів (16,8 тисяч юанів), тому витрати окупаються за 13-13,5 місяців.

модель АсікаШвидкість, МХ / секПотужність, кВтВартість, USDОкупність в місцях
Bitmain Antminer L3 +5040.813967
Innosilicon A6 LTCMaster12301.5630012-13
BW L-215500.95265013-13,5

З таблиці видно, що Бітмайн Антмайнер Л3 + випереджає конкурентів за швидкістю покриття витрат за рахунок більш низької вартості. Але якщо виходити з продуктивності, тут безсумнівний лідер Innosilicon A6 LTCMaster. Що стосується останньої моделі, Майнер краще почекати її здешевлення.

Рейтинг кращих ASIC-Майнер 2018 роки для X11

ASIC iBeLink DM22G

X11 — алгоритм хешування, розроблений спеціально для криптовалюта Дарккоін, яка згодом перейменована в Даш. Особливість X11 полягає в застосуванні 11-ти хешірующіх етапів, що мають 11 різних функцій. В процесі Майнінг такий алгоритм вимагає на третину менше енергії (якщо порівнювати з Scrypt), а виділяється електроенергії майже в два рази менше. Як результат, Майнер вдається знизити витрати і продовжити термін служби обладнання.

З ростом популярності криптовалюта Даш виробники Асіка поставили завданням створити новий ASIC-майнер, що забезпечує швидку здобич. У рейтинг Асіка для Майнінг на X11 потрапили наступні моделі:

  1. Innosilicon A5 DashMaster — продуктивний ASIC-майнер, що відрізняється солідною швидкістю виконання операцій (32,5 ГХ / сек) і надійністю. Він значно обійшов колись популярний Bitmain Antminer D3 і заслужено став більш привабливим для Майнер. Апарат має кращу ефективність (за рахунок оптимального співвідношення хешрейта і споживання), відрізняється надійністю і тривалим ресурсом. Потужність всього 0,75 Вт, що сприяє зменшенню терміну окупності. У випадку з цим параметром, як і в ситуації з хешрейтом, допускається двобічне похибка 8%. На офіційному сайті пристрій виставлено за ціною 2,78 тисячі доларів. Якщо зробити розрахунок прибутковості на 10 березня, за 30 днів за допомогою Innosilicon A5 DashMaster можна заробити десь 240 доларів. Це означає, що витрати на покупку устаткування покриваються в термін до 11-12 місяців.
  2. iBeLink DM22G. Якщо розглядати апарати, що працюють на X11, варто виділити модель DM22G, оснащену процесором TNB0303. Продуктивність Асіка дорівнює 22 ГХ / сек (показник може коригуватися в обидві сторони на 5%). При такій продуктивності апарат має порівняно низьку потужність 810 Вт, що вважається великим плюсом для Майнер. Налаштування не займає багато часу, адже для старту Майнінг потрібно підключити апарат до мережі і вставити дріт Ethernet. Особливості моделі — швидке виявлення несправностей, завдяки системі самодіагностики, порівняльна компактність і зручність наладки. Охолодження чіпів відбувається п’ятьма кулерами, які працюють на граничній швидкості і гарантують ефективність охолодження. На офіційному сайті розробника ціни немає, а в звичайних онлайн-магазинах розбіг вельми широкий — від 5,5 до 7 тисяч доларів. Що стосується прибутковості, на 10 березня 2018 року за допомогою iBeLink DM22G X11 / Dash Miner можна отримати 143 долара на місяць (при видобутку Даш). Отже, окупність наступає не скоро. Але не варто пристрій скидати з рахунків, адже при зростанні вартості криптовалюта Dash дохід Майнера також збільшиться.
  3. Pinidea ASIC X11 Pinidea ASIC X11 Miner DR-100. За продуктивністю ця модель програє конкурентам (хешрейт тільки 19 Гх / с), але зате ціна пристрою близько 1000 доларів, що робить покупку більш привабливою для Майнер. Потужність споживання пристрою 0,9 кВт. У новій моделі розробники поліпшили структуру «начинки» і добилися кращої продуктивності. Крім того, пристрій відрізняється компактністю (38х18х15 см) і може з легкістю застосовуватися в квартирі. Місячний дохід в разі моделі на 10 березня 2018 го дорівнює 110 $. Якщо виходити з ціни на офіційному сайті, витрати покриваються в термін до 10 місяців.

Модель ASIC-МайнераШвидкість, ГХ / секПотужність, кВтВартість, USDОкупність в місцях
Innosilicon A5 DashMaster32,50,75278011-12
iBeLink DM22G X11 / Dash Miner220,815500-700040-50
Pinidea ASIC X11 Miner DR-100190,999010

З таблиці видно, що найбільш цікавий варіант — Miner DR-100, який, не дивлячись на невелику продуктивність, має кращу окупність. Але варто врахувати, що в разі зростання складності кріптовалютной мережі ефективність пристрою також знизиться. Щоб перекрити подібний ризик, краще віддати перевагу Innosilicon A5 DashMaster.

ASIC-Майнер 2018 роки для інших алгоритмів

ASIC Bitmain Antminer A3

Крім розглянутих Асіка, приділимо увагу апарату для видобутку Siacoin на алгоритмі Blake (2b). Мова йде про пристрій Bitmain Antminer A3, побудованому на чіпах нового типу ВМ1720, загальне число яких на платах Асіка становить 180 одиниць. Продуктивність пристрою 815 ГХ / сек. Що стосується потужності, вона становить тисяча двісті сімдесят п’ять Вт.

До характеристик Bitmain Antminer A3 на алгоритмі Blake (2b) варто віднести:

Рівень шуму76 дБ
вага4,2 кг
кількість плат3
чіпВМ1720
ГабаритиГабарити 32,1х12,5х20,8 см
вартість980 доларів (на офіційному сайті)

Не менш цікаве рішення запропонувала компанія BW (модель E-21), яка випустила на ринок апарат для видобутку Ефіріума. Виріб являє собою спеціальну ферму, яка продається без відеокарт (це обладнання можна купити окремо). Для отримання максимального прибутку рекомендується добувати Ефіріум ETH.

Характеристики BW E-21 для видобутку Ефіріума:

потужність0,8-0,9 кВт
накопичувач SSD63 Гб
процесорCPU 1037U @ 1.8G (Intel Celeron)
Розмір46.8х34,1х13,3 см
DDRDDR 4G

Ціна BW E-21 на сайті виробника — 2 тисячі юанів або 315 доларів США.

Як вибрати кращий ASIC-майнер в 2018 році?

Вище розглянуті пристрої, які відрізняються високою продуктивністю, мають оптимальну окупність і перевірені в експлуатації. Всі виробники зарекомендували себе з кращого боку, що дозволяє без страху робити покупку і розраховувати на стабільний прибуток. Але варто врахувати ряд нюансів. Зокрема, вибираючи кращий ASIC-майнер 2018 року, варто брати до уваги перспективи обраного алгоритму і, відповідно, тенденції криптовалюта. При зростанні складності мережі ефективність Майнера може впасти, а показник окупності зміниться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector