Кращі способи поповнити гаманець біткоіни Кеш

Витратні і безкоштовні, відомі і не дуже

Є кілька способів обзавестися монетами ВСН, і вони не обмежуються відомими більшості Майнінг, трейдингом або купівлею криптовалюта за фіатние гроші. Умовно всі їх можна розділити на що вимагають вкладення і безкоштовні. До методів, які вимагають матеріальних вкладень, відносяться:

 • покупка біткоіни Кеш за звичайні або цифрові гроші на біржах і обмінних сервісах;
 • покупка безпосередньо у продавців;
 • обмін однієї криптовалюта на іншу всередині онлайн-гаманця;
 • Майнінг.

Всі власники біткоіни змогли отримати безкоштовно таку ж кількість монет ВСH після ФОРКОМ 1 серпня 2017 року. Але на цьому способи видобутку біткоіни Кеш, можуть бути використані лише тимчасових витрат, не закінчуються. Інші варіанти безкоштовно поповнити гаманець ВСH:

 • Баунті-кампанії;
 • airdrop;
 • крани;
 • винагороду за публікації в соціальних медіа;
 • кешбек в криптовалюта.

Розберемося докладніше, що з цього є навіть новачкам, а для чого потрібен якийсь технічний або торговий досвід. Почнемо з найпростішого — сайтів-обмінників.

Як поповнити біткоіни Кеш через онлайн-обмінник

Найпростіший і доступний буквально кожному спосіб обзавестися монетами ВСС — покупка потрібної суми через онлайновий обмінний пункт. Для здійснення операцій на таких сайтах досить мати діючу банківську карту або електронний гаманець в платіжній системі на кшталт QIWI або WebMoney.

Головне при цьому — не нарватися на обмінник шахраїв. Репутацію того чи іншого сайту нескладно з’ясувати на профільних форумах або групах в соцмережах. Однак їх думки про те чи іншому ресурсі також публікують різні сайти відгуків. Але врахуйте, що сервіси типу Otzovik дуже полюбляють всілякі продвіженцев, тому частка замовних відгуків тут в рази більше, ніж у ретельно модерується закритою групи ВК або Facebook.

Перевірку репутації обмінника зручно робити через сайти-рейтинги, серед яких найпопулярнішим і «благонадійних» вважається BestChange. Робота з рейтингами не вимагає особливих знань. При цьому є можливість порівняти курс і надійність, дізнатися мінімальну суму до обміну і режим роботи різних обмінних сервісів, не залишаючи рейтинговий сайт.

Оцінку надійності сайтів, представлених в рейтингу, найлегше зробити за кількістю відгуків. Так, на скріншоті вище навряд чи буде розумно робити обмін на ресурсі лише з двома відгуками.

Купівля ВСН / BCC на біржі

Якщо на обмінному сайті біткоіни купується безпосередньо у сервісу, то біржа грає роль посередника між продавцями і покупцями цифрових активів. На цих майданчиках можна знайти більш вигідний курс, ніж в обмінниках, а й приймати рішення про покупку потрібно швидко, щоб зацікавила заявку не встигли купити інші користувачі. Наприклад, так діє Exchange.ru, що дозволяє обмінювати титульні знаки WebMoney на фіатние гроші і навпаки за більш вигідним курсом, ніж сам сервіс.

Деякі біржі вимагають проходження верифікації для початку торгів, інші дозволяють купувати криптовалюта відразу ж після підтвердження реєстрації. Частина майданчиків приймають депозити в національних валютах, включаючи долари США і євро. Але найпопулярніші покупка біткоіни Кеш за інші цифрові валюти, наприклад, біткоіни або Ефіріум. Серед найвідоміших бірж, на яких можна поповнити гаманець ВСС:

 • Binance;
 • Bitfinex;
 • Yobit;
 • HitBTC;
 • Cryptopia;
 • Kucoin;
 • Bittrex;
 • Kraken;
 • CoinEx;
 • Livecoin;
 • Mercatox;
 • ЕХМО.

Купівля безпосередньо у продавця

Крім придбання цифрових монет через онлайнові майданчики, існує можливість поповнити гаманець ВСС покупкою активу безпосередньо у продавця. Очевидна гідність цього способу — практично нульова комісія, укупі з вкрай привабливим курсом. Але тут ніхто не гарантує чесність угоди, крім контрагента, так що ви дієте на свій страх і ризик.

Знайти продавців біткоіни Кеш не важко — на згаданих вище спеціалізованих форумах і групах існують цілі дошки, присвячені купівлі-продажу криптовалюта безпосередньо. Там же є можливість моніторингу відгуків про ту чи іншу продавця. Якщо людина, що пропонує продати ВСС, викликає хоч найменша підозра, розумніше відмовитися від угоди, щоб замість пари сотень доларів вигоди не втратити всі гроші.

Майнінг біткоіни Кеш

Перш ніж перейти до обговорення безкоштовних методів поповнення біткоіни Кеш, варто згадати безпосередньо видобуток монет на власних або орендованих обчислювальних потужностях.

Більш докладно Майнінг ВСH обговорювалося в статті «Що ми знаємо про Bitcoin Cash: огляд, історія, перспективи». Тут же відзначимо, що знадобляться серйозні інвестиції в обладнання (як мінімум, кілька тисяч доларів), якщо ви вирішите заробляти здобиччю цієї монети. Трохи дешевше обійдеться Майнінг в пулі і, як самий бюджетний варіант, хмарний Майнінг. Але в будь-якому випадку, без хороших апаратних засобів навряд чи вийде самостійно заробити серйозні гроші цим способом, особливо з урахуванням всіх супутніх витрат.

Обміни монет між гаманцями

Якщо у вас є мультивалютний гаманець (програмний або апаратний) з вбудованою функцією обміну, поповнити біткоіни Кеш можна в обмін на іншу криптовалюта прямо в сервісі. Це зручно, так як ви гарантовано отримаєте свої монети (якщо тільки не станеться абсолютно фантастична ситуація збою під час операції обміну), але невигідно (в переважній більшості випадків внутрішній курс гірше, ніж на тих же біржах навіть з урахуванням комісії).

Безкоштовні альтернативи для поповнення біткоіни Кеш

Для описаних вище способів поповнення балансу ВСH потрібен хоча б мінімальний запас вільних грошових коштів. На щастя для тих, хто не може або досі побоюється вкладати звичайну валюту в кріптоактіви, кількість альтернативних способів отримати цифрові активи зростає пропорційно зростанню їх популярності.

До безкоштовних альтернатив поповнити біткоіни Кеш відносяться:

 • airdrop;
 • Баунті-кампанії;
 • крани;
 • винагороди на медіаплатформи;
 • кріптовалютний кешбек.

Розберемо кожен з цих способів докладніше.

Airdrop

В переклад е з англійської «airdrop» — скидання вантажу або викид десанту з літальних апаратів. У кріптовалютном світі airdrop означає одноразову роздачу новими проектами своїх монет всім бажаючим безкоштовно або за виконання якихось дій. Фактично це реклама токена, випущеного в підтримку нової платформи або проекту.

Розрізняють автоматичні і заохочувальні airdrop. У першому випадку нову монету отримують всі власники криптовалюта, в мережі якої стався хардфорк (як це і сталося в 2017 з біткоіни Кеш), за умови створення гаманця для нової криптовалюта. У другому монети є винагородою за якісь дії, які допомагають просунути новий проект, будь то репост новин в соціальних мережах або публікація в блозі. Іноді для участі в airdrop досить вступити в групу / підписатися на канал або заповнити нескладну форму в Google Docs.

Отримані монети можна обміняти на біржах, в лістингах яких ці активи присутні, на інші криптовалюта, включаючи біткоіни Кеш. Іноді ВСС розподіляється в ході самої airdrop-кампанії, як це зробила компанія Waves в лютому 2018 року. Не потрібно забувати — далеко не всі нові проекти «вистрілюють». Тому гарантій, що витрачені зусилля конвертуються в кріптовалютний ТОП-10, немає.

До недоліків способу відноситься і той факт, що під виглядом airdrop-кампанії можуть діяти звичайні шахраї. Головні правила безпеки, які захистять від шахраїв:

 • використовувати електронну пошту, не прив’язану до інших гаманцях або акаунтів на біржах;
 • не відправляти свій приватний ключ іншим людям;
 • не розголошувати баланс своїх гаманців.

Інформація про майбутні airdrop та умови участі публікується на сайтах AirdropAlert.com, BitcoinTalk, Reddit, Quora. Користувачам Twitter буде зручно відстежувати новини по темі на акаунтах @airdropalertcom, @CryptoAirdrops, @coin_airdrops, @AirdropCoins, @airdropadvisor, @Airdrop_Expert, @coinairdrop.

Баунті-кампанії

Баунті-кампанії чимось схожі на описані вище airdrop, але своєю кінцевою метою ставлять просування ICO, а не самої монети або проекту. Учасники нагороджуються токенами за:

 • рекламу збору коштів в соціальних мережах через публікації, лайки, коментарі;
 • переклад новин, документації та іншої інформації про майбутній ICO на інші мови;
 • пошук помилок в проекті;
 • допомога в розробці додаткових модулів на зразок гаманців, аппов і так далі;
 • розробку дизайну для проекту.

Кількість зароблених монет залежить від умов баунти і успішності самого ICO, а перетворити отримані токени в біткоіни Кеш можна все на тих же біржах.

Кріптовалютние крани

Крани — сучасний варіант старих добрих СРА-партнерок, в яких за виконані дії платять не фіатнимі грошима, а криптовалюта. Як і в традиційних СРА, розміри виплат за одну дію мінімальні, вимірюються найчастіше декількома Сатоши. Зате і дії, які потрібно виконати, по плечу навіть молодшим школярам. Найчастіше це:

 • перегляд реклами;
 • певна активність в онлайн-іграх;
 • введення символів з картинки;
 • участь в конкурсах.

Щоб поповнити гаманець ВСH цим способом, потрібно спочатку зареєструватися на одному з кріптовалютних кранів на кшталт MoonBitcoin, BitcoinAliens, BTCclicks, BonusBitcoin, FieldofBitcoin, FrogFaucet або CrownFaucet. Чим більше в запасі кранів, на яких ви активно працюєте, тим більше суми одержуваного винагороди.

Винагороди на медіаплатформи

Деякі медійні блокчейн-платформи нараховують власні маркери за створення і активний перегляд контенту. Піонер напрямки і найбільша децентралізована соціальна мережа — Steemit. Вона виплачує винагороди видавцям за публікацію, а споживачам — за коментарі та інші активності з контентом. У платформи є кілька видів токенов, деякі з них можна обміняти на кріптобіржах. Російськомовний аналог — платформа Golos.io, яка також випускає кілька токенов, частково торгуються на біржах.

Кріптовалютние кешбек

Любителі онлайн-шопінгу можуть поповнити свій гаманець біткоіни Кеш за допомогою платформи Dealbit. Сервіс повертає своїм користувачам кешбек в криптовалюта за покупки на таких відомих торгових майданчиках, як Alibaba, Walmart, Bestbuy, Newegg, Jet. Розмір кешбек доходить до 20% і нараховується протягом декількох днів після покупки.

Список магазинів-партнерів Dealbit, як і список підтримуваних криптовалюта, розширюється. Зараз нарахування проводяться в біткоіни і Етері, які з легкістю перетворюються в ВСH на будь-який з кріптовалютних бірж.

Де краще поповнити біткоіни Кеш

Не минуло й року з моменту появи ВСН, а очі вже розбігаються від кількості способів, якими реально поповнити гаманець біткоіни Кеш. При покупці криптовалюта в першу чергу доводиться вибирати між швидкістю і ціною, а також оцінити зручність проведення транзакцій.

З цієї точки зору обмінні пункти ідеально підходять для новачків і швидкої покупки за національну валюту. Але курс обмінників, як правило, на кілька відсотків вище біржового. Біржі — вибір активних трейдерів, так як дозволяють значно заощадити на комісіях, або власників інших видів криптовалюта. Високий відсоток на цих майданчиках зустрічається тільки при поповненні депозиту фіатнимі грошима, але в період курсових стрибків розмір відсотка може бути виправданий.

Що стосується безкоштовних способів поповнення біткоіни Кеш, то тут все залежить від ваших особистих переваг, талантів і часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector