Кращий Bitcoin Cash гаманець iOS — як вибрати сховище

Ідея мобільних додатків

Криптовалюта — це цифрові гроші, тому їх не можна зберігати в портмоне в матеріальному вигляді. Тим не менш, вони все більше набирають популярність як платіжний засіб. Але доступ до комп’ютера є не завжди, а кожен раз заходити в браузер, щоб перевести монети, не так зручно.

Оскільки кожен сьогодні має в своєму розпорядженні смартфон, ідея випуску мобільних додатків не стала чимось дивним. Природно, більшість клієнтів були створені і під iOS, так iPhone і iPad користуються величезною популярністю по всьому світу.

При виборі можна помилятися

Оскільки ця ідея не стала якимось подивом для всього світу, було створено дуже багато клієнтів, як мультивалютних, так і для однієї криптовалюта. Природно, серед цієї маси є і шахрайські або просто сумнівні додатки.

У приклад можна назвати Electron Cash. Він повинен був стати одним з кращих сховищ BCH, але сталося зовсім по-іншому. Почалося все з того, що багато хто почав називати його розробкою команди Electrum. Однак вони не мають до нього ніякого відношення, крім того, що вирішили перевірити код даного продукту.

Аналіз показав, що багато в відкритої частини коду викликає підозри про надійність зберігання коштів. Крім того, було виявлено, що він зберігає в свою директорію дані з Electrum, якщо обидва продукти використовувати на одному комп’ютері. Також, виявилося, що користувач, від імені якого підписуються бінарні файли, не є реально існуючим особою.

Тому, варто керуватися мінімальними вимогами при виборі мобільного гаманця:

 • кількість його користувачів, що говорить про рівень довіри до додатка;
 • безпеку;
 • способи захисту клієнта;
 • можливість створити резервну копію;
 • наявність відновлення доступу через мнемонічну фразу;
 • де зберігаються приватні ключі;
 • відгуки.

Природно, чим більше з цих критеріїв має продукт, тим вище його надійність. Не забувайте, що клієнти для смартфонів вважаються одними з найменш безпечних, тому їх варто вибирати з особливою пристрастю.

Гаманці для iOS

Тепер більш детально про додатки для користувачів найвідомішого смартфона світу. Як вже було сказано, варіантів досить багато, тому було відібрано 5 найкращих гаманців, виходячи з вищевказаних критеріїв.

Mobi стирає кордони

Першим в списку став додаток від біржі BTCC. Він був випущений в 2016 році як мультивалютне сховище і дозволяє зберігати до 50 валют, включаючи фіатние гроші і навіть золото і срібло. Перша особливість — це наявність власного блокчейна, що дозволяє проводити транзакції між користувачами цього гаманця набагато швидше.

Крім того, головною рисою цього клієнта є можливість відправляти кошти за номером телефону або дескриптору з Twitter. Як сказав сам генеральний директор BTCC, Боббі Лі, це полегшить життя всім користувачам криптовалюта, оскільки їм більше не доведеться запам’ятовувати або копіювати адреси гаманців.

Крім того, він має функцію карти. Завдяки цьому з його допомогою можна розраховуватися у всіх магазинах, кафе або терміналах інших організацій, якщо вони підтримують карти Visa. Можна сказати, що Mobi — це ще один крок до закріплення криптовалюта як платіжний засіб.

Самі розробники виділили наступні особливості:

 • безпека — головний пріоритет;
 • стирання кордонів — транзакції стали ще дешевше і швидше;
 • постійна робота з мережею біткоіни.

Звичайно, прив’язка до мобільного телефону може негативно позначитися на конфіденційності платежів і користувачів гаманця. Проте, дане додаток набирає популярність і відповідає статусу одного з найкращих сховищ.

Bitpay — простота в довірі

Одна з найбільш шанованих компаній в світі криптовалюта в 2016 році випустила гаманець для зберігання Bitcoin. Її авторитет довгий час був пов’язаний лише з випуском крипто-кар, проте тепер вона славиться ще й надійним мобільним сховищем для BTC і BCH.

Сьогодні сайти дуже часто піддаються атакам хакерів. І так звана «страховка» насправді не покриває і 10% від вашого балансу. Тому перше, що пропонує даний клієнт — це реальний захист ваших коштів.

Звичайно, багато розробники обіцяють вам таку перевагу. Однак, Bitpay вийшли на новий рівень. Так, вони верифікують всі адреси, які офіційно прив’язані до якоїсь компанії. Так, якщо ви захочете відправити гроші на невідомий гаманець і будете сумніватися, то клієнт допоможе вам в цьому.

Серед переваг можна виділити:

 • підтримку російської мови;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • відкритий код;
 • сумісність з холодними гаманцями Ledger і Trezor;
 • наявність мультіподпісі.

Сьогодні, виходячи з відгуків користувачів, цей додаток не має суттєвих недоліків. Одне з їх положень говорить про те, що потрібно повірити, що ваші кошти будуть в безпеці. За два роки існування гаманець жодного разу не підвів в цьому плані.

BRD — ваші гроші — це ваше майбутнє

Наступним у списку йде мультивалютний гаманець BRD. Він був розроблений спеціально для смартфонів, тому його можна завантажити прямо з App Store, що і рекомендується. Перша особливість — це можливість купити біткоіни і біткоіни Кеш практично будь-якими способами.

Одна з головних цілей розробників, крім надійності — зробити використання криптовалюта доступним для кожного. Тому, додаток створювалося в кілька етапів. Після кожного з них вибиралися добровольці для тестування, які вказували на неточності і складності у використанні.

Головна перевага — відсутність будь-якої реєстрації. Додаток є повністю децентралізованим, а до блокчейну підключається шляхом використання ключа з 12 слів. Таким чином, не існує логінів і паролів, які потрібно десь зберігати, а значить немає і серверів додатки. Відповідно — зламувати також нічого. Щоб хакнуть такий додаток, доведеться ламати блокчейн.

Coinomi — все в одному

Мультивалютний гаманець Coinomi дозволяє зберігати більше 130 криптовалюта. При такій кількості в його список просто не могла потрапити одна з кращих на сьогодні монет світу — Bitcoin Cash. Насправді, коли заходить мова про мобільних сховищах, то даний клієнт згадують в 90% випадків.

Дуже цікаво, що це був один з перших гаманців, який забезпечив кілька ступенів захисту, але величезної популярності серед користувачів не отримав. А все пов’язано лише з тим, що розробники не подбали про хорошу рекламу.

Серед позитивних сторін Coinomi можна виділити:

 • конфіденційність — додаток змішує IP і адреси гаманців учасників транзакцій, завдяки чому виключена можливість ідентифікувати користувача;
 • ключі зберігаються у користувача;
 • динамічні комісії;
 • наявність Shapeshift;
 • версія російською мовою;
 • простота і зручність.

недоліки:

 • непостійна технічна підтримка;
 • затримки при перекладах маловідомих криптовалюта;
 • відсутність відкритого коду останніх оновлень.

Coinspace — контроль за вами

Останній в сьогоднішньому списку багатоплатформовий гаманець Coinspace. Його можна використовувати як на комп’ютері, так і в браузері, і, звичайно ж, на телефонах під Android та iOS.

Основна перевага, безумовно, в тому, що всі приватні ключі зберігаються у вас. Більш того, він не має центрального сервера, тому ви можете бути впевнені, що не наступить день, коли хтось зламає центр і вкраде ваші гроші.

Серед інших особливостей:

 • повний контроль над своїм балансом — ніхто і ні за яких обставин не зможе заморозити ваш рахунок;
 • захист від впливу інших додатків — одна з найважливіших функцій для мобільного гаманця;
 • автоматична генерація нового адреси для кожної транзакції;
 • безкоштовне використання всього функціоналу.

До негативних сторін можна віднести наступне:

 • відсутність можливості роботи через проксі;
 • багато недоробок, які виправляться лише з оновленнями.

Перевага гаманців для iOS

Як ви знаєте, мобільні гаманці вважаються найменш безпечними. Тому кожна можливість підвищити цей рівень береться до уваги. Використання сховищ на iOS відрізняється тим, що сама операційна система має хороший захист.

Таким чином, якщо хтось спробує отримати доступ до ваших коштів шляхом злому телефону, він зіткнеться з величезними проблемами. Проте, це не означає, що на таких гаманцях можна зберігати відразу все. Ніколи не забувайте вживати запобіжних заходів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector