Криптовалюта Ethereum: мова програмування

Що вийшла в 2015 році криптовалюта Ethereum (ETH), є децентралізованою мережевий платформою, що дозволяє генерувати смарт-контракти (англ. SmartContracts) і створювати розподілені додатки (англ. DApps) без потенційного ризику будь-якого шахрайства, регулювання або спостереження з боку третьої сторони.

На цьому переваги не закінчуються. Ethereum — це також мова програмування (Turing complete), що функціонує на блокчейн-технології, який допомагає розробникам створювати і публікувати додатки розподіленого функціоналу.

За минулий 2014 рік, розробники Ethereum вже встигли провести попередній продаж токенов (ефіру, — прим. Ред.), Яка отримала всеосяжну реакцію.

Ефір — це також механізм для пересування на платформі Ethereum, і розробники, які бажають розробляти і публікувати свої додатки на Ethereum-платформі, завжди користуються ним.

Іншими словами, ефір, в широкому сенсі, використовується тільки для двох речей: він продається в якості цифрового обміну валюти, як і інші криптовалюта, а також використовується всередині платформи Ethereum для запуску додатків і навіть для монетизації роботи.

Поточна ринкова капіталізація ефіру (ETH) тепер більше, ніж Bitcoin Cash, Litecoin, IOTA і дру. І становить близько $ 70 085 603 №516, а ціна становить $ 725.

Ethereum можна використовувати для криптографії, децентралізації, надання безпеки даних і торгівлі практично всього.

Одним з великих спілок, що сталися навколо Ethereum є партнерство Microsoft з ConsenSys, яке пропонує «Ethereum Blockchain як послугу (англ. EBaaS) на Microsoft Azure, тому корпоративні клієнти і розробники можуть мати єдине середовище розробки блокчейн-мереж на основі кліків».

Як працює Ethereum?

Платформа Ethereum працює на основі технології блокчейн, багато в чому рівно так само, як і біткоіни, але дещо розширює можливості технології. Ключовим пріоритетом Ethereum є наявність смарт-контракту.

Смарт-контракти поширюються в мережі і, за запитом, виконуються на всіх вузлах Ethereum. Оскільки виконання інтелектуальних контрактів вимагає обчислювальних ресурсів, власники вузлів компенсуються ефіром.

Чим складніший смарт-контракт, тим більше він коштує виконати. Якщо це коштує занадто багато, це не буде дозволено. Це сприяє створенню ефективних інтелектуальних контрактів.

Блок-схема Ethereum схожа на блокчейн біткойнов, але замість того, щоб утримувати тільки транзакції Ether, він також містить результати виконаних смарт-контрактів.

команда розробників

Ethereum був розроблений Віталіком Бутеріном, програмістом з Канади, які народилися в Росії, який в підлітковому віці наростив м’язи в блокчейн-просторі.

У 2013 році Бутерін представив технічний документ, який став основою для Ethereum мережі. На той момент йому було всього 19 років, і саме з цієї причини, багато хто називає його «хлопчиком-генієм».

Протягом 2014 року, Віталік Бутерін провів інвестиційну кампанію для фінансування запуску ефірума і привернув 18 мільйонів доларів через Ethereum Switzerland GmbH.

Вже через рік 30 липня 2015 року було згенеровано стартовий блок на блокчейн-платформі і народилася мережу Ethereum.

Це були перші дні для ефіріума, і Віталік все так же керує основною роботою в області розвитку. Однак у нього є команда програмістів, і крипто — спільнота ефірума досить активно, коли мова заходить про те, щоб поділитися ідеями про те, що має статися далі. Бутерін як і раніше має більшу частину впливу, хоча він сказав в інтерв’ю виданню «Motherboard», що вже думає про зниження його ролі і залученні інших до керівництва.

гаманець Ethereum

Ethereum має офіційний гаманець, який називається Mist. Розробники, наприклад, використовують його в ролі шлюзу, для функціонування DApps. Він дуже схожий на ті ж гаманці, що і для біткоіни.

Ви можете використовувати інструменти, інтегровані в систему, або використовувати зручність інших гаманців, які обгортають програмне забезпечення більш зручним для користувача способом.

Правова застереження на сторінці Ethereum жартома вимагає, щоб ви не були «ідіотом» і несли відповідальність за власну комп’ютерну безпеку. Таким чином, є застереження про те, що ви піддали себе (хоча і надійно) масивної мережі активних комп’ютерів. Але це ризик, який ви піддаєте себе в будь-якому випадку за допомогою інтернету.

Чи не одним Mist Wallet єдиним. Для Ethereum також існують і інші онлайн-гаманцями, наприклад EthereumWallet.com, EthAddress і MyEtherWallet.com.

Як купити Ethereum?

Придбання Ethereum здійснюється рівно за тією ж схемою, за якою купується і будь-яку іншу криптовалюта. Здійснити цю операцію можна як через обмінник за допомогою графічного інтерфейсу або програмно, використовуючи API.

Також можна відправляти і приймати Ethereum безпосередньо, що має на увазі, що ви зможете здійснювати продаж криптовалюта в приватному порядку друзями або клієнтами, не витрачаючи додаткову плату за обмін.

На момент написання статті, криптовалюта вже продається практично на всіх провідних кріптобіржах, починаючи від Kraken, Binance і закінчуючи EXMO і іншими.

Прогнози на майбутнє Ethereum

Варто мати на увазі, що спроба запропонувати короткострокове прогнозування ціни на ефір — це надзвичайно важка робота. Для початку, ціна одного ефіру настільки мінлива, що може втратити 25% його вартості всього за один день, тільки щоб відновити його в наступному.

Найбільш яскравий приклад: всього близько 35 днів тому, ціна була трохи менше 300 доларів і тепер становить 700.

Надання будь-яких прогнозів кращому випадку є підозрілим. Тому всі наступні передбачення мають довгостроковий погляд на речі. Для криптовалюта ринкова капіталізація Ethereum, що перевищує 1219%, яка збільшилася з початку року, є мотивацією, необхідної для того, щоб бізнес продовжував підкорювати нові поля IT-сфери. Швидше за все, в наступному році ціна подвоїться.

Для розробників Ethereum створює майбутнє, про яке вони тільки мріяли, блокчейн децентралізованих додатків, які буде переосмислювати структуру різних секторів.

Проте, в межах приватного сектора його ринкова вартість перевищує 30%, ніж той, який був накопичений біткоіни в перші роки його існування.

Ефір відмінно почав свій старт, оцінюючи, що його подальше зростання знаходиться тільки в його руках, оскільки йому все ще необхідно вирішити свої основні проблеми, які можуть змусити впасти так само сильно, як він піднятися.

Криптовалюта є нестійкими, і тому прогнози цін — це нелегке завдання, проте вже зараз можна з упевненістю сказати, що Ethereum, безумовно, зазнає підвищення своєї ціни в 2018 році.

джерела:

https://motherboard.vice.com/

https://steemit.com/

https://www.investopedia.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector