Криптовалюта Nucleus Vision: технологія для збору даних

Що таке Ncash

Криптовалюта Nucleus Vision і проект з тією ж назвою є компанією, яка розробила комплексну технологію, яка здійснює збір даних про користувачів і клієнтів для комерційного використання. Вся робота базується на блокчейн-технології.

На даний момент в компанії вже розробили спеціальні IoT-датчики для різних підприємств, що впровадження технології в роздрібні точки продажу. Датчики від Nucleus Vision не використовують Wi-Fi, Bluetooth, RFID або системи розпізнавання осіб, що означає збереження всіх даних в суворій секретності.

Проте, ці датчики здатні структурувати і персоналізувати отримані відомості про клієнтів. Для власників магазинів і продавців перевага буде полягати в можливості отримувати велику кількість корисних статичних даних про клієнтів для поліпшення якості роботи, а також вони отримають систему з високим рівнем безпеки і захищеним доступом.

Зазвичай, датчики фіксують інформацію, отриману з телефонів під час відвідування користувачем магазину або здійснення тієї чи іншої покупки, проте Nucleus Vision не потребує такої інформації.

Особливості Nucleus Vision

Ncash — це офіційний кріптовалютний актив платформи Nucleus Vision. Технологія відрізняється від інших подібних тим, які оперують з телефонами. Команда Nucleus Vision збирається зробити «переворот» у сфері рітейлінга.

На сьогоднішній день проект ще продовжує перебувати на етапі розробки, щодня виконуючи завдання перед поставленим дедлайном.

На момент написання матеріалу, продукти від Nucleus Vision вже використовуються в більш ніж в десяти магазинах по всьому світу.

Сумніви в тому, що Nucleus Vision є лаві спростовуються тим, що команда повністю відкрита і складається з відомих фахівців. До того ж в проект вже вклалися різні великі інвестори, в тому числі і відомий інвестор біткоіни Тім Дрейпер (англ. Tim Draper).

Де купити і як зберігати Ncash

Придбати і продати Ncash можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Binance (обробляє близько 87% від загального обороту Ncash);
  • Zebpay (обробляє близько 8% від загального обороту Ncash);
  • Koinex (обробляє близько 3% від загального обороту Ncash);
  • Coinbene (обробляє близько 0,66% від загального обороту Ncash);
  • Bitbns (обробляє близько 0,53% від загального обороту Ncash);
  • IDEX (обробляє близько 0,06% від загального обороту WAX).

Зберігати кріптовалютний актив Ncash можна зберігати не тільки на рахунках кріптовалютних бірж, але і в цифровому-гаманці MyEtherWallet або на апаратних гаманцях типу Ledger Nano S або TREZOR.

Що чекає Nucleus Vision в 2018

За даними роадмап проекту, Nucleus Vision буде перебувати на стадії розробки аж до 2022 року. До цього моменту команда гарантує інтегрувати більше 1 млн. Датчиків і зробити ідентифікацію понад 600 млн. Користувачів.

На даний момент встановлено більше 30 датчиків, а кількість користувачів перевищує 100 тис.

Варто правда зазначити, що команда проекту не встигає слідувати роадмап і до сих пір не здійснила другу фазу розвитку Nucleus Vision. І з цієї причини, вартість цифрового активу Ncash продовжує рухатися по низхідному шляху.

Найімовірніше до кінця 2018 року, криптовалюта Ncash в своїй ціні дійде до позначки в 5 центів і продовжить стабільно утримуватися на цьому рівні.

джерела:

https://nucleus.vision/

https://icodrops.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector