Loom Network крипта: мета створення проекту, команда розробників

Що таке Loom Network

Сьогодні загальновідомо, що блокчейн-технологія — це майбутнє, однак технологія не зупиняється на одних тільки фінансові транзакції.

Відмінний приклад того, як може виглядати блокчейн-технологія не зав’язана на одній тільки Фінтех. області — проект Loom Network криптовалюта (LOOM).

Багато хоча б раз чули про так званих децентралізованих додатках (англ. DApps), створених за допомогою блокчейн-платформи Ethereum.

Попит на ці додатки так сильно зростає з кожним днем, що іноді навіть нагадує ситуацію з магазинів додатків Google Play.

Саме зростаючий попит на dApp-додатки дозволив з’явитися на світло проекту Loom Network.

За допомогою майданчики dAppChains від Loom Network, можна розробляти блокчейн-ігри і соціальні dApp-додатки.

Основна складова кожної програми включає в себе засновану на токені LOOM карму, для відображення рівня рейтингу того чи іншого продукту.

У той час, як Loom Network є прикладом своєрідної платформу на моделі Platform as a Service (рус. Платформа як послуга), в якій додатки, написані на мові програмування Solidity функціонують на своїх подсетях, можна подумати, що проект надмірно простий по своєму задумі.

Так здається тільки на перший погляд.

Loom Network в реалізації настільки складний, що у нього навіть немає власної технічної документації і розробники не проводили багатьом полюбилося ICO.

Чому у проекту немає технічної документації?

Чому ж у Loom Network немає такої важливої ​​складової кожного повсякденного блокчейн-стартапу?

Справа в тому, що з тих пір, як Сатоши Накамото (англ. Satoshi Nakamoto) представив світу архітектуру біткоіни — технічна документація була наріжним каменем майже для всіх криптографічних проектів.

Технічна документація важлива для звітності успіхів розробників будь-якого крипто-проекту, підштовхуючи довіру до інвесторів і звичайним користувачам, які можуть бути зацікавлені (фінансово чи морально) в підтримці проекту.

Однак розробники Loom Network вважають, що майже 99% всіх технічних документацій — непотрібне сміття.

Loom Network не володіє технічною документацією, оскільки проект постійно видозмінює вихідний код платформи, щомісяця проводячи позапланові поновлення.

Тому розробники проекту впевнені, що найкращим індикатором успіху проекту є відгуки справжніх користувачів.

У чому особливість Loom Network

По-перше, Loom Network намагається стати універсальною платформою, де розробники смарт-контрактів (англ. Smart-contract) і традиційних блокчейн-додатків зможуть розробляти свої додатки без необхідності вивчення нової мови програмування.

До того ж платформа обіцяє надати можливість безкоміссіонной обробки роботи смарт-контрактів для dApp-додатків.

Подібна доброзичлива стратегія існує перш за все через те, що проект орієнтований на блокчейн-платформу для великомасштабних онлайн-ігор і розробки соціальних програм. Саме там і буде відбуватися вся монетизація.

Команда розробників Loom Network

Проект Loom Network розташований в Бангкоку, а засновниками проекту є Джеймс Даффі (англ. James Duffy), Люк Жанг (англ. Luke Zhang) і Метью Кемпбелл (англ. Matthew Campbell).

Всі троє розробили відомі у своїх колах проекти EthFiddle.com, EthDeploy.com, Cryptozombies.io і SolidityX.org.

Також вони регулярно підтримують канали в Telegram, Twitter і Medium, де вони повідомляють про процес розробки Loom Network.

Де купити і як зберігати LOOM

У порівнянні з багатьма іншими токенами від крипто-стартапів, токен LOOM доступний всього на трьох кріптовалютних біржах:

  1. Kucoin (обробляє близько 65,46% від загального обсягу LOOM);
  2. Tidex (обробляє близько 0,33% від загального обсягу LOOM);
  3. CoinExchange (обробляє близько 0,03% від загального обсягу LOOM).

Зберігати LOOM, рівним рахунком, як і багато інших токени моделі ERC-20, можна або на вищевказаних кріптовалютних біржах, або в цифровому-гаманці MyEtherWallet.

Для любителів підвищеної безпеки даних, зберігати LOOM можна також на апаратному гаманці — LedgerNanoS.

висновок

Проект Loom Network відрізняється від своїх блокчейн-соратників тим, що не ставить перед собою завдання виконати нездійсненне.

Розробники намітили нетривіальну для досягнення мета — розробити майданчик для створення блокчейн-ігор, і всіляко працюють над її досягненням.

Багатьох бентежить саме відсутність технічної документації, однак справжніх прогрес повинен бути, скоріше, на практиці, ніж на папері.

джерела:

https://medium.com/

https://themerkle.com/

https://coinmarketcap.com/

https://medium.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector