Майнінг ферма для видобутку криптовалюта, як зібрати і вибрати відеокарту

Ферма криптовалюта — це сукупність комп’ютерного обладнання з великою обчислювальною потужністю, яка дозволяє добувати цифрові монети. Щоб створити майданчик та Майні біткоіни, необхідно вкласти гроші в покупку якісних комплектуючих.

За яким принципом працює ферма для видобутку криптовалюта?

Ферма для Майнінг крупним планом

Генерація цифровий валюти базується на вирішенні складних математичних задач. Для отримання винагороди, комплекс обчислювального обладнання підключається до бази даних Блокчейн. Мережа Block Chain є ланцюг блоків транзакцій, що здійснюються відповідно до визначеного регламенту.

Після закінчення обробки інформації Майнер формують нові блоки. Темпи видобутку активу залежать від потужності комп’ютера: від декількох хвилин до 2-3 днів.

Як працює ферма для Майнінг криптовалюта? Розглянемо на прикладі цифрової монети Bitcoin. Обсяг цього активу фіксований, а значить, обмежений. Чим більше ресурсу видобуто, тим більш потужне обладнання потрібно для генерації нових блоків. Якщо коротко, то видобуток BTC здійснюється за наступним принципом:

 1. На комп’ютер встановлюється програмне забезпечення для Майнінг.
 2. Здійснюється синхронізація з гаманцем, на якому буде зберігатися цифрова валюта.
 3. Комп’ютер працює цілодобово, вирішуючи математичні завдання і здобуваючи актив.

Майнер об’єднуються в пул, щоб посилити обчислювальну потужність і збільшити обсяг заробітку. Розподіл згенерованих одиниць валюти проводиться пропорційно, відповідно до вкладеним потужностям.

Як зібрати ферму для видобутку криптовалюта?

Потужна Майнінг-ферма крупним планом

Майданчики для видобутку цифровий валюти створюються за декількома принципами. Найпростіший і вигідний для новачка — Майнінг за рахунок продуктивності відеокарти. Тому користувачеві доведеться придбати і встановити відеоадаптер. До материнської плати можна підключити не більше 6 відеокарт.

Кожна комплектує характеризується високим рівнем тепловіддачі. Внаслідок чого температура підвищується до 120 градусів за Цельсієм. Для безперебійної роботи комп’ютера, розробляється ефективна система охолодження, встановлюються потужні радіатори. Реалізуються наступні завдання:

 1. Виключається перегрів і перегорання відеокарт і інших деталей ПК.
 2. Збільшується експлуатаційний термін комплектуючих і комп’ютера.
 3. Підвищується продуктивність і ефективність Майнінг.

Ігнорування важливості охолодження приведе до передчасної деформації напівпровідників на платах відеоадаптерів. Експерти рекомендують встановлювати відеоадаптери на спеціальні стійки, після чого, закріпити по периметру елементи системи охолодження.

Не забувайте про витрату електрики. Потужне обладнання споживає набагато більше електроенергії, як результат зростають витрати на оплату послуг ЖКГ.

Ферма для криптовалюта: зібрати самому або замовити під ключ?

Зібрана ферма для видобутку криптовалюта

Купити готову платформу для видобутку криптографічних монет не складе особливих труднощів, багато компаній спеціалізуються на складанні і реалізації обладнання, заточеного саме під Майнінг.

Посередник візьме за свої послуги окрему плату. Але щоб зібрати самому ферму для криптовалюта з розрахунком заробити на Майнінг, потрібно мати певні знання і навички.

Спочатку розглянемо переваги придбання готової платформи для видобутку цифровий валюти:

 1. Економія часу. Щоб самостійно зібрати ферму доведеться ретельно проаналізувати технічні характеристики, сильні і слабкі сторони обладнання. Якщо належним чином не продумати принцип роботи, то продуктивність платформи буде мінімальною.
 2. Технічна підтримка. Якщо в ході експлуатації ферми виникнуть питання, можна звернутися за допомогою до консультантів. Коли збірка проводиться самостійно, єдиний помічник — це форуми та тематичні сайти.
 3. Гарантований високий рівень продуктивності. Фахівці, які не перший день займаються складанням, зроблять все необхідне для забезпечення максимальної потужності.

Купівля платформи для Майнінг під ключ не позбавлена ​​недоліків. Деякі компанії, які позиціонують себе як фахівців з підбору обладнання для видобутку монет, такими не є.

Переваги самостійного збору платформи для видобутку криптовалюта:

 1. Знижуються витрати на придбання обладнання. Вам не доведеться платити за послуги посередників. Витрати — це вартість техніки.
 2. Корисний досвід. Щоб стати експертом в області Майнінг цифровий валюти потрібно розбиратися в обладнанні і знати особливості складання.
 3. Комплектація платформи здійснюється згідно індивідуальних переваг Майнера, це більшою мірою стосується збірки.

Недоліки такої роботи очевидні: потрібно більше вільного часу, великий ризик того, що продуктивність обчислювальних пристроїв буде відрізнятися від заявлених характеристик.

Саморобна платформа для майбутньої Майнінг-ферми

Який варіант кращий? Відповідь на це питання залежить від фінансових можливостей і потреб Майнера. Наприклад, коли вільного часу вагон, а капітал обмежений, розумніше збирати ферму самостійно. Якщо часу категорично не вистачає, скористайтеся послугами професіоналів.

Що потрібно для складання ферми з видобутку криптовалюта?

Самостійно зібрана ферма для Майнінг

Щоб зібрати якісну платформу для видобутку криптографічних монет, потрібно наступне обладнання:

 1. Вінчестер не менше 60 ГБ.
 2. ЦП середньої потужності.
 3. ОЗУ не менше 4 ГБ.
 4. Відкрите від 2 ГБ.
 5. Кнопка включення і перехідники.
 6. Елементи системи охолодження: кулера, термопаста.
 7. Адаптер живлення на 750 В.
 8. Материнка з декількома портами для підключення відеоадаптерів.

Крім цього, буде потрібно спеціальний інструмент: дриль, ножиці по металу, рулетка і заклепочник.

З якого матеріалу зробити каркас для Майнінг ферми?

Каркас для відеокарт Майнінг-ферми

Не робіть закритий корпус, адже тоді не буде необхідної циркуляції повітря. Каркас — пріоритетний варіант, який забезпечить продуктивне охолодження і продовжить тривалість роботи обладнання. Створити цей елемент можна самостійно, для цього будуть потрібні наступні матеріали:

 1. Деревина. Головною перевагою є низька ціна і простота в монтажі.
 2. Алюміній. Такий каркас більш міцний і забезпечить максимальне охолодження.

Часто в якості каркаса використовується звичайний відкритий стенд.

Окрему увагу приділіть проводці, оскільки на неї лягає колосальне навантаження. Якщо не осучаснити комунікації, великий ризик того, що приміщення буде знеструмлено.

Як вибрати відеокарту для Майнінг майданчики?

Дві відеокарти, які підходять для Майнінг

Теоретично для видобутку цифровий валюти підійде будь-який відеоадаптер, однак, на практиці це не зовсім так. Для забезпечення належної продуктивності, потрібні сучасні комплектуючі. У нинішньому році генерація нових блоків здійснювалася переважно за допомогою наступних відеокарт:

 1. Radeon RX 470 розмір пам’яті від 4 ГБ. Орієнтовна ціна — 15 тисяч рублів. Вкладення окупляться приблизно через 3-4 місяці.
 2. Radeon RX 480 — осучаснена модель з ідентичним об’ємом пам’яті. Приблизна вартість — близько 25 тисяч рублів. Хешрейт 26 Mh / s. Інвестиції окупаються за аналогічний період.
 3. Geforce GTX 1060 розмір пам’яті 3-6 ГБ, що негативно позначається на потужності ферми. Ціна — 15 тисяч рублів, частота 1,8 МГц. Хешрейті дорівнює 20 Mh / s. Окупається за 3 місяці.
 4. Geforce GTX 1070 — від 8 ГБ і вище. З усіх представлених варіантів має найбільшу потужністю — 28 Mh / s. Вартість складає 30 тисяч рублів. Окупається за 5 місяців.

Вибираючи відповідний модуль, відштовхуйтесь від співвідношення ціни і продуктивності.

Скільки прибутку принесе ферма для видобутку криптовалюта?

Безліч монет біткоіни

Прибутковість Майнінг визначається наступними факторами:

 1. Продуктивність обладнання. Деякі моделі відеоадаптерів призначені для Майнінг конкретної цифрової валюти. Наприклад, модулі від Nvidia показують високий результат на Zcash, AMD створює якісні чіпи для видобутку Ethereum. Неправильно підібрані комплектуючі стануть причиною низького доходу і мінімальної продуктивності.
 2. Кількість відеоадаптерів. Чим більше обладнання, тим вища продуктивність. Оптимальним вибором стане придбання декількох відеокарт із середнім показниками потужності.
 3. Видобувається криптографічний монета. Найбільшою популярністю володіє Bitcoin, але це не єдиний варіант. Інші валюти в плані прибутковості Майнінг нічим не поступаються таким гігантам як BTC.

Дохід безпосередньо залежить від потужності платформи для видобутку цифровий валюти. Майнінг Ethereum здатний приносити щомісячний прибуток в розмірі 30 тисяч рублів. Чистий профіт суттєво знижується через великі квитанцій на оплату електрики.

Чи актуальні платформи для видобутку криптовалюта сьогодні?

Величезна ферма для Майнінг

Дискусії про доцільність інвестування грошей в створення ферм з видобутку криптовалюта не вщухають.

Однозначно запевнити членів кріптовалютного спільноти в тому, що актуальність Майнінг на сьогоднішній день надзвичайно висока, не зможе ніхто. Тому орієнтуйтеся тільки на об’єктивні фактори. Наприклад, найбільш затребуваною цифровий валютою є Bitcoin. Кожен новачок хоче займатися видобутком саме цього активу. Проте, як вже було сказано раніше, кількість монет обмежена, щоб Майні біткоіни сьогодні, потрібно мати в розпорядженні обладнання колосальної потужності.

Чи варто починати зараз Майні і особливості цієї процедури, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector