Hive OS — настройка і установка ОС для Майнер, огляд пулу

 • Особливості Майнінг на пулі hiveon.net
 • ВІДЕОінструкція установки і настройки
 • Hive OS — це спеціалізована операційна система, розроблена для Майнер. З її допомогою можна легко і швидко налаштувати видобуток популярних коинов на одній або декількох фермах. У сьогоднішньому огляді ми досконально розглянемо всі особливості даного майданчика, а також розберемо можливості Майнінг на пулі hiveon.net, зв’язаному з описуваної операционкой.

  Hive OS: що це простими словами

  Офіційний сайт операційної системи Hive OS
  Сторінка сайту hiveos.farm

  Якщо говорити максимально просто, то Hive OS — це операційна система, розроблена на базі Ubuntu 16.04 LTS. Вона надає користувачам широкі можливості з видобутку криптовалюта на відкритих або Асіка. Операційна система пов’язана зі своїм офіційним сайтом — hiveos.farm. Через нього можна налаштовувати Майнінг цікавлять монет, а також управляти процесом видобутку з будь-якої точки земної кулі, де є інтернет.

  Розробники вмістили в одній платформі безліч функцій, необхідних для Майнінг криптовалюта. Тепер «шахтарям» не треба завантажувати спеціальні програми, налаштовувати їх, мучитися з bat-файлами, продумувати варіанти віддаленого доступу. Досить зайти на сайт hiveos.farm, і можна регулювати видобуток на свій розсуд. Якщо точніше, то один-єдиний онлайн-ресурс дозволить:

  • додавати нові гаманці для різних цифрових активів;
  • швидко налаштовувати програми для Майнінг;
  • розганяти відеокарти;
  • встановлювати бажані параметри по використовуваної пам’яті, енергоспоживанню, функціонувати автоматично / відключення ферми;
  • проводити перепрошивання плат від AMD;
  • відслідковувати хешрейт в режимі онлайн;
  • управляти з одного аккаунта декількома фермами або Асіка, видобувними різні монети;
  • самостійно перезавантажувати або вимикати Воркер;
  • Майні різні коін одночасно на декількох пулах.

  Операційка підтримує найпопулярніші моделі карт від AMD (RX4xx і PX5xx) і NVidia (GTX 9xx і GTX 10xx). Правда поки неясно, якою є ситуація з найновішими платами від NVidia 20-й серії. Швидше за все, навіть якщо підтримки поки немає, вона з’явиться в недалекому майбутньому.

  В оболонку Hive OS інтегровані найпопулярніші програми для видобутку коинов:

  • Claymore Dual Ethereum Miner + Claymore ZCash Miner;
  • CCminer;
  • XMR Stak CPU;
  • EWBF’s CUDA Zcash miner;
  • Claymore CryptoNote Miner.

  Операційна система підтримує роботу більш ніж з двома десятками пулів. Але найголовніше — розробники створили окремий пул hiveon.net. Поки на ньому можна добувати тільки 3 криптовалюта: Ethereum, Ethereum Classic і Monero. У найближчих планах намічено додавання монет BEAM і Grin. Більш детальну інформацію про роботу на даному ресурсі ми поговоримо трохи пізніше.

  Ключові особливості Hive OS

  Перелік особливостей платформи Hive OS
  Блоки з описом особливостей Hive OS

  Ми виділили ряд аспектів, які роблять цю платформу справжньою знахідкою для Майнер:

  1. Система не споживає багато ресурсів «заліза». Для роботи з нею можна застосовувати застарілі сокети AM2 / 774. Що стосується оперативної пам’яті, то для комфортного функціонування вистачить 2-х гигов.
  2. Операційка не займає багато місця. В установленому вигляді їй потрібно всього 8 Гб. Таким чином, платформу можна ставити на будь-який жорсткий диск, твердотільний накопичувач або навіть на флешку. До речі, останній варіант найоптимальніший, але про нього пізніше.
  3. Майданчик без проблем працює зі змішаними клунями, де разом встановлені відеокарти AMD і NVidia.
  4. Можна паралельно Майні монети на відкритих, процесорах і Асіка.
  5. В системі передбачений автоматичний перезапуск клунь при падінні хешрейта до мінімальної позначки.
  6. Є можливість роботи з великою кількістю Воркер і гаманців.
  7. На сайті hiveos.farm передбачено зручне меню для редагування установок клунь.
  8. Доступ до офіційного сайту можливий з будь-якої операційної системи, при цьому функціонал нічим не обмежується.
  9. В операційну систему вбудований OpenVPN клієнт.
  10. Є підтримка бездротового підключення по Wi-Fi.
  11. В одному клуні може міститися до 19 відеокарт включно.
  12. Користувач може відстежувати детальну статистику за різними параметрами: хешрейту, температурі плат, по оборотам вентиляторів.
  13. Майданчик сумісна не тільки з «рідним» пулом, а й з іншими популярними сервісами для Майнінг.

  Інсталяція Hive OS і запуск Майнінг займають від сили півгодини. Видобуток стартує автоматично після настройки гаманця і підключення до конкретного пулу. Якщо ферма раптом перезавантажиться, видобуток відновиться автоматично, причому всі виставлені настройки збережуться. За поточних умов система дозволяє безкоштовно застосовувати 3 клуня. Можна і більше, але за кожний наступний доведеться платити по 5 доларів щомісяця. З урахуванням того, скільки прибутку принесе 4-6 рігов, необхідна плата здається зовсім вже незначною.

  Ну що ж, з ключовими особливостями цієї майнінговой операційки ми розібралися. Тепер давайте поговоримо про її інсталяції та подальшому застосуванні.

  Правила установки Hive OS

  Кнопка для скачування Hive OS
  Кнопка для завантаження архіву з Hive OS

  Розглянуту операційну систему можна встановлювати практично на будь-який носій (крім, хіба що, компакт-дисків). Але найкраще ставити оболонку на флешку. Саме цей спосіб ми розпишемо далі:

  1. Заходимо на сайт hiveos.farm.
  2. Скрол сторінку трохи вниз і натискаємо на словосполучення «simple to install» (воно виділено жирним білим шрифтом).
  3. На сторінці, що з’явилася знаходимо блок «Download zip» і тиснемо на нього.
  4. Чекаємо закінчення завантаження архіву (він важить 2 Гб).
  5. Поки йде завантаження архіву, викачуємо іншу важливу програму. Скрол ту ж сторінку трохи нижче і тиснемо на «HDD Raw Copy Tool» (теж виділено жирним білим кольором).
  6. Скрол наступну сторінку вниз, знаходимо посилання HDD Raw Copy ver.1.10 setup і натискаємо на неї. Чекаємо, поки завантажиться інсталяційний файл.
  7. Встановлюємо дану програму на ПК.
  8. Коли завантажиться архів з операційною системою, готуємо флешку. Її мінімальний обсяг повинен становити 8 Гб, але для перестраховки можна взяти більш місткий накопичувач.
  9. Розпаковуємо архів з операционкой.
  10. Запускаємо HDD Raw Copy.
  11. У вікні програми натискаємо на рядок FILE два рази. У вікні переходимо в папку з Hive OS і вибираємо файл образу диска (він там один, не переплутати).
  12. Потім двічі натискаємо на центральну рядок (тут ми вибираємо носій, на який буде записуватися образ). Вибираємо нашу флешку.
  13. Після цього тиснемо на Continue, а потім на кнопку Start. Чекаємо закінчення установки, після чого закриваємо програму.

  Сторінка для скачування програми HDD Raw Copy
  Посилання для завантаження програми HDD Raw Copy

  От і все! Hive OS встановлена ​​на зовнішній носій. Тепер вставляємо його в USB-роз’єм ферми і відкриваємо.

  Запуск Hive OS і настройка Майнінг

  Перший запуск платформи Hive OS
  Запуск операційної системи Hive OS

  Даний процес можна умовно розділити на 2 етапи. При першому налаштуванні бажано використовувати 2 гаджета (наприклад, ферму з вставленої флешкою ​​з підключеним монітором і звичайний ПК для настройки; або ферму з монітором і смартфон). Так буде зручніше, але якщо захочете, можете виконати всі наступні дії виключно на фермі. Для початку пройдемо перший етап.

  Запуск Hive OS і її синхронізація з офіційним сайтом

  Сторінка для реєстрації на сайті hiveos.farm
  Поля для реєстрації на платформі hiveos.farm

  Тут нам доведеться працювати як з самої фермою, так і проводити деякі маніпуляції на онлайн-майданчику:

  1. Відкриваємо флешку, вставлену в материнську плату ферми. Коли пройде прогрузкі первинних файлів, переходимо на інший гаджет.
  2. З іншого комп’ютера або смартфона входимо на сайт hiveos.farm.
  3. Заводимо аккаунт на даному онлайн-ресурсі.
  4. У розділі «Ферми» тиснемо на блок «Воркер».
  5. Кількома на кнопку add one.
  6. У вікні вибираємо тип платформи (GPU або ASIC), прописуємо назву Воркер, після чого натискаємо на кнопку «Додати». Теги та опис прописуються за бажанням.
  7. Перед вами висвітиться сторінка, на якій будуть прописані RIG_ID і RIG_PASSWORD. Їх потрібно вписати в вікно, в якому у нас відкрита Hive OS. Перед цим бажано зайти в налаштування Воркер і вписати точну кількість відеокарт, встановлене у вашій фермі (це можна зробити і пізніше, але краще все-таки заздалегідь).
  8. Вписуємо RIG_ID і RIG_PASSWORD у вікні майнінговой операційки і тиснемо Enter. Вам висвітиться повідомлення «Happy Mining!». Це означає, що синхронізація ферми з аккаунтом пройшла успішно.

  Тепер нам залишилося тільки запустити видобуток. Про це поговоримо далі.

  Налагодження та запуск Майнінг

  Створення польотного листа для запуску Майнінг на Hive OS
  Поля для заповнення при створенні польотного листа

  При роботі з Hive OS видобуток криптовалюта активується шляхом створення польотного листа і його додавання в Воркер. Робиться це дуже просто:

  1. Насамперед заводимо гаманець для зберігання криптовалюта, яку плануємо добувати. Підійдуть практично будь-які варіанти сховищ: програмні, онлайнові, апаратні, мобільні. Можна застосовувати і паперові носії, але працювати з ними не так зручно.
  2. Після створення сховища і генерації в ньому публічної адреси переходимо до блоку «Воркер» і вибираємо підрозділ «Гаманці».
  3. У меню натискаємо на кнопку «Додати гаманець».
  4. Вписуємо публічний адресу гаманця (наприклад, ідентифікатор гаманця Ефіріума). Придумуємо ім’я для нього. Після цього тиснемо на кнопку «Створити».
  5. Потім переходимо до підрозділу «польотного листа».
  6. Там вказуємо тип монети (в нашому випадку це буде Ефір), вибираємо гаманець (буде вказано його ім’я), пул для видобутку (в цьому моменті вам також запропонують вибрати сервер). В кінці вказуємо один із запропонованих варіантів Майнера.
  7. Тиснемо на кнопку «Створити польотний лист».
  8. Після цього знову переходимо до підрозділу «Воркер» і тиснемо на значок ракети (він знаходиться вгорі).
  9. Кількома на наш польотний лист і тиснемо на кнопку «Застосувати».
  10. Після цього почнеться Майнінг.

  Ось, власне, і все. Видобуток монет почалася через обраний вами пул. Ви можете створювати кілька Воркер і сполучати їх з різними фермами (для цього буде потрібно тільки ID і пароль).

  Отже, ми розглянули загальні принципи Майнінг за допомогою операційної системи Hive OS. Тепер ми детально розберемо видобуток монет на пулі hiveon.net, який є своєрідним доповненням основної програмної оболонки.

  Особливості Майнінг на пулі hiveon.net

  Головна сторінка пулу hiveon.net
  Інтерфейс пулу hiveon.net

  Насправді, тут все гранично просто:

  1. Виконуємо всі попередні дії: реєструємося на hiveos.farm, створюємо Воркер і сполучаємо його з фермою, заводимо гаманець для цікавить нас криптовалюта (нагадуємо, що на даному пулі поки можна добувати тільки Ефіріум, Ефіріум Класик і монери), додаємо публічний адресу сховища в свій аккаунт.
  2. Переходимо до підрозділу «польотного листа», вибираємо там монету (нехай знову це буде Ефіріум) і гаманець.
  3. У графі пул вибираємо пункт hiveon. Дана назва вже є в списку. Ніякі адреси і посилання не треба друкувати вручну. Тут же вибираємо сервер. Доступно 2 варіанти: Європа і Північна Америка. Нас цікавить перший.
  4. Потім вибираємо програму для видобутку (для прикладу візьмемо ETH miner).
  5. Вписуємо будь-яке ім’я польотного листа і тиснемо на кнопку створення.
  6. Переходимо до підрозділу «Воркер», ставимо галочку навпроти створеного клуня, тиснемо на ракету вгорі і вибираємо наш польотний лист з необхідними умовами.
  7. Запускаємо його.

  Як неважко помітити, для початку Майнінг на самому пулі не треба реєструватися. Але як же нам відслідковувати статистику своєї роботи? Все дуже просто:

  1. Переходимо по посиланню hiveon.net.
  2. В поле Ethereum / Ethereum Classic / Monero Address вставляємо публічний ідентифікатор, який ми вказували в польотному аркуші.
  3. Далі тиснемо на кнопку Explore.

  Нам висвітиться детальна статистика за конкретною адресою, яка буде включати:

  1. Очікуваний дохід за день і тиждень.
  2. Невиплачений баланс.
  3. Сумарна кількість коинов, яка була виплачена за час роботи на пулі.
  4. Показники хешрейта.
  5. Кулі: Valid Shares, Stale Shares і Invalid Shares.
  6. Кількість активних і неактивних Воркер.
  7. Графіки зміни хешрейта, кулі та активності Воркер.

  Варто сказати, що на даному пулі ведеться облік тільки по зв’язаних адресами. Окрема статистика по Воркер не передбачена.

  Що стосується фінансових моментів, то вони тут більш ніж прийнятні:

  1. Для перекладу монет на гаманець на балансі повинно бути 0.1 ETH / ETC / XMR.
  2. Виплати здійснюються щодня в автоматичному режимі.
  3. При здійсненні транзакцій сплачується тільки комісія кріптовалютной мережі. Сам пул додаткову комісію не стягує (по крайней мере, поки).

  Незважаючи на те, що сервіс hiveon.net створювався як додаток Hive OS, на ньому можна Майні і через Windows. Для цього достатньо вписати в Майнер адресу сервера і один з портів (цю інформацію можна знайти в нижній частині головної сторінки пулу).

  Щоб підвести підсумок по пулу hiveon.net, виділимо його плюси і мінуси:

  перевагинедоліки
  Не потрібно реєструватися для початку Майнінг.Поки на пулі можна Майні тільки 3 криптовалюта.
  Можна добувати криптовалюта з будь-якою операційною системи.Деякі користувачі скаржаться на те, що у них велика кількість Stale Shares (запізнілих куля), що призводить до блокування облікового запису. Найчастіше це пов’язано з поганим інтернет-з’єднанням, але є скарги, що даний показник зростає навіть при стабільному швидкісному підключенні.
  Наявність детальної статистики по кожній адресі.
  Хороші умови щодо виведення монет: чи не дуже високий поріг, щоденні виплати, відсутність комісії пулу.
  Наявність російськомовної служби підтримки в Telegram-чаті.
  Можливість віддаленої настройки Майнінг з будь-якого гаджета, підключеного до мережі.

  Як видно, Hive OS і пул hiveon.net — це дуже корисні інструменти як для початківців, так і для досвідчених Майнер. За великим рахунком, за такими майданчиками майбутнє всього Майнінг. Незабаром тривалі настройки ПО, проблеми зі збоями та інші негативні моменти зовсім залишаться в минулому. Головне, щоб розробники грамотно розвивали свій продукт і створювали максимально сприятливі умови для користувачів.

  ВІДЕОінструкція установки і настройки Hive OS:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector