MAN криптовалюта: принцип роботи і рішення проблем

Що з себе являє проект Matrix Al Network

Проект Matrix AI Network (MAN криптовалюта) — це платформа, заснована на блокчейне в якій використовуються смарт-контракти (англ. Smart-contracts) і підтримується комп’ютерне навчання.

Команда розробників заявляє, що зможуть створити платформу на якій використання смарт-контрактів зведеться до максимальної простоті, так як при створенні екосистеми Matrix AI Network розробники черпали досвід з інших проектів, які працювали над вирішенням аналогічної задачі.

Крім цього, команда проекту подбала про те, щоб користувачі могли заробити використовуючи Майнінг, тим самим підтримуючи роботу платформи так як всі призначені для користувача потужності задіюються платформою для того, щоб постійно обробляти великі об’ємні інформації.

Як працює екосистема Matrix AI Network

На сьогоднішній день у такого роду проектів виникають такі проблеми, як складність при створенні смарт-контрактів, оскільки тут від користувача потрібні певні знання в області програмування.

Внаслідок цього, кількість потенційних користувачів, які можуть скористатися даними інструментів при веденні бізнесу досить сильно звужується.

Для того, щоб вирішити цю задачу розробники розробили спеціальний алгоритм, який автоматично генерує смарт-контракти грунтуючись лише на невеликій кількості деталей, які вказує користувач.

Таким чином, користувачеві потрібно всього лише дати основні вимоги та код згенерує в автоматичному режимі.

Друга проблема полягає в рівні захищеності смарт-контрактів. Потрібно, щоб ніхто не зміг отримати прямий доступ до конкретного смарт-контракту. Блокчейн платформа наділена спеціальним інструментом, який відповідає за безпеку смарт-контракту.

Даний інструмент заснований на технологіях штучного інтелекту і підтримує машинне навчання.

Які проблеми має намір вирішити Matrix AI Network

Найпоширеніша проблема багатьох проектів на блокчейн — це швидкість виконання транзакційних операцій. Як правило, дуже багато проектів не можуть похвалитися високою пропускною спроможністю мережі. Навіть еталонний біткоіни мав проблеми з проведенням транзакцій, оскільки були дуже довгі затримки, коли на підтвердження транзакцій йшло кілька днів.

Сьогодні транзакції проходять в середньому за 15 хвилин і це все одно вважається низькою пропускною здатністю мережі. Велика кількість проектів при розробці ставить для себе проведення миттєвих транзакцій однією з першорядних завдань.

Вважається, що швидкість підтвердження транзакцій повинна бути більше декількох мільйонів операцій в секунду і тільки так можна буде оголосити, що у платформи немає ніяких проблем з масштабування.

Для вирішення цього завдання, команда Matrix AI Network використовує спеціальний алгоритм консенсусу PoS, тим самим сильно збільшуючи пропускну здатність. На відміну від більш поширеного алгоритму протоколу PoW, алгоритм PoS не приводить до глухого кута, коли занадто багато вузлів підключається до блокчейну, внаслідок чого і зростає час затримки.

Також, актуальною проблемою вважається використання великої кількості енергії для Майнінг. Його вже порівнюють із загальним енергоспоживання деяких маленьких держав. Використовуючи платформу Matrix AI Network немає необхідності витрачати величезну кількість коштів на електроенергію заради Майнінг, оскільки на платформі система Майнінг працює трохи по іншому на відміну від Майнінг інших криптовалюта.

Майнер здійснюють розподіл навантаження блокчейна за технологією Монте Карло Маркова. Даний метод не є дуже рідкісним і використовується в багатьох інших кріптовалютних проектах.

Майбутні плани компанії

Розробниками велику кількість роботи вже зроблено, але платформа буде запущена на повну потужність тільки в 2020 році. В даний момент розробники працюють над побудовою інфраструктури, оптимізацією блокчейна і алгоритмів консенсусу. Сам процес розробки триватиме до тих пір, поки пропускна здатність мережі не досягне потрібних результатів. Можливість Майнінг з’явиться тільки після запуску платформи в 2020 році.

криптовалюта MAN

MAN вдає із себе внутрішню валюту платформи, яка буде використовуватися для виплати винагороди Майнер, а також для оплати послуг платформи включаючи створення смарт-контрактів. Крім того, буде можливість заробітку холдингом монет за рахунок зростання їх ціни.

У зв’язку з тим, що на сьогоднішній день своя блокчейн-мережу Matrix AI Network знаходиться в стадії розробки, платформа використовує ресурси інший блокчейн-мережі — Ethereum (ETH).

Таким чином можна зробити висновок, що токени MAN це ті ж самі маркери, що і на моделі ERC20. Швидше за все після запуску свого блокчейна монети будуть перевипущена і власники зможу безперешкодно обміняти їх.

Емісія криптовалюта обмежені мільярдом монет. На даному етапі реалізовано всього 150 млн, а 400 млн вдають із себе резервний фонд для виплати винагород. Решта монети будуть розподілені серед партнерів проекту.

На даний момент ціна токена становить 0,43 $, а загальна капіталізація проекту 66 мілл.долл що ставить даний токен на 132 місце в рейтингу Coinmarketcap.

Максимальна вартість монети була зафіксована на рівні 1,25 $ за одиницю.

висновок

Важко говорити про майбутні перспективи проекту, оскільки він далеко не є унікальним. На кріптовалютном ринку велика кількість проектів, які займаються розробкою інфраструктури для організації смарт-контрактів.

Попит на дані послуги досить великий, проте існує величезна кількість конкурентів. Цілком ймовірно, що в зв’язку з нешвидкий запуском платформи хтось із конкурентів зможе стати монополістом у цій сфері.

В такому випадку даного проекту буде не так то просто захопити ринок.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.matrix.io/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector