Криптовалюта Bitcore: мета створення і принцип роботи, алгоритм

Що таке Bitcore

Криптовалюта Bitcore (BTX) була створена розробниками інший криптовалюта — BitSend (BSD) в квітні 2017 року з базовим функціоналом як результат Форк біткоіни.

Додаткові функціональні можливості були додані в період з травня 2017 року по листопад 2017 року. В результаті цих оновлень, був завершений перехід на повну функціонує криптовалюта. 600 000 BTX вже погашені через підписані повідомлення з адрес біткоіни.

Вартість в еквіваленті на біткоіни становила близько $ 4 млн. Завдяки успішному запуску, BTX спостерігав значне зростання, до масового падіння кріптоактівов в січні-лютому 2018.

Сьогодні токен продається на цифрових біржах Bit-Z, Cryptopia, HitBTC і Novaexchange, а також досягає щоденного обсягу торгів до $ 3 млн.

У чому задумка?

Мета цього кріптовалютного проекту — створити децентралізований кріптоактів з аналогічним функціоналом, як у біткоіни, але на основі нової блокчейн-мережі, з поліпшеними нововведеннями, реалізованими для забезпечення максимальної місткості транзакцій і генерації блоків на основі графічного процесора.

Як працює?

BitcoreCoin працює так само, як біткоіни. Ви реєструєте цифровий-гаманець, купуєте криптовалюта, і можете використовувати її в інтернеті. Єдина відмінність полягає в тому, що відмінні риси блокчейн-технології біткоіни і Bitcore різняться.

Наприклад, час генерації валюти BTX становить дві з половиною хвилини, тоді як час BTC становить десять хвилин. Максимальний розмір блоку у BTX — 10 МБ, а у BTC — 1 МБ.

Безумовно, Bitcore Coin дешевший кріптоактів, ніж біткоіни, однак він спочатку створювався більш ефективно що може допомогти рости в майбутньому.

Зареєстровані біткоіни гаманці

Щопонеділка власники біткоіни-гаманців отримують грошову винагороду у вигляді BTX. Єдиною умовою є те, що цифровий-гаманець BTX, прив’язаний до біткоіни-гаманцю, повинен містити принаймні один BTX. Якщо це так, то Bitcore запускає спеціальну винагороду в розмірі 3% від ціни BTX.

Цифровий-гаманець Bitcore підтримує як технологію Bloom, так і SegWit. Bloom — це платформа для кредитування, тобто для кредиторів і позичальників, які можуть реалізувати стандартизовані, безпечні і глобально активні кредити в середовищі Bloom. SegWit же модифікує архітектуру блокчейн-платформи, збільшуючи кількість даних в мережі.

Технічні деталі

Максимальна кількість емісії BTX в блокчейн-мережі становить 21 мільйон BTX активів. Кожен окремий розмір блоку в блокчейне дорівнює 10 МБ. Блоки, модифіковані технологією SegWit, мають розмір 20 МБ. Для завантаження всієї блокчейн-мережі Bitcore на комп’ютер потрібно менше 300 МБ простору на жорсткому диску.

Для порівняння, більш рання версія блокчейн-мережі біткоіни вже досягала близько 145 гігабайт.

Bitcore використовує алгоритм смарт-аналізу Timetravel 10, заснований на верифікації даних через графічний адаптер ПК. Майнінг перевіряє всі транзакції і підтверджує їх достовірність. В даний час актив Bitcore торгується на рівні $ 7,74 доларів, а його ринкова капіталізація становить $ 97 832 960. На момент написання статті, в обороті налічується 12,6 млн. BTX.

Алгоритм і Майнінг

Bitcore Coin використовує надійний алгоритм видобутку даних, стійкий до ASIC’ам. Іншими словами, використовувати ASIC для Майнінг BTX неможливо. Зате можна з легкістю використовувати відеокарти.

У токена Bitcore Coin також є унікальний алгоритм складності, званий Bitcore 64_15. Цей алгоритм гарантує, що рівень складності Майнінг в межах 64 блоків не буде змінений більш ніж на 15 відсотків. Цей інноваційний метод настройки труднощі перешкоджає волатильності ціноутворення, коли більш висока швидкість хешу раптово входить або виходить з мережі.

Як інвестувати?

З огляду на вищевикладене стає зрозуміло, що інвестувати в BTX можна абсолютно різними способами від Майнінг до субсидування, за рахунок певної кількості BTX коштів на руках. Токени BTX набагато дешевше, ніж біткоіни, однак показували високу активність росту до січневого падіння, що означає, що в майбутньому є шанси на черговий підйом ціни.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://en.m.bitcoinwiki.org/

https://www.geekxplore.com/

https://www.coin-report.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector