На якому пулі краще Майні біткоіни (BTC) — ТОП-5 кращих пулів 2018

 • На якому пулі краще Майні біткоіни — правила вибору
 • Маючи перед очима актуальний для 2018 року ТОП пулів для Майнінг біткоіни, простіше зробити вибір і приступити до видобутку віртуальних монет. Суть таких серверів проста — вони об’єднують під одним «крилом» тисячі (іноді десятки тисяч) Майнер з метою формування нових блоків, подальшого отримання і розподілу винагороди. Необхідність в пулах виникла на тлі зростання вартості криптовалюта і різкого підвищення складності її видобутку. Учасники мережі змушені об’єднуватися, щоб підвищити шанси і збільшити підсумкову прибуток.

  До 2012 року з Майнінг Bitcoin справлявся звичайний комп’ютер, оснащений потужним процесором і (або) відкритий. З підвищенням популярності віртуальних монет, зростанням їх ціни і складності мережі довелося вибирати між покупкою більш дорогого устаткування або об’єднанням в пули. Варто зазначити, що такі сервіси з’явилися ще в 2010 році, але широку популярність отримали пізніше.

  Кращі пули для Майнінг біткоіни в 2018 році — ТОП-5

  Кожен учасник передає в загальну мережу певну потужність (хеш, кулі), яка об’єднується з внеском інших Майнер і сприяє пошуку чергового блоку. Навіть при порівняно невеликої потужності в розпорядженні людина все одно отримує прибуток з урахуванням кулі, яка передана в мережу.

  Популярність пулів обумовлена ​​декількома факторами — зниженням ризиків, економією грошей на покупку дорогого устаткування, а також справедливістю розподілу отриманого доходу. Нижче розглянемо кращі пули для Майнінг біткоіни в 2018 році.

  BTC.com

  Інтерфейс пулу BTC.com

  Пул BTC.com займає лідируючі позиції і вважається найбільшим серед всіх серверів для видобутку криптовалюта. Початок діяльності датується 2014 роком, а головний офіс знаходиться на території Китаю.

  Додаткові відділення розташовані в ряді інших країн світу (Німеччини, Швейцарії, Канаді та інших). Особливість — наявність власного сервісу зберігання, стабільність роботи і позитивні відгуки користувачів. Крім того, користувачам доступно мобільний додаток, що дозволяє обмінювати BTC через телефон.

  Незважаючи на появу компанії в 2014-му, перший блок біткоіни здобутий через два роки. Отже, найкращий пул для Майнінг BTC доступний Майнер з 2016 року. На 6 травня 2018 року його сумарна потужність становить 6 747 ПХ / с, а загальна частка в пулах — 22,2%.

  Експерти відзначають швидке зростання хешрейта і великі перспективи майданчика в майбутньому. Середнє число працівників становить більше півмільйона людей, а сумарне число здобутих блоків 10 469. Тільки за останні півроку зусиллями Майнер вдалося добути 6 228 блоків, що свідчить про серйозне ривку компанії.

  Пул BTC.com розподіляє премію за методом FPPS, який має на увазі виплату винагороди за надану кулі. Суть способу розрахунку полягає в тому, що пул обчислює трансакціонної комісію за конкретний проміжок часу, після чого додає її до платежу за отриманий блок, а після розподіляє кошти між учасниками (як і у випадку з PPS).

  перевагинедоліки
  Надійність.Деякі користувачі скаржаться на появу порожніх блоків.
  Тривалий період роботи.
  Позитивні відгуки користувачів.З ростом числа користувачів знизився дохід.
  Високий загальний хешрейт і зростання активності в останні місяці.
  Зручна система виплат FPPS.Наявність комісії.

  Виділимо деякі відгуки на форумах про BTC.com:

  1. Тривалий час пул BTC.com у всьому влаштовував, але з ростом популярності сервісу і збільшенням числа користувачів розмір винагороди став знижуватися. В результаті довелося шукати інші варіанти.
  2. Мені подобається цей китайський пул наявністю великих потужностей, наявністю хороших умов для отримання прибутку, а також легкістю роботи. Подобається той факт, що резервні сервери знаходяться в багатьох країнах, в тому числі в Сполучених Штатах, що забезпечує надійність. Мінус в тому, що стягується комісія.
  3. Використовую сайт BTC.com з 2016 року. Сподобалося, що можна Майні без вкладень, але з часом така можливість зникла. Сьогодні заробіток з пулом трохи нижче середнього, тому подумую змінити площадку.

  AntPool

  Інтерфейс пулу AntPool

  У список кращих пулів для Майнінг біткоіни по праву входить і antpool.com. На 6 травня 2018 року сервіс застовпив місце в трійці лідерів з видобутку Bitcoin. Його загальний хешрейт становить 5 035.88 ПХ / с, а частка в діючих пулах 16,7%. Творцем виступає компанія Bitmaintech, яка працює в Китаї. Керівництво організації запевняє, що головною метою ставиться лідерство серед пулів, про що свідчить серйозний підхід і поліпшення функціоналу для Майнер.

  Так, antpool.com першим ввів можливість соло-Майнінг — режиму, при якому учасник при знаходженні необхідного хеша отримує повну суму винагороди. По суті це лотерея, ймовірність успіху в якій мінімальна. За час діяльності в пулі видобуто 35 453 блоку, а за останні півроку (з розрахунку на 6 травня 2018 го) — 4614.

  перевагинедоліки
  Наявність соло-режиму дозволяє отримати всю суму винагороди (при успішному пошуку необхідного хеша). Мінус в тому, що ймовірність такого розвитку подій мінімальна.Невеликий рівень заробітку.
  Проста в застосуванні панель інструментів, що дозволяє з легкістю розібратися в функціоналі і тонкощах підключення сервісу.Повільна служба підтримки.
  Можливість вибору варіанта отримання премії за видобуток криптовалюта.Періодична поява проблем в роботі (статистика місце затримки).
  Націленість на підвищення якості послуг, що надаються.
  Русифікація сервісу.

  Відгуки про AntPool на форумах:

  • Зарегался на антпуле близько 6 місяців тому. Спочатку розраховував на високий прибуток, адже майданчик займає лідируючі позиції в багатьох рейтингах. Почав з тестової потужності, щоб перевірити свої сили. На наступну добу зайшов в профіль, але заробітку не побачив. Написав в службу підтримки, але проблему виправили тільки через тиждень. Були труднощі з висновком, які вирішувалися тільки через техдопомогу.
  • Великий пул, який викликає довіру. Подобається наявність русифікації, налагодженість виведення коштів (зависань ще жодного разу не було), передбачений соло-режим. Для підвищення ефективності заробітку я поєднав кілька режимів. 70% потужностей працює за звичайним алгоритмом, а 30% в режимі «соло».
  • Купив Асік, але наявного хешрейта не вистачало, щоб покрити витрати (при соло-Майнінг). Підключився до пулу antpool.com, але очікування не виправдалися. Приплив користувачів був настільки великим, що навіть при наявності шести Воркер дохід вийшов мінімальним. На якийсь час перевів одного Воркер в соло-режим, але це не дало результату. Планую шукати інший пул.

  ViaBTC

  Інтерфейс пулу ViaBTC

  Розглядаючи, який пул краще для Майнінг BTC, все більше учасників мережі віддають перевагу pool.viabtc.com. Це сучасний сервіс для видобутку віртуальних монет, що дозволяє отримувати прибуток в онлайн-режимі. За заявою учасників, компанія своєчасно нараховує і виплачує гроші. Офіс організації знаходиться на території Китаю, а діяльність ведеться з 2016 року. Компанія постійно працює над залученням нових користувачів і удосконалює вживане обладнання.

  Після різкого старту протягом літнього та осіннього періоду в 2016 році в подальшому (до кінця літа 2017 го) ефективність сервера тимчасово знизилася. З осені 2017 року компанія додала потужностей, що призвело до зростання числа користувачів і підвищенню популярності пулу в цілому. На 6 травня 2018 року загальна продуктивність майданчики 2 981.57 ПХ / с, а кількість здобутих блоків (загальне і за останні 6 місяців) становить 3 294 і 8 456 відповідно. Загальна частка сервісу серед усіх пулів — 9,89%.

  перевагинедоліки
  Регулярне проведення акцій та надання знижок, спрямованих на залучення нових користувачів.У сайту пулу немає російськомовного інтерфейсу — тільки англійська або китайська мови.
  Підтримка декількох криптовалюта, що дозволяє перемикатися між ними в залежності від рівня прибутковості.З ростом числа Майнер зменшується і розмір винагороди.
  Відкритість і доступність для Майнер з різних країн.Мають місце подвисания після появи прискорювача транзакцій.
  Пул входить в ТОП-5 кращих сервісів, що підвищує рівень довіри до нього.

  Реальні відгуки про ViaBTC від користувачів на форумах:

  1. Перейшов на цей пул через політику компанії щодо зняття обмежень з блоку. Пул повністю китайський, але виручає наявність англомовного інтерфейсу. Документи приймають без проблем, адже обмеження до представників інших країн не встановлені. Почав працювати з pool.viabtc.com в серпні 2017 року, але з того часу комісія вже збільшилася. Крім того, після запуску прискорювача транзакцій все частіше помічаю подвисания в мережі.
  2. Кілька місяців працюю на пулі. Поки вийти на бажаний прибуток не вдалося — планую в майбутньому збільшити потужність.
  3. На даний момент в ViaBTC все влаштовує. Реєстрація зайняла мінімум часу, після чого відкрився доступ до видобутку багатьох криптовалюта (не тільки біткоіни). Зазначу стабільність виплат, високу швидкість реагування служби підтримки і продуманий інтерфейс. Але з ростом числа користувачів зменшився і обсяг прибутку. Надія тільки на те, що компанія в майбутньому збільшити хешрейт.

  SlushPool

  Інтерфейс пулу SlushPool

  Сервіс SlushPool — найстаріший пул, який вважається одним з першопрохідців в сфері спільного видобутку біткоіни. Незважаючи на значну конкуренцію, майданчик тримається в ТОП кращих пулів для Майнінг Bitcoin протягом довгих років. При цьому проект не зупинився в своєму розвитку — він продовжує вдосконалюватися і залучає нових користувачів.

  Старт діяльності датується ще 2010 роком, а управління майданчиком лягло на «плечі» чеської компанії Satoshi Labs. На 6 травня 2018 року хешрейт становить 2 996.14 ПХ / с, а загальна кількість отриманих блоків 23 808. Тільки за останні 6 місяців вдалося добути 2963 блоку. Розмір комісії фіксований і становить 2% з угоди. Незважаючи на труднощі, які виникали на шляху сервісу, він не просто продовжує працювати, а закріпив за собою місце в ТОП-5 кращих пулів.

  перевагинедоліки
  Російськомовний інтерфейс сайту, що є великою перевагою для користувачів з країн СНД.З ростом числа користувачів з’явилися періодичні збої в роботі (відбуваються рідко).
  Високий рівень надійності сервісу.
  Стабільність роботи і своєчасність здійснення виплат. З грудня 2010 року видобуто більше 1 мільйона біткоіни.
  Надійний захист облікового запису користувача.Порівняно невеликий рівень заробітку.
  Націленість на розвиток. Представники компанії постійно заявляють про прагнення підвищити хешрейт.
  Професійна служба підтримки, готова відповісти на запити клієнтів в будь-який час доби.
  Наявність серверів в різних країнах світу, що підвищує стабільність роботи.

  Відгуки користувачів про SlushPool:

  • Користуюся цим сервером з 2014 року, і можу відзначити стабільність роботи, своєчасність виплат і оперативність служби підтримки. Це не єдиний пул, до якого я працюю, але на даний момент можу сказати про майданчику тільки з позитивного боку.
  • При пошуку пулу шукав зарубіжні сервіси з російськомовним інтерфейсом, і SlushPool мені відразу сподобався. На реєстрацію та підключення пішло не більше півгодини, а інформація в статистиці пулу поки обнадіює. Займаюся Майнінг тільки 6 місяців, і вже видно непогані результати.

  F2Pool

  Інтерфейс пулу F2Pool

  У вузьких колах F2Pool відомий під назвою Discus Fich. Початок діяльності датується травнем 2013 року, але повноцінна робота ведеться з січня 2014 року. З цього моменту сервіс став пропонувати розширені можливості клієнтам. Батьківщиною F2Pool, як і ряду інших схожих сервісів, є Китай. Тривалий час майданчик займала лідируючі позиції, але в кінці 2017 і початку 2018 року його поступово стала здавати позиції. Так, на 6 травня 2018 року хешрейт дорівнює 2 869,29 ПХ / с, а частка в сумарній потужності пулів — 9,49%. Число здобутих блоків (загальне і за останні півроку) — 40 502 і 1 870 відповідно.

  Тут підтримується схема виплати винагороди PPS, яка була введена цим сервісом одним з перших. Незважаючи на надійність і захист від злому, майданчик рекомендує відразу виводити зароблені кошти. Це пояснюється тим, що після закінчення 3-х місяців гроші можуть піти на розвиток системи.

  перевагинедоліки
  Налагоджена структура виплати премії учасникам.Необхідність зазначення номера телефону для проходження реєстрації.
  Підтримка більшої частини віртуальних монет.Останнім часом активність пулу значно знизилася.
  Зручний інтерфейс.Наявність тільки англомовної та китайської версії сайту.

  Відгуки про F2Pool на форумах:

  • Спробував добувати крипту на F2Pool, і відразу звернув увагу на зменшення реального хешрейта. Крім того, виникла підозра про нечесність PPS. Але підтвердити свої припущення поки не можу — поки тестую можливості.
  • Незважаючи на видиму простоту інтерфейсу, так і не зміг розібратися з реєстрацією та підключенням до пулу. Немає ні налаштувань, ні нормального опису. Після двох годин мук довелося перейти на інший сервіс.

  Перераховані вище площадки — тільки «вершина айсберга». Існує безліч інших сервісів, які варті уваги. Серед них — KanoPool, BTC.TOP, BitFury, BTCC і інші.

  На якому пулі краще Майні біткоіни — правила вибору

  Статистика пулів для Майнінг

  Перед тим, як приступити до видобутку BTC, важливо всебічно вивчити пул, оцінивши його за наступними критеріями:

  1. Сумарна потужність. У випадку з Bitcoin цей показник відіграє ключову роль, адже від нього залежить ефективність Майнінг віртуальної монети. З ростом складності отримання біткоіни вимагає більш високих потужностей, тому великі пули краще справляються з поставленим завданням. Що стосується початківців сервісів, вони більше підійдуть для видобутку «молодих» монет, складність отримання яких незначна.
  2. Рейтинги. При виборі, на якому пулі краще Майні біткоіни, варто звернутися до статистики. У зручному форматі інформація представлена ​​за посиланням btc.com/stats. Тут зазначено частку майданчика в загальному хешрейте, потужність, число здобутих блоків і інші параметри. Використання такої інформації корисно, адже перед очима буде перелік сервісів, які варті уваги.
  3. Хешрейт обладнання. Один із критеріїв — можливість застосування наявної в розпорядженні техніки для видобутку Bitcoin. Важливо розуміти, що при роботі в пулі обладнання буде під максимальним навантаженням 24 години на добу. Якщо воно застаріло, високий ризик поломки (виходу з ладу). Щоб уникнути таких ризиків, варто підняти продуктивність (оновити) обладнання перед здобиччю BTC.
  4. Умови винагороди і виведення. У кожному пулі передбачені індивідуальні правила виплати зароблених коштів, що необхідно врахувати. Як правило, комісія складає від 2 до 8% в залежності від типу нарахування винагороди.
  5. Відгуки. При пошуку пулу для видобутку біткоіни варто приділити час вивченні. коментарів, які залишають інші Майнер про роботу сервісу. З них можна дізнатися багато корисного, в тому числі виявити проблеми в роботі сервера.

  Важливо врахувати, що тільки при комплексному підході в процесі вибору можна знайти пул для Майнінг Bitcoin, який підійде за всіма параметрами і принесе учаснику мережі очікуваний прибуток.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector