Біткоіни крани з висновком відразу на гаманець

Новачки в кріптовалютном співтоваристві, як правило, відразу не витрачають багато грошей на покупку устаткування для Майнінг біткоіни і не вкладають в біржі для отримання прибутку на коливаннях курсу. Вони вважають за краще знайомитися з цією сферою більш безпечними методами, що не вимагають вкладень. Одним з таких методів є відвідування біткоіни-кранів — спеціальних сайтів, існуючих за рахунок реклами і роздають безкоштовні Сатоши (частини монет BTC) за виконання найпростіших завдань (як правило, за розгадування капчі).

Всього існує 2 типу біткоіни-кранів:

 1. З виведенням на мікрокошелькі, на яких накопичуються кошти, і тільки потім виводяться в біткоіни-гаманець.
 2. Сайти, які виплачують гроші відразу на гаманець, без участі проміжних сервісів.

У цьому огляді ми поговоримо про другий тип платформ — біткоіни-крани з висновком на гаманець. Розглянемо особливості таких ресурсів, їх переваги та недоліки, а також поговоримо про те, який тип гаманця підійде для роботи з кранами.

Bitcoin-крани з виплатою на гаманець: ТОП-4

Молода дівчина, значок біткоіни і зображення біткоіни-крана

Тут будуть розглянуті тільки надійні майданчики, перевірені часом. Всі згадані нижче ресурси гранично прості в застосуванні. Також, на багатьох з них є додаткові можливості для поповнення балансу Сатоши.

freebitco.in

Сторінка крана freebitco.in
Як виглядає сайт крана freebitco.in

Сайт вважається одним з найпопулярніших для збору безкоштовних Сатоши. Його активно використовують для заробітку багато новачків. Щоб зареєструватися на крані, необхідно зробити кілька простих дій:

 1. Перейти за адресою freebitco.in.
 2. Натиснути на кнопку для реєстрації.
 3. Вписати в відповідні поля e-mail і пароль.
 4. Після заходу на сайт треба натиснути на кнопку PROFILE і вибрати пункт CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS. В поле ввести свій біткоіни-адреса. Після цього можна починати збирати Сатоши.

Кран видає монетки за введення капчі. Збирати гроші можна раз на годину (для цього на сайті передбачений свій таймер). Кран працює за принципом лотереї: ви розгадувати капчу, і вам випадає випадкове число від 0 до 10 000. Сума виплати залежить від рівня, до якого належить випало число. Всього таких рівнів 6:

 • 1-й — 0-9885;
 • 2-й — 9886-9985;
 • 3-й — 9986-9993;
 • 4-й — 9994-9997;
 • 5-й — 9998-9999;
 • 6-й — 10000.

Однією з особливостей крана freebitco.in є те, що сума виграшу за кожен рівень непостійна. Вона безпосередньо залежить від поточного курсу біткоіни — чим він вищий, тим менше Сатоши можна отримати. Це зроблено для того, щоб максимальний виграш відповідав 100-ту доларам. За замовчуванням виплати проводяться автоматично щонеділі. Мінімальна сума для виведення — 30 000 Сатоши. Також, можна замовити висновок вручну в будь-який зручний для вас час. Цей спосіб може бути швидким або повільним. При швидкому перекладі (коли на обробку йде близько 15 хвилин) стягується солідна комісія (близько 2 500 Сатоши).

Крім розгадування капчі, біткоіни-кран дозволяє заробляти ще декількома способами:

 • залучення рефералів, за яке передбачена багаторівнева система винагород (50% від основного виграшу запрошеного користувача, 25% до вашої премії, якщо нова дійова особа буде щодня відвідувати сайт, 0.25% від доходу реферала на ставках);
 • участь в лотереї;
 • ставки за принципом більше / менше.

Кран freebitco.in має свої плюси і мінуси, для зручності зведемо їх в таблицю:

перевагинедоліки
Приємний і простий інтерфейс.На крані дуже маленькі шанси на те, що вам випаде число хоча б 2-го рівня. Найчастіше сайт виводить цифру від 0 до 9 885. Таким чином, кожну годину ви будете отримувати 10-12 Сатоши. З цієї причини мінімальна сума для виводу буде накопичуватися дуже довго, якщо не залучати рефералів і не випробовувати удачу в лотереї або на ставках.
Бездоганна репутація.
Кілька способів заробітку.
Є шанс виграти солідну суму за пару кліків.
Не дуже високий поріг для виведення.

Є ще один важливий момент, про який потрібно пам’ятати. Розглянутий кран негативно реагує на включений VPN. Через це розширення у вас може збиватися таймер (причому завжди в більшу сторону). Тому перед заходом на сайт не забувайте відключати VPN-сервіс.

Біткоіни-кран на сайті bestchange.com

Як виглядає біткоіни-кран на сайті bestchange.com
Розташування біткоіни-крана на сайті bestchange.com

Унікальною особливістю цього джерела безкоштовних Сатоши є те, що він не виконаний у вигляді повноцінного сайту. Це своєрідне доповнення для популярного ротатора онлайн-обмінників. Кран розташований внизу головної сторінки bestchange.com (під таблицею з варіантами обміну). Щоб отримати перші Сатоши, вам необхідно ввести у відповідне поле свій біткоіни-адреса, натиснути на галочку, що підтверджує, що ви не робот, розгадати капчу і натиснути на кнопку Claim free Bitcoins.

За раз кран може видати від 1 до 1000 Сатоши. Роздача відбувається щогодини. На момент написання статті нам видало 10 Сатоши. Для виведення коштів на гаманець, на балансі має накопичитися як мінімум 3 000 Сатоши. Щоб ви могли збільшити свій заробіток, на крані передбачена реферальная програма (10%). З урахуванням репутації ресурсу, розглянутий кран можна сміливо назвати одним з найбільш надійних.

У біткоіни-крана bestchange.com є свої сильні і слабкі сторони. Вони представлені в таблиці нижче:

плюсимінуси
Висока надійність.Іноді капча спрацьовує не з першого разу, через що її доводиться розгадувати повторно.
Простота дій для накопичення біткоіни.
Низький мінімальний поріг виведення.За 1 раз програма видає дуже мало Сатоши (близько 7-10). Тому без залучення рефералів ви будете накопичувати мінімальну суму для виведення досить довго.
Можливість отримання бонусів за запрошених учасників.

Adbtc.top

Інтерфейс майданчики Adbtc.top
Головна сторінка сайту Adbtc.top

Якщо ви шукаєте якісні біткоіни-крани, які платять відразу на гаманець, то цей ресурс вам ідеально підійде. Сайт платить своїм користувачам за перегляд реклами, причому винагороду може бути різним (зазвичай становить 7-10 Сатоши). Також ресурс надає послуги рекламодавцям. За 5 Сатоши можна отримати перехід на розкручується веб-сервіс.

Мінімальний поріг виведення становить 30 000 Сатоши. Якщо ви не довіряєте крану, можете перевірити його, замовивши висновок на сервіс FaucetHub. В цьому випадку поріг виведення всього 5 000 Сатоши.

Майданчик Adbtc.top має безліч переваг, серед яких можна виділити:

 1. Російськомовний інтерфейс, завдяки якому вітчизняні користувачі зможуть без проблем працювати на сайті.
 2. Доступність партнерської програми, заснованої на залученні нових користувачів. За кожну людину ви можете отримувати відразу 2 винагороди: 7.5% від премії за перегляд посилань і такий же відсоток від суми, яку реферал витратить на рекламу.
 3. Люди можуть підвищувати собі рейтинг, разом з яким росте і заробіток.
 4. На сайті можна застосовувати автосерфінг (тобто, перехід на сайти буде здійснюватися без участі користувача).
 5. Доступна функція виведення грошей на гаманець Вебмані WMX.

Яких-небудь значущих мінусів ми не виявили. Однак потенційним користувачам треба пам’ятати про те, що система негативно ставиться до будь-яких форм шахрайства. Наприклад, якщо ви будете сидіти на одному акаунті з декількох комп’ютерів, сайт заблокує їх IP-адреси.

Біткоіни-кран battlebit.co.in

Оформлення крана battlebit.co.in
Сторінка крана battlebit.co.in

Ще один відповідний ресурс для користувачів СНД. Майданчик має російськомовний інтерфейс, а сам сайт збудований максимально просто, тому в його роботі можна розібратися інтуїтивно. Для реєстрації на крані необхідно придумати нікнейм, ввести адресу електронної пошти, адреса біткоіни-гаманця і придумати пароль. Після цього стануть доступні всі функції даного ресурсу.

Майданчик багато в чому схожа на описаний вище кран freebitco.in. Тут також треба вводити капчу, після чого вам випадає випадкове число від 0 до 10 000. Цифри теж розділені на рівні, однак тут їх аж 12. За перший рівень ви отримуєте 40 Сатоши; при випаданні максимального числа видається 10 000 Сатоши. На відміну від того ж freebitco.in, тут виграш за рівні не змінюється разом з курсом біткоіни. Можливо, якщо трапиться різкий стрибок або падіння, сума премії зміниться, але поки все залишається без змін.

Крім введення капчі, є кілька додаткових способів отримання доходу — лотерея, колесо фортуни, реферальная програма (10-20%)

Кран battlebit.co.in має безліч переваг і кілька незначних недоліків. З ними ви можете ознайомитися нижче:

плюсимінуси
Сатоши можна збирати раз в 10 хвилин, що вже означає більш високий дохід.Принцип отримання винагороди трохи незручний. Спочатку треба натиснути на кнопку «Отримати десятихвилинний бонус», а потім ще ввести капчу, щоб забрати бонус. Якщо не зробити друга дія, таймер не оновиться.
Користувач може брати участь в лотереї, випробовувати удачу на колесі фортуни, отримувати відсоток від доходу рефералів.
На відміну від того ж freebitco.in, кран частіше видає числа вище 1-го рівня, а це теж сприяє підвищенню доходу.На сайті до сих пір висить опція отримання годинного бонусу, але безпосередньо на ресурсі вона недоступна. Для цього необхідно переходити на сайти партнерів, що також не зовсім зручно.
Поріг виведення на сайті battlebit.co.in становить 10 000 Сатоши, що не так вже й багато.
При виникненні будь-яких проблем можна зв’язатися з адміністрацією сайту по e-mail.

Як і багато інших біткоіни-крани, battlebit.co.in не дозволяє збирати Сатоши при включеному розширенні Adblock.

Який біткоіни-гаманець краще завести для кранів: оптимальні варіанти

Монети біткоіни лежать біля гаманця

За великим рахунком, для роботи з кранами підійде будь-який Bitcoin-гаманець. Але найзручнішими будуть десктопні, мобільні і онлайн-клієнти.

З десктопних версій однозначно можна виділити два додатки:

 1. Bitcoin Core — це чи не найкращий біткоіни-гаманець для кранів, здатний забезпечити максимальний захист ваших коштів. Клієнт має весь функціонал, необхідний для роботи. Меню гаманця досить просте і інтуїтивно зрозуміле. Єдиний мінус полягає в тому, що на жорсткому диску потрібно звільнити багато місця для скачування блокчейна (більше 150 Гб). Та й сам процес синхронізації займе близько 3 діб. Після установки і синхронізації настійно рекомендується зробити резервну копію файлу wallet.dat, щоб відновити доступ до біткоіни в разі переустановлення системи або поломки комп’ютера.
 2. Electrum — хороший клієнт, який мало чим поступається додатком, згаданого вище. Він має практично ідентичний функціонал, дозволяє створювати кілька публічних адрес для отримання біткоіни (наприклад, для кожного крана окрему адресу). У разі видалення клієнта або поломки ПК доступ до грошей можна відновити за допомогою сид-фрази з 12 слів (головне, не забути її записати при першому створенні гаманця). При виборі даної програми необхідно пам’ятати один важливий момент: вона погано ставиться до кирилиці. Якщо шлях до гаманця буде містити російські літери, клієнт може не запуститися.

Хорошою альтернативою програмним гаманцям можуть стати онлайн-гаманці. Для початку роботи треба лише зареєструватися на сервісі і згенерувати біткоіни-адреса. Багато ресурси дозволяють створювати кілька адрес (для більшої анонімності). Онлайн-гаманці більш зручні в застосуванні. Користувачеві не потрібно виділяти місце для скачування блокчейна. Але пам’ятайте, що ваші гроші зберігаються, по суті, не у вас, а на сторонньому сервері. Якщо ресурс заблокують або він просто перестане працювати, ви втратите свої накопичення.

На сьогоднішній день можна виділити наступні онлайн-гаманці:

 • BitGo;
 • Coin.space;
 • Green Adress;
 • Кріптонатор.

Якщо ви хочете завжди мати доступ до своїх накопичень, тоді вам слід звернути увагу на мобільні клієнти. За своїм функціоналом вони практично не поступаються десктопних додатків і онлайновим гаманцях. Ключова різниця в тому, що дані програми встановлюються на смартфони. Таким чином, ви зможете розпоряджатися своїми заощадженнями, перебуваючи в будь-якій точці, де є стабільний мобільний інтернет. Здавалося б, таку ж можливість надають згадані вище онлайн-гаманці. Це так, але розглядаються варіанти більш безпечні, так як гроші зберігаються у вас, а не на сторонньому ресурсі.

Серед безлічі мобільних біткоіни-гаманців для iOS і Андроїд можна виділити наступні програми:

 1. Bitcoin Wallet — це, за великим рахунком, кращий мобільний біткоіни-гаманець для кранів 2017-2018 роки. Програма швидко налаштовується, має зрозумілий інтерфейс, наділена безліччю функцій. Головним мінусом для вітчизняного користувача може стати хіба що відсутність російської локалізації.
 2. Mycelium — популярний клієнт, що надає можливість «холодного» і «гарячого» зберігання біткоіни. У плані функціоналу він майже не поступається попередньому гаманцю. Іноді виникають проблеми з відправкою Сатоши, але даний баг залежить від мобільного пристрою і версії ОС.
 3. Simple Bitcoin — хороший мобільний біткоіни-гаманець російською мовою. Поки що його функціонал трохи обмежений, але в майбутньому цей клієнт може стати одним з кращих додатків своїй категорії.

В принципі, однозначно відповісти на питання, який біткоіни-гаманець краще для кранів, досить складно. Кожен згаданий тип по-своєму гарний. Тут все залежить від особистих переваг користувача. Однак зі списку потенційних сховищ краще викреслити біржу Exmo.com. Даний ресурс цілком надійний і підтримує багато різних альткоінов. Проблема полягає в мінімальній сумі депозиту. У випадку з біткоіни вона становить 100 000 Сатоши, а це набагато більше порога виведення на будь-якому зі згаданих кранів. Якщо ви вирішите, припустимо, перекинути кошти з крана freebitco.in (мінімальні 30 000), з балансу вони знімуться, але на рахунок біржі не зайдуть. І найнеприємніше — на баланс крана гроші не повернуться. Таким чином, ви просто втратите все накопичене.

Звичайно, можна довше збирати Сатоши, але в цьому немає сенсу, коли є можливість спокійно закинути гроші на інший гаманець.

Про що слід пам’ятати, збираючи біткоіни на кранах?

Монети біткоіни сипляться в руку з крана

Працюючи з ресурсами такого роду, необхідно враховувати всі ризики. Головна небезпека полягає в тому, що раптово кран може перестати виплачувати криптовалюта (іншими словами, стане лаві). Також не можна скидати з рахунків можливість злому вашого аккаунта. Звичайно, якщо на балансі мало Сатоши, їх ніхто чіпати не буде. Але якщо зловмисник побачить велику суму, він швидко забере її собі. З цих двох причин не рекомендується використовувати крани в якості своєрідних сховищ. Після накопичення мінімальної суми її краще відразу виводити.

Також, не варто покладати великі надії на те, що ви розбагатієте, завдяки кранам. Ці платформи створено для ознайомлення з криптовалюта або, в крайньому випадку, для накопичення на перспективу. Забезпечувати собі хороший щомісячний дохід ви навряд чи зможете.

Деякі новачки намагаються знайти біткоіни-крани, які платять відразу на гаманець. В інтернеті такі майданчики є, але, як правило, вони є лаві. На всіх перевірених ресурсах треба досягати певного порогу для виведення, адже перекидати тисячам користувачів по 3-5 Сатоши неможливо.

Наостанок скажемо, що розглянуті майданчики — це далеко не єдині крани, що дозволяють переводити біткоіни на гаманець. Просто обрані нами ресурси максимально зручні, зрозумілі і вигідні. Можна знайти ще десятки хороших платформ, але перед початком використання треба перевіряти інформацію про них, щоб не змарнувати час на збір монет, які ви так і не зможете отримати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector