Невже біткоіни Кеш падає сьогодні безповоротно

Про хард Форк

Біткоіни Кеш — це щось на зразок апендикса біткоіни. Він став досить успішним. Проте, його курс, як і у інших криптовалюта, сильно залежить від так званного «батька криптовалюта».

Механіка кріптовалютного ринку така, що Форк зазвичай не досягають великих висот. Це обумовлено тим, що вони не мають навіть натяку на нову ідею, адже виходять з уже готового блокчейна, просто з деякими змінами.

Проте, Bitcoin Cash зміг показати протилежне. Момент появи — курс в майже 300 доларів. За три тижні до 1000. При піку вартості — 4000. Від запуску і до сьогодні він другий, відразу після біткоіни. За показниками капіталізації та обсягу торгів тримається в топ-5.

Чому ж тоді таке успішне відгалуження теж може зливатися?

довіра

По-перше, яким би успішним не був проект, йому багато хто не хоче довіряти на продовженні тривалого часу. Заявлені цілі і ідея розробників, звичайно, деяких надихнули і привабили чимало уваги. Однак більшість топових проектів кріпторинка брали Bitcoin Cash не відразу.

Так, біржа Bitmex не хотіла торгувати у себе «гроші з нізвідки». Вони просто не могли змиритися з таким трендом. Адже заробити криптовалюта — це не найпростіше завдання. А BCC з’явився у всіх, хто на момент хард ФОРКОМ мав хоча б один Сатоши.

Крім того, популярний гаманець Electrum до сих пір не прийняв його і швидше за все не збирається. Його розробники також не підтримують ідею безкоштовного сиру в непрацюючій мишоловці. А ці два проекти мають хорошу репутацію на ринку, тому їх думка і дії багато вирішують.

І незважаючи на плавне визнання серед багатьох платформ і гаманців, Bitcoin Cash не зміг злетіти до неприборканих висот. Тому що крім слів експертів є ще статистика, яка також відображає рівень довіри.

Це статистика транзакцій. Так, біткоіни дуже дорогий в плані комісій. Його мемпул і блокчейн сильно перевантажені, однак, його все одно використовують. Біткоіни Кеш, ніби як, вирішує всі ці проблеми. Але в порівнянні зі «старшим братом» він має 20-30 тисяч унікальних транзакцій в день, коли на мережу біткоіни доводиться до 300 тисяч.

Такі показники говорять про те, що користувачі все ще не готові приймати цей хард форк. Хтось через ідейності, хтось із-за недовіри. Але ситуація така, що навіть рішення проблеми високих комісій і затримки в транзакціях не привернуло більше користувачів. А значить, вони просто недостатньо довіряють йому. Чим менше довіри — тим швидше буде падіння.

залежність

Як вже було сказано, Bitcoin Cash дуже сильно залежить від Bitcoin. Як би там не було, але поки у останнього сильні позиції і 45% загального хешрейта всіх криптовалюта, його досить складно обігнати. Відповідно, якщо падає топ-1, повинні впасти і інші. Тому потрібно трохи відстежити причини обвалу Bitcoin.

  1. Перекупленність. Криптовалюта — це просто ще одна біржа для трейдерів. Її активно закуповують, її торгують на Wall Street. Але потім все кити починають продавати своє добро, коли відчувають, що його курс почне падати. Максимальний слив при перекупити — різкий спад.
  2. Досвідчені трейдери кілька разів висловлювалися про те, що корекція курсу буде. І чим сильніше він злетить, тим болючіше буде падати. Результат не забарився.
  3. Активний висновок криптовалюта в фіат.
  4. Погані новини. Серед них можна виділити заборону Майнінг в деяких країнах, або взагалі відмова від криптовалюта. Це істотно впливає на ситуацію на кріптовалютном ринку.
  5. Ну і очевидно — спланований дамп. Після стрімкого зростання і продажу всього накупленного кити повинні якось повертатися на ринок і контролювати його. Вони не могли цього зробити при величезному курсі.

Як бачите, рано чи пізно біткоіни почав би терпіти сильне зниження, і, як говорили в ЗМІ, «падіння нижче психологічної позначки». Але ніхто не міг дозволити, щоб через це він різко скотився з трону. Тому що це вбило б весь кріпторинок, так як люди почали б думати, що ера криптовалюта пройшла.

Для припинення подібних думок відбувалася коригування курсів і дампи багатьох інших криптовалюта. Особливо дорогих. Як вже було сказано вище, Bitcoin Cash — другий за вартістю. Значить його активно дампи. Курс не міг встояти на місці.

Життя на ринку

Крім залежності від біткоіни, BCH дуже сильно залежить від загальної ситуації на ринку. Взагалі, ринок (хоч фондовий, хоч кріптовалютний) живе по деяких законів біржі. Тому він не може стояти на місці або стабільно йти вгору.

Завдяки волатильності курсів живуть багато трейдерів, особливо, так звані, «кити» торгівлі. Який їм користь від того, що криптовалюта постійно зростає? Рано чи пізно це призведе до того, що жадібні гравці зберуть у себе цілий статок і скажуть, що чекатимуть підвищення. Тоді трейдинг на криптовалюта стане безглуздим, і цей ринок закриється. В такому випадку дуже багато народу все втратить. Нікому таке не цікаво.

Трохи класики:

  1. Криптовалюта (включаючи Bitcoin Cash) падає через аксіоми. Після зльоту трейдери продають одну монету, вливаючи її в іншу. Відповідно, курс першої падає за рахунок зростання курсу другий. І навпаки.
  2. Відкрита і інсайдерська інформація (в негативному ключі) завжди сприяє сливу. А коли на цьому тлі трейдери починають все продавати, то падіння неминуче.
  3. Ставлення в світі. Уряд Китаю заявило про заборону на Майнінг. Там дешеве світло і великі ферми. При заборону вони можуть припинити свою роботу. Значить блокчейн криптовалюта навантажити сильніше і втратить більше користувачів.

Ринок завжди грає з людьми. Неважливо, чи це фондовий ринок, валютний або ще якийсь. Будь-яка подія там не відбувається просто так. І це не теорія змови. Це звичайні неписані правила трейдингу. Вони роблять відсотків 80 того, що відбувається з курсом.

розвиток

Bitcoin Cash дещо обмежений у розвитку. Так, йому можуть додавати якісь протоколи, придумувати нові способи Майнінг і що завгодно інше. Але вони часто відмовляються від корисних речей.

Так, була відмова від SegWit, який трохи допоміг «оригінальної мережі». Сьогодні розробляється Lightning Network для Bitcoin, однак, Bitcoin Cash його може не прийняти. Інакше все почнуть говорити, що форк повністю повторює за оригіналом.

З іншого боку, якщо це буде максимальний успіх, біткоіни тільки зміцниться на позиціях. У той же час, команда біткоіни Кеш може і відмовитися від нововведення. Але в такому випадку користувачі можуть подумати про те, що BCH вже здає, адже вони нічого придумати не можуть, крім збільшення розміру блоку.

Іншими словами, сьогодні у Bitcoin Cash немає особливих розробок на впровадження якогось фантастичного поновлення. Коли люди розуміють, що розвитку не буде, вони йдуть. Що роблять з такими, хто йде? У кріптовалютном ринку просто відпускають.

Що ж робити?

Найбільше це питання цікавить трейдерів і інвесторів. Вони хочуть профіту. Але де йому взятися, якщо криптовалюта падає. Залишається лише чекати. Як вже було сказано вище, курс не буде постійно мати лише одну тенденцію. А тим більше до падіння.

Знову варто повторитися: кріптовалютний ринок підпорядковується законам біржі. Тому потрібно розуміти, що падіння Bitcoin Cash не буде вічною. Поки біткоіни не може вирішити проблему масштабованості, BCH буде вигідно Пампа. А значить, він виросте.

Навряд-чи він посуне біткоіни, незважаючи на те, що про це говорять багато джерел. Але можна сміливо стверджувати, що свої позиції біткоіни Кеш не втратить в одну мить. Тому не варто в паніці прощатися зі своїми монетами на цій криптовалюта. Ринок сьогодні більш-менш стабільний і через час може показати хороший зростання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector