Охочих знати, як купити біткоіни за рублі, стає більше

Курс BTC то злетить, то впаде. Але це ніяк не позначається на зростанні кількості зацікавлених в криптовалюта. І бажаючих знати, як купити біткоіни за рублі, стає все більше. Іноді це навіть лякає!

Чи не про фобії!

Але мова піде не про фобії. А про те, як заощадити на придбанні і так дорогих монет. Якщо вам потрібна не економія, а простота і менше головного болю, то ласкаво просимо в обмінники. Ось якщо дешевше, тоді на крітобіржі.

Да не може бути! Адже ти писав, що біржі за фіати не торгують … Була справа! І від слів своїх не відмовляюся. Дійсно, велика частина кріптобірж купує-продає крипти за крипти. Але є кілька винятків.

До речі, я обіцяв ділитися новинками, які з’являються в кріптоміре. Ось одна з них в тему — біржа BITEXBOOK. Нова, зараз проходить останнє тестування, після чого запуститься по повній. Переваги: ​​російською та підтримує фіатно-кріптовие операції.

Інші виключення з правил

Але це не єдина біржа, що дозволяє вигідно придбай BTC. Ось ще кілька:

  • CEX.IO

Американська майданчик, яка торгує криптами за фіати. У тому числі і за «дерев’яні». Заснована в 2013 р

  • Livecoin

Російськомовний інтерфейс і величезна кількість криптовалюта! А ще поповнення і висновок через популярні платіжки.

  • EXMO

Вітчизняна біржа, яка працює вже 3 роки. Заслуговує на довіру. Дозволяє здійснювати введення-виведення десятьма способами.

Думаю, цей список бірж дозволить вам «приємніше» для свого гаманця обзавестися bitcoin. І не залишайтеся осторонь. Черкніте пару рядків в коментарях, якщо знаєте ще майданчики, які торгують монетами за фіати!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector