Основні способи, щоб зробити висновок криптовалюта в реальні гроші

Звідки виводимо

Незважаючи на популярність крипти і її всесвітнє використання, все ще виникають питання з приводу її виведення на гаманець в платіжній системі або на карту. Точно так же постійно цікавляться, як обміняти криптовалюта. Ці два питання, по суті, пов’язані.

Спочатку давайте розберемося, де ви зберігаєте валюту. Якщо на офіційному гаманці, то не намагайтеся дізнатися, як вивести свої кошти безпосередньо. Ще жоден гаманець не надає такої можливості.

Говоріть, що знайшли «офіційний» гаманець з можливістю прямого переведення в готівку? Дуже цікаво, скажіть, де саме? Не буду туди лізти. У кращому випадку нахапався файлів-Майнер, а в гіршому мене хакнуть і вкрадуть кожну монетку.

Отже, виводити свої дорогоцінні битки, ефіри, монери і інші види валют можна декількома способами:

  • за допомогою обмінників;
  • використовуючи біржу;
  • через платіжну систему;
  • через p2p розрахунок;
  • приватні перекази.

біржі

Що взагалі відбувається на кріптобіржах? Це будинок для трейдерів. Найчастіше вони використовуються саме для купівлі-продажу крипти, так як на цьому можна добре заробити. А тепер уявіть собі сервіс, на якому в постійному обороті купа грошей (нехай і у вигляді цифрового коду), але перевести їх на який-небудь рахунок не можна. Схоже на безумство. Але такого божевілля не існує, будь-яка біржа дозволяє здійснити виведення.

Перш за все, варто вибрати надійну біржу з безліччю валютних пар, щоб не загнати себе в кут і понести збитки від комісії за постійні переклади. Кращими кріптовалютнимі біржами на сьогодні є: Poloniex, Bittrex, Kraken, Cryptopia, Exmo і Binance. Серед російських бірж можна виділити Livecoin і Yobit.

Зареєструвавшись на біржі, потрібно буде внести на рахунок внутрішнього гаманця свої монети, перерахувавши їх з гаманця, на якому ви їх зберігаєте. Після цього потрібно виставити її на торги і дочекатися покупця.

Ви не знаєте, в чому запорука успішного торгу? Прийнятний курс і затребуваність валюти. Якщо курс буде неадекватним, то другий фактор взагалі не важливий. Якщо ж курс виставлений нормальний, то я дуже сподіваюся, що ви не граєте з валютою, яка на 500 місці в рейтингу. Такі валюти нікого не цікавлять, бо зазвичай в них багато мінусів, та й профіту ніякого. Курс адже стоїть на місці.

Після продажу на вашому рахунку з’являться вже звичайні гроші (долари, євро) і їх можна буде виводити куди завгодно: хоч на карту, хоч на рахунок в банку, хоч на платіжну систему на зразок WebMoney. Знайдіть вкладку «Виведення коштів» (Withdrawal) і дотримуйтесь зазначених інструкцій. Потрібно буде вибрати спосіб виведення і ввести бажану суму. Після цього буде потрібно підтвердження дії. Зробили? Чекайте, коли вам прийде повідомлення про поповнення рахунку.

Так, тут є мінуси. Перший — це комісія. Ну а що, дякуйте розробників біржі, що там немає реклами. Іноді вона стягується два рази: при угоді і безпосередньо при виведенні. Поки що ніхто не придумав безкоштовних валютних операцій, а тим більше з крипт. Але не хвилюйтеся, більше 1% зазвичай ніхто не бере. Ну крім жадібних розробників. Правда з ними ніхто і не працює.

Другий — це витрати часу. Навіть якщо ваша валюта затребувана, і ви встановили нормальний курс, то покупець може знайтися не так швидко. Тут невелику роль відіграє фактор удачі. Сподіваюся, що вона вас супроводжує.

обмінники

Суворі 90-е, на пострадянських просторах безліч валютників, а валютним обмінників або не довіряють, або там порожньо. Як добре, що ми пройшли ті часи. З цифровими грошима такого не повинно статися, хоча все можливо …

Обмінники — це перше, що вам запропонує Гугл або Яндекс, коли ви введете «обмін криптовалюта». Їх досить багато, вони пропонують різні умови обмінного курсу, комісії, швидкості перекладів і способів виведення. Тому вибрати можна, що душі буде завгодно.

Розглянемо детальніше кожний елемент. Шукати обмінник з вигідним курсом вручну все одно, що шукати воду в пустелі. Але в пустелі вам мало хто допоможе. Хоча я б не відмовився від ідеї постійно блукає Сахарі мужика, який швидко призведе до джерела. Пошуковик допоможе вам знайти сервіс, який моніторить більшість популярних обмінників і їх курси. Знайдіть для себе такий майданчик (наприклад, okchanger), вкажіть необхідну пару і проаналізуйте надані варіанти.

Але це ще навіть не півсправи. Крім курсу, зверніть увагу на комісію. Іноді трапляється так, що вона просто перекриває вигідний курс.

Серед сервісів з вигідними умовами можу назвати Baksman, 60cek, Xchange.cash, Exchanger1. Але вибирати вам. Пошукайте вигідні для себе умови. Не забудьте враховувати валюту, в якій ви хочете отримати реальні гроші. Від цього теж залежить вигода для обміну.

Як працювати? Трохи на це впливає криптовалюта, яка виводиться. Наприклад, щоб перевести в готівку BTC через Xchange.cash, потрібно відправити на гаманець сервісу необхідну кількість битків, а звідти вам будуть переведені гроші на карту з урахуванням комісії і курсу сервісу. А якщо ви захочете вивести ефір, то потрібно відразу вказувати гаманець, з якого ви переводите кошти, і адреса отримання.

Загальний порядок такий: вказати суму для обміну, адреса перекладу і електронну пошту (для підтвердження дії). В іншому дотримуйтесь інструкцій. Якщо будуть якісь нюанси, то вони не зроблять вам великого клопоту.

Повернемося до валютникам і обмінників 90х. Що в них було негативного? Занижений курс і виснажується резерв. Нічого не змінилось. Головними мінусами є менший курс і ймовірність відсутності достатньої кількості коштів на обміннику для виведення. Ну і комісія, про неї я вже сказав.

Платіжні системи

Тут спектр можливостей звужується, однак, цей спосіб не можна випускати з уваги. Розглянемо дві популярні системи — Advanced Cash і Webmoney. Розділяти їх за алгоритмом дій не має сенсу, так як він схожий.

Спочатку потрібно поповнити внутрішній гаманець доступною на сервісі криптовалюта, після чого можна виводити їх в реал за звичайною процедурою (вказати номер карти або рахунку, підтвердити операцію і дочекатися висновку).

Ad Cash має декілька доступних криптовалюта, Webmoney поки що визнали тільки Bitcoin. Це, мабуть, єдина відмінність систем (крім комісій). До речі, комісії тут менше, ніж на обмінниках, але все ж більше, ніж на біржах.

Як таких, мінусів у цього способу немає. Звичайно, ви втратите на комісіях, але високий рівень захисту того варто. Також забезпечується достатній рівень анонімності при перекладі на карту. Тим не менш, я виділю невеликий спектр підтримуваних валют (працюють тільки з найпопулярнішими) і відсутність миттєвих переказів (хіба що з додаткових комісій).

P2P

Цей спосіб чимось схожий на біржі. Досить непоганий спосіб, має ряд переваг (про них нижче). Що це таке?

Уявімо, що у Дмитра є 3 BTC, які він хоче перевести в готівку, а у Валерія є бажання купити BTC. Вони заходять на сервіс Localbitcoins. Дмитро виставляє биток на продаж, а Валерій зв’язується з ним для угоди. Після узгодження умов вказану кількість битка як-би кладеться в сейф.

Далі Валерій оплачує цю кількість на рахунок, який вказав Дмитро (карта, рахунок і т.п.). Як тільки Дмитро отримує кошти, він підтверджує оплату, і BTC з сейфа виводяться на рахунок Валерія.

Сейф виключає ймовірність шахрайства. Навіть якщо Дмитро не підтвердить оплату, Валерій зможе подати скаргу і після надання доказів він отримає свої кошти.

Мінуси: шукати покупця можна досить довго, так як конкуренція тут зовсім нетвереза. Ніхто не буде контролювати ваших умов, тому вас не будуть штрафувати за занадто низький курс. Також не можна за раз продавати багато коштів (сервіс встановив власні обмеження). Тому навіть для співпраці з кимось одним доведеться все повторювати кілька разів.

Щоб забезпечити собі швидкі торги, досить виставити нормальну ціну.

приватний обмін

Ось вони — валютники в сфері крипти. Є, звичайно, багато нюансів, але система схожа. Де ви шукали валютника? Через знайомих, найчастіше вони стояли біля якихось барахольний ринків. Іноді вони самі пропонували свої послуги. Пам’ятайте цього дивного мужика в окулярах, який проходячи повз скаже: «Валюта не потрібна?».

Тут ви не зустрінете такого мужика, однак на кріптофорумах начебто bitcointalk дуже часто торговці валютою пропонують обмін на вигідних (чи ні) умовах. Що він пропонує? Свій курс, кількість грошей, які у нього є, бажану кількість монет (або максимально можливе для нього).

Ви надаєте криптовалюта. Ще ви даєте номер рахунку, на який треба оплатити переклад та згоду на умови (хоча можете і поторгуватися). Звичайно, первинні умови ставить торговець, але він не може заборонити вам ставити свої. Ви знаєте, що вам вигідно? Так добийтеся цієї вигоди. Якщо не погодиться — шукайте ще одного.

Цей спосіб дуже цікавий, але самий ризиковий. Все-таки, криптовалюта — штука популярна і дорога, багато хто захоче легкої наживи. Перевірити торговця не так просто (це ж не платформа, на яку є відгуки). У разі обману поскаржитися нікуди. Адже крипта децентралізована, не можна буде довести факт перекладу.

Я б не радив цей спосіб. Але якщо ви все ж таки зважитеся, то візьміть собі за правило платити останнім. Тільки самі не станьте шахраєм. А то навколо крипти з’явиться це порочне коло, і вона знеціниться.

Щось ще треба? Я думаю що ні. Діставайте пароль від гаманця і виводите монетки. Поменше вам комісії, побільше курсу!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector