Payeer біткоіни-гаманець — як створити і користуватися?

Біткоіни-гаманець Payeer — один із напрямів платіжної системи, яке з’явилося в лютому 2018 року. Завдяки нововведенню, Пейєра зацікавив членів кріптовалютного спільноти. Крім фіатних грошей (рублів, євро і доларів) користувачі можуть зберігати на рахунках різні криптовалюта, а саме Ефіріум, Лайткоін, біткоіни Кеш, Даш і біткоіни. Сама платіжна система відрізняється конфіденційністю, можливістю виведення та обміну валюти всередині гаманця, наявністю доступу до кріптовалютним бірж і багатьма іншими особливостями. Як пройти реєстрацію? У чому особливості платіжної системи? Як створювати кріптовалютние гаманці, вводити і виводити кошти?

Як створити біткоіни-гаманець Payeer — реєстрація

Кнопка для створення нового гаманця на сервісі Payeer
Розташування кнопки для створення біткоіни-гаманця на Payeer

Щоб завести Bitcoin-гаманець міжнародної платіжної системи, варто пройти простий процес реєстрації. Алгоритм дій такий:

 1. Йдемо на сайт payeer.com.
 2. Тиснемо на клавішу створення гаманця.
 3. Прописуємо поштову скриньку і вводимо код безпеки (п’ять цифр).
 4. Кількома на кнопку продовження.
 5. Входимо в поштову скриньку, куди приходить п’ятизначний код для активації. Вводимо його в спеціальне поле.

На цьому реєстрація завершена. Процедура безкоштовна, а можливості гаманця стають доступні відразу після входу. Після вказівки символів, які приходять на поштову скриньку і натискання на кнопку продовження система видає необхідні дані для входу — ім’я облікового запису, пароль і секретне слово. Цю інформацію потрібно зберегти. Для отримання доступу в біткоіни-гаманець Payeer досить перейти в розділ аккаунт персонального кабінету. Так представлені гаманці для всіх доступних електронних і фіатних монет, а також приведена підсумкова сума в рублях.

Після входу в інтерфейс Payeer можна ознайомитися з основними можливостями гаманця. Найважливіші особливості гаманця:

 1. Можливість підключення до платіжної системі власного ресурсу або магазину в Мережі. Сьогодні є більше 150 різних інструментів, і їх список тільки підвищується.
 2. Доступність групових переказів за допомогою API. Опція корисна для підприємств і фірм, які виплачують кошти на різні ЕРС. Розмір комісійної платежу залежить від загальних сум обміну і визначається індивідуально.
 3. Наявність фіатних і кріптовалютних рахунків, що розширює можливості користувачів.
 4. Зручність поповнення аккаунта, а також їх перерахування коштів іншим користувачам.
 5. При поповненні рахунку з деяких систем комісійні платежі не стягуються.
 6. Внутрішні транзакції здійснюються вільно і без обмежень.
 7. Можливість замовити картку платіжної системи.

Як користуватися біткоіни-гаманцем Payeer?

Гаманці на сервісі Payeer
Меню для перегляду балансу на сервісі Payeer

Вище ми розглянули, як створювати рахунок в Payeer і в чому нюанси ПС. Не менш важливий аспект — правильне користування особистим кабінетом. Після переходу в розділ «Аккаунт» (система закидає сюди відразу після авторизації) користувачеві доступна панель управління сховищем. У верхній частині наведено обсяг коштів в доларах, рублях, євро і біткоіни. Праворуч є посилання на повідомлення, номер рахунку, вибір мови, регулювання підсвічування, настройки і кнопку для виходу. У центральній частині в спеціальних прямокутниках вказані наявні на рахунку суми в фіатних грошах і криптовалюта. Нижче наведені логи безпеки і історія операцій. З лівого боку вертикальне меню з основними функціями, а праворуч — настройки мерчанта, реферали і масові виплати.

Виділимо основні розділи кабінету користувача:

 1. Аккаунт — оформлення цієї секції розглянуто вище.
 2. Мої карти. Тут вказується список відкритих карт платіжної системи. Такий «пластик» застосовується для зняття коштів в банкоматах, оплати послуг і товарів. Крім того, карти можуть використовуватися для здійснення покупок в Мережі. Перевага полягає в відсутності плати за застосування і багатою функціональної начинки.
 3. Поповнити. У цьому розділі є поповнення рахунку більш ніж 150 різними методами. Для внесення біткоіни вибираємо з випадаючого переліку BTC, а після активуємо Bitcoin-адреса. Мінімальний розмір переказу становить 0,001 біткоіни. Якщо користувач вносить меншу суму, гроші не зараховуються. Також сервіс пропонує отримати Bitcoin за рублі, долари або євро за допомогою валютної біржі. Для цього потрібно увійти в секцію обміну.
 4. Перевести. При переході в цей розділ можна перерахувати цікавить суму на певний адресу. Як і в попередньому випадку, з випадаючого переліку вибираємо криптовалюта біткоіни, вказуємо суму і BTC-адреса. Трохи нижче система відображає розмір суми, що перераховується з урахуванням комісійної платежу. На 23 червня 2018 року його становить 0,25% і 0,0002 BTC від суми переказу.
 5. Обміняти. Ця секція передбачена для проведення обмінних операцій. Користувачам доступні два варіанти. Перший — автоматичний обмін. Тут можливості обмежені, адже користувач може здійснювати конвертацію з платіжних систем Payeer і Advcash тільки в рублях, доларах і євро. Кінцевою точкою (крім згаданих сервісів) може бути Ківі, Яндекс.Деньги, оператори мобільного зв’язку, карти Visa / Mastercard і ряд російських банків. Якщо перейти у вкладку «Валютна біржа», можливості користувача розширюються. Тут доступний обмін в більшій кількості напрямків, в тому числі за участю криптовалюта. На валютній біржі легко створити нову заявку. Для цього йдемо в відповідний розділ і заповнюємо необхідні поля — передану і отриману суму, а також курсову ціну. Варто врахувати, що такий вид угоди займає певний час, тому для прискорення обміну бажано вибрати з уже існуючих заявок. Також можна зайти в розділ «Допомога», після чого вибрати цікавить напрям. Далі системі видає повний список доступних заявок.
 6. Підтримка. При виникненні питань до служби підтримки користувач має право оформити звернення. При переході до відповідного розділу наводиться список популярних питань і відповідей. Якщо наявне пояснення не дозволяє вирішити виниклі труднощі, потрібно натиснути на посилання «Відповідь мені не допоміг». Після цього заповнюємо тему звернення, вказуємо ID транзакції і пишемо повідомлення. Якщо це потрібно, підкріплює файл (один або кілька) і вибираємо з випадаючого переліку категорію звернення.
 7. Історія. При переході в цю вкладку користувачам доступні відомості по всіх проведених операціях в платіжній системі.

Налаштування біткоіни-гаманця Payeer

Можливості налаштування профілю на сервісі Payeer
Меню налаштувань на майданчику Payeer

Як зазначалося, в правій верхній частині сторінки є розділ налаштувань особистого кабінету. При натисканні на спеціальний значок доступні наступні розділи:

 1. Профіль. Тут користувач вибирає вид аккаунта — особистий або бізнес. У першому випадку вказується ім’я та прізвище, а у другому найменування організації. Для користування можливостями майданчики потрібна ідентифікація рахунку. Для цього фізособі в нижньому полі потрібно завантажити копію або фотографію паспорти (громадянина РФ або закордонного паспорта). В якості альтернативи допускається завантаження водійських прав або військового квитка. Далі потрібно відправити документ з інформацією за адресою проживання. Як правило, мова йде про сторінку прописки в паспорті. Можна прикладати і інший документ, де є печатка і адреса. Якщо мова йде про ідентифікацію бізнес-клієнта, необхідно прикріпити і відправити паспорт директора, а також документи підприємства.
 2. Безпека. Тут для надійності можна ввести номер мобільного телефону. У розділі авторизації ( «Відправляти код») вказується відповідний варіант — здійснювати відправку при зміні IP, при вході з іншої країни або завжди. Можна повністю відключити цю опцію. При здійсненні внутрішніх переказів є інформування про надходження грошей на біткоіни-гаманець або інший гаманець — через поштову скриньку або SMS. При виборі варіанту відновлення пароля можна вказати поштову скриньку, СМС або телеграм. Також є включення Master Key (цей ключ видається після реєстрації в системі). Вартість повідомлення SMS (при інформуванні про транзакції) складає 5 центів.
 3. Зміна пароля. У цій секції можна поміняти пароль. Для цього спочатку вказується колишній пароль, а після двічі новий. Після цього натискається кнопка «Змінити».
 4. Чат — активація або вимкнення віконця чату.
 5. Платіжні шаблони.

Досвід застосування платіжної системи показав, що це зручний інструмент, який можна використовувати для зберігання, обміну, відправки та отримання фіатних і віртуальних грошей. При цьому на питання, чи є в Payeer біткоіни-гаманець, можна відповісти позитивно. Такий сервіс передбачений, і він значно розширює можливості гаманця.

Відеоогляд гаманця Payeer:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector