PAYX криптовалюта: основні недоліки платформи Paypex

Що таке Paypex

Paypex (PAYX криптовалюта) представляється платформою, яка ставить перед собою мету поліпшити сферу платіжних систем за допомогою блокчейн-технологій і смарт-контрактів (англ. Smart-contract).

Суть цих поліпшень полягає в збільшенні безпеки і зменшенні вартості і очікування транзакцій.

Таким чином, платформа повинна надати масу переваг для юридичних осіб. Проте, не дивлячись на всі видимі плюси, існує кілька підозрілих моментів щодо даної криптовалюта, про які буде сказано далі.

На сьогоднішній день, капіталізація цифрового активу становить близько 81 млн. Доларів, добовий обсяг понад 30 тис. Доларів і всього випущено 150 млн. Токенов PAYX. На момент написання матеріалу, валютна пара PAYX доступна тільки на крипто-біржі TokenStore.

Що ж не так з Paypex

  1. Технічна складова

На офіційному сайті проекту, токен представлений як поліпшена версія ефіріума, проте, сам проект заснований на тій же ефіруім-платформі, що означає однакові з ним швидкість і вартість транзакцій.

Також ставляться під сумнів збільшення швидкості і зниження комісії. У whitepaper проекту представлено всього чотири сторінки без будь-якого детального пояснення того, як будуть реалізовані цілі, поставлені перед проектом. Також, в відео-презентації, команда пояснює це за допомогою згенерованого автоматичного голосу, що говорить про те, що учасники приховують свої особистості.

  1. лого

Логотип проекту відповідає логотипу PayPal, таким чином, проект намагається представити себе як крипто-аналог традиційної платіжної системи PayPal.

  1. Відсутність відкритого вихідного коду

Багато кріптовалютние компанія надають свій вихідний код на загальне досліджень, оскільки завдяки цьому, крипто-спільнота самостійно переконується в перспективності проекту. Проект Paypex вирішив не ділитися такою інформацією з усіма.

До того ж, команда заявляє, що має підтримку з боку великих партнерів, але посилання, які можуть підтвердити дану інформацію, є підробленими.

  1. анонімність команди

Також на сайті просто відсутній розділ команди і користувач не може подивитися, хто є учасником проекту і які фахівці задіяні в розробці даного продукту. Це знову говорить про те, що учасники бажають залишатися в тіні, що є дуже підозрілим для молодого стартапу.

Висновки і перспективи

Платформа і криптовалюта Paypex є тіньовим проектом з безліччю підозрілих аспектів, таких як відсутність детального пояснення планів проекту, його технічної складової та команди.

За вищезгаданих причин складно як-небудь прогнозувати подальші перспективи даної платформи і її токена.

джерела:

https://paypex.org

https://www.coinopsy.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector