Перспективні криптовалюта 2019, які коштують менше 1 USD — ТОП-5

 • висновки
 • Кріпторинок зараз переживає не найкращі часи і багатьох хвилює питання — що далі буде з криптовалюта? Невже це кінець? Давайте розбиратися, як можна використовувати етап корекції з максимальною для себе вигодою. Розглянемо кращі перспективні криптовалюта 2019 року, які сьогодні стоять менше долара.

  Чому криптовалюта не зникнуть?

  Використання криптовалюта

  Як відомо, перша кріптомонета Bitcoin була створена таким собі Сатоши Накамото в 2009 році. Якщо пояснювати простими словами, то суть криптовалюта полягає в тому, що її зручно використовувати для анонімних, децентралізованих, дешевих і швидких переказів, на відміну від тих платіжних систем, які існують і широко використовуються на даний момент.

  Що стосується самого біткоіни, то він хоч і найпопулярніший актив, але з покладеними функціями не впорався абсолютно. Грудень 2017 року ця тільки підтвердив. При збільшеній навантаженні на мережу зависали транзакції, комісії істотно підвищилися, а сама система показала всі свої слабкі сторони. У цій справі, як і в будь-якому іншому, не головне бути першим, головне — бути кращим. Біткоіни — перший, через що популярний, але далеко не самий зручний і цікавий актив.

  Сама ідея створити платіжні системи на технології блокчейн, чи то пак криптовалюта — дуже хороша, якщо її правильно реалізувати. А судячи з того, що blockchain сприймають, як відкриття століття, поряд з Інтернетом, то впровадження цієї технології в фінансову сферу було б все одно лише питанням часу.

  Криптовалюта вигідніше і зручніше, тому не варто сумніватися в тому, що вони вже нікуди не зникнуть і рано чи пізно, якщо не замінять фіатние гроші, то займуть більшу частину ринку.

  Чому зараз варто інвестувати в криптовалюта?

  Купівля та продаж криптовалюта на біржі

  Корекція на кріпторинке тривала практично весь 2018 рік. На момент написання статті (19.12.2018) ціна біткоіни 3851.95 USD, Ефіріума — 104.75 USD, Лайткоіна — 30.61 USD. У порівнянні з початком року ситуація навіть в ТОП-10 криптовалюта по капіталізації змінилася кардинально.

  Графік котирування BTC / USD за 2018 рік

  У грудні 2018 інвестувати в криптовалюта найвигідніше, оскільки після корекції завжди настає зростання, як і після зростання корекція. Не потрібно купувати криптовалюта на піку вартості, як в грудня 2017 деякі змінювали квартири на біткоіни, в надії, що вони виростуть з 15 до 100 тисяч доларів. Схема заробітку в будь-якій торгівлі — купити дешевше, продати дорожче. Криптовалюта зараз на дні, відповідно кращої можливості купити дешевше не буде. Однак, важливо правильно вибрати монети для інвестиції.

  Перспективні криптовалюта 2019 — чому до них не відноситься біткоіни?

  Монета BTC і смерть з косою

  Багато хто міг зробити з попереднього пункту висновки, що якщо біткоіни стоїть на даний момент 3850 доларів, то він теж привабливий для інвестиції, оскільки найпопулярніший і може істотно подорожчати. Однак, це не зовсім так, і зараз ми пояснимо чому.

  Як вже говорилося вище, під час злету вартості в грудні 2017 го року навантаження на мережу Bitcoin була дуже сильною і це показало слабкі місця системи. У біткоіни маса недоліків: дуже дороге виробництво, погана масштабованість, внаслідок чого виникають затримки транзакцій і потрібно оплата дуже високих комісій. При цьому більшість його переваг є і у альткоінов.

  Ще в 2014 році в своєму інтерв’ю Білл Гейтс заявляв, що криптовалюта цікаві для реалізації миттєвих і істотно економних в плані комісій міжнародних переказів, але біткоіни НЕ буде домінуючою системою. Зараз, в кінці 2018 року, ці слова знаходять свій підтвердження.

  Звичайно, давати прогнози по криптовалюта — справа невдячна і біткоіни теоретично може злетіти до 100 тисяч доларів, але на практиці в це віриться насилу, враховуючи, скільки з’являється нових монет з набагато кращими характеристиками.

  І є ще один момент — щоб добре заробити на біткоіни, потрібно, щоб він виріс в 5-10 разів і зараз ця картина виглядає малоймовірним, ніж, припустимо, зростання якийсь молодий, дешевої криптовалюта в стільки ж разів. Так що, на нашу думку, Bitcoin навряд чи можна вважати перспективною криптовалюта.

  Дивіться також відео, чому біткоіни помер в 2018 році:


  Перспективні криптовалюта 2019, дешевше 1 долара — ТОП-5

  Давайте розглянемо монети, які мають всі шанси суттєво зрости в ціні в 2019 році, але зараз коштують менше долара.

  Ripple (XRP)

  Новий логотип XRP

  XRP — монета мережі Ripple, яка на момент підготовки матеріалу займає другий рядок у рейтингу криптовалюта по капіталізації з показником 37.99 млрд. Доларів.

  Онлайн-графік вартості коін відображений нижче:

  Основні відомості про XRP:

  тікерXRP
  Рік створення2012 рік
  емісія100 млрд. XRP
  МайнінгЧи не Майні
  Офіційний сайтripple.com

  Чому XRP — перспективна криптовалюта 2019? Тому що сама мережа продумана набагато краще і зручніше у використанні. Наприклад, час підтвердження транзакції Ріппл — 4 секунди. Для порівняння, у Ефіріума більше 2-х хвилин, а у біткоіни — від години.

  Монети XRP мають обмежену емісію. Крім того, комісія за проведення платежів становить від 0.00001 XRP. Це зроблено для того, щоб захистити систему від DoS-атак спаму, а відповідно — перевантажень мережі.

  Однак, тут виникає цілком резонне питання — чому при таких характеристиках і можливостях ціна коін не досягнула навіть 1-го долара. Багато що тут можна пояснити позиціонуванням XRP самою компанією Ripple. Спочатку багато дискусій викликала централізація, а саме зберігання більшої частини емітованих монет у керівництва Ripple. Після того, як кошти були заморожені на ескроу-рахунку, розробники зайнялися технологіями xCurrent і xRapid для транскордонних платежів. Багато банків і фінансові установи зацікавилися продуктами і почали тестувати розробки.

  Здавалося б, успіх Ripple на цьому терені повинен вплинути на зростання XRP, однак не все так просто. Технологія xRapid має на увазі використання внутрішніх токенов системи для проведення моментальних, дешевих міжнародних переказів. Повністю інтегрувати її поки ніхто не готовий, хоча і проводяться тестування. В цей же час команда Ripple змінює логотип XRP, щоб розділити в понятті користувачів компанію і монету. Зрозуміло, що це швидше за формальність і кріптодержателі прекрасно розуміють, що успіх Ріппл спричинить зростання Коін. Однак, в компанії до останнього заперечують те, що XRP — інвестиційний токен. Із заявою про це 21.12.2018 виступив Бред Гарлінгхаус на тлі чуток про те, що Комісія з цінних паперів і акцій США може класифікувати XRP як інвестиційний токен. В такому випадку будуть всі приводи звинуватити Ріппл в надмірній централізованності.

  Така плутанина в позиціонуванні монети звичайно негативно впливає на курс і ліквідність. Звичайно ж, не все так райдужно, але в великому майбутньому компанії Ріппл мало хто сумнівається.

  Нещодавно на конференції Wings of Change Europe в Мадриді, генеральний менеджер з корпоративних платежах American Express Карлос Керрід заявив, що Ripple має величезний потенціал, щоб зробити революцію в сфері міжнародних переказів. Також на початку грудня стало відомо, що XRP почав підтримуватися платіжною системою Skrill. Крім того, це перша криптовалюта, якій можна буде скористатися на CorDapp.

  Були заяви про те, що монету можуть додати на платформу електронної комерції Mollie і в лістинг Coinbase, але коли це може статися, поки неясно.

  В цілому, звичайно деякі чинники вельми негативно впливають на вартість курсу XRP, однак якщо позиціонування монети буде більш точним, то є величезний потенціал до цілком виправданого зростання. Тим більше, поки ціна токена коливається в межах 30 центів, в нього можна інвестувати без особливого побоювання.

  Відеопрогноз Ріппл на 2019 рік:

  Siacoin (SC)

  Офіційний сайт Siacoin

  Siacoin — внутрішня монета платформи Sia. Станом на 21.12.2018 ціна SC 0.002839 USD, а капіталізація всього 93,9 млн. Доларів.

  Курс Siacoin за 2018 рік
  Графік зміни вартості Siacoin в 2018

  Основні характеристики Siacoin:

  тікерSC
  Рік створення2014
  емісіяНагорода за перший блок SC склала 300 000 монет. За кожен наступний блок нараховується винагороду менше на 1 монету. Коли нагорода зменшиться до 30 000 SC, вона буде фіксованою.
  МайнінгPoW, blake2b, час формування блоку — 10 хвилин
  Офіційний сайтsia.tech

  Про цю монеті говорили майже весь 2018 рік. Це пов’язано з тим, що Сіакоін — став одним з найпопулярніших і прибуткових активів для Майнінг. Незважаючи на дуже низький курс, коін було вигідно видобувати через велику винагороди за блок.

  Згодом, коли Bitmain і Innosilicon представили своє обладнання для видобутку Siacoin на алгоритмі blake2b, про монету заговорили знову. Вся справа в тому, що розробники Sia заявили про свій настрій рішуче боротися з централізацією мережі і провести хардфорк. Восени 2018 це було зроблено і Асіка Bitmain, Innosilicon більше не придатні для видобутку даної монети. Зате її можна тепер Майні на Асіка компанії Obelisk, яку розробники Siacoin самі ж і створили.

  Сама суть проекту Sia полягає в децентралізованому, більш зручному і вигідному хмарному зберіганні файлів. Розробники платформи заявляють, що завдяки зашифрованого і розподіленого зберігання даних на різних хостах, користувач отримає набагато більше можливостей. Місце для інформації будуть орендувати на жорстких дисках інших користувачів.

  Згідно з даними розробників, зберігання 1 Тб файлів буде обходитися приблизно в 2 долари, тоді як на Amazon S3 це коштує 23 долари.

  Унікальна ідея платформи, досвідчена і серйозна команда, яка працює однаково успішно у всіх напрямках (розвиток самої хмарної сховища, удосконалення Sia UI, розробка нових версій гаманця, контроль Майнінг) — все це прямо або побічно, але однаково позитивно впливає на подальші перспективи Сіакоіна.

  Крім того, якщо ви інвестуєте в монету зараз, і вона виросте хоча б до 28 центів, то ви заробите цілих 100 іксів! Ціна SC на даний момент низька, а перспективи великі, тому цей коін точно варто додати в свій інвестиційний портфель.

  Відеоогляд криптовалюта Siacoin:


  Stellar (XLM)

  Офіційний сайт проекту Stellar

  Станом на 21.12.2018 курс Стеллара становить 0.12 USD, а капіталізація — 2,34 млрд. Доларів. За останнім показником монета займає 5-у сходинку в рейтингу криптовалюта.

  Курс XLM за 2018 рік
  Графік зміни вартості XLM за 2019 рік

  Основні характеристики монети:

  тікерXLM
  Рік створення2015
  емісія100 млрд. XLM
  МайнінгЧи не Майні
  Офіційний сайтstellar.org

  Компанію Stellar в 2014 році заснували Джед МакКалеб і Джойс Кім. В цілому Стеллар — це відгалуження від Ріппл. Перший час платформа навіть працювала на тому ж протоколі, але незабаром був розроблений open-source протокол.

  Внутрішня валюта мережі спочатку теж називалася Stellar, але пізніше була перейменована в Lumen. На власному протоколі оновлена ​​мережа почала працювати в листопаді 2015 року. Відділення від Ripple не минуло без судів, але це не завадило компанії розвиватися, домігшись у 2017 році співпраці з IBM.

  Причина відгалуження Stellar від Ripple Labs була у великій кількості підозр і звинувачень керівництва фірми через серйозну централізованності мережі (володіння більшою частиною активів, авторитарне управління системою, закритий код). Коли в 2013 році команда Ripple все ж відкрила вихідний код, багато користувачів відзначили, що недоліки мережі міг би виправити форк, що по суті і сталося через 10 місяців.

  Платформа Стеллар стала багато в чому доопрацьованій, в порівнянні з Ріппл. Таким чином команда робить акцент своєї діяльності не тільки в рамках нових технологій для банківської сфери, а й для пересічних користувачів. Мета Stellar — створення цілої фінансової інфраструктури.

  Суть і правила системи Stellar:

  1. Інститут привілейованих учасників мережі скасовано. Некомерційний і неакціонерних фонд розвитку Stellar Development Foundation, який був створений командою, несе повну відповідальність за те, що вихідний код завжди буде відкритим.
  2. Команда взяла на себе зобов’язання публікувати звіти, які висвітлюють діяльність компанії.
  3. У Lumen обмежена емісія — 100 млрд коинов (як і у Ріппл), однак тут закладені також 2 показника: 1% інфляції на рік і 5% на операційні витрати. Більшу частину люменів роздають безкоштовно (до слова, залишити заявку на отримання безкоштовних XLM можна, перейшовши за посиланням: blockchain.com/getcrypto). 25% від загального обсягу монет відійдуть некомерційним організаціям.
  4. У мережі діє обмеження, згідно з яким жоден тримач великої суми XLM не міг продати монети протягом 5 років. Таким чином команді вдалося викликати довіру до себе з боку користувачів.

  В цілому варто відзначити, що система Stellar має велике майбутнє і хороші перспективи. Вона отримує хороші відгуки з самого початку свого існування. Більш того в 2018 році її визнали найбільш швидкозростаючим кріптовалютним проектом для проведення ICO. Платформа Stellar зайняла 2 місце в році, що минає за кількістю проведених на її базі ICO (зрозуміло, після Ефіріума).

  XLM — цілком перспективна монета, яку на момент написання статті навіть можна отримати безкоштовно. Цілком цікавий актив для інвестиції.

  Відеоогляд криптовалюта Stellar:


  DigiByte (DGB)

  Офіційний сайт DigiByte

  На момент підготовки матеріалу курс DigiByte становить 0.01 USD, а капіталізація — всього 119,6 млн. Доларів.

  Курс DigiByte (DGB) за 2018 рік
  Графік зміни вартості DigiByte (DGB) за 2018 рік

  Основні характеристики DGB:

  тікерDGB
  Рік заснування2014
  емісія21 млрд. DGB
  МайнінгPoW, 5 алгоритмів Майнінг.
  Офіційний сайтdigibyte.co

  Криптовалюта була створена Джаредом Тейтем для проведення більш швидких і безпечних транзакцій. На відміну від багатьох інших активів DigiByte не фінансувати ICO. Основний акцент діяльності компанія ставить на кібербезпеки і високих показниках масштабованості. Перевірка блоку здійснюється за 15 секунд (на відміну 10 хвилин у біткоіни.

  Відеоогляд криптовалюта DigiByte:


  Verge (XVG)

  Офіційний сайт проекту Verge

  На момент підготовки матеріалу курс Verge становить 0.008 USD, а капіталізація — 120.9 млн. Доларів.

  Курс Verge (XVG) за 2018 рік
  Графік зміни вартості Verge за 2018 рік

  Основні характеристики Verge:

  тікерXVG
  Рік заснування2014
  емісія16.55 млрд. XVG
  МайнінгPoW, 5 алгоритмів (Scrypt, X17, Blake2s, Groestl, Lyra2rev2)
  Офіційний сайтvergecurrency.com

  Спочатку монета була створена під назвою DogeCoinDark. В цілому вона замислювалася для повсякденного використання з забезпеченням більшої конфіденційності та безпеки. Тобто це по суті те, що пропонував спочатку біткоіни. Крім того, користувач може вибирати сам анонімно проводити йому транзакцію чи ні.

  Більшість кріптосетей насправді не можуть вважатися повноцінно анонімними, оскільки в багатьох випадках IP-адреса користувачів не прихований. На даний момент повну конфіденційність транзакцій може забезпечуватися тільки Verge і Monero (XMR).

  Завдяки протоколу Wraith прихованими залишаються IP-адреси користувачів. Додатково анонімність забезпечується системами TOR (The Onion Router) і I2P (Invisible Internet Project). Крім того, використовується SSL-шифрування. Реєстр транзакцій в мережі Verge відкритий для загального доступу, але приховує IP-адреси.

  Обмін XVG також не вимагає наявності довірених третіх сторін на біржах, оскільки в блокчейне реалізована BIP65. А обмін повідомленнями Visp надається через зашифрований P2P-чат.

  У квітні 2018 року Verge почав співпрацювати з Mindgeek. Тепер монетами XVG можна оплатити послуги на сайтах для дорослих (Brazzers, Pornhub, Nutaku).

  В цілому, через унікальність пропозиції повністю анонімних транзакцій криптовалюта Verge може вельми досягти успіху. А поки її вартість не досягнула навіть 1-го цента, в неї можна максимально успішно інвестувати.

  Відеоогляд криптовалюта Verge:


  Перспективні криптовалюта 2019 — поради і висновки

  Звичайно ж ми розглянули не всі монети, які можуть представляти інтерес для інвестора в 2018-2019 році. Сюди також можна віднести криптовалюта Cardano (ADA), TRON (TRX) та інші. Головне, про що потрібно пам’ятати, купуючи альткоіни на перспективу — це диверсифікація портфеля. Чи не вкладайте всі гроші в один актив. Це основне правило інвестицій в будь-якій сфері. Розподіліть наявний бюджет порівну на всі криптовалюта або в різному співвідношенні, якщо розраховуєте більше на успіх однієї з них. Таким чином ви менше ризикуєте втратити всі заощадження, якщо актив з якоїсь причини знеціниться.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector