Плюси криптовалюта, її недоліки і чи потрібно її використовувати

Кріптомонети! Чудово! Браво біткоіни! Це вінець творіння рук хомо сапієнс … Може, плюси криптовалюта занадто перебільшені? А може це все хайпових пірамід набудували? Зважимо всі «проти» і «за» кріптових.

Хайп?

У цьому є здоровий глузд. А скільки всього розвелося кріптових? За даними з Вікіпедії, тільки в 2015 їх вже налічувалося більше двох кіло!

У листопаді цього року капіталізація кріптовалютного ринку перевищила 300 млрд. Доларів. Через місяць цей показник вже перевалив за 580 млрд. При цьому більше 40% припадає на частку вкладень в біткоіни.

Поки ми спостерігаємо лише позитивні сторони «життя» кріптовалютного світу. Це якщо дивитися з висоти. А якщо спуститися вниз, то оголюватися його мінуси у вигляді крипти, за всіма ознаками більше змахує на піраміду або інший хитромудрий хайп.

Ось вам замальовка з «світу тіней». Як вам кріптовие вартістю менше цента і капіталізацією в 125 доларів?

погане гарне

Під час обговорення кріптомонет найчастіше озвучують такі моменти:

  • Емісія більшості крипт обмежена — це плюс, оскільки обмежений обсяг монет (як і золота) є основним стримуючим фактором їх інфляції. Але після випуску останнього крипта Майнінг виявляється практично безглуздим. Через що заробіток Майнер буде повністю складатися тільки з комісії за транзакції.
  • Високий попит і популярність — зараз це головний фактор, що стимулює зростання курсу кріптомонет. Але це породжує ряд проблем. Наприклад, через перезагруженності блокчейна на даний момент операції з біткоіни проходять набагато довше. При цьому велика кількість Майнер зменшує відсоток комісії. З іншого боку, транзакції з маленькими сумами BTC стають невигідними через високий курс крипта по відношенню до фіатним грошей.
  • Криптовалюта мають високу анонімністю — блокчейни влада не регулює і фінансовими організаціями. Всі операції з монетами проходять анонімно. Завдяки чому підвищується безпека гаманців власників.

Багато експертів впевнені, що користь від кріптомонет уявна, оскільки вони стали основним засобом розрахунку в Дарктенте (темної «стороні» всесвітньої павутини).

Важко зрозуміти, яка сторона кріптоміра більше затребувана. Але якщо використовувати крипти на благо, то вони можуть стати і засобом допомоги хворим і потребуючим. Ось такий неоднозначністю мають криптовалюта!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector