Quantstamp криптовалюта: забезпечення безпеки даних

Що таке Quantstamp

Quantstamp криптовалюта (QSP) — це протокол аудиту безпеки для смарт-контрактів (англ. Smart-contract). Як платформа для децентралізованих додатків (англ. DApp), Ethereum довела свою беззаперечну надійність і безпеку.

Проте, навіть найпопулярніші dApp-додатки і смарт-контракти на вершині Ethereum-платформи можуть все ще мати помилки, в яких шкідливі гравці можуть викликати хаос в мережі.

команда

Команда, що стоїть за Quantstamp, складається з експертів з тестування програмного забезпечення і має більше 500 згадок в Google Scholar.

Співзасновником та Генеральним керівником проекту є Річард Ма (англ. Richard Ma). Ма має великий досвід роботи в бізнесі і інвест-стратегіях, а також навички алгоритмічної торгівлі та багато іншого.

Іншим Співзасновником та Технічним керівником є ​​Стівен Стюарт (англ. Steven Stewart). Стівен має досвід в розробці смарт-контрактів і стажем роботи в Канадському департаменті національної оборони.

Старший інженер з безпеки в Quantstamp — Едвард Зулькоскі (Edward Zulkoski). Він давно працює в області розробки смарт-контрактів і провів великі дослідження в рішеннях SMT і SAT.

Іншим Старшим інженером з безпеки, є Ваджих Монтаг (англ. Vajih Montaghami). Монтаг тестує програмне забезпечення та є експертом в області масштабованих систем і інфраструктурах безпеки.

Іншими учасниками команди розробників є Прип Шет (англ. Prit Sheth) — Провідний інженер, Старший розробник Леонардо Пассоса (англ. Leonardo Passos) і багато інших.

В даний час команда шукає інженерів блокчейна і інженерів по IT-безпеки.

Які проблеми вирішує Quantstamp

Команда, що стоїть за Quantstamp, визнає, що блокчейн-мережі дійсно володіють значним рівнем безпеки, однак проломом у цій фортеці можуть бути смарт-контракти, над якими якраз і працює Quantstamp.

У своїй технічної документації, команда розробників наводить приклади, коли хакерам вдалося викрасти від $ 30 до $ 55 млн. Через помилки в смарт-контрактах, демонструючи точну хакерську схему, яку команда сподівається вирішити разом з Quantstamp.

Розробники вважають, що сьогоднішніх спроб дослідити смарт-контракти на належний стандарт якості просто недостатньо, і крім використання консалтингової компанії з безпеки потрібно ще експертна група з аудиту.

Це, в свою чергу, призводить до високого ризику помилок і надзвичайно завищеною вартістю послуги, на додаток до високої залежності від однієї компанії, що піддає під загрозу аудиторську бізнес-перевірку.

Іншими словами, команда Quantstamp не вважає за можливе, щоб аудитори змогли не відставати від зростаючого числа смарт-контрактів, оскільки експертів недостатньо, а це призведе в результаті до зростання вартості послуг.

особливості Quantstamp

Проект Quantstamp пишається тим, що він економічний і ефективний для будь-якого охочого перевірити смарт-контракт.

Проект також масштабується і здатний здійснювати перевірку абсолютно будь-якого проекту, побудованого на базі платформи Ethereum.

В ідеалі, проект в кінцевому підсумку стане фундаментальною частиною основної архітектури Ethereum. Як протокол, розроблений з урахуванням безпеки, Quantstamp також дуже безпечний.

Протокол також усуває ризик, пов’язаний з уразливістю централізованих аудитів.

Як купити Quantstamp QSP і де зберігати

За фіатние кошти купити QSP неможливо, тому для початку потрібно придбати іншу криптовалюта — будь то бітокін або ефіріум, наприклад, на біржі Coinbase. Після закупівлі вищезазначених криптовалюта можна купити QSP на наступних біржах:

  • Binance
  • KuCoin
  • Huobi

Зберігати придбані токени QSP можна аналогічно тому, як зберігають ефіріум або інший токен на базі ERC-20. Тут вибір смаку. Зберігати можна або в «холодному» гаманці Ledger, або в цифровому — MyEtherWallet.

висновок

Гостра потреба в такій технології, як Quantstamp — це те, про що багато хто не знали до тих пір, поки проблема не була піднята в терміновому порядку на загальне обговорення. Проект має всі шанси в найближчому майбутньому мати значний вплив на всю екосистему Ethereum.

Якість безпеки дійсно актуально для смарт-контрактів, а з кваліфікованою командою розробників і технологією Quantstamp ця проблема повинна бути вирішена вже в найкоротші терміни. Завдяки зусиллям Quantstamp, блокчейн-мережі стануть ще на крок ближче до абсолютного рівня безпеки зберігання даних від потенційного злому.

джерела:

https://blockonomi.com/

Home

https://coinmarketcap.com/

Cryptocurrency News, Digital Asset Reviews & Blockchain Updates

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector