MaidSafeCoin криптовалюта: історія розвитку та особливості

Повністю децентралізована платформа, на якій розробники можуть створювати децентралізовані додатки. У мережі є внутрішня MaidSafeCoin криптовалюта. Платформа об’єднує окремих користувачів, які забезпечують зберігання, обчислювальну потужність і пропускну здатність для створення всесвітньої автономної системи.

Історія розвитку і команда розробників

Штаб-квартира компанії MaidSafe розташована у Великобританії. Це молода зростаюча компанія, що об’єднує філософів, винахідників, інженерів, дизайнерів і т. Д. Вона прагне втілити в реальність свою ідею щодо забезпечення безпеки, конфіденційності та свободи для всіх людей у ​​світі.

Раніше вона стала відомою після реалізації проекту SAFE Network — безпечною, децентралізованої мережі наступного покоління. SAFE Network — перша і єдина в світі мережу передачі даних, яка використовує алгоритм доказ ресурсів.

На відміну від інших кріптовалютних платформ SAFE Network знаходиться в розробці з 2006 року, задовго до того, як Сатоши Накамото представив блокчейн і біткоіни. Після виходу в світ альфа-версії платформи її автори успішно усунули ряд слабких місць, які були характерні для централізованого інтернету. Для створення по-справжньому децентралізованої мережі розробники зробили видалити сервери і всіх інших недоліків централізованих ресурсів, що забезпечило повну безпеку, конфіденційність і анонімність всіх користувачів проекту.

Команда MaidSafeCoin об’єднує криптографов, мережевих фахівців і розробників, які захоплені децентралізацією в інтернеті. Вони стверджують, що в майбутньому децентралізована архітектура інтернету стане альтернативою поточної всесвітній павутині. Ніякої докладної інформації про авторів проекту на сайті MaidSafe не вказано.

Офіційний сайт: maidsafe.net.

Основні поняття MaidSafe

SAFE або Secure Access for Everyone Network — це децентралізована мережа, яка забезпечує безпечну передачу даних. Вона не заснована на централізованих серверах, але залежить від обчислювальної потужності, дискового простору і можливостей підключення, наданих пристроями користувачів. Мережа об’єднує пристрої користувачів і забезпечує підвищену безпеку за допомогою різних технологій шифрування.

Для отримання доступу до мережі необхідно завантажити, встановити і запустити браузер SAFE. Він являє собою форк браузера Beaker з деякими змінами і дозволяє легко і швидко досліджувати мережу без необхідності створення облікового запису.

можливості MaidSafe

Платформа об’єднує менеджер веб-хостингу, який дозволяє створювати і розміщувати сайти. Детальна інформація про цей доступна у відповідному підручнику, який можна завантажити з сайту проекту. Крім того, в офіційному репозиторії на GitHub є керівництво SAFE Mail Tutorial, яке дозволяє налаштовувати і працювати з поштовим додатком для настільних комп’ютерів, оснащеним технологією наскрізного шифрування.

Користувачеві надається відкритий ключ, який необхідний для використання SAFE Mail через платформу MaidSafe. Цей ключ дозволяє шифрувати електронні листи для захисту від перегляду сторонніми особами. Всі дані про користувача в мережі зберігаються в браузері SAFE. Іншими словами, браузер SAFE може виконувати функцію апаратного гаманця.

токен MAID

Токен MAID, який був випущений в період ICO, в майбутньому буде замінений на Safecoin в співвідношенні 1 до 1. На відміну від нової монети MAID — це токен, який використовується тільки в рамках блокчейна Бітокніа і доступний для покупки і продажу на зовнішніх біржах.

Переваги та недоліки MaidSafe

Перелік сильних сторін платформи включає:

 • децентралізована платформа на основі блокчейна;
 • перша автономна мережа для передачі даних в світі;
 • надання веб-хостингу і сервісу SAFE Mail;
 • наявність власного браузера SAFE Browser для захисту приватної інформації користувачів;
 • браузер SAFE може замінити традиційне додаток гаманця;
 • платформа MaidSafe не зберігає інформацію на серверах, забезпечуючи високий рівень безпеки даних;
 • SAFE Network дозволяє створювати власні додатки.

Мережа має поки тільки один недолік:

 • відсутність можливості покупки токенов MAID за фіатние гроші.

Де купити MAID

Купівля та продаж токена MAID доступна поки тільки на п’яти біржах:

 • Poloniex;
 • HitBTC;
 • Poloniex;
 • Cryptopia;
 • OpenLedger DEX.

На момент написання статті курс MAID до долара становив $ 0,419765, до рублю — 24,08 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 189 млн. Токен займав 78-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати MAID

Для зберігання токенов MAID можна використовувати гаманець omniwallet, який доступний для скачування з сайту omniwallet.org.

Як Майні MAID

Токен платформи MaidSafe недоступний для Майнінг. Всі маркери були випущені в обіг приблизно два роки тому. Поки автори проекту не розглядають можливість додаткового випуску монет.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

MaidSafe — це потужна платформа, що забезпечує максимальний захист конфіденційності для своїх користувачів. Будучи децентралізованим рішенням для зберігання даних, вона надає своїм користувачам анонімний перегляд і практичні варіанти управління особистою інформацією.

Використовуючи саму передову технологію однорангових мереж (P2P) платформа надає можливість передачі даних з надійними функціями безпеки та конфіденційності.

джерело:

https://maidsafe.net/

https://steemit.com/

Latest News

https://tokenmarket.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector