Ripple: криптовалюта XRP: що це таке, як влаштована, де купити

Ripple криптовалюта (XRP) зайняла тверду позицію в світі криптовалюта і подібно до інших, вона також використовує блокчейн-технологію в основі своїй архітектури.

Однак, на тлі великої різноманітності інших криптовалюта, Ripple все ж піддається регулюванню і полегшує переказ грошових коштів для фінансових інститутів.

За перші півроку 2017 року, ринкова капіталізація криптовалюта зросла на 4000%, а сьогодні вона налічує близько 7 мільярдів доларів.

Як повідомляють розробники Ripple, у другому кварталі 2017 року було зареєстровано торгових операцій на суму понад 11 мільярдів доларів. На момент написання статті, Ripple зареєстрована на 30 кріптовалютних біржах. Ціна криптовалюта відповідно до CoinmarketCap дорівнює $ 1.59.

розробники

Райан Фуггер (англ. Ryan Fugger) придумав концепцію Ripple ще в 2004 році, після роботи в біржовий торговельній системі в Ванкувері.

Ідея грунтувалася на створенні грошової системи, яка мала б децентралізований характер і змогла б зручно надати всім бажаючим можливість генерувати цифровий капітал в мережі Інтернет.

Пізніше Фуггер створив першу варіацію подібної системи, зареєструвавши домен RipplePay.com. Одночасно в травні 2011 року Джед МакКалеб (англ. Jed McCaleb) приступив до створення цифрової валютної системи, в якій операції з переказу грошових коштів, верифікувати шляхом консенсусу серед учасників платформи, а не шляхом Майнінг, як це влаштовано, наприклад, у біткоіни.

Пізніше, у вересні 2012 року, Кріс Ларсен (англ. Chris Larsen) і Джед МакКалеб, заручившись підтримкою з боку Фуггера, приступили до розробки протоколу Ripple (RTXP).

Як влаштована криптовалюта Ripple?

Ripple здійснює діяльність з деякими з найбільших фінансових інститутів по всьому світу. Займаючи на момент написання статті третю сходинку в рейтингу криптовалюта за версією сервісу CoinMarketCap, криптовалюта націлена на залученні всього фінансового сектора, створюючи миттєві транзакції можливими на частку поточних витрат.

Передбачається, що в майбутньому проект буде виступати в якості вирішення питання про ліквідність для міжнародних транзакцій.

Банки і платіжні системи зможуть скористатися напрацюваннями системи Ripple для розрахунку разновалютних транзакцій з метою зменшення накладних витрат.

Кожен раз, коли хтось здійснює транскордонну транзакцію з будь-якою сумою, йому варто надати SWIFT-код філії банку. У цьому плані, SWIFT має монополію на ринку міжнародних розрахунків. У мережі цієї системи налічується близько 11 000 фінансових установ і 200 країн.

Ripple ж зв’язується з великими фінансовими інститутами і працює з багатьма банками, щоб інтегрувати блокчейн-технологію в Фінтех сектор.

На даний момент, досить важко припустити, чи буде Ripple здійснювати взаємне співробітництво з SWIFT чи ні, а якщо так, то як скоро це станеться.

Однак, криптовалюта і справді може фундаментально вплинути на домінуючу позицію SWIFT на ринку міжнародного фонду.

Як придбати Ripple?

Крок 1 — Зареєструйте гаманець для Ripple.

Головне в реєстрації цифрового гаманця для зберігання XRP — це записати секретний ключ і зберігати його в безпечному місці. Ще краще, запишіть безпечний ключ багато разів і збережіть його у всіх доступних тільки вам безпечних місцях.

Найкраще тримати XRP в біткоіни-гаманцях, в якому використовується фізичний пристрій, щоб працювати і тримати його в безпеці. Прикладами апаратних гаманців є TREZOR, LedgerWallet і Keepkey. Апаратний гаманець зазвичай більш безпечний, тому що вважається, що він є формою «холодного» зберігання.

Крок 2 — Знайдіть обмінник для покупки Ripple

На сьогоднішній день, існують різні варіанти покупки Ripple. Криптовалюта можна купити або за фіат (т.e. долари, євро і т.д.), або ви можете обміняти наявні біткоіни на Ripple на певних кріптовалютних біржах. Також можна інвестувати в Ripple через торговий фонд.

Такі платформи, як eToro не дають вам фактичного доступу до ваших токені, і ви не можете відправляти крипто-засоби від eToro іншим людям.

Єдине, що можна зробити з платформою — це придбати і перепродати Ripple за фіатную валюту.

Це означає, що ця платформа хороша, якщо ви хочете тільки спекулювати на ціні. Така схема діє тільки в тому випадку, якщо ви живете за межами США.

Крок 3 — Витягніть кошти XRP на свій гаманець

Вкрай не рекомендується зберігати куплені на біржі криптовалюта на самій біржі. Це пов’язано з тим, що ви практично не керуєте секретним ключем, який дозволяє витратити криптовалюта. Секретний ключ (англ. Private key) математично пов’язаний з усіма кріптовалютнимі адресами і відкритими ключами згенерували на подібній основі.

Зовсім неважливо, де ви зберігаєте свої крипто-засоби, пам’ятайте, що для того, щоб перевести їх на свій власний гаманець Ripple, вам необхідно знати секретні ключі доступу. Як тільки відбудеться підтвердження транзакції, вважайте, що ви успішно оформили покупку Ripple.

прогнози

Варто відзначити, що великі біржові гравці мають більше можливостей у використанні Ripple, ніж ті, хто просто набуває криптовалюта для спекуляції на кріпторинке і саме їм властиво більш точно знати подальші події на кріптовалютном ринку. Проте, вже зараз можна зробити невеликий прогноз, глянувши на зростання токена Ripple (XPR), коли вона злетіла в ціні в 2017 році, і перейшла позначку від $ 0,01 до понад $ 1.55 за один токен.

Такий величезний сплеск вартості обумовлений як визнанням банків, так і спекулятивним інтересом. Кожен раз, коли будь-яка валюта торгується в еквіваленті на XRP, ліквідність збільшується, як і вартість XRP, через більшої потреби.

Іншими словами, Ripple намагається перетворити XRP в глобальну резервну валюту, навіть якщо вона поки і не виглядає так.

Мета полягає в тому, щоб перетворити XRP в стабільну валюту, яка не сильно страждатиме від волатильності курсів інших криптовалюта.

По суті ж, багато банків не хочуть мати нічого спільного з XRP, оскільки криптовалюта може різко змінити свою вартість за одну ніч або навіть за кілька секунд.

Щоб допомогти банкам і постачальникам платежів, Ripple співпрацює з BitGo, щоб опосередковано ці ризики, тому варто очікувати подальшого масове визнання банків.

Довгострокова оцінка вартості XRP, в кінцевому рахунку, є стратегією кінцевої гри для Ripple, оскільки вони містять більшість існуючих XRP.

Варто зазначити, що проект Ripple надає послуги з консалтингу будь-яким фінансовим установам і не має обмеження в забезпечення фінансування на випадок необхідності. Іншими словами, схоже, що Ripple, ймовірно, буде залишатися в п’ятірці кращих криптовалюта ще довгий час.

джерела:

Ripple XRP News

Homepage

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector