RuCoin (Рукоін): огляд ICO криптовалюта, курс, дати

У січні стартував новий проект ICO — Rucoin. Багато хто вже встиг охрестити монети кріпторублём. Головна мета платформи — створення унікальної мережі лояльності, яка об’єднує світ криптовалюта з бонусами і знижками, присутніми в реальному світі.

Про проект Rucoin

Компанії, оформлена в стилі Рукоіна

Шлях Рукоіна почався ще 12-го лютого 2014-го року, коли було створено співтовариство RuCoin Community. У цей момент почалося формування ідеології та концепції майбутньої платформи. Ідея полягала в тому, щоб створити зв’язок між світом криптовалюта і звичайними людьми, які купують товари та користуються послугами кожен день. Для досягнення цього, на підставі проведеного аналізу ринку в грудні 2014-го року, було прийнято рішення використовувати систему бонусів та знижок. Так з’явився перший прототип платформи Rucoin.

В середині осені 2016- го року була розроблена і протестована перша версія платформи. Також команда розробників, приступила до створення майданчика BRC. Через рік, у листопаді 2017 го, стартувала попередній продаж монет Rucoin (Pre-ICO). Ця подія відбулася одночасно з початком продажів продукції компанії Біотек, що стала першим партнером проекту.

В кінці 2017 го року команда проекту створила юридичну структуру, а також прототип майданчики RuCoin Check. Одночасно з цим була запущена платформа BRCICO.
Січень поточного року ознаменувався стартом ICO Рукоін — продаж токенов стартувала 15 січня і триватиме до 15 квітня. Згідно із заявою членів команди розробників, запуск платформи запланований на лютий 2018 го року.

Цілі проекту Рукоін і способи їх досягнення

Сторінка сайту Рукоіна із зазначенням часу до завершення ICO
Сторінка з кнопкою, що дозволяє купити токен Рукоіна

Станом на сьогоднішній день, загальна сума неактивних балів, які зберігаються на рахунках користувачів, становить близько 360-ти мільярдів доларів США. Грунтуючись на цьому, можна стверджувати про можливість застосування бонусів в розмірі 24-х мільярдів. Причиною невикористання даних коштів в обороті є відсутність видимості, а також розуміння самої системи бонусних накопичень. Крім того, немає можливості об’єднання в єдине ціле різних бонусних програм для отримання більш значущого винагороди.

Насправді невикористані бали представляють величезні зобов’язання для різних брендів і не сприяють підвищенню рівня продажів. Рішення, яке пропонує в даному випадку платформа Rucoin, полягає в об’єднанні цих бонусів, що матиме позитивний вплив на ритейл, торгові марки, а також буде корисно і вигідно споживачам.

Проект об’єднає всіх споживачів товарів і послуг з компаніями, що займаються реалізацією своєї продукції, в єдину глобальну мережу, яка надає більш широкі можливості. Управління системою буде здійснюватися за допомогою смарт-контрактів, заснованих на blockchain. Це в свою чергу забезпечить безпеку виконання операцій, а також конфіденційність кожного користувача.

Всі бонуси, що надходять від різних компаній на рахунки споживачів, будуть перетворюватися в криптовалюта Rucoin. При цьому відобразяться не тільки бонуси, але і їх еквівалент в національній валюті. Також користувачі зможуть використовувати ці кошти для купівлі товарів, конвертації або обміну на інші види ресурсів. Головною метою проекту є створення досконалішого процесу застосування винагород або бонусних балів.

Принцип роботи мережі лояльності Rucoin Loyalty

Схема, що відображає принцип мережі лояльності Rucoin Loyalty

Глобальна мережа лояльності Rucoin Loyalty для споживачів стане майданчиком, де вони зможуть безпечно використовувати власні бонуси в монетах Rucoin. Вони будуть відповідати вартості національної валюти, що дозволить споживачам самостійно вибирати, як ними розпоряджатися.

При цьому бренди зможуть стати партнерами спільноти Rucoin, надаючи власні продукти або ж надаючи своїм клієнтам можливість використовувати універсальні монети Rucoin. Більш того, бренди і рітейли зможуть здійснювати контроль над статистикою лояльності персональної програми. Ті ж компанії, які не володіють бонусною програмою, зможуть використовувати нову віртуальну валюту для створення персональних бонусів. Пізніше клієнти зможуть застосовувати їх всередині глобальної мережі. Подібний підхід дозволить компаніям, які стали партнерами даного проекту, знизити рівень зобов’язань, які виникають в результаті надання винагород рідкісним або одиничним покупцям.

До мережі лояльності також зможуть приєднатися і власники різних додатків і інтернет-порталів. У наш час багато маркетологів, які мають справу з сайтами і різним ПО, йдуть на все, щоб стимулювати користувачів. У більшості випадків використовується бонусна програма. Все що накопичуються бали можуть застосовуватися в глобальній мережі лояльності. Участь в ній дозволить їм мінімізувати рівень витрат на створення необхідної інфраструктури.

Монети Rucoin — огляд відмінних рис

Емблема Rucoin над зображенням рукостискання

Монети Rucoin є головною валютою для мережі лояльності. Вони виступають в якості засобу обміну або для виконання будь-якої фінансової операції всередині мережі Rucoin Loyalty. Крім того, компанії-партнери проекту зможуть встановлювати обмінну вартість для персональних бонусів своєї програми лояльності в Рукоінах. Користувачі ж таким чином будуть отримувати більш вигідні бонуси за рахунок використання одночасно декількох програм і накопичення більших сум винагороди. При необхідності кожен споживач зможе витратити свої Rucoin на отримання знижки при покупці бажаного товару в одному з магазинів-партнерів.

Порядок управління токенами Rucoin споживачем має наступний вигляд:

 • установка додатки на мобільний телефон;
 • покупка товару в одному з магазинів-партнерів;
 • отримання бонусів на свій персональний рахунок в глобальній мережі лояльності Rucoin Loyalty;
 • вибір товару або послуги на власний розсуд і оплата бонусами або накопичення.

Під час використання мережі споживач бачить суму бонусів в монетах Rucoin.

До головних відмінних рис платформи Rucoin слід віднести:

 • відкритий вихідний код криптовалюта;
 • високий рівень конфіденційності користувачів;
 • швидкість підтвердження транзакції — менше 1 секунди;
 • безпечне укладення угоди при використанні криптовалюта Рукоін, біткоіни і Ефіріум;
 • рівень пропускної здатності становить понад 100 тисяч операцій щомиті;
 • кешбек, бонуси, знижки та персональна обмінна біржа;
 • розмір комісійного збору за виконання транзакцій — 0,01%;
 • висока швидкість ідентифікації.

ICO Rucoin: курс і дати

Відображення дати старту ICO Rucoin

Попередній продаж монет Рукоін стартувала 22-го листопада минулого року і завершилася 27-го грудня. За цей період було продано 4,5 мільйона токенов.

15-го січня 2018 го року стартувало ICO Рукоін. Триватиме кампанія до 15-го квітня. За цей період планується продати 40,5 мільйонів монет. Ціна Rucoin при пре-продажу становила 1,2 долара, а в ході ICO піднялася до 2 доларів.

У перший день проведення ICO користувачам надавався бонус за покупку монет в розмірі 20 відсотків. Це ж практикувалося і в ході Pre-ICO Rucoin. Так, 22 листопада 2017, в перший день кампанії, бонус становив 30%, а 29 листопада ( «чорна» п’ятниця) — 25%.

Платежі приймаються в BTC і ETH. Мінімальний сума транзакції повинна складати 0,0025 BTC або 0,04 ETH. Мінімальний обсяг покупки — 10 токенов, а максимальний — 50 000.

Всі кошти, отримані в результаті проведення ICO, будуть розподілені наступним чином:

 • 60% — розробка платформи та інфраструктури;
 • 25% — просування і бонусна програма;
 • 10% — до резервного фонду;
 • 3% — партнерам і радникам;
 • 2% — юридична підтримка проекту.

партнери Рукоіна

Банери із зображенням партнерів Рукоіна

Відмінною особливістю глобальної мережі лояльності Rucoin Loyalty є те, що її членом може стати абсолютно будь-яка компанія. В даний момент головними партнерами даного проекту є такі відомі компанії як:

 • Philips;
 • Мегафон;
 • Ozon.ru;
 • Сітілінк;
 • Плеер.Ру;
 • Альт Телеком;
 • Kupivip;
 • ВсеІнструменти.ру.

Подальший розвиток проекту Rucoin — терміни і плани

Розробники кріпторубля не мають наміру зупинятися на досягнутому. Подальші плани по розвитку Rucoin наступні:

терміниплани
лютий 2018запуск платформи
березень 2018запуск внутрішнього обміну монет BTC і ETH, Rucoin
буде виведений для торгівлі на міжнародні біржі
квітень 2018запуск Movie Worker, Smart
Reputation, Rucoin Loyalty, Rucoin Check і See Life
травень 2018запуск програми для iOS і модернізація web-версії
липень, 2018додаток для Android і оптимізація платформи
серпень 2018впровадження додаткового опціонала, інтеграція з
сторонніми сервісами
вересень 2018підтримка інших мов і популяризація мережі в країнах
Європи

Підсумовуючи огляд ICO Rucoin, відзначимо, що проект стабільний і прогнозований, що є безперечною перевагою. На користь інвестиції в Рукоін свідчить і те, що проект кріпторубля підтримали багато великих інтернет-магазини та інші майданчики. Над створенням мережі працюють з 2014 року і весь цей час вона розвивається. Звичайно, багато в чому майбутнє платформи залежить від державного регулювання кріптовалютного ринку, але в цілому ідея має право на існування і великі перспективи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector