Що таке Майнінг криптовалюта простими словами

Пішов я Майні! Кудись куди? Зрозуміло! Що таке Майнінг криптовалюта, для вас ще «незасіяне» поле. Значить, влаштуємо на цьому цілині посівну. Але обіцяю матеріал не затягувати: все коротко і по поличках.

Біткоіни — НЕ інопланетний гість!

Кріптовие народжуються і зародилися на землі. Але їх природа для багатьох таки і залишається інопланетної.

Кілька фактів, які слід знати про криптах:

  • Їх виробництвом займаються Майнер.
  • Для випуску крипті застосовуються комп’ютерні потужності і окремі комплектуючі.

Для видобутку біткоіни використовуються потужні відеокарти. Деякі кріптовие можна генерувати за допомогою ЦП і відеокарт. Наприклад, Monero.

  • Простими словами, кріптовие «народжуються» шляхом проведення криптографічних обчислень на потужностях Майнер.
  • Для видобутку кріптомонет потрібно постійне високошвидкісне з’єднання з інтернетом і підключення до кріптосеті.
  • Видобуток кріптових відбувається шляхом генерації нових блоків монети. При цьому згенерувати відповідний хеш-код можуть декілька користувачів. Вірним вважається той, який був народжений першим.
  • Крім генерації нових монет Майнер можуть заробляти на комісії від здійснення обчислень, необхідних для проведення транзакцій з криптовалюта.
  • У кожному блокчейне діють свої умови випуску та обігу монет. Ось у чому суть кожного з методів видобутку.

Наприклад, в біткоіни-мережі емісія крипті обмежена 21 мільйоном BTC. При цьому кожні кілька років винагороду за Майнінг зменшується наполовину.

Надії, очікування і реальність

Як працює видобуток і скільки можна заробити.

Ефективний метод видобутку — використання спеціалізованого обладнання. Наприклад, домашній варіант ферми для генерації біткоіни обійдеться в кілька сотень тисяч руб. Додайте сюди ще витрати на електроенергію і оренду площ під ферму (якщо немає своїх вільних «метрів»).

«Любительський» спосіб видобутку — це використання процесора і видуха свого ПК. Але для більш-менш відчутного майнерства потрібно прокачати машину, встановивши потужну відеокарту.

Цей принцип видобутку теж не зовсім доступний. Після ажіотажу, викликаного кріптовимі і підвищення вартості біткоіни, ціни на видуха просто злетіли. Навіть самий економ-варіант відеокарти для Майнінг обійдеться в 300-400 доларів. Тому, є сенс займатися вирощуванням кріптових, вирішуйте самостійно.

Значить, видобуток невигідна? Раніше окупити ферму можна було за півроку. Але тепер цей термін зменшився до кількох місяців. Тут головне правильно вибрати кріптомонету (НЕ біткоіни єдиним) і модель обладнання. У цьому може допомогти наш сайт і відео по темі на Ютубі.

З одного компа (навіть з найпотужнішою видуха можна намайніть) лише 3-7 доларів в день. Для підвищення віддачі краще підключитися до пулів, які об’єднують видобувачів. У таких системах всі потужності витрачаються спільно, а здобуті монети діляться порівну.

Чи означає викладене, що кріптодобича — це легкий джерело доходу? Адже працює ПК, а не людина! Ні. Навіть зараз багато хто відносить криптовалюта до хайп. При цьому ажіотаж навколо монет постійно зростає, а прибуток Майнер падає …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector